Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 2., péntek 22:12

matador írta:
Remy írta:Letört egy darabka életünkből: visszavonult Henry, Zanetti és Rivaldo is

Ja, hogy Davids még mindig aktív volt? :lol: :mrgreen: Amúgy nem kis nevek. :kivagyhe:
Nem lehetne valami gombot létrehozni a Spoiler mintájára, hogy figyelmeztessen, hogy NSO-s link következik? Csak hogy az óvatlan kattintóknak ne kelljen egy sportújságírást megszégyenítő, színvonaltalan portál rosszul író, modoros, egy kaptafára író szerzőit olvasnia.

Amúgy ilyenkor (vagy éppen a Gerrardos híreknél) mindig lejön, hogy mekkora császár volt Zidane, nem égette magát, stílszerűen távozott a Tanár Úr.
miért amit megnyitsz az kötelező elolvasnod?:S:S
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 2., péntek 22:02

matador írta: Nem lehetne valami gombot létrehozni a Spoiler mintájára, hogy figyelmeztessen, hogy NSO-s link következik? Csak hogy az óvatlan kattintóknak ne kelljen egy sportújságírást megszégyenítő, színvonaltalan portál rosszul író, modoros, egy kaptafára író szerzőit olvasnia.
Szerintem egy ilyen felsorolásnál édes mindegy, hogy ki írja. A nevek a lényegek, és mivel ide lett hozva, úgyis itt lesz róluk majd szó.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: matador » 2015. január 2., péntek 22:00

Remy írta:Letört egy darabka életünkből: visszavonult Henry, Zanetti és Rivaldo is

Ja, hogy Davids még mindig aktív volt? :lol: :mrgreen: Amúgy nem kis nevek. :kivagyhe:
Nem lehetne valami gombot létrehozni a Spoiler mintájára, hogy figyelmeztessen, hogy NSO-s link következik? Csak hogy az óvatlan kattintóknak ne kelljen egy sportújságírást megszégyenítő, színvonaltalan portál rosszul író, modoros, egy kaptafára író szerzőit olvasnia.

Amúgy ilyenkor (vagy éppen a Gerrardos híreknél) mindig lejön, hogy mekkora császár volt Zidane, nem égette magát, stílszerűen távozott a Tanár Úr.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 2., péntek 21:06

Letört egy darabka életünkből: visszavonult Henry, Zanetti és Rivaldo is

Ja, hogy Davids még mindig aktív volt? :lol: :mrgreen: Amúgy nem kis nevek. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 2., péntek 19:55

Mike írta:na most vki tisztázná ezt a rekord dolgot?

A Guinness rekord a Coritibáé, 24 győzelemmel, viszont az Ajax 26ig jutott, meg van az az arab vagy milyen csapat 28 győztes meccsel. Szóval akkor miért a braziloké a rekord?
gondolom beleesett pár Fifa által nem számolt meccs is...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 2., péntek 19:44

morientes írta:Nem mondtam hogy Lukaku nem jobb,csak azt h hasonló a stílus.A belga iskola,gondolom (Tudnak arra valamit mostanság B-) )
Reus...nagyon jó játékosnak tartom,Kroos mellet a leginteligensebb német futballistának.De...aggaszt,hogy igy megsérült megint.Ki lehet heverni persze,csak az nem biztos,hogy nem marad e benne félelem,hogy oda meri e magát rakni 100%-ban ezek után....vagy visszahúzza a csánkot akkor is mikor nem kellene...
Azért nem sajnálnád ha összeállna nálatok 1 meccsre legalább az a dortmundi tengely amit azonnal szétromboltak. :D

Bár az még Barca drukkerként lehet nekem is tetszene egy ilyen felállál: Iker > Carvajal; Verane; Hummels; Marcelo > Modric; Kroos; Götze > CR; Lewa; Reus

Veretes lenne :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. január 2., péntek 19:29

MesQueUnClub írta:milyen belgáról beszéltek amúgy? És ki az a Keane? Olyat nem ismerek a Spursben
Valószínűleg, Kane-re gondolnak. :) Belga alatt pedig Lukaku értendő a szavak alapján. :D
sztem meg Bonyra lett írva, azért se értettem, aztán lehet csak benga akart az lenni :D

Szerk: na akkor már tiszta minden :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 2., péntek 19:26

milyen belgáról beszéltek amúgy? És ki az a Keane? Olyat nem ismerek a Spursben
Félreérthető volt.Én mondtam az elefántcsontpartira hogy belga.Reflexből jött,nyilván Lukaku miatt.
Keane mwg Kane...Harry Kane...de ezt gondolom sejtetted...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 2., péntek 19:03

[/quote] milyen belgáról beszéltek amúgy? És ki az a Keane? Olyat nem ismerek a Spursben[/quote]

Valószínűleg, Kane-re gondolnak. :) Belga alatt pedig Lukaku értendő a szavak alapján. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. január 2., péntek 18:54

Géci írta:
morientes írta:Nézd már meg egyszer azt a belgát Géci,majd utánna beszélgetünk
Nem szoktam olyan hsz-t a fórumra bebiggyeszteni amit csak a hasamra ütve találok ki. Nekem ez a Keane gyerek a Spursbe szimpatikusabb mint a belga... Izlések és pofonok.
milyen belgáról beszéltek amúgy? És ki az a Keane? Olyat nem ismerek a Spursben

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 2., péntek 18:08

na most vki tisztázná ezt a rekord dolgot?

A Guinness rekord a Coritibáé, 24 győzelemmel, viszont az Ajax 26ig jutott, meg van az az arab vagy milyen csapat 28 győztes meccsel. Szóval akkor miért a braziloké a rekord?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 2., péntek 17:15

Azt a de Tomas (alias fantomasz) gyereket még felkészülési meccsen láttam (mikor még Bale villogott :'( ) hát, inkább menjen szobafestőnek, jobban járunk.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 2., péntek 16:45

Géci írta:Ha Reus szépen pihenten szállna be, szerintem nem lenne vele baj. Itt nem lenne úgy kifacsarva mint a dortmundban. :) Lukakkut jobbnak tartom mint Bonyt amúgy! :)
Nem mondtam hogy Lukaku nem jobb,csak azt h hasonló a stílus.A belga iskola,gondolom (Tudnak arra valamit mostanság B-) )
Reus...nagyon jó játékosnak tartom,Kroos mellet a leginteligensebb német futballistának.De...aggaszt,hogy igy megsérült megint.Ki lehet heverni persze,csak az nem biztos,hogy nem marad e benne félelem,hogy oda meri e magát rakni 100%-ban ezek után....vagy visszahúzza a csánkot akkor is mikor nem kellene...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 2., péntek 16:37

Ha Reus szépen pihenten szállna be, szerintem nem lenne vele baj. Itt nem lenne úgy kifacsarva mint a dortmundban. :) Lukakkut jobbnak tartom mint Bonyt amúgy! :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 2., péntek 16:34

Géci írta:
morientes írta:Nézd már meg egyszer azt a belgát Géci,majd utánna beszélgetünk
Nem szoktam olyan hsz-t a fórumra bebiggyeszteni amit csak a hasamra ütve találok ki. Nekem ez a Keane gyerek a Spursbe szimpatikusabb mint a belga... Izlések és pofonok. Ez a de Tomas gyerek meg nem annyira ügyetlen szerintem, de maradjunk annyiban, hogy jöjjön Reus. Rajta nem veszünk össze :D
Nekem csak az volt furcsa,hogy mindenféle botlábúnak állítod be ezt a szerencsétlen Bonyt.Pedig azért nem rossz ő,amolyan Lukaku feeling.
Ne jöjjön :D Üveglábú nem kell :) Ahogy pont emiatt Falcao sem.
Jöjjön Neymar :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 2., péntek 16:06

morientes írta:Nézd már meg egyszer azt a belgát Géci,majd utánna beszélgetünk
Nem szoktam olyan hsz-t a fórumra bebiggyeszteni amit csak a hasamra ütve találok ki. Nekem ez a Keane gyerek a Spursbe szimpatikusabb mint a belga... Izlések és pofonok. Ez a de Tomas gyerek meg nem annyira ügyetlen szerintem, de maradjunk annyiban, hogy jöjjön Reus. Rajta nem veszünk össze :D

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. január 2., péntek 15:38

Szerintem érdemes komolyan venni egyébként is a kupát, elvégre kis túlzással januárban már bebiztosítanánk 1 címet. Onnantól kezdve, hogy az Atletin és Barcán továbbjutunk, akár pihentetve is meglehet nyerni, egy oda-visszavágós párharcban nem nagyon látok esélyt arra, hogy kiessünk akárki ellen.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 2., péntek 15:31

Bl, bajnokság, kupa. Ez a sorrend szerintem, ha mindenki egészséges, vagy legalább a keret 95%-a, akkor ami él és mozog arra rá kell menni. Mondjuk a cserékkel lehetne bőkezűbb Carlo, az tény.
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. január 2., péntek 15:29

ha eddig nem pihentetett, amikor lehetett volna, akkor most már ne is pihentessen, csak ha 10 ponttal megyünk a barcelona előtt. a kupában nincs kifogás. mindenkinek ugyanolyan sűrű a progrmja, a barcának meg az atmának is, mind a kettőnek lesz Bl is, ott lesz mindjárt januárban a barca - atléticó is. ők se pihenhetnek. a schalkét B csapattal is meg kell verni, onnantól meg már orosz rulett a BL.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 2., péntek 15:28

Szerintem pont a kupát fogjuk kicsit lazábbra venni, még ha az összeállítás nem is fogja ezt tükrözni. A játékosok a címvédésre és a bajnokságra vannak ráfeszülve, legalábbis nekem így jött le.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég