Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2014. december 10., szerda 17:45

Kerlon írta:Dembelé akkor volt igazán fasza, amikor Modric eljött onnét, azóta eléggé leépült. Pedig vadállat volt az ember. Komolyan mondom felvehette volna a versenyt Yaya-val(nem nyert volna, de ő meg tudta volna szorongatni). Jó a felépítése, jól lő, intelligens is, de leépült a Spursben. Cserének mondjuk itt is tökéletes lehetne.
Teljesen egyetérték. Igazából a fizikai felépítésében látom a legnagyobb erényét, mert ez a Lucas Silva-Kramer kettős elég nádszálnak tűnik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. december 10., szerda 17:12

nem jobb Kramer mint Illara,
akkor meg hova igazolnánk le, ha már itt van a spanyol...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 10., szerda 16:15

Dembelé akkor volt igazán fasza, amikor Modric eljött onnét, azóta eléggé leépült. Pedig vadállat volt az ember. Komolyan mondom felvehette volna a versenyt Yaya-val(nem nyert volna, de ő meg tudta volna szorongatni). Jó a felépítése, jól lő, intelligens is, de leépült a Spursben. Cserének mondjuk itt is tökéletes lehetne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 10., szerda 15:56

Nagyon adnám Dembelét :D Nekem az egyik titkos kedvencem, szerintem tökéletes lenne egy 12-13. embernek, de nem látok sok esélyt rá hogy jönne, és nagyon örülök h másnak is eszébe jutott (ha csak egyetlen gondolat erejéig is) :mrgreen:
Dembele? :D Hát ő még a spursben is csak átlag :) Ménem hozzuk már akkor vele együtt Kaboult is,ha ne aggy isten egyszerre dőlne ki mondjuk Ramos meg Varane,lenne kihez nyúlni :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. december 10., szerda 15:52

Remy írta:Kramer... ez valami Khedira 2.0? Mit tud ez az ember, hogy a VB óta kb mindig hallani lehet a nevét, és nem csak velünk kapcsolatban.
Szerintem Khedira elmondott neki néhány titkot azok közül amivel sakkban tartja Löwöt, Ancelottit (és sok más embert) :mrgreen:
(azért hála Istennek ma már keveset játszik a Realba, de ki tudj ami lenne ha a tavalyi idénybe nem sérül meg ősszel...)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 10., szerda 15:42

Kramer... ez valami Khedira 2.0? Mit tud ez az ember, hogy a VB óta kb mindig hallani lehet a nevét, és nem csak velünk kapcsolatban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. december 10., szerda 15:36

gaborz1 írta:A középpályára a Kramer-Lucas Silva kettős között nem tudnék dönteni, viszont ahogy olvastam a Tottenhamből Dembelé vihető. Ő a mozdíthatósága miatt szerintem nem lenne drága, bár a pontos posztját nem tudnám megmondani, de ez manapság egyre nehezebb, meg ugye a baráti viszony a 2 klub között. :mrgreen: Fizikailag a csávó igencsak jó, labdával is boldogul, adott esetben még kapura is veszélyes.
Nagyon adnám Dembelét :D Nekem az egyik titkos kedvencem, szerintem tökéletes lenne egy 12-13. embernek, de nem látok sok esélyt rá hogy jönne, és nagyon örülök h másnak is eszébe jutott (ha csak egyetlen gondolat erejéig is) :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 10., szerda 13:37

Realista24 írta:
Chris írta:Néztem Kramerről videókat és egész ígéretesnek tűnt. Krooshoz hasonlít valahogy, de benne van Khedira nehézkessége is, ha már németekhez hasonlítom :). De azt nem tudtam, hogy már 24 éves, így már más. Azt hittem 20 körül van. Akkor valóban más kellene. Nehezen tudom elképzelni, hogy kezdőbe verekedje magát, akkor már inkább Lucas Silva.
Nem a kezdőbe akarunk igazolni, persze remek lenne, ha olyan játékost találnánk, aki potenciális veszélyforrás lehet bárkire nézve.
Arbeloa az, legyen szó ellenfélről, csapattársról :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 10., szerda 13:19

Nem akarlak kiábrándítani, de Bale-t nyugodtan ideveheted.
Ne tedd, CS0ki :mrgreen:
Egyébként igen.
Nekem az lenne a kérdésem inkább, h Asensioval mit akarunk? Jövőre már nálunk lesz, vagy még kölcsönben?
Biztos, hogy kölcsön. Ha feljut a Mallorca akkor ott marad, ha nem, akkor keresnek neki másik csapatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 10., szerda 13:04

Nekem az lenne a kérdésem inkább, h Asensioval mit akarunk? Jövőre már nálunk lesz, vagy még kölcsönben?
Nem hinném, hogy nálunk, megy majd kölcsönbe. Mármint még nincs lepapírozva, de meglepődnék, ha a nagycsapatnál maradna.
Kroos alapkezdő, Modric is, Cé is.
Nem akarlak kiábrándítani, de Bale-t nyugodtan ideveheted.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. december 10., szerda 12:49

Realista24 írta:Marad 3 hely és Isco, James, Reus, Karim, Bale, Jesé
ezzel valószinüleg Madridban is tisztában vannak, meg Reus is. Ha jön, akkor nem sokadhegedűsnek. Bale menni fog vissza a szigetre.

Kroos-Modric-Isco hármasnak Lucas-Illarra-Medrán lehetne a cseréje

elől meg CR, Karim, James, Reus, Jesé. Öt ember három posztra, jó ez.

Nekem az lenne a kérdésem inkább, h Asensioval mit akarunk? Jövőre már nálunk lesz, vagy még kölcsönben?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 10., szerda 12:36

nmate írta:Vannak remek stabil kezdőjátékosaink, padon is 2-3 minőségibb arc, kár lenne még Reust idehozni. Csak akkor max, ha távozik valaki. Aztán Castillát kéne nyomatni, tölteni fel tehetségesebb arcokkal és akkor van hova nyúlni.
Sok embernek nagy vágya volt hogy ő ide jöjjön...s most,hogy látótávolságba került,őket nem érdekli hogy sérülékeny,meg hogy a támadósor teli van,kell azt kész... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 10., szerda 12:32

Vannak remek stabil kezdőjátékosaink, padon is 2-3 minőségibb arc, kár lenne még Reust idehozni. Csak akkor max, ha távozik valaki. Aztán Castillát kéne nyomatni, tölteni fel tehetségesebb arcokkal és akkor van hova nyúlni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 10., szerda 12:27

Kroos,Modric,Isco,James/Reus - Reus/Benzema, CR7. :'(
Egy újabb remek összeállítás, csak éppen Bale-t kihagytad, meg Jesét..

Kroos alapkezdő, Modric is, Cé is.

Marad 3 hely és Isco, James, Reus, Karim, Bale, Jesé. És akkor még nem írtam Illarrát, Medránt mondjuk.

De azért jöjjön.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. december 10., szerda 12:23

Az miért van, hogy nem kell senkinek Reus, mert kumma sokan lennénk, de sírtok minden meccs előtt, hogy nincs előre cserénk csak egy Chicaritonk, sőt meccs után meg azért van rinya, mert Carlo a 4 védő mellé, becserélt még kettőt. :hmmm:

Jöjjön, csak jöjjön! :)
De Gea - Carvajal, Varane, S. Ramos, Marcelo - Kroos,Modric,Isco,James/Reus - Reus/Benzema, CR7. :'(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2014. december 10., szerda 12:20

Ahogy látom Reus-szal kapcsolatban szép folyamatosan jönnek a hírek. Nem tudom ti, hogy gondoljátok, de simán el tudom képzelni, hogy Reus nem szélsőnek jönne, hanem a botlábú 14-esünk helyére, mint cserecsatár. Ezzel egy kis konkurenciát lehetne teremteni Benzemának és a variációs tárház is tovább bővülne. Mert ugye ha most a francia harcképtelenné válna kisebbfajta kaksiban lennénk. (oké a 4-4-2-t is tudjuk játszani) Amennyire én emlékszek