Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 22., szerda 14:06

De Coentraot miért akarjuk eladni???
Mert Marcelóval terveznek, 30 millióért sok a padra, nem győzte meg Pérezt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 22., szerda 14:01

De most tényleg,ez hogy van?Az FA tiltotta el 10 meccsre,ez anglián kívül is érvényes?
Nem érvényes.
Én valahogy nagyon nem akarom itt látni Cavanit.
Miértnem repülünk rá Falcaora azt mondta az Atletico elnöke, h nyáron léphet, ill. h tiszteletbe tartják majd a döntését, akkor meg hozzuk, azok meg állják a szavukat.
Pont erről írtam lejjebb. :-) Mi a nagy különbség Falcao és Cavani között? Mert én tényleg nem látom.
Na ez már egy fokkal jobban hangzik! --> Carvajal, Verratti, Isco, Bale y Cavani
Jobban, de nem jól. A középpálya még mindig elbírna 1-2 embert.
A másik dolog, hogy nem a semmiért adtak neki 1 megadható kivásárlási árat, de azzal ők is jól járnak. 50 millió fontért vett már a Madrid játékost és azért Bale most a PL-ben elég nagy tehetségnek számit (mint anno CR kb).
A kivásárlási ár jövőre lépne életbe, nem ezen a nyáron.

RaúlRealMadrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 22., szerda 13:52

De Coentraot miért akarjuk eladni??? Ebben a szezonban szinte csak ő, CR, meg Diego López volt az akire azt mondtam, hogy igen, ő megérdemli a mezt... még ha nem is annyira eredményes, mint Marcelo, de küzd, hajt és jó megoldásai vannak...

Toky
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 22., szerda 13:46

Zidane írta:Miértnem repülünk rá Falcaora azt mondta az Atletico elnöke, h nyáron léphet, ill. h tiszteletbe tartják majd a döntését, akkor meg hozzuk, azok meg állják a szavukat.
Azt nem mondták, hogy mennyiért adnák el, és a szerződésében az a pont még mindig él, hogy a Real Madrid ~75 millió + adók-ért veheti meg. És akkor az "egymástól nem veszünk" paktumot nem is mondtam.
morientes írta:Inkább én elhoznám Suaerzt,bár tiszta elmebeteg a pali,meg franciaországba csábítják asszem.De most tényleg,ez hogy van?Az FA tiltotta el 10 meccsre,ez anglián kívül is érvényes?
Én inkább nem. ^^'
Ha a FA tiltotta el, akkor az csak a FA szervezésében álló tornákra lehet. Tehát ha a BL/EL keretében visszatér Angliába harapni... akarom mondani játszani egyet, akár a Liverpoollal, akár más csapattal, akkor nyugodtan játszhat.
Azt nem tudom, hogy a FA melyik sorozattól (kupa/bajnokság vagy mindkettő) tiltotta el.

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 22., szerda 13:41

Realista24 írta:
mint ahogy szerintem Balet sem lehet idén még kirobbantani a Tottenhamből, na de majd kiderül!
Bale a BL-ben akar játszani, úgyhogy én még nem írnám le a transzfert.
Én rá Ancelottira meg Carvajalra látok a legtöbb esélyt idén...
Bale már a BL-ben akar szerepelni ez szinte biztos. A másik dolog, hogy nem a semmiért adtak neki 1 megadható kivásárlási árat, de azzal ők is jól járnak. 50 millió fontért vett már a Madrid játékost és azért Bale most a PL-ben elég nagy tehetségnek számit (mint anno CR kb). A másik, hogy CR a példaképe és szereti a Madridot. Mi kell még?
Ancelottiban azért vagyok biztos mert Perez hosszú távra tervez és nem fogja Yupp-ot ide hozni 1 évre. Inkább fizet Carloért. Az sem elhanyagolható dolog, hogy már szerette volna Perez Carlot még Mou előtt!
Carvajal meg evidens, hogy jön és nem lepődnék meg, ha az történne mint amit 1 hirben is olvastunk, hogy Jesé megy oda kölcsönbe cserébe vagy valami ilyesmiről volt szó, ha jól rémlik.

