Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Raiola melyik játékosát igazolnád le, ha csak egyet lehet?

A szavazás 2020. április 23., csütörtök 13:14-kor befejeződött.

De Ligt
3
3%
Haaland
72
73%
Pogba
7
7%
Egyiket sem
17
17%

Szavazatok száma: 99

flori

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 21., kedd 20:19

iscot hova akarják hozni? :lol:

akkor lehet nem jön bale se neymar.érdekes lesz ez...
courtois, hakimi/carvajal, sergio ramos, varane, mendy, casemiro, valverde, kroos/odegaard, hazard, ??, mbappe

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 21., kedd 19:30

Az, hogy az elmúlt 1 éve nem szól mellette, vitatkoznék megint.
Ahogy írtam, 12 kupából, hármat sikerült behúznia, ha számoljuk a Szuperkupát is, ha nem, akkor 9ből kettőt.
Emellett az itt eltöltött 3 éve alatt 50 millával terhelte a klub büdzséjét az Internek fizetett lelépési díja (8-10 milla), a 3 évi nettó fizuja (3 X 12 milla) és az elhódított serlegekért járó prémiumok! Ezenfelül igazolásokra eltapsolt további 162 millát még; nos ezek fényében ......................... :-* :ike: :agree:
50 millones de euros de contrato y además otros 162 en fichajes
Mourinho es el técnico más caro con peor balance en un 'trienio'. Respecto a su labor como manager sólo Özil y ahora Modric han respondido con respecto a lo pagado.
http://futbol.as.com/futbol/2013/05/21/ ... 28142.html
kkp: Pogba/Kanté
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 21., kedd 19:23

Realista24 írta:Többek között ezekért nem tartom a világlegjobbjának.
Egoista, öncélú, gyerekes.
Nincs ilyen, hogy világ legjobbja szerintem. Világlegjobbja egy évig, de az is lehet, hogy csak jókor van jó helyen valaki. Az edzőket nem lehet úgy mérni, mint Messit.

Egyyébként ha majd meglesz az új edző (vagy akár most is) ajánlanám lefordítani a következő cikket, hátha pár JM fanatikus észhez térne:
http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... in?ICID=HP

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 21., kedd 19:10

Azért vicces, hogy te is milyen egyszerűnek tartod a két indokodat, ami egyébként kikezdhetetlen. 2 BL-ről van szó és egy spanyol kupáról. Az eredményei JM mellett szólnak, amik kiválóak a mostani edzők között. Az elmúlt 1 éve nem. Miről beszélünk? Ti tökéletesek vagytok? Én nem.
Nem írtam, hogy megnyertük volna a kétszer a BL-t. Hanem, hogy ha nem balfas*kodik, akkor most a címvédésre készülhetnénk.

És igen, egy spanyol kupát, amit röhögve kellett volna hoznunk az Atma ellen, akik 14 éve nem tudtak megverni minket! 14 éve!!! Vezetünk, aztán leenged a csapat. Pepét kirakja a keretből, mert megbántotta az érzékeny kis lelkét, és beteszi a csuklósbusz Albiolt. A hosszabbítás előtt cserél egyszerre hármat (de milyen cseréket :lol: , az emberek fogták a fejüket a lelátón), aztán hátradől valahol (mert ugye kiállították), mint aki jól végezte dolgát. És mi a végeredmény? A saját stadionunkban aláznak meg minket.

Többek között ezekért nem tartom a világlegjobbjának.
Egoista, öncélú, gyerekes.
Én hetekkel ezelőtt még vártam, hogy miként zárja a szezont, addig nem írtam komolyabban véleményt róla, de a pénteki teljesítményével feltette a pontot a szarkupacára.

Az, hogy az elmúlt 1 éve nem szól mellette, vitatkoznék megint.
Ahogy írtam, 12 kupából, hármat sikerült behúznia, ha számoljuk a Szuperkupát is, ha nem, akkor 9ből kettőt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Los Blancos
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 21., kedd 18:36

Most épp David Luiz-zal pótolnánk Pepét. Ha nem jövünk ki mínuszba én benne lennék.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 17:56

numberone1 írta:
Kerlon írta:Ti tökéletesek vagytok? Én nem.
ezert is nezzuk el neked az olyan dolgokat, mint Ozil egy Zseni. :lol:
Nevetségesebbnek találom, hogy 1-1 buli meccsen pályára lépett játékosokról úgy írsz, mint megváltókról, de már megszoktam, hogy itt mindig az a hülye, akinek más a véleménye, mint neked, de még sorolhatnék pár embert. Árról nem is beszélve, hogy ugyanazokat a köröket futjátok már legalább 1 hónapja...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

RaúlRealMadrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 21., kedd 17:50

numberone1 írta:
Özil márpedig akkor is zseni!!! :D

mohaola

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 21., kedd 17:50

Az O Globo újság szerint Neymar múlt héten aláírt egy papírt amibe azt ígérte a Barcelona-nak, hogy a konföderációs kupa után aláír a katalánékhoz, hírek szerint 17,5 millió eurót fizetnek érte.

Közben Eugenio Martínez Bravo megerősitette, hogy szeretne indulni az elnökválasztáson, remélem nem indul, minél hamarabb Perez-t megválasztják annál gyorsabban tudunk építkezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mohaola 2013. május 21., kedd 17:54-kor.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 21., kedd 17:49

Kerlon írta:Azért vicces, hogy te is milyen egyszerűnek tartod a két indokodat, ami egyébként kikezdhetetlen. 2 BL-ről van szó és egy spanyol kupáról. Az eredményei JM mellett szólnak, amik kiválóak a mostani edzők között. Az elmúlt 1 éve nem. Miről beszélünk? Ti tökéletesek vagytok? Én nem.
Az egy darab bajnokság és kupa 3 év alatt a Real Madridnál szerintem alulról súrolja a közepes jelzőt.
Így nem beszélhetünk arról, hogy az eredményei magukért beszélnek. Hibákból pedig volt bőven.
Azt is meg lehet említeni, hogy senki sem kapott ekkora támogatást, türelmet és ennyi időt a Real Madrid padján már egy évtizede.
Merci Zizou!

numberone1
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 21., kedd 17:48

Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Davids,Redondo,Seedorf--Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois—?,Varane,?,Mendy(Regu)—Valverde,?,Odegaard—Kubo,Mbappe,Rodrygo
34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R-l@nch
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 21., kedd 17:46

Olvasva a hsz-eket, sok idő kell még ahhoz, hogy José Realjáról érdemben lehessen véleményt formálni. Iszonyat ellentmondásos lett ez a 3 éve, és kicsit mindenkinek igaza van, védje bárki, vagy éppen eítélje

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 17:41

Realista24 írta:
azok, akik kritizálják Mourinho madridját, azok nem emlékeznek az őt megelőző korszakra.
Én nem felejtettem el, és elismerem Mout, de világ legjobbjának nevezni túlzó véleményem szerint. Más egy gyengébb kerettel, egy széthullott csapattal nyert bajnokságot, ő meg azt csinált, amit akart. A világ legjobbja lehetett volna, közel járt, de elrontotta.

Csak két apróság, ami igazán unikummá tette volna, ha egy kicsit is hajlandó belátni a tévedéseit:
- Címvédésre készülhetnénk a BL-ben
- Hazai pályán emelhettük volna magasba a Király-kupát
Azért vicces, hogy te is milyen egyszerűnek tartod a két indokodat, ami egyébként kikezdhetetlen. 2 BL-ről van szó és egy spanyol kupáról. Az eredményei JM mellett szólnak, amik kiválóak a mostani edzők között. Az elmúlt 1 éve nem. Miről beszélünk? Ti tökéletesek vagytok? Én nem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 21., kedd 17:32

del Bosque ha jól tudom 2003-ban távozott a csapattól és Capello 2007-ben nyerte meg a bajnokságot.
ellőtte 97-ben.
ezért írtam úgy, hogy del Bosque után :-)

szerk: most nézem, hogy a spanyol 1994-ben is dirigálta a csapatot.
akkor úgy a helyes, hogy del Bosque második edzősködése óta... :kacsint:
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

numberone1
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 21., kedd 17:05

Hu mi megy itt a forumon.....vissza olvastam v 5 oldalt, hat volt par hsz amin elcsodalkoztam.

a vileg legjobb edozje vs csak egy Ancelotti (csak nehogy folytassa ezt a "siker" szeriat a Chelseanel is) :lol: Mi lesz a nick neved a Chelsea forumon? :mrgreen:

Real nem nagyobb klub mint a PSG? :ozil: Az igen.......ehhez nincs mit hozza fuzni, egyebkent is mar vagy oten meg tettek elottem hatastalanul.

Ha PSG-nek kell DM,Pepe,Coentrao akkor adjak erte Lucast es Verattit......akkor mar Neymarra sem kellene idot pazarolni.
Zizou meg talalna egy balhatvedet par misiert szerintem. Egyebkent fuggetlenul,h Carvajal jonne vagy sem a francia bajnoksagban szerintem talalnank jobbhatvedet Carvajal moge v elsodleges opcionak is(+Fabinho 2.-3. szamunak).
Johetne meg Gundogan es Kondogbia Khedira helyere.
DM,Khedira,Higu out :zoldsalas:
még max Capello, de neki is csak egy bajnoki cím jött össze.
2 bajnoki cim
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Davids,Redondo,Seedorf--Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois—?,Varane,?,Mendy(Regu)—Valverde,?,Odegaard—Kubo,Mbappe,Rodrygo
34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 21., kedd 16:45

Realista24 írta:Én nem felejtettem el, és elismerem Mout, de világ legjobbjának nevezni túlzó véleményem szerint.
nem is mondtam én egy szóval se, hogy ő a világ legjobbja vagy valami.
csak nem értem meg azokat, akik örömtáncot járnak a sírján...
Remy írta:És? Előtte való korszak, folyamatos búcsúzás a 16 között, és? Igen, volt ilyen időszak is. Volt olyan is, amikor BL-t nyertünk, stb stb. A Real Madrid nem 10 éve létezik, nem csak azt kell nézni, amikor gyengébbek voltunk. Egyik klub csapat sem tud örökké a csúcson lenni. Mindenhol voltak hullámvölgyek. Nem értem, hogy az emberek többsége miért szarja le a múltat. Miért csak az elmúlt 2-3, 7-8 évről lehet beszélni.
én nem szarom le a múltat. sőt, tiszteletben tartom azt.

Mounál voltak már nagyobb edzők a Real Madrid kispadján. és még lesznek.
de annyi biztos, hogy del Bosque óta ő az egyetlen olyan edző, aki valamit le is tett az asztalra itt.
még max Capello, de neki is csak egy bajnoki cím jött össze.
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Los Blancos
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 21., kedd 16:42

A The Times szerint a Real Madrid elsődleges célpontja a csatársorba továbbra is Agüero. Az argentin játékos sosem titkolta, hogy szeretne újra Madridba költözni, mivel így több időt tudna a fiával tölteni.
Nem a leghitelesebb, de, ha nincs Neymar, Lucas akkor Agüero kell! :agree:

Egyébként nagyon leálltak a hírek a kp megerősítéséről...Verratti, Gündogan...semmi hír.
Kondogbiáról volt, hogy 8M körül van és érdeklődünk...

Toky
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 21., kedd 16:34

RaúlRealMadrid írta:Nekem sem mindegy, hogy milyen focival játszunk, de ha sikeresek lettünk volna, akkor oké.
Ezt most nem értem. Szóval nem mindegy, de mégis az, ha nyerünk?
RaúlRealMadrid írta:Arra akarok kilyukadni, hogy a siker benne volt Mou-ban csak a játékosok nem akarták alárendelni magukat neki... nem tudom kik kezdték el fúrni a rendszert, de láttuk, hogy amikor a játékosok még azt csinálták amit ő mondott, akkor volt is eredmény...
Azért nehogy már a játékosok sara legyen, hogy az edzői stáb elkú :cens: ta az előszezonbeli felkészítést, nem kicsit, nagyon! Hogy a korábbi -általában földön történő- játék után átálltunk az értelmetlen ívelgetésre. Hogy az újdonság varázsa megszűnt, és kiismerték Mourinho "játékát". Hogy érdemi taktikai újítás vagy fordulat nélkül álltunk ki a Dortmund ellen 4-ből 3 meccsen. (Hogy a 4-1-es fejbeli rákészítést ne is emlegessem.) És gondolom Marcelo sem önszántából törte el a lábfejét.

Nem Mourinhonak kell berúgni a ziccereket. De a játékfelfogásnak, a taktikának és a játékosok fejbeli felkészítésének kell kompenzálnia azt, hogy mindig is lesznek kihagyott ziccereink. Ha egy kimarad, akkor dolgozzunk ki még egyet. Ez nálunk úgy megy, hogy rúgunk egy gólt, aztán bekkelve, ívelgetve, hátha szerzünk még. A Dortmund elleni utolsó meccsen (inkább abból is 2*15-20 percben) látszódott, hogy mit is tudna ez a csapat a topon. Az pedig az edző feladata, hogy ott tartsa a csapatot (egy csapat nem 11 vagy 14 emberből áll). Hullám völgyek is lesznek, ez is benne van. De amiben mi vagyunk, az inkább hasonlít már egy Mariana-árokra.

De tegyük fel, hogy Mourinho nem fúrta a játékosokat. Hogy teljesen ártatlan, és mindent megtett, hogy a Real csapata a csúcson legyen, és hírneve ne csorbuljon. Csak a játékosok fúrták meg. Szóval Casillas és Ramos egy aljas dög. De akkor Ronaldo is az, ugyanis a hírek szerint Vele is összeveszett. Pepe is az. stb. Egyszerűbb az edzőt meneszteni, mint a fél (majdnem az egész?) csapatot. Meg ugye "ha nyer a csapat, az a csapat érdeme, ha veszít..." Ja igen, ősz óta "nincs is csapata", meg hát nem szeretik...

RaúlRealMadrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 21., kedd 15:42

pavel írta:
Ha azt csinálták volna, amit José mond és nem ellenkeznek, akkor (szerintem) velünk is sikeres lett volna a mester ugyanúgy, mint az összes többi csapatánál. Most tökmindegy ezt milyen focival tette volna.
Upsz, remélem azért neked nem mindegy milyen focival...ez az idei förmedvény gyakorlatilag nézhetetlen volt! Persze izlések és pofonok. :-)
Nekem sem mindegy, hogy milyen focival játszunk, de ha sikeresek lettünk volna, akkor oké. A Barcának is undorító volt (legalábbis nekem) a tiki-taka mégis sikeres volt. Arra akarok kilyukadni, hogy a siker benne volt Mou-ban csak a játékosok nem akarták alárendelni magukat neki... nem tudom kik kezdték el fúrni a rendszert, de láttuk, hogy amikor a játékosok még azt csinálták amit ő mondott, akkor volt is eredmény...

Közben a hírekben újra benne van Agüero!! :zoldsalas: :D

ganjaman89
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2013. május 21., kedd 15:38

Kercsó írta:azok, akik kritizálják Mourinho madridját, azok nem emlékeznek az őt megelőző korszakra.
amikor sorozatosan estünk ki a BL-ből a legjobb 8 között.
amikor 3 osztályú csapatok vertek szájba minket a kupában.

még lehetne sorolni.

már csak a számok magukért beszélnek, melyekkel sikerült rekordokat dönteni.

Azt azért hozzá kell tenni,hogy ez a keret sokkal jobb,mint mondjuk amivel Pellegrini dolgozhatott, és Mourinho azt igazolhatott akit csak akart.A tavalyi év szép volt,de 1 bajnoki cím három év alatt azért nem 1 nagy durranás.

Szerintem Rafa Benitez jó választás lehetne ő focizott a madrid utánpótlásában,spanyol bajnokságot nyert a valenciával,bl-t a liverpool-al. És mivel eléggé utálják egymást Joséval,elégtétel lenne neki ha Madridban sikereket érne el.Tehát lenne motiváció... :agree:

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 21., kedd 15:37

Visszatérve a pénzre, nem lennék meglepődve ha itt keresne majd többet. Amúgy egyik klubnál sem ingyen játszanak, dolgoznak, úgyhogy elég elfogult dolog ezzel a pénz témával jönni. A Real se lenne sehol ha nem támogatná a klubot senki
Nem hiszem hogy mi többet tudnánk anyagilag nyújtani Ancelottinak mint a PSG.Itt nincs arab euromilliardos,a klubnak ki kell gazdálkodnia a rávalót....
FFP szabály ide vagy oda,ha akarná a PSG,bőven magasabb fizut tudna ajánlani Ancelottinak mint a Real...
Itt csak szakmai prevenciók jöhetnek számításba,hogy igen is megmutatom,hogy egy Real Madriddal is tudok sikereket elérni,trófeákat szerezni...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Vissza: “Labdarúgás”