Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Melyik párost választanád?

A szavazás 2021. április 27., kedd 21:25-kor befejeződött.

Haaland & Ödegaard
28
27%
Mbappé & Camavinga
77
73%

Szavazatok száma: 105

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 17., hétfő 8:56

“Minden játékos arra törekszik, hogy a legjobb legyen. Ha pedig megkérdezel egy nyolc éves gyereket kérdezel, akkor mind azt fogja válaszolni, hogy egy napon a Real Madridban vagy a Barcelonában szeretne játszani. Először is a klubbal kell egyeztetnem, de ha egy napon el szeretnék igazolni, akkor a Liverpoolnak meg kell hallgatnia az ajánlatokat, ahogy más játékosok esetén is” – nyilatkozta Suarez az El Pais.
Nem kérdés, hogy a Cavani-Suárez kettősből melyiket lenne érdemesebb űzni-hajtani a nyáron, utóbbi játéka sokkal inkább passzolna a Real Madridba! :roll:
“Két ajánlat van az asztalomon. Remélem, hogy hamarosan dönteni tudok, mert jelenleg még szerződésem van a Málagával. Ahogy korábban is mondtam, a City és a Real Madrid is nagyszerű klub. Szeretném, ha a döntésem után a klub és én is a lehető legjobban járjunk” – nyilatkozta Isco.
Na erre kíváncsi leszek! :hmmm: :shifty:

Lassan beindulhatna már az élet a Bernabéu környékén is! :Đ Na tessék ... -->
Az AS szerint tovább húzódhat Ancelotti kinevezése, mivel a PSG továbbra sem találta meg a helyettesét, egyetlen egy esély van a mihamarabb bemutatására ha kifizetjük a 7,5 millió eurót érte.
A héten illene most már pontot tenni erre az ügyre is, mert kezd ciki lenni a dolog (bár a nemzetközi kupák miatt eddig szerintem semmiről nem maradtunk le, sőt)!
kkp: Pogba&Camavinga
támadó: Mbappé&Haaland

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Mendy-Casemiro,Pogba,Kroos-Hazard,Mbappé,Halaand

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

mohaola

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 17., hétfő 8:50

Isco ha azt tartja szem előtt, hogy állandó lehetőség kell neki a játékhoz akkor a City be fog igazolni, ott nagyobb az esélye az állandó kezdőre mint nálunk, ráadásul ott van Pellegrini is aki ismeri.

Az AS szerint tovább húzódhat Ancelotti kinevezése, mivel a PSG továbbra sem találta meg a helyettesét, egyetlen egy esély van a mihamarabb bemutatására ha kifizetjük a 7,5 millió eurót érte.

Szintén az AS szerint Coentrao könnyen visszakerülhet a Benfica-ba, egyetlen egy probléma a játékos magas fizetése lehet, valamint 20 millió euróért már vihetik is.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 17., hétfő 8:10

Én örülnék, ha jönne Isco csak ne Bale kárára, de amilyen eladások vannak kilátásban lehet, hogy jön mind a kettő és ez lenne a legjobb csak még mindig nem vágom, hogy milyen felállást fogunk tolni akkor, mert ez az Illaramendi is jobb mint Khedira + spanyol és fiatal :hmmm: ... Hááát nem tudom, de mozgalmas nyarunk lesz ez tuti. Főleg amint vége lesz a Konfederációs kupának

sander
Kedvenc játékosaid: Varane

HozzászólásSzerző: sander » 2013. június 16., vasárnap 23:18

Egy kis érdekesség szerintem nagyon jóra sikerült:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... _C79HadggE

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 16., vasárnap 21:41

City Levat akarja. Allitolag 12 millat kapna evente....akkor folytatva az elozo gondolat menetet, varhatoan nagy harc lesz a golkiralyi cimert.
Jovore erdemes lesz nezni top bajnoksagok top csapatait mert az osszes atalakul vmilyen formaban...edzo keringok, verfrissites stb.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Davids,Redondo,Modrics--Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois—?,Varane,?,Mendy(Regu)—Valverde,Camavinga,Kroos—?,Haland,Mbappe
34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

RealMadridFanatic

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 16., vasárnap 21:35

csak a hírnév miatt kerülhetne előrébb az új edzőnél a brazil a rangsorban?
Nem. Csak Kaká foglalja a helyet a keretben gondolom. Irgalmatlan a fizuja, így nincs olyan madár csapat, aki elvinné. Reménykedtem a Monacoban, de "csak" gazdag az ember, nem hülye...

Mondjuk ettől függetlenül megmondanám neki, hogy jön Isco, Te meg vagy üldögélsz a lelátón egész évben, vagy keresel magadnak csapatot. Szerintem még így is maradna. Hiába, kell a zseton...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. június 16., vasárnap 21:28

hát nem tudom
a jelenlegi Kakát kb mindenben megelőzi Isco
csak a hírnév miatt kerülhetne előrébb az új edzőnél a brazil a rangsorban?

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 16., vasárnap 21:16

Szerintem Higu jó lesz, akárhova megy.

Suarez meg kell + még egy jobb szélső sem ártana a támadósorba.

numberone1

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 16., vasárnap 21:09

Szoval, ha Cavanit elviszi a cselzi és Higut az arsenal... akkor ott egy uj es idegen kornyezetben mindketto mutathatja melyikuk a rosszabb a legmagasabb szinten. Remelem az agyusok oda porkolnek majd el-Happy-one csapatanak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Davids,Redondo,Modrics--Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

RealMadridFanatic

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 16., vasárnap 21:00

Sok a megmondóember...
Ezt is valami fazon állítja, a Malagás sztorit, gondolom valami firkász, vagy újabb ügynök. Annyit tettek még hozzá egy cikkben, hogy ezt a szerencsétlen Kakát idén sem fogjuk tudni kidobni, ezért maradna egy évet Isco. Ugye Ő is többször elmondta, hogy nagyon megtisztelő a Real megkeresése, de játszani szeretne elsősorban. Meg is értem. Szóval akár lehet is benne valami. Valamilyen szinten minden fél jól járna. A Malaga kap pénzt is, meg megmarad az egyik legjobbjuk. A Real jóval kevesebbet fizet. A játékos pedig játszik folyamatosan, jövőre meg egy évnyi plusz rutinnal érkezik Madridba.

Közben olyat is olvastam, megint valami FIFA ügynöktől (ezek kik? mik ezek? mire jók?), hogy Cavani állítólag 3 hónapja a "Chelsea játékosa". Minden le van papírozva, kifizetik a kivásárlási árát is. Azért sem hivatalos még, mert van valami záradék a szerződéseben, hogy ha most megsérül a Konf. kupán, akkor lefújva a buli.
Na ezt nem hiszem el. Szerintem hatalmas kamuzás. Majd kiderül.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

mohaola

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 16., vasárnap 20:31

A Cadena Cope szerint váratlan fordulat Isco ügyében, a Malaga hajlandó elengedni 15 millió euróért de csak is akkor ha még 1 évet kölcsönbe játszhat náluk, szerintem kamu.

Suarez szinte tálcán kínálja magát, inkább őt hoznám mint Cavani-t,
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

tubatibi

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. június 16., vasárnap 20:25

LUIS SUAREZ:" A szívemet adnám a Real Madridért. A lelkemet kiadnám az összes meccsen, ahogy ezt mindig is tettem az Ajax, Liverpool és Uruguay színeiben. Egy játékost mindig a maximum vezérli, ahogy egy játékosnak a maximum a Real Madridot jelenti. Mindenki szeretne a csúcsra felérni és a Madrid a csúcs."

Hajrá, gyere csak ! :salute:

numberone1

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 16., vasárnap 20:06

cart írta:És hová tennétek Thiagot? Ahogy néztem, inkább ilyen kötetlen, de támadóbb szerepkörben tud játszani, arra meg itt van Modric már...
Be kell tenni mogejuk egy olyan arcot aki "2 ember" helyett is tud vedekezni. Thiago és Modric is vedekezik annyit amennyire kell. Jatekban viszont olyat produkalhatnak amire mar regota szomjazunk(+ Iscot)

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 16., vasárnap 20:05

Alves meg Suarez közel sem ugyan az a kategória :) Előbbi egy slangparaszt, Suarez meg inkább "csak" egy rafinált fickó, aki nem válogat az eszközökben.

cart

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 16., vasárnap 20:02

morientes írta:Tény és való,hogy jó futballista.El kell dönteni hogy kedvesnővért igazolunk,vagy egy olyat aki azon pörög hogy szerezzen minél több gólt.Mondom:ha 6-7 meccsenként el is tiltják,de közbe termel,kis túlzással de azt mondom;legyen...
Érdekes, hogy Alves meg a többi Barcás halálra van fikázva a viselkedése miatt, aztán egy ugyan ilyen játékost szívesen látnátok a Realban...

schranzer
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. június 16., vasárnap 19:59

Zidane: "A Real Madrid már egyértelműen jelezte, mit gondol Bale-ről, illetve azt is, hogy nem tántorít el bennünket a magas ára. De ha úgy érzi, hogy itt a távozás ideje, le kell ülnie a klubja vezetőivel és közölnie kell velük, hogy a Real Madridban akar játszani."
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 16., vasárnap 19:55

Sierra írta:
nmate írta:Én néha néztem idén Pool meccset, csak miatta, bírom a tagot a 2010-es VB óta :mrgreen:
Én is így vagyok vele, már az Ajaxos időszakában is szerettem, egyszer volt egy 49 gólos szezonja. :) Aztán a Vb-n is bírtam.
Tény és való,hogy jó futballista.El kell dönteni hogy kedvesnővért igazolunk,vagy egy olyat aki azon pörög hogy szerezzen minél több gólt.Mondom:ha 6-7 meccsenként el is tiltják,de közbe termel,kis túlzással de azt mondom;legyen... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

cart

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 16., vasárnap 19:13

És hová tennétek Thiagot? Ahogy néztem, inkább ilyen kötetlen, de támadóbb szerepkörben tud játszani, arra meg itt van Modric már...

karesz46
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2013. június 16., vasárnap 19:06

miró írta:http://www.youtube.com/watch?v=vnZ_YpL8x64

perez...szedd össze magad és tedd le a kivásárlási árát egy szép szerződéssel..
Perez hiaba teszi le a szezodsest ha Thiago inkabb maradna a Barcaba, de ha eligazolna akkor is inkabb Angliat nezem ki belole....minden esetre jo lenne feherbe latni, de sztem irealis :(

miró
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 16., vasárnap 18:47

http://www.youtube.com/watch?v=vnZ_YpL8x64

perez...szedd össze magad és tedd le a kivásárlási árát egy szép szerződéssel..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Vissza: “Labdarúgás”