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 22., szerda 13:40

Donát írta:
morientes írta:Inkább én elhoznám Suaerzt,bár tiszta elmebeteg a pali,meg franciaországba csábítják asszem.De most tényleg,ez hogy van?Az FA tiltotta el 10 meccsre,ez anglián kívül is érvényes?
Az az ember nem méltó a mezre,és nyilván nem a kvalitása hibádzik. Inkább Higu, vagy bárki más, mint ő...
Persze,ironizáltam csak,de elfelejtettem smilet tenni.
Nekem se hiányzik ide,mondjuk azt megnézném ahogy megharapja Messit :lol:
De az tényleg érdekel hogy működik ez a dolog az eltiltással...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Donát
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Los Blancos

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 22., szerda 13:29

Az az ember nem méltó a mezre,és nyilván nem a kvalitása hibádzik. Inkább Higu, vagy bárki más, mint ő...

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 22., szerda 13:22

edzőbácsinak jöhetne Di Canio... asszem felrázná a dolgokat és a rossz kisfiúkat szépen megbüntetné :vivo:
Na az hiányozna még.Már látom is magam előtt ahogy karlendítéssel üdvözli az ultrákat... :roll:

Modricot meg ha tényleg el akarják adni,akkor eszement barmok,El Presidentevel az élen,mert,bár szkeptikus voltam a gyerekkel szemben,de amilyen elánnal tud hozzáállni a focihoz,valamint a képességei is osztályon felüli,hogy hehet idézzem;"a gyerek nem szarral gurigázik...."egyszóval így se acélos a kp,de nélküle... :roll:

Cavani meg ha jön,akkor jöjjön,de hát 63millio az nem kutya :cens: a
Inkább én elhoznám Suaerzt,bár tiszta elmebeteg a pali,meg franciaországba csábítják asszem.De most tényleg,ez hogy van?Az FA tiltotta el 10 meccsre,ez anglián kívül is érvényes?

És végül Neymar,akiből sosem elég, :lol: Komolyan mondom hogy sztm a gyerek se tudja már lassan hogy hol tart.Lehet hofy azt se tudja már,hogy ő Neymar... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Zidane
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. május 22., szerda 12:09

Carvajal, Verratti, Isco, Bale y Cavani
Én valahogy nagyon nem akarom itt látni Cavanit.
Miértnem repülünk rá Falcaora azt mondta az Atletico elnöke, h nyáron léphet, ill. h tiszteletbe tartják majd a döntését, akkor meg hozzuk, azok meg állják a szavukat.
Vagy jöhet Aguero is, de nem kell egy újabb Higuain.

Donát
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Los Blancos

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 22., szerda 12:04

Angol lapok szerint José Mourinho szeretné magával vinni Raphael Varanet a Chelseahez. A fiatal francia védő az elmúlt hetekben térdműtéten esett át, szerződése 2017 júniusáig szól, és kivásárlási ára 30 millió euró. A vezetőség ezt szeretné meghosszabbítani, és természetesen szeretné sokszorosára emelni a kivásárlási árát.
:cens: sz a s :cens: edbe, aranybudi gyémántlánccal nem kéne?? Minél előbb meg kell hosszabbítani, minimum 100 milliós kivásárlási árral...
Amúgy meg alig akartál neki játéklehetőséget adni, csak szerencséd volt a "muszájhelyzettel", most meg vinnéd bármennyiért, mi?? :vivo:

Lehet, h pletyka, de felcseszett... :mrgreen:

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 22., szerda 11:56

Un nuevo Real Madrid ya está en marcha
Na ez már egy fokkal jobban hangzik! --> Carvajal, Verratti, Isco, Bale y Cavani
Szerintem a magánéleti okok meggyőzik, hogy még maradjon. (most született gyereke, és az asszony nagyon nem akarna elhúzni most) A Spursnek meg nem érdeke eladni, pénzügyileg sem.
Továbbá a Guardian szerint a szerződéshosszabbítás és ezáltal a közel dupla havi fizetés fejében a Tottenham csupán la. 1 plusz évet kér tőle, illetve a kivásárlási árát is 50 millió fontban határozzák meg!
kkp: Pogba/Kanté
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

realbeckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 22., szerda 11:53

Tegnap is, ma is az ember feljön ide a hírekért és látja, hogy a "szezon legrosszabb igazolását" eladnák a kövér spanyolok egy Iscoért. Na de kérem..... Mi folyik ott Madridban?

Hehe, jól és tömören megfogalmaztad. Bár nálam nem szűnnének meg a Real meccsek nézései, de hasonlóan csalódott lennék.

El Unicum, meg max Dastan Herceget, meg DM-et vihetné magával. CR, Varane...a stadiont nem akarja elvinni? Ilyeneket rossz olvasni is, de már várom, h a fiesztában is ez legyen a téma.

A többi hír meg eddig korrekt.
Inkább egy pofon az igazságért, mint kitüntetés a hazugságért
A Toda Madre o Un Desmadre
The Walking Dead
Tolkien all, Max Brooks all, S.King all, S. Jackson & Ian Livingstone

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 22., szerda 11:46

így nem fejeződhetbe jövőre egy real madrid kezdő csapata.
elég volt a csatár nélküli futballból.
Én remélem igen. B-)

Mourinhoról meg sok szempontból nincs jó véleményem, de abban biztos vagyok, hogy nem akkora paraszt, hogy Varane-t megpróbálja elcsábítani magával, és kivásárolják a szerződéséből.
De írjunk csak alá vele egy új szerződést, biztos, ami biztos, közvetlenül CR után. :roll:
Szerintem a magánéleti okok meggyőzik, hogy még maradjon. (most született gyereke, és az asszony nagyon nem akarna elhúzni most) A Spursnek meg nem érdeke eladni, pénzügyileg sem.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 22., szerda 11:43

mint ahogy szerintem Balet sem lehet idén még kirobbantani a Tottenhamből, na de majd kiderül!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 22., szerda 11:41

Angol lapok szerint José Mourinho szeretné magával vinni Raphael Varanet a Chelseahez.

Josékám! :-*
A fiatal francia védő az elmúlt hetekben térdműtéten esett át, szerződése 2017 júniusáig szól, és kivásárlási ára 30 millió euró. A vezetőség ezt szeretné meghosszabbítani, és természetesen szeretné sokszorosára emelni a kivásárlási árát.
Ennek meg már épp itt lenne az ideje! B-)
ez a mai marca címlap mégis mi akar lenni? :lol:
Szerintem is elmúlt már április bolondja! :mrgreen: Egyébként a támadószekció célpontjait tekintve előzetesen is kb. erre lehetett számítani --> Lewandowski, Cavani, Bale, Isco esetleg még Rooney és Agüero fog a későbbiekben a címlapon szerepelni, de kb. ennyi! Neymar már rég felejtős, nem is értem az egészet; mint ahogy szerintem Balet sem lehet idén még kirobbantani a Tottenhamből, na de majd kiderül! :mrgreen:
kkp: Pogba/Kanté
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Mike
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 22., szerda 11:40

mohaola írta:A Barca megtette ajánlatát a Santos-nak ami 18 millió euró és 2 barátságos meccs
bekakilok :lol: Ezeknek aztán van bőr a képükön
Emeljük a tétet, 18 millió, és 5 sörmeccs
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

mohaola

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 22., szerda 11:35

A Barca megtette ajánlatát a Santos-nak ami 18 millió euró és 2 barátságos meccs, ha nem is sikerül elhappolnunk előlük, annyit érjünk el legalább, hogy többet kelljen fizetniük érte.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

miró
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 22., szerda 11:34

---------------- Benzema -----------------
:lol: :lol: :lol:

így nem fejeződhetbe jövőre egy real madrid kezdő csapata.
elég volt a csatár nélküli futballból.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Monkey
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 22., szerda 11:34

A Marca állítása szerint Péreznek minden vágya, hogy leigazolja Neymart, valamint szeretné Balet is a Real Madrid színeiben látni.
Már csak az érdekelne ebben az esetben mit játszatna Neymarral? Még ha di Maria el is megy akkor is Bale és Ronaldo adott lenne szélekre és képességei alapján nálam Neymar is szélső. Ilyen gyorsasággal és cselezőképeséggel berakni csatárnak, vagy csatárok mögé szerintem örültség. :roll:

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 22., szerda 11:30

Jó lesz Perez új csapata. Marad a régi felállás is: 4-2-3-1

Carvajal -- Ramos -- Varane -- Marcelo
------------ Khedira -- Alonso ------------
---------- Bale -- Neymar -- CR----------
---------------- Benzema -----------------

:D :mrgreen: :lol:

Vissza: “Labdarúgás”