Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 22., csütörtök 1:26

Abban biztos vagyok hogy találunk majd egy olyan meccset, ahol fog kapni 5 percet (pl. 4:0-ás vezetésnél), már csak a PR, marketing szempontok miatt is. Egyébként megy kölcsönbe, meg szokja a spanyol/Castilla közeget.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 22., csütörtök 1:04

kíváncsi vagyok, hogy végül Castilla-ban köt ki, vagy már számítanak rá a nagycsapatnál pl.: Modric kiesése miatt, a legjobb lenne mindkettő, stabilan az utánpótlásban és néha játszana a nagyoknál

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 22., csütörtök 0:26

GT37 írta:Már törölte is a messis tweetjeit. :lol: :-( Sok sikert neki, szimpatikus kölyök, remélem, nem a Getafében fog kikötni pár éven belül.

Van nekem is 1 barcás haverom,nála is ez a módi....még nem igazoltunk le olyat,aki madridi érzelmű volt......csak aki alapvetően barcás akart lenni,és csak véletlenül került hozzánk.... :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 22., csütörtök 0:20

Remélem ez a bemutatás nem lesz nagy hűhó.
Nem kell semmi Bernabeuba dekázás,meg mezzel pózolás.
Kis taknyos még,nem kell túl játszani..Ne legyünk bohócok.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 22., csütörtök 0:13

Már törölte is a messis tweetjeit. :lol: :-( Sok sikert neki, szimpatikus kölyök, remélem, nem a Getafében fog kikötni pár éven belül.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 22., csütörtök 0:12

Remélem lesz belőle valaki és nem csak egy ígéret marad. :)

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 22., csütörtök 0:09

nmate írta:Forrás?
http://www.realmadrid.com/noticias/2015 ... n-odegaard

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 22., csütörtök 0:09

Forrás?

szerk: Kösz, vak vagyok nem szúrtam ki.

szerk2: mégse, az angol oldalon még nincs :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2015. január 22., csütörtök 0:11-kor.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 22., csütörtök 0:07

Martin Ødegaard hivatalos

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 21., szerda 21:55

Klopp: “Nem gondolom, hogy bármelyik játékosunk is elmenne azért, ha nem sikerülne a Bajnokok Ligájába kvalifikálni magunkat.” Forrás: Madridom.hu
Ez kb olyan mintha azt mondaná a húsboltos: Nem gondolom,hogy a vevőim,attól hogy a hús nálam drága és romlott elmegy és máshol veszi meg.

Továbbra is.....rengeteg a hülye. túl sok. Nem bírja el a föld.
:lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 21., szerda 21:36

csak a pénz számít. Megbecsülés, persze...
Lehet hogy maga a fizetés a legfőbb kifejező eszköz a megbecsülésre ezeknél a sportolóknál,ott lehet másként értelmezik ezt a kifejezést mint a mi világunkban. Vagyis minél több a béred,annál többre értékelünk.
Sitt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 21., szerda 21:33

Kerlon írta:Mondjuk a walesi nem tudom, hogy mire fel harcolta magának ki a 11-et... Az nagyon durva. Ennek a 8 milliónak kéne a plafonnak lenni a nagy nevek között, abból már úgy is fussa Veyronra meg fuxra. :Đ
A vételárát nézve nem kellett sokat harcolnia a 11-ért.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 21., szerda 21:25

Ezeknél mindig az a vicces, hogy lenyilatkozzák, hogy nem a pénz a lényeg, hanem a megbecsülés meg a tököm tudja mi. De gyakorlatilag tökmindegy mit ajánl a csapat, csak a pénz számít. Megbecsülés, persze...

Illara meg az eladása szempontjából tökmindegy, hogy miért nem játszik. Ha elviszik ennyiért, el kell adni.

Az, hogy korábban mit alkotott, illetve hogy most is a kiscsapatok ellen kéne alkotni, azzal meg az a gond, hogy a madridban játszik, és ez nagy nyomást jelent egy kiscsapat elleni meccsen is. A sociedadban fű alatt játszott, itt minden lépése figyelve van. És nagyon úgy tűnik, hogy fejben nem bírja, az elejétől fogva jöttek ilyen hírek, aztán a dortmund elleni meccs rátett egy lapáttal. Alapból nem lenne vele bajom, ha csak kölcsönadásról lenne szó vagy 10 milla körüli összegről, akkor kár elengedni, de ha 20 fölötti pénzekről van szó...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 21., szerda 21:19

Mondjuk a walesi nem tudom, hogy mire fel harcolta magának ki a 11-et... Az nagyon durva. Ennek a 8 milliónak kéne a plafonnak lenni a nagy nevek között, abból már úgy is fussa Veyronra meg fuxra. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 21., szerda 21:18

8-9-et megérdemel.
Le tett annyit az asztalra,amit viszonozni is kell.
Ami megjár,azt meg kell adni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 21., szerda 21:16

rashidm írta:Egyébként mennyit keres? Mert ha ilyen 4-5 milla és kb a 4x fizut szeretne, az egy kicsit pofátlan szerintem.
4,5 milliót, ha jól tudom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 21., szerda 21:16

Egyébként mennyit keres? Mert ha ilyen 4-5 milla és kb a 4x fizut szeretne, az egy kicsit pofátlan szerintem.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 21., szerda 21:11

Ne mondja már nekem senki, hogy ha pl. kapnának max.4-5milliót a legjobban fizetettek, más játékosok pedig 2-3millió környékén, akkor abból nem tudnának megélni
De ha leülnek és tárgyalnak nem arról esik szó,hogy mennyiből tud megélni.....mennyi a rezsije,mennyiért tankol? Fordított tárgyalási alapokat kell szerintem már elég régóta elképzelni,egy kommersz munkánál pl itthon a munkáltató megmondja mennyit tud fizetni arra a munkavégzésre,a top fociban,amiket átszőnek reklámbevételek,szponzorok egyéni és csapatszinten,rajongók akik költenek a jegyre és egyéb termékre,ezek a játékosért "vannak"....és a játékos(menedzsmentje) tisztában van azzal,hogy a néző ronaldoért,ikerért,raulért megy ki a stadionba,veszi a mezet,fizeti a sport tv-t stb.....akik nem ennyire "eladhatóak"vagyis alacsonyabb szintet képviselnek azok persze jelentősen kevesebbet kapnak,de ők is tisztában vannak azzal,hogy a csapat NEM lehet sikeres kiegészítők,jómunkások nélkül,nekik ez a tárgyalási alapjuk.
Ezen felül a bérek a "versenyhelyzet" miatt is emelkedett,hiszen ha egy játékost meg akar tartani a klubja,akkor "követnie" muszáj más érdeklődő klubok ajánlatait,különben elveszíti a játékost.

Vannak klubok(pl portugál élcsapatok,francia 4-helytől..stb...) akik viszont ennek ellen tudnak működni,és úgy alakították ki az "életüket", hogy ők tudnak "diktálni" magának a piacnak,mivel eszük ágában sincs versenyezni egy reallal vagy barcával....nekik egy céljuk van,100.000 euróért megvett játékosokat,20.000.000 euróért eladni. Na ők fittyet hánynak a "nagyok" idióta működési mechanizmusára,és szedik le a sápot szépen tőlük,szépen szerényen évente egy 50.000.000 ért eladnak,majd ezeket 250.000 euróből újra feltöltik és megy minden tovább.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 21., szerda 21:00

rashidm írta:
Kerlon írta:Egy 8 milliós Benzema fizetést, azért gond nélkül elé lehetne rakni.
Én úgy vagyok vele, hogy: "Ramos! 10 millát kapsz évente (ha jól tudom ez a klubnál a top 10-ben benne van jóval), megfelel? Nem, akkor mehetsz." Bár nem hiszem, hogy ideáig fajulna a helyzet, Perezék megoldják.
Na jo, csak egy targyalas nem eppen igy mukodik :Đ Perez mond 6 millat, Ramos ker 10-et es par talalkozo utan 8 millio korul megegyeznek. win-win :agree:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 21., szerda 20:59

Annyit mint Benzin, simán érdemel, sőt...Más kérdés, hogy annyit is, mint Bale, de a walesi esetében valamilyen hajbeültető eljárás finanszírozásáról is szó lehet, azért ez a magas összeg. :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég