Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. december 29., hétfő 16:16

morientes írta:Mondjuk az utóbbi években köze sincs a top 3-hoz,úgy hogy nem én túlzok itt
ezt egy szóval nem írtam :kacsint: hogy is lehetett volna mikor padozott

úgy beszélnek itt sokan róla, mintha vmi semmirekellő lenne. A világ legjobb kapusai közé tartozik, az egész futballtörténelmet tekintve, de persze, a kapuból kijönni soha az életbe nem tudott, egy beívelésnél nagyobb veszélyt jelentett ránk mint az ellenfél csatárai. Ezt Te sem gondolhatod komolyan...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 29., hétfő 15:49

ahhoz képest h mindig is katasztrofálisak voltak a kijövetelei, egész jól elevickélt a kapuban bő egy évtizedig, sőt, top3 kapus volt folyamatosan...úgyhogy mondhatjuk hogy nem kicsit túlzol. 
Mondjuk az utóbbi években köze sincs a top 3-hoz,úgy hogy nem én túlzok itt :)
De legyen úgy.Aztán majd ha elmegy vmi buta hibán egy fontos meccs,akkor lehet felelőst keresni,csak ne Casillast mert még megsértődik.
Az ő ideje lejárt.Annyit változott a foci,az utóbbi években,de ennek a ritmusát nem érzi.Hülyén hangzik,de a bravurjai ellenére,mintha idegenül mozogna a kapuba.Nem találja a meccsek ritmusát...persze lehet vitatkozni ezzel,meg a statisztikákkal példálózni,(nem rád értem Mike csak úgy általánosságban),de nekem ez jön le.
Nyilván nem akarom elzavarni,de ha ő,vagy De Gea,akkor nálam mindenképp az utóbbi.Most hogy Navas vagy Casillas,az nekem mindegy.ANavas semmivel sem jobb,mint Iker.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 29., hétfő 13:48

De Gea-nak nincs komoly értéke, amíg nem hosszabbít. Ha ide akar jönni, csak jófejségből fizetnék 10-15 milliót az MU-nak. Nekünk az is beleférne, hogy lepörgeti a szerződését, és ingyen jön, jelenleg van két kapusunk, akiket nyugodtan be lehet tenni a kezdőbe. Szóval De Gean múlik az egész, ha hosszabbít, úgyis mindegy, de ha nem, akkor olyan helyzetben vagyunk, hogy az MU nem ugrálhat.

Bale-ről meg nem véletlen, hogy ilyen összegek mennek a pletykákban. Angol földön megérhet ennyi pénzt az MU-nak, ott eladható játékos, bizonyított is eleget. Sajnos persze nem nagyon látok esélyt arra, hogy eladjuk... :-(

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. december 29., hétfő 13:39

Igazából azért örülök ennek a holnapi meccsnek, mert amellett, hogy újra láthatom a csapatot emellett Jesének újabb lehetősége van a játékra. Amúgy Medran miért nem került keretbe?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 29., hétfő 12:46

De Gea+Ander+50M. A Bilbaoban nem volt rossz a spanyol és oda nekünk úgy is kellene egy megbízhatóbb csere játékos Khedira helyére.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. december 29., hétfő 12:45

ahhoz képest h mindig is katasztrofálisak voltak a kijövetelei, egész jól elevickélt a kapuban bő egy évtizedig, sőt, top3 kapus volt folyamatosan...úgyhogy mondhatjuk hogy nem kicsit túlzol.
A kirugásai meg sokat javultak szerintem, meghát nem is kéne állandóan előreb.szni, hanem letenni Pepének vagy Ramosnak, ők úgyis királyok ebben :mrgreen: És szerencsére egyre többször ezt is csinálják a kapusaink.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 29., hétfő 12:23

fanático írta:Egyébként lehet, hogy meredek lesz amit most írok, de én nem Casillas szezonjától tenném függővé, hogy jöjjön-e De Gea vagy sem. Most mozdítható, most kell elhozni, Casillas meg ki tudja fog-e még top szezont futni nálunk. Amilyen váratlanul feljavult, olyan hirtelen visszaeshet ismét a teljesítménye. Minden tiszteletem a Kapitányé, de tudni kell abbahagyni a legmagasabb szinten, pláne ha véletlenül többkupás évet zárnánk egy esetleges BL címvédéssel.
Nem meredek.Attól hogy most kva nagy formában van,(hm...),még azokat a hibáit,amiket itt taglaltunk,nem nőtte ki.Bravúrokra mindig is képes volt,de a kijövetelei,mondjuk egy pontrúgásnál,katasztrófálisak.Kirúgásoknák sokszor nem hogy az embert,de a pályát sem találja el.Mikor beívelik a labdát úgy a 11-s pontra,a hajam szála az égnek áll.....
Ha megtudjuk venni,De Geat,akkor azonnal.Iker meg vagy tudomásul veszi,vagy puffog a padon,vagy elmegy.Minden tiszteletem az övé,amit letett a múltban az asztalra az elismerésre méltó,de nincs bérelt helye senkinek.Legenda vagy nem,ikon vagy nem...ez nem számít ez esetben...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Puding » 2014. december 29., hétfő 6:02

numberone1 írta:
ziro4vr írta:10+ashley young :hmmm:
http://gfycat.com/LiveMadIchneumonfly
Be van bas*va, vagy ez most mi? :lol: :lol:
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 29., hétfő 3:52

ziro4vr írta:10+ashley young :hmmm:
http://gfycat.com/LiveMadIchneumonfly

biztos szazat akartal irni.
De Gea + 100 vagy 130-140 misi. Nem kellenek a gyenge jatekosaik. El tudom kepzelni, h Gaal probal majd szabadulni a selejtol...csak ne hozzank.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 29., hétfő 0:06

fanático írta:Egyébként lehet, hogy meredek lesz amit most írok, de én nem Casillas szezonjától tenném függővé, hogy jöjjön-e De Gea vagy sem. Most mozdítható, most kell elhozni, Casillas meg ki tudja fog-e még top szezont futni nálunk. Amilyen váratlanul feljavult, olyan hirtelen visszaeshet ismét a teljesítménye. Minden tiszteletem a Kapitányé, de tudni kell abbahagyni a legmagasabb szinten, pláne ha véletlenül többkupás évet zárnánk egy esetleges BL címvédéssel.
Szerintem ez evidens. Most van itt a lehetőség, legalábbis látszólag, ha tudunk, élni kell vele. Iker amúgy szerintem az EB-ig akarja komolyabb szinten tolni, utána max úgy, hogy a vb keretbe bekerüljön majd még, és akkor meglesz az 5 vb. Ami azért kumma nagy dolog. Mondjuk most sajnálom, hogy a mu feléledt és a bl helyre meglesz az esélyük, ez némileg rontja a helyzetünket. De ha De Gea jönni akar, akkor meg fogjuk szerezni, a MU meg pótolja pl egy Llorissal.
Nem illik.

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 29., hétfő 0:00

Egyébként lehet, hogy meredek lesz amit most írok, de én nem Casillas szezonjától tenném függővé, hogy jöjjön-e De Gea vagy sem. Most mozdítható, most kell elhozni, Casillas meg ki tudja fog-e még top szezont futni nálunk. Amilyen váratlanul feljavult, olyan hirtelen visszaeshet ismét a teljesítménye. Minden tiszteletem a Kapitányé, de tudni kell abbahagyni a legmagasabb szinten, pláne ha véletlenül többkupás évet zárnánk egy esetleges BL címvédéssel.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 28., vasárnap 23:54

De Gea kell onnan, meg Blind se lenne rossz, Marci cseréje+kps csere túinvan :mrgreen:

meg persze a sínre kötött, önműködő beadásmechanizmus, alias valencia
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 28., vasárnap 23:52

Kicsit ráfizetünk Bale-re és elhozzuk az összeset, Castilla erős lesz :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. december 28., vasárnap 23:51

Fellaini nem kell? Vagy akkor már nekünk kéne ráfizetni?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 28., vasárnap 23:43

10+ashley young :hmmm:
Nem illik.

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 28., vasárnap 23:39

Realista24 írta:
Mike írta:De Geáról szerintem felesleges álmodozni. Iker kezd formába lendülni, és ha eddig nem lett elküldve, akkor így meg végképp nem lesz.

elég lesz a 100 millió is, na :mrgreen:
80 plusz Di María, akit eladunk a PSG-nek :shifty:
Mendes benne lenne... :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 28., vasárnap 23:29

Mike írta:De Geáról szerintem felesleges álmodozni. Iker kezd formába lendülni, és ha eddig nem lett elküldve, akkor így meg végképp nem lesz.

elég lesz a 100 millió is, na :mrgreen:
80 plusz Di María, akit eladunk a PSG-nek :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. december 28., vasárnap 23:29

De Geáról szerintem felesleges álmodozni. Iker kezd formába lendülni, és ha eddig nem lett elküldve, akkor így meg végképp nem lesz.

elég lesz a 100 millió is, na :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. december 28., vasárnap 23:25

Én meg keresem itt a Dungás hírben az évtized üzletét :lol: (közben meglestem a főoldalt...)

Amùgy én ismerek olyan valakit aki szivesen megissza a söröcskét :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 28., vasárnap 22:42

az egyik helyen ismerem a tulajt, megoldjuk...csak akkor te is intézz pár telefont gyorsba :mrgreen:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég