Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 1., vasárnap 15:08

RealRaúl77 írta:Pont ez az, hogy az áráról nem tehet maga a játékos, de mégis ennek az árnak megfelelő elvárások elé van állítva, ergo nyomás helyeződik rá..
Ez csak mosakodás.Ha a való életben én betöltök egy felelős posztot,nyilván megemelkedik az ázsióm,és felelősségteljesen megpróbálom lehozni a maximumot,és meg sem fordul a fejemben hogy nyomás alatt vagyok,mert tudom hogy mennyit érek,meg gondolom.azok is akik bíznak bennem,nem véletlen szerződtetnek.
Ilyen csak a fociban meg a politikában van.A politikus mossa magát,a focistát meg mosdassák,hogy szegény gyerek,nyomja a teher,hogy ő mennyibe kerül....amivel aztán vissza is él olykor...
Az nhl-be,(tudom de megint nemtok jobb példát :D ),aki nem felel meg,szépen fogja a sátorfáját oszt megy.Került amibe került.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 1., vasárnap 14:59

A fizetés már inkább releváns ebben a kontextusban.

(bocs dupla).
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 1., vasárnap 14:53

Pont ez az, hogy az áráról nem tehet maga a játékos, de mégis ennek az árnak megfelelő elvárások elé van állítva, ergo nyomás helyeződik rá..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 1., vasárnap 12:08

Nem kell már csodálkozni az árakon.Ha busmanért adtak volna 75-öt,akkor Pogba 100...
De akkor ezzel az erővel Verratti is ér 75-öt,mert ugyan más mint Pogba,de tudásban kb ott van.
Én csak azzal nem értek egyet hogy a játékos nem felelős azért,amenyibbe került.Pedig dehogy nem.Ő egy termék,akinek az áráért megfelelő teljesítményt kell(ene) nyújtani,mi felelősség ha nem ez...
Aztán meg amikor nem megy neki,akkor meg jön az hogy nyomást helyez rá az ára.Hát akkor kérdem én,hogy nyomhat rá terhet az ára,mikor ő nem felelős azért hogy mennyibe került? :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 1., vasárnap 0:06

Nekem nincs akkora gondom, ha vkiert kiperkalunk 80 millat.....de az illeto legyen kiszabotttul gyors ketlabas,erezze kicsiben a jatekot, gol erzekeny es lazan vegye a dolgokat ne feszengjen meg gorcsoljon.....na ilyen jatekos nagyon nincs manapsag, nagyon nem veszelyeztetne a penzkoltes. Neymarert kipengettem volna 80-90 misit, de nagyon masert nem.
Remelem Pogba nem fog kerulni 75-nel( meg ez is orulet)... elkotelezi melletunk magat es 75-nel tobbet nem adunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 28., szombat 22:17

RMCF
Egyetértek, hasonlóan gondolkoznék én is, ha egy csapatot kellene összerakom
Nyilvánvaló. Adott egy alap elképzelésed amit követsz,adott egy keret amit kapsz vagy magad alakítod ki,adott egy stilus amit a keretez igazítasz. Ezen felül számtalan módszer és finesz amivel húzhatsz pár jó dolgot.
Én triblis tipus voltam,inkább a technika,csel,trükk....de aztán rájöttem ,ez magában nem hogy kevés,hanem szart sem ér,sőt szánalmas ma már.....erő,fizikum,akarat,taktikai fogékonyság,sebesség,mentalitás stb....számtalan tényező ami döntő a mai fociban. Ezek KELLENEK.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 28., szombat 22:05

rashidm írta:
wxyz írta:Mivel Di María szélső támadóként csődöt mondot, így megszerezték az akkori talán legjobbat
Mi ebben a rossz koncepció?
Abból a szempontból gondolom rossznak, hogy 91 milla vagy mennyi nevetségesen sok volt érte. Oké, Ronci meg Messi megéri a pénzét (nah jó Messit nem venné meg :mrgreen: ), de Bale-ért nem adtam volna ennyit. A zsidó Spurs elnöknek mondtam volna, hogy max 50-55. Nem? Viszlát.

Tudom, hogy az üzlet nem így megy. De pont emiatt, hogy nem tudunk nemet mondani, ezért kerültek ilyen sokba (James és Bale), és valószínű, hogyha megvesszük Pogba-t, akkor ő is 100 körül lesz.
Értem, ezzel egyet is tudok érteni
Azt hittem amúgy, hogy arra gondolsz nem idevaló a stílusa

RMCF
Egyetértek, hasonlóan gondolkoznék én is, ha egy csapatot kellene összerakom

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 28., szombat 21:58

wxyz írta:Mivel Di María szélső támadóként csődöt mondot, így megszerezték arra a posztra az akkori talán legjobbat
Mi ebben a rossz koncepció?

Az ár. Arról szólt a mondandóm. Bale maga nem volt rossz elképzelés,hiszen a stilusa jó ahhoz hogy betörjünk bármilyen védelem mögé,vonalak mögé,átlövései,poziciós és futó játéka top...... stb....de itt nem hozza magát és maga az ember mint jellem is nagy csalódás eddig...... Anno DM is kedvenc volt a számomra,vagy robben,és imádom azokat akik eltérnek a megszokottól,vagy az alapkoncepciótól,ha én döntöm el,nekem MINDIG van ilyen focistám,mert VELÜK lehet bizonyos pillanatokat átvinni a siker felé....ezek a fajta játékosok alapok egy taktikus edző,egy gondolkodó alak számára aki tud mit kezdeni egy stilussal,vagy egy erénnyel.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. február 28., szombat 21:57

wxyz írta:Mivel Di María szélső támadóként csődöt mondot, így megszerezték az akkori talán legjobbat
Mi ebben a rossz koncepció?
Abból a szempontból gondolom rossznak, hogy 91 milla vagy mennyi nevetségesen sok volt érte. Oké, Ronci meg Messi megéri a pénzét (nah jó Messit nem venné meg :mrgreen: ), de Bale-ért nem adtam volna ennyit. A zsidó Spurs elnöknek mondtam volna, hogy max 50-55. Nem? Viszlát.

Tudom, hogy az üzlet nem így megy. De pont emiatt, hogy nem tudunk nemet mondani, ezért kerültek ilyen sokba (James és Bale), és valószínű, hogyha megvesszük Pogba-t, akkor ő is 100 körül lesz.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 28., szombat 21:51

Mivel Di María szélső támadóként csődöt mondot, így megszerezték arra a posztra az akkori talán legjobbat
Mi ebben a rossz koncepció?

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. február 28., szombat 21:44

R.M.C.F írta:Azzal nincs is probléma hogy Iscot fontosnak vélik,hanem a körítés és a neki adott "szerep"az ami engem felbax.

Eleve felbax a fejőstehén üzemmód is,soha sem volt olyan,hogy a beharangozott árnál lényegesen olcsóbban hozunk el valakit,mert úgy alkudunk,üzletelünk vagy érvelünk....ha eladunk,a hírek szerinti ár alatt felével megy majd el konkrétan a focista ha tényleges eladásra kerül a sor. Ezek felbaxnak. Mondok példát: Illarra max 10 lesz nyáron,arbeloa 0, diego lopez 0 volt stb....ezek mind értékek....de oda se neki.....
Sokkal okosabban,kimértebben is lehet üzletelni.....nem értem miért kell elmenni az árakkal,miért nem lehet tárgyalni határozott elképzelésekkel,ahol meghúzzák a plafont. Ha belegondolnak,SOHA sem azon múlott a sikerünk az eredményességünk hogy sikerült e az aktuális sztárt megvenni.....a csapategység,a működő és integrálható(kerethez és igényekhez) koncepció,az igényes és profi edző, a szakmai alapokra helyezett keretkialakítás ezek az alapjai a sikernek......a pénz másodlagos. Jó ha van,de nem az dönti el ki nyer májusban.....más dönti el,ezt láthatja akinek esze van az elmúlt cirka 100 évben amióta a foci ismert játék.
Hát ahogy én látom, James és Bale nem pont a működő koncepció miatt lett idehozva. :vivo: James-el nincsen bajom, csak nem illik bele a taktikába, Bale meg hát Bale.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 28., szombat 21:40

A Barca ugyanúgy nem vesz olcsón, hogy csak országon belül maradjunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 28., szombat 21:38

De tegyük hozzá, hogy Robinho, Di Maria, Özil meg nagyon jó áron mentek el :)

Amit írsz amúgy, ez az átka a legnagyobb kluboknak, ha nekünk kell valaki valószínű jó kis értéke van. persze, hogy nagy árat kérnek érte. Ha nekünk nem kell valaki és kirakjuk persze, hogy olcsó lesz és aug 31-én viszik el, mert hülyék lennének előbb. Ha meg valakinek kell tőlünk valaki, pl fent felsorolt arcok, őket el tudjuk sózni jó áron.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 28., szombat 21:25

Azzal nincs is probléma hogy Iscot fontosnak vélik,hanem a körítés és a neki adott "szerep"az ami engem felbax.

Eleve felbax a fejőstehén üzemmód is,soha sem volt olyan,hogy a beharangozott árnál lényegesen olcsóbban hozunk el valakit,mert úgy alkudunk,üzletelünk vagy érvelünk....ha eladunk,a hírek szerinti ár alatt felével megy majd el konkrétan a focista ha tényleges eladásra kerül a sor. Ezek felbaxnak. Mondok példát: Illarra max 10 lesz nyáron,arbeloa 0, diego lopez 0 volt stb....ezek mind értékek....de oda se neki.....
Sokkal okosabban,kimértebben is lehet üzletelni.....nem értem miért kell elmenni az árakkal,miért nem lehet tárgyalni határozott elképzelésekkel,ahol meghúzzák a plafont. Ha belegondolnak,SOHA sem azon múlott a sikerünk az eredményességünk hogy sikerült e az aktuális sztárt megvenni.....a csapategység,a működő és integrálható(kerethez és igényekhez) koncepció,az igényes és profi edző, a szakmai alapokra helyezett keretkialakítás ezek az alapjai a sikernek......a pénz másodlagos. Jó ha van,de nem az dönti el ki nyer májusban.....más dönti el,ezt láthatja akinek esze van az elmúlt cirka 100 évben amióta a foci ismert játék.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. február 28., szombat 21:19

rashidm írta:, ha leigazolnánk Pogba-t és hogy helyet szorítsunk neki, elküldi mondjuk Isco-t.
Ha képesek lennének eladni Iscót, akkor Perez kb. nem beszámítható kategória.
Egyik legjobbunk, hatalmas közönség kedvenc, spanyol válogatott meghatározó alakja lehet rövidesen és ahogy megismeri a világ, a reklámértéke is folyamatosan menni fog felfelé.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 28., szombat 21:13

rashidm írta:[quote="Már ott bukott minden,hogy a realt vételnél 2x es,eladásnál fele piaci áron számfejtik....ez pedig nem az ügynökök hibája angyalkáim.
Ezt általában Pérez baszarintja el, hogy az aktuális kikiáltott világsztárt mindenképpen meg akarja venni, hogy elmondhassuk, "hogy igen, ő a miénk". Csak ebbe már egyszer beletört a bicskája. Nem lennék meglepve, ha leigazolnánk Pogba-t és hogy helyet szorítsunk neki, elküldi mondjuk Isco-t.
Iscoban látják a következő Aranylabdást a Fehér Házban, már nem aggódok. Volt egy időszak, amíg igen, de most nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. február 28., szombat 21:10

[quote="Már ott bukott minden,hogy a realt vételnél 2x es,eladásnál fele piaci áron számfejtik....ez pedig nem az ügynökök hibája angyalkáim.[/quote]

Ezt általában Pérez baszarintja el, hogy az aktuális kikiáltott világsztárt mindenképpen meg akarja venni, hogy elmondhassuk, "hogy igen, ő a miénk". Csak ebbe már egyszer beletört a bicskája. Nem lennék meglepve, ha leigazolnánk Pogba-t és hogy helyet szorítsunk neki, elküldi mondjuk Isco-t.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 28., szombat 20:53

Jim írta:Én továbbra is fenntartom, hogy nem tesz jót a csapatnak (a morálnak, illetve a játékosok teljesítményének sem), ha egy edző állandóan azt nyilatkozza, hogy 3 játékos helye atombiztos a kezdőcsapatan :hmmm:

Nem akarok egy 3x bl győztes edzőnek okoskodni,mert én 3x max wc-re mentem ki ma,de ezek a nyilatkozatok károsabbak mint a savas esők.....
Azért ezt nagyon nem kellene,főleg egy isconak,aki a karrierje elején van és roppant kényes időszakban,hiszen most hirtelen robbant be 100%osan elismerten egy topcsapatban és nem mint egy szimpla tehetség hanem mint egy alapember.

Nem is értem ezeket,hogy mi is történik itt,ezeket miért csinálja. :hmmm: :hmmm: Talán sok kritikát kap a döntései miatt és így reagálja le? :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Pogba leigazolásának egyik (média szerinti) problémája Mino Raiola
Értem,Mino Raiola egy pénzéhes pöts,oké....olyan mint egy kis frusztrált hadúr akitől nem áll távol egy kis hazugság sem a nagyobb jutalék elérése miatt,de kérem....ő egy ügynök,még is mit gondol a real madrid mit kellene képviselni egy ügynöknek? Korrektséget? :lol: :lol: akkor nem ügynök lenne,hanem sofőr egy szőnyeg tisztító cégnél.....
Mino geci gyerek,ezt tudjuk Zlatantól,az ő ügynöke is......de ez miért befolyásol? Ja,hogy veri fel az árat? És?
Ha elmegyek venni egy autót,és ott egy rikkancs aki kiabál, hogy a Toyota nem jó,és vegyél Mitsut bla-bla akkor más a szitú? mitől?
Kicsit fura ez nekem.....amikor egy real 80at ad jamesért.91et bale-rt,32 illaráért...az miért duzzog? Ja hogy jorge mendesnek lehet bármit? másnak nem? Pedig a portugál sem a korrektség mintapéldánya.

Már ott bukott minden,hogy a realt vételnél 2x es,eladásnál fele piaci áron számfejtik....ez pedig nem az ügynökök hibája angyalkáim.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. február 28., szombat 16:09

Én továbbra is fenntartom, hogy nem tesz jót a csapatnak (a morálnak, illetve a játékosok teljesítményének sem), ha egy edző állandóan azt nyilatkozza, hogy 3 játékos helye atombiztos a kezdőcsapatan :hmmm:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. február 28., szombat 15:06

Lattam fantaziat Fabinhoban, mar amikor a Castillaban jatszott. A fizikai adottsagai meg Carvajalnal is jobbak, viszont a spanyol annak koszonhetoen, h a Leverkusenben eltoltoott ido a javara valt elorebb tartott a brazilnal. Jot tett neki a monacoi kiruccanas..... eltudom kepzelni, h esetleg valt a premier ligaba mivel Mendes embere, a portugal meg talalt egy nagy husos fazekot ott.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég