Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 26., hétfő 21:00

A Daily Express szerint a Real Madrid érdeklődik David Luiz iránt, aki Pepe távozása esetén érkezhetne.
Na ha Őt leigazoljuk akkor meg lesz az első Real játékos akit tiszta szívből utálok.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. január 26., hétfő 20:20

Szóval én még mindig hiszek benne, egy teljes évet nem lehet lehozni ilyen szar játékkal. Ha meg lehozza akkor én is feladom
Jelen!
Én is így vagyok vele. Még bízok benne, idény végéig domborítania kell valamit, vagy nyerjünk BL-t az Ő góljával, akkor ismét kap egy évet. :mrgreen:

Amúgy nyilván nem Ő döntötte el a BL-t (bár ha szó szerint értelmezem, az Ő gólja volt a győztes találat), de ne vegyük már el tőle, hogy igenis fontos találat volt az övé is. Bár addigra az Atletico már elkészült az erejével, mentálisan sem voltak csúcson, de a hosszabbításból már csak 10 perc volt hátra, ráadásul ott volt a gól után nem sokkal Casillas újabb balf*szkodása, akár egy szöglet is elég lehetett volna nekik... Igenis fontos találat volt, ott kellett lenni, fel kellett érni, be kellett kotorni (az amúgy felpörgő labdát, nem is olyan egyszerű az). Tudom, hogy a fociban nincs "ha", de ebben az esetben pont az Ő gólja kellett a "ha" "megelőzésére". Persze túlmisztifikálni sem akarom, csak szúrja már a szemem az állandó fikaáradat, még ha sok esetben jogos is.

Viszont az elmúlt meccseken úgy láttam, hogy 20-25 percig, esetleg fél óráig aktív a meccs elején, mutatja magát, belép a játékba, vannak megindulásai, betörései, aztán 60 perc semmi továbbra is. Nem nagyon tudom ezt hova tenni, nem lehet erőnléti probléma... Mentálisan nem kerek az ipse, megborult a tavalyi sikerektől, vagy nem is értem. A 'Spursben más játékos volt a pályán hétről-hétre. Azzal a mentalitással itt is tudna érvényesülni, a tavalyi szezonnál jobban. Sajnálnám, ha csalódnom kellene, de egyelőre sajnos úgy néz ki.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. január 26., hétfő 20:10

ha a blben ramos nem mentette volna meg a csapatot a vereségtől, akkor bale anyja minimum 2évig csukott volna a madrid drukkerek miatt.
A real játéka cseppet sem függ baletől. Nem tudom emlékszel e rá mi foci ment itt még ősszel mikor bale lesérült. A poolt oda vissza alázták, a barcát mondjuk nem aláztuk, de azért nem volt szégyenkezni valónk, és nem hogy partiban volt a csapat de még jobb is.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 26., hétfő 19:47

Norbii írta: olyan marcelo v isco féle trükkös srác.
Volt itt már nem egy,sőt voltak itt zsákszámra is egyszerre, jó sok kupát nyertünk.

Bale idén egy raklap szar,de tavaly a csapat egyik húzó embere volt és ezt nem azért mondom,mert a döntőkben rúgott gólt... Biztos vagyok benne,hogy ha a BBC tavaszra jó formában lesz meglesz a címvédés, de Bale nélkül szerintem esélytelenek vagyunk rá. Tudom,hogy széllel szembe pisálok, de ez a figura hatalmas erősségünk volt tavaly(európában,márpedig nekünk az a legfontosabb és azért a ligában is összekukázot pár gólpontot ( :mrgreen: :mrgreen: )),akkor is ha összeakad a lába... idén botrány,de ha minimum a tavalyi tavaszát lehozná én azt alá írnám akkor is ha ő nem olyan trükkös srác.

Szóval én még mindig hiszek benne, egy teljes évet nem lehet lehozni ilyen szar játékkal. Ha meg lehozza akkor én is feladom :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. január 26., hétfő 19:31

slevin írta:....
a gond az hogy a játékhoz nem tesz hozzá sokat, a gyors kispasszos játék se igazán fekszik neki. Annyi a jó benne hogy bármikor benne van egy bomba gól..viszont ennyi erővel akár Özilt is visszahozhatnánk, mert benne meg egy assist. Jó lenne végre egy olyan szélső aki nem csak futni hanem alázni is tud. olyan marcelo v isco féle trükkös srác. Na de iscot tudjuk mikor fogjuk elől látni. majd ha piros hó esik.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 26., hétfő 19:28

slevin írta:Itt az a baj,hogy egyszerüen james-t nem birja el a kp,illetve a támadóink,Remélem Pereznek esze ágában sincs eladni Bale-t.
nem ő vele fürödtünk be,semmit nem veszitett vele eddig a csapat.ugy gondolom hogy nyert. a másik asszem 1 góllal kevesebbet tudott rugni mint az állandó csatárunk...elgondolkodtató.
Szerintem ez Carlo hibája hogy nem tudja Bale-t beleépiteni a csapatba,nem sokan mondhatják el magukrol hogy 2 klasszis villámgyors gólerös játékosuk van a csapatba,ti meg eladnátok,fura egy közeg vagytok ti.szerintem a csapatban neki van a legnehezebb dolga,ronaldo árnyékának lenni s egyszerre kapja szerintem hogy olyan szerepet kell vállalnia mint roninak de ugy hogy ronaldo ne érezze meg...tehát csináld is meg ne is :)
nagyon jo focista és benzivel karöltve ha 20-20at bevarnak évente akkor már maga a tökély minden,gondoljatok bele ha esetleg,pl a legutobbi hir valora válik,pl cavani érkezik benzi helyére,mekkora káosz lesz.Bale teljesitménye radikálisan visszaesik,mivel gondolom a feladata hogy elöl kiszolgálja a 2 támadót,beállni védekezni,legyen olyan mint ronaldo,de ne legyen annyira,söt annyira se,plusz hagyja érvényesülni az uj támadót, kevesebbett vállaljon inkább a mezőnymunkával foglalkozzon...Sokat gondolkodtam Benzemán is...s jo hogy itt van.jó hogy ő van itt,sajna erősebb gólerősebb csatárnál már ronaldoval is gondok lennének,bale-el meg főleg,s ahogy elnézem a csatárokat....inkább ronaldo 2-3 golja,benzema egyre jobb helyezkedős 2 meccsenként 1 gól átlaga, és Bale "majd én megmutatom hogy kivagyok" s minden mecs 1 gól agy szabi játéka mint káosz legyen...Barca meccseket elnézve...idó kérdése hogy a 3as fogatnál mikor ki fog kibukni...

ilyen támadok mögé inkább szükség van dolgos emberekre,remélem james kikerül a csapatbol,mert már égetően kiváncsi vagyok kroos-modrics-isco kp-ra,akkor Bale is szabadabban mozogna,többet vállalhatna.
Ronaldo csunya baleset mert....soha nem tudni mennnyi gol van benne,néha 4 de átlagban minimum a 2 :)
ezt kellene kitalálnia Carlonak.csak várom hogy
Bale lehet, hogy Ronaldo árnyékában kénytelen élni, de ez az ő hibája is... nem kellett volna ennyit majmolni CR-t, ő sosem lesz CR... (fura mód Benzema nem CR árnyéka... mert ő nem akar CR lenni) egyébként szerintem nem James a probléma, mert gürizik eleget, és látunk tőle egy-két szép dolgot is... Szerintem CR és Bale a probléma. Mármint ha egyszerre vannak a pályán. Megölik a játékunkat az álldogálásukkal... Bale szerintem sokkal többet mozgott az előző évben, idén valahogy mindketten várják a sültgalambot... a középpályánk viszont nem egy gyorsbüfé Modric nélkül... (ráadásul tavaly még DiMaria is meglódult párszor, helyzetet kialakítva CR-nek és Bale-nek) Szóval ha hétvégén visszaállunk erre a 4-4-2-re, akkor szerintem jobban fogunk játszani, mint az utóbbi egy hónapban, még CR nélkül is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 26., hétfő 19:20

ikarus93 írta:Bale Angliában, ahol rá lenne kihegyezve egy MU, Isten lenne.

Meg merem kockáztatni, hogy akár egy CR féle statot is le tudna tolni a PL-be.
Szép és jó dolog, hogy Anglia és Bale között jó a kémia, de na, nem csak ezen múlik. Csapat, koncepció, edző, stb. Ennél jobb feltételek szerintem sehol nem lesznek neki. Papíron Cének is jobban fekszik az angliai közeg, pont azért mert több a terület, stb. mégis olyan számokat produkál hogy csak néz mindenki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. január 26., hétfő 19:18

Bale Angliában, ahol rá lenne kihegyezve egy MU, Isten lenne.

Meg merem kockáztatni, hogy akár egy CR féle statot is le tudna tolni a PL-be.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

slevin
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. január 26., hétfő 16:35
Kedvenc játékosaid: ramos
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: slevin » 2015. január 26., hétfő 16:53

Itt az a baj,hogy egyszerüen james-t nem birja el a kp,illetve a támadóink,Remélem Pereznek esze ágában sincs eladni Bale-t.
nem ő vele fürödtünk be,semmit nem veszitett vele eddig a csapat.ugy gondolom hogy nyert. a másik asszem 1 góllal kevesebbet tudott rugni mint az állandó csatárunk...elgondolkodtató.
Szerintem ez Carlo hibája hogy nem tudja Bale-t beleépiteni a csapatba,nem sokan mondhatják el magukrol hogy 2 klasszis villámgyors gólerös játékosuk van a csapatba,ti meg eladnátok,fura egy közeg vagytok ti.szerintem a csapatban neki van a legnehezebb dolga,ronaldo árnyékának lenni s egyszerre kapja szerintem hogy olyan szerepet kell vállalnia mint roninak de ugy hogy ronaldo ne érezze meg...tehát csináld is meg ne is :)
nagyon jo focista és benzivel karöltve ha 20-20at bevarnak évente akkor már maga a tökély minden,gondoljatok bele ha esetleg,pl a legutobbi hir valora válik,pl cavani érkezik benzi helyére,mekkora káosz lesz.Bale teljesitménye radikálisan visszaesik,mivel gondolom a feladata hogy elöl kiszolgálja a 2 támadót,beállni védekezni,legyen olyan mint ronaldo,de ne legyen annyira,söt annyira se,plusz hagyja érvényesülni az uj támadót, kevesebbett vállaljon inkább a mezőnymunkával foglalkozzon...Sokat gondolkodtam Benzemán is...s jo hogy itt van.jó hogy ő van itt,sajna erősebb gólerősebb csatárnál már ronaldoval is gondok lennének,bale-el meg főleg,s ahogy elnézem a csatárokat....inkább ronaldo 2-3 golja,benzema egyre jobb helyezkedős 2 meccsenként 1 gól átlaga, és Bale "majd én megmutatom hogy kivagyok" s minden mecs 1 gól agy szabi játéka mint káosz legyen...Barca meccseket elnézve...idó kérdése hogy a 3as fogatnál mikor ki fog kibukni...

ilyen támadok mögé inkább szükség van dolgos emberekre,remélem james kikerül a csapatbol,mert már égetően kiváncsi vagyok kroos-modrics-isco kp-ra,akkor Bale is szabadabban mozogna,többet vállalhatna.
Ronaldo csunya baleset mert....soha nem tudni mennnyi gol van benne,néha 4 de átlagban minimum a 2 :)
ezt kellene kitalálnia Carlonak.csak várom hogy

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 26., hétfő 16:47

Torquemada írta:Lehet, hogy nem véletlen ez a mostani nagy bevásárlási hullám a csapatnál. Biztos ami biztos, ha sz@rul sülne el a vizsgálat.
Csak nem nyugodott a Barca.
Nem hiszem, hogy ezért lenne. Akkor nem 16-17 éveseket vennénk zömmel. Ők nem jövőre kerülnek, de még csak nem is két év múlva, a tűzközelbe. Persze hozzájuk is lehet majd nyúlni, adott esetben, de komolyabb dolgokat ne várjunk még tőlük.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 26., hétfő 16:46

palesz77 írta:
Torquemada írta:Csak nem nyugodott a Barca.
Pontosan mi közünk is van fél liga kivizsgálásához? :coffee:
Jó hát odaát meg megy a Perezelés... Mi most itt puta barcázunk kicsit :mrgreen:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 26., hétfő 16:45

Torquemada írta:Csak nem nyugodott a Barca.
Pontosan mi közünk is van fél liga kivizsgálásához? :coffee:
Babinho írta:Hát ha ezek után elmeszelnek minket, akkor meg is érdemeljük...
A barca eltiltása után, egy profi menedzsment azzal kezdi, hogy tisztázza a saját portáját, felkészülve arra, hogy hozzánk is kopogtat a Fifa. Ha ennyi idő alatt nem papírozták le, akkor "mindenkimonnnyonle"

remélem, hogy nyáron kapnak egy hozzájuk méltó vezetőséget, mert ez nagyon ciki, ami náluk megy.
Ezekkel meg egyetértek. Főleg a másodikkal.. :D

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. január 26., hétfő 16:29

Torquemada írta:Lehet, hogy nem véletlen ez a mostani nagy bevásárlási hullám a csapatnál. Biztos ami biztos, ha sz@rul sülne el a vizsgálat.
Csak nem nyugodott a Barca.
Hát ha ezek után elmeszelnek minket, akkor meg is érdemeljük...
A barca eltiltása után, egy profi menedzsment azzal kezdi, hogy tisztázza a saját portáját, felkészülve arra, hogy hozzánk is kopogtat a Fifa. Ha ennyi idő alatt nem papírozták le, akkor "mindenkimonnnyonle"

Persze ha a Barcának ebben benne van a keze, akkor ismét nem csalódtunk...remélem, hogy nyáron kapnak egy hozzájuk méltó vezetőséget, mert ez nagyon ciki, ami náluk megy. Szerintem az összes barcás a világon, aki a vezetőségről olvas hírt, az "ez kurva ciki, ezért már én kérek elnézést" gondolattal kezdi a reagálást.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. január 26., hétfő 16:26

Lehet, hogy nem véletlen ez a mostani nagy bevásárlási hullám a csapatnál. Biztos ami biztos, ha sz@rul sülne el a vizsgálat.
Csak nem nyugodott a Barca.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2015. január 26., hétfő 14:39

Perez ezt is elintézte :mrgreen:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. január 26., hétfő 14:21

A FIFA hivatalosan is nyomozást indít a Real Madrid ellen. A szövetség szeretné megvizsgálni a csapat összes fiatalkorú igazolásának részleteit az elmúlt 5 évből. A Real Madridon kívül az Atlético Madridot is vizsgálják, valamint a Valencia és a Rayo Vallecano ügyét is megnyitották. Forrás: Madridom.hu
csak megérte sírni meg mutogatni a barcának. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 26., hétfő 11:41

Egyébként RMCF és morientes írásaiban is nagy igazságok vannak, és sok mindent jól látnak, nagy része valódi minőséget képvisel.. csak elrontja az összképet, hogy mindkettőjük odabiggyeszt pár sort, hogy "én támogattam/elleneztem, én ezt mondtam, azt mondtam, és így lett, úgy lett... és mennyire egyedül voltam ezzel a véleményemmel, mert senki nem értett meg"... szerintem ez a dolog kezd rendkívül demoralizáló lenni, főleg a rejtett leszólások, leminősítések miatt..
Nos,azt hiszem igazad van,csak hát sajnos az ember reflexből sem vonatkoztat el,mikor azt olvassa anno,minden egyes Bale találatnál,"hogy befogta a károgók száját",(nem RMCF,ő korrektül meg is mondta mindig hogy mióta a walesi itt van,még nem látta úgy játszani ahogy szeretné hogy játszon),holott nekem/nekünk sose a gólérzékenységével volt bajunk,hanem a gyökeresen eltérő stílusával,(bármit is mond RMCF :D ).A
Aztán meg a legszebb az,hogy akik azidőtájt istenítették,(mert voltak azért jócskán,bárki bármit mond,elég visszaolvasni a topikját,de nem fogok belőle idézgetni mert sem statisztikus,sem önkéntes rendőr nem vagyok),most egy emberként zavarnák a picsába.
És ez,ami inkább zavaró,merthogy ha valaki felvállalja pro-és kontra a véleményét,kitart mellette,(mint ahogy a csaszi is),az egy dolog.De az,aki odáig volt érte,akkor,ma meg már "megmondta akkor is hogy szar lesz" akkor annak az embernek a szavának súlya nem sok van.
De befejeztem a Bale témát,innentől szigorúan csak a szakmai megitélését,(szerény képességeimmel persze),fogom kifejteni,ha arra okot ad,pozitiv vagy negatív irányba.
De még annyit,ha most hirtelen majd feltámad,hogy Ronaldo nincs,aminek van valóság alapja,akkor hirtelen megint megnő majd a rajongók száma,ez ellenzőké meg majd csökken,erre a fejemet teszem.
Pedig...semmivel sem lesz jobb futballista akkor sem,mint most,semmivel sem fog jobban pasdzolni a csapatba mint most.Mert ugye egyszer visszajön majd Ronaldo...és akkor megint ott tartunk majd,ahol most...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 26., hétfő 9:41

R.M.C.F írta:A legtöbben nem akarták hogy idejöjjön,kevesen akarták hogy leigazoljuk.
Milyen érdekes... :hmmm: Nem rég még az egyik ellenző azt próbálta bizonygatni, hogy rendkívül kevesen ellenezték, hogy idejöjjön, most meg az egyik támogató szerint rendkívül kevesen támogatták, hogy idejöjjön... :lol: :lol:

Ez az egész ki mit látott jól Baleben, mit mennyire, mennyien és kik támogattak/elleneztek másfél évvel ezelőtt Bale leigazolásával kapcsolatban.... Kezd unalmas és rendkívül hiteltelen lenni.

Egyébként RMCF és morientes írásaiban is nagy igazságok vannak, és sok mindent jól látnak, nagy része valódi minőséget képvisel.. csak elrontja az összképet, hogy mindkettőjük odabiggyeszt pár sort, hogy "én támogattam/elleneztem, én ezt mondtam, azt mondtam, és így lett, úgy lett... és mennyire egyedül voltam ezzel a véleményemmel, mert senki nem értett meg"... szerintem ez a dolog kezd rendkívül demoralizáló lenni, főleg a rejtett leszólások, leminősítések miatt..

Egyébként RMCF írásának minden egyéb sorát öröm volt olvasni, csak az a pár sor......
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. január 26., hétfő 9:13

Sosem lehet előre megjósolni, hogy egy játékos beválik-e egy új közegben, de ha ez az új közeg a Real Madrid, és a játékos Angliából érkezik, akkor a veszély kifejezetten magas. Azért kifejezetten érdekes, mert Bale több kulcsgólt is szerzett, legutóbb éppen 2 napja, de azért az lassan nem vita tárgya, hogy megfelelő a csapatba vagy sem.

Nem tudom mennyire igazak a MU-s pletykák, de ma épp 120 millát + De Gea-t írnak, szerintem az egy no brainer (nem agy) biznisz lenne, de ha el tudjuk passzolni azon az áron, amennyiért jött már megéri a dolog. Kérdés, hogy Perez papa mit gondol :hmmm:

Szerintem a MU-nál adná a csávó, legalábbis ha nem mentális/magánéleti problémái vannak. Őszintén fogalmam sincsen mennyire illeszkedett be a madridi életbe, kultúrába, de lehet, hogy inkább az a gond vele is, mint Kakával (a sérülésein kívül), hogy nem ő az egyetlen sztár, az egész csapat középpontja, és ezért nem tud megfelelően teljesíteni.

Lényeg az, hogy az én megmondtam vitáknak semmi értelme.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 25., vasárnap 21:05

osztSzerző: R.M.C.F Dátum: 01 szept. 2013, 23:03

Próbáltam visszagondolni az elmúlt évekre,évtizedre,volt-e ennyire sokak által "nem akart" igazolás.....nem nagyon tudok ilyent mondani,akit ennyien nem akartak,vagy ennyire ellene voltak,pedig voltak drága,rizikós,sérülékeny,öreg "hozadékok".


Na most akkor hogy is van ez? :hmmm:
A legtöbben nem akarták hogy idejöjjön,kevesen akarták hogy leigazoljuk. Akik ellene voltak azokat is két csoportba osztanám,egyik aki ismerte a játékát valamennyire,és mint brit játékos,nem tudott azonosulni a stílusával,illetve az árával. A másik része egy divat vonal útján,főleg hehe nyomán fikázta,futóbolondozta pojáca módon,ezek még többen is lehetettek mint akik ismerték valamelyest.
Én azok mellé tartozom,aki kedvelték a játékát,és a leigazolása mellett voltak,de kevesen voltunk. Én speciel nem igazoltam volna le 60 milla fölött,ezt akkor leírtam,ott húztam volna meg a plafont,és nem tárgyaltam volna tovább ha az ár e fölött van.
Hogy miért gondoltam hogy jó ide? Mert ismertem a pályafutását és az erényeit,senki sem gondolhatja hogy egy olyan játékos mellett teszem le a voksomat,aki mindössze fut és néha belerúg egy marha nagyot a labdába. Ez eléggé hihetetlen gondolat lenne.....több tényező miatt favorizáltam,ezek között párat leírok a teljesség igénye nélkül.
Egy fiatal játékosnál 3 tényezőt nézhetünk meg,egyik a kondicionális,gyorsasági és alkati adottságai,másik a technikai,kivitelezési,finom mozgási képességei,a harmadik az agyi tulajdonságok,mint a gondolati és döntési sebesség,mentális erő,higgadtság,hidegvér stb.......viszont ezek egy adott időpillanat "mutatói",akkor amikor Te megvizsgálod az adott személyt,pl egy mérkőzésen,hogy ezekben hol áll a többiekhez képest,ott láthatod ha van hozzá szemed.........és itt van a móka benne,mert az igazi ismérv az hogy magához képest ezek a tényezők hogy néznek ki évek távlatában,és ezt az ami egy fiatalnál komoly mutató. Bale éveken át egy folyamatos,eredményes és szép fejlődést mutatott,nem tört meg,és pár év alatt,egy bal bekkből,egy viszonylag komoly csapatban a legfőbb húzóember lett,ez pedig nagyon ritka. Bal bekk posztot hamar kinőtte,mert rájöttek hogy annyira tehetséges és erős játékos,hogy nem szabad a kaputól ennyire távol tartani,és egyre vitték feljebb,ami még nem is nyitná ki a szemem annyira,mert ez nem annyira különleges,de ő már a másik oldalon is feltalálta magát,majd un irányítóban-kötetlenben is fejlődött,húzóember volt.....arra gondoltam akkor,hogy meg kellene nézni kapuban is mert ott még nem bizonyított.
Számomra a gyors játékosoké a jövő,ahogy láthattuk miért pusztultak ki a klasszikus irányítók(nem voltak gyorsak),ezen mezsgyén elindulva mehetünk tovább és láthatjuk a többi poszt és felfogás alakulását és ebből látható,hogy a jövő már nem a tribliseké lesz,mert lefutják,elnyomják,elütik,lefejelik,lefutják stb......hanem azokat akik tempósak,ügyesek,jól lőnek stb...vagyis mindenben jók,de semmiben sem extraklasszisok.Most ezt még megmosolyogják sokan,de én ezt így gondolom.....bale ilyen.
Hogy most miért ilyen béna? Fogalmam sincsen,de abban teljesen biztos vagyok,hogy nem azért mert kisebb területen folyik a játék,szorosabban őrzik,több a kombinácio stb....ez neki nem okozhatna problémát,ezeket simán megtudja oldani,mert amikor a beadásai is mennek a túlsó szögletzászlóhoz vagy az átadásai az ellenfélhez,a lövései a VIP tribünre,az azért nem lehet a valós énje,mert ezeket éveken át remekül lejátszotta,most meg alap dolgokat baszik el.....itt valami más baj van,de egyelőre nem tudom mi.
Azt látom rajta,hogy baxott inaktív,szinte kedvetlen,alig próbálkozik,nem vállal fel semmit,ja és nagyképűek a megmozdulásai,szinte indolens a faszi már már...és ez elfogadhatatlan.
Talán a tavalyi bl győzelem miatt,azt hiszi hogy ő és a csapata a csúcs,akik vagy amik mindenki felett állnak? :hmmm: Mert erre mutat a ez a viselkedés.

A másik,hogy én személy szerint,ha elképzelem hogy edző vagyok,akkor kifejezetten akarok egy más habitusú,az alap taktikától eltérő felfogású játékost,mint pl di maria vagy bale vagy robben stb......felépítek egy alap taktikát,amit mint edző preferálok,és a rendelkezésre álló kerethez igazítom,vagy a lehetőséghez mérten a keretet igazítom hozzá......de,ha pl pep guardiola vagyok,és a körömpasszos tologatós focit alkalmazom,akkor egy Tello nálam egy kulcs a csapatom taktikai felépítésében,mivel az alapvető és mások által megismerhető,lereagálható fogásaimat vele tudom elmozdítani,megváltoztatni váratlan megmozdulásaival,amik nem maradonai magasságok nyilván,hanem az ellenfél által rákészült taktika egy másik leképzése.
Nálunk többször is írtam évekkel ezelőtt,egy Dm egy hatalmas taktikai fegyver,ha jól alkalmazzuk,ezt láttam benne. Azt nem,hogy belső kp.ásként kellene alkalmazni,de bocsássa meg mindenki ezt nekem,nem láttam az edzéseket. :lol:
Szóval,nekem bale egy nagy fegyver lenne,először is amíg ilyen léha,addig baxnám ki a padra,majd amikor megszakad a pályán,akkor beszélhetünk további szerepekről és játékról.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 168 regisztrált és 0 vendég