Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. december 22., hétfő 16:07

a dortmund jövőre úgyse tudja megtartani, kegyetlen szar szezonjukat a bl győzelem mentené meg csak. ha bale tényleg leakar lécelni és az mu kifizeti a rekordot érte, akkor mindenképp el kell hozni marco barátunkat.
reusnak nem olyan porcelán, mint robben volt vagy kaká, biztos vagyok benne, hogy egy kevésbé brusztolós bajnokságban simán lejátszik probléma nélkül 45 meccset egy szezonban.
jesé nem lenne elég, mivel cristiano is már belépett a harmadik x-be, hiába a brutális fizikum, bármikor kijöhet egy ízületi probléma és akkor meg vagyunk lőve.

amúgy sajnálnám valamilyen szinten bale távozását, mert nem túl látványos a játéka, sokat ügyetlenkedik is, de a gólokkal nem adós, a gólpasszokat szórja és a bl-ben pedig remekel, de egy 100 milliós ajánlatot jelenleg csak cristiano miatt lenne értelmes visszadobni. :roll:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 22., hétfő 16:04

Sterling fizetése irreális, de amúgy remek potenciállal bír. Nem lehet rá azt mondani, hogy nem tehetséges eléggé. Persze ahhoz, hogy kiteljesedjen ez, le kéne szállnia a földre meg elmenni abból a lúzer csapatból.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 22., hétfő 16:04

Marci látom 3 hét.
Csodás.
A harmadik játékosunk aki izomsérülést szenved.
NEM BAJ NEM KELL CSERÉLNI CARLO!!!!!! :kivagyhe: :kivagyhe:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 22., hétfő 15:33

cart írta:Itt vannak tételesen felsorolva Reus sérülései.
Köszönöm, meg neked is Kerlon. Elnézve ezt a listát, tényleg csak ebben az évben voltak neki úgymond komolyabb sérülései. Ekkora anyagi haszonnal és egy feltételezhető minőségbeli javulással felesleges ilyen Hazardokról álmodozni, szerintem hiba lenne nem a németet behúzni amennyiben tényleg nagy pénzt fizetnek az angolok.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. december 22., hétfő 15:32

numberone1 írta:Szerinted, szerintem meg nem
Nem csak szerintem, a többség szerint.
numberone1 írta:Jamest meg hagyjuk....
Igen, őt inkább hagyjuk mert a gyűlöleted elvakított, sajnos.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 22., hétfő 15:30

volt írta:
Reus (még) szintekkel jobb Jesénél, de (még) a kolumbiai is jobb nála. Későbbiekben meg ,h mi lesz azt nem lehet tudni.
Szerinted, szerintem meg nem. Jamest meg hagyjuk.... :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 22., hétfő 15:26

miro írta:
Kerlon írta: Semennyire. Kb. 7 poszttal linkeltem be a két komoly sérülése előtti esetet, amúgy meg tök átlag ilyen téren, néhány apróbb kihagyása volt csak ezeken kívül.

Idén hagyott ki 14 meccset, előtte meg 3 évig összesen 16 meccset kellett pihenni sérülések miatt. Szerintem nem kirívó. Kb, Bale az apróbb sérüléseivel több meccset hagy ki, mint Reus.

Miro, ha neked nem egyértelmű, hogy miért, akkor leírom a választ: látszólag is többre megyünk Reussal, mint Bale-lel vagy a kolumbiaival. Illetve létszámban meg kell, hogy legyünk, Reus meg egy tökéletes OLCSÓ megoldás lenne.

2013.octobertől,illetve előreláthatólag a mostani sérülése miatt 2015 január közepéig.( Durván 1 év)
28 meccset hagyott ki.
Semennyire,aha.
Nekem még mindig nem egyértelmű.
Nem kirívó.. :roll:
Bazzeg. Nézd meg a két bokasérülését az adja ennek a 28 meccsnek a felét... Az a két sérülés meg bárkivel megesik, azonkívül nem volt sérülékenyebb, mint Bale pl., akinek volt vagy 20 féle kisebb-nagyobb baja mióta itt játszik. Pedig egyszer nem rúgták le így, mint Reus legutóbbi lerúgásánál.

numberone1 írta:
miro írta:
Jeséről ne is beszéljünk,mindenki már beírta Bale helyére,most ő sincs a nevek között.. :lol:
Nem tartom Jeset rosszabbnak mint Reust. Abbol a Dortmundbol amelyikbol Gotze,Lewa v Reus lett nagy kiraly abbol Isco v Jese is az lenne....siman.
:kivagyhe:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. december 22., hétfő 15:22

numberone1 írta:
miro írta:
Jeséről ne is beszéljünk,mindenki már beírta Bale helyére,most ő sincs a nevek között.. :lol:
Nem tartom Jeset rosszabbnak mint Reust. Abbol a Dortmundbol amelyikbol Gotze,Lewa v Reus lett nagy kiraly abbol Isco v Jese is az lenne....siman.
Reus (még) szintekkel jobb Jesénél, de (még) a kolumbiai is jobb nála. Későbbiekben meg ,h mi lesz azt nem lehet tudni.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2014. december 22., hétfő 15:21

Itt vannak tételesen felsorolva Reus sérülései.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 22., hétfő 15:17

miro írta:
Jeséről ne is beszéljünk,mindenki már beírta Bale helyére,most ő sincs a nevek között.. :lol:
Nem tartom Jeset rosszabbnak mint Reust. Abbol a Dortmundbol amelyikbol Gotze,Lewa v Reus lett nagy kiraly abbol Isco v Jese is az lenne....siman.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 22., hétfő 15:14

Kerlon írta: Semennyire. Kb. 7 poszttal linkeltem be a két komoly sérülése előtti esetet, amúgy meg tök átlag ilyen téren, néhány apróbb kihagyása volt csak ezeken kívül.

Idén hagyott ki 14 meccset, előtte meg 3 évig összesen 16 meccset kellett pihenni sérülések miatt. Szerintem nem kirívó. Kb, Bale az apróbb sérüléseivel több meccset hagy ki, mint Reus.

Miro, ha neked nem egyértelmű, hogy miért, akkor leírom a választ: látszólag is többre megyünk Reussal, mint Bale-lel vagy a kolumbiaival. Illetve létszámban meg kell, hogy legyünk, Reus meg egy tökéletes OLCSÓ megoldás lenne.

2013.octobertől,illetve előreláthatólag a mostani sérülése miatt 2015 január közepéig.( Durván 1 év)
28 meccset hagyott ki.
Semennyire,aha.
Nekem még mindig nem egyértelmű.
Nem kirívó.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 22., hétfő 15:10

fanático írta:Akik alaposabban nyomon követik a német pályafutását, azoktól kérdezném, hogy ennek a "Reus sérülékeny meg porcelán" témának van valóságalapja, mint régen Robbennél, vagy csak valaki felvetette itt a fórumon és azóta mindenki átvette? Mert én csak annyit láttam, hogy legutóbb kapott egy brutál belépőt, aminél az lett volna a meglepő, ha nem sérül meg, meg ugye volt most a vb előtti esete. Nem kötekedésképp, tényleg érdekel, mert nem vagyok nagyon képben a sérüléseivel kapcsolatban.
Semennyire. Kb. 7 poszttal linkeltem be a két komoly sérülése előtti esetet, amúgy meg tök átlag ilyen téren, néhány apróbb kihagyása volt csak ezeken kívül.

Idén hagyott ki 14 meccset, előtte meg 3 évig összesen 16 meccset kellett pihenni sérülések miatt. Szerintem nem kirívó. Kb, Bale az apróbb sérüléseivel több meccset hagy ki, mint Reus.

Miro, ha neked nem egyértelmű, hogy miért, akkor leírom a választ: látszólag is többre megyünk Reussal, mint Bale-lel vagy a kolumbiaival. Illetve létszámban meg kell, hogy legyünk, Reus meg egy tökéletes OLCSÓ megoldás lenne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 22., hétfő 15:07

Csak azokat nem értem,akik eddig szopták az Isco-Modric-Kroos-Hámeszt,miért akarnak egyből Bale helyére igazolni sztár,kezdő játékost.. :roll:
Eddig ment az " akkor nagyon jók voltunk amikor nem volt Bale" illetve a " Hámesz nagyon jó volt jobb szélen"
Most meg egyből röpködnek a nevek,és Hámeszé sehol nem látható a jövőbeli tervekben..Érdekes,még sem annyira jó a kolumbiai..?

Jeséről ne is beszéljünk,mindenki már beírta Bale helyére,most ő sincs a nevek között.. :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 22., hétfő 14:57

Akik alaposabban nyomon követik a német pályafutását, azoktól kérdezném, hogy ennek a "Reus sérülékeny meg porcelán" témának van valóságalapja, mint régen Robbennél, vagy csak valaki felvetette itt a fórumon és azóta mindenki átvette? Mert én csak annyit láttam, hogy legutóbb kapott egy brutál belépőt, aminél az lett volna a meglepő, ha nem sérül meg, meg ugye volt most a vb előtti esete. Nem kötekedésképp, tényleg érdekel, mert nem vagyok nagyon képben a sérüléseivel kapcsolatban.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 22., hétfő 14:54

ateeemadrid írta:
numberone1 írta:Jo lenne , ha egy qva jo kozepsokozeppalyasrol jonnenek a hirek.
Kroos és Modric mögé minek kurva jó kkp? Szerintem bőven elég lesz az Illarra - Lucas Silva? duó mögéjük.
Soha nem tudhatod, vannak meg hosszabban tarto serulesek is. Nekem nem mogeuk kell vki(egy ember arra is kell az igaz), hanem egy veluk egy szinten levo. Eleve kell az ero a kpra, jo lenne egy ujabb egyeni stilust is kiprobalni. Aztan az sem elhanyagolhato, h kell konkurencia...lehet vki akarmennyire jo, ha nem erez motivaltsagot.
Lucas Silvat meg nem is latta szerintem a tobbseg, zsakbamacska. Felesleges elhozni, mert ilyen kiegeszitonek mar van Illara.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 22., hétfő 14:50

Hát sajnálom Garethet,de mindenki így jár a legjobban..
Hazardot szeretném a helyére.
Reus sérülékeny,nem kell.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 22., hétfő 14:46

Mi van a Matuidi gyerekkel? Bár a BL-ben nem tolhatná, de cserének fasza lenne. Ha már középpálya, és mondjuk Silva nem jön.

Nyáron meg Benz mögé jöhetne Lacazette a Lyonból. Idén beindult a tag.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. december 22., hétfő 14:43

numberone1 írta:Jo lenne , ha egy qva jo kozepsokozeppalyasrol jonnenek a hirek.
Kroos és Modric mögé minek kurva jó kkp? Szerintem bőven elég lesz az Illarra - Lucas Silva? duó mögéjük.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 22., hétfő 14:30

Jo lenne , ha egy qva jo kozepsokozeppalyasrol jonnenek a hirek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 22., hétfő 14:18

realistahuni írta:Szerintem simán illene, technikás és kis területen is jól boldogul. 20 éves és fejlődőképes, ha van esze, akkor pedig dobbant Liverpoolból, mert esélye sincs ott címeket nyerni. Persze, lehet hogy nem a Real az álma, nem lehet tudni.
Kíváncsi leszek erre a Reus sagara, még december van és már a csapból is ez folyik. Szkeptikus vagyok, nem tudom milyen lesz ez az összedrótozás.
Szerintem, ha felépül a tavaszra, akkor 90%, hogy jön. Mint kiderült Gündogan is csak a sérülése miatt nem igazol ide és az ő esetében is jöttek a hírek zsákszámra. Baleről is egyre több a hír, szóval szerintem megy a háttér munka mindenhol.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég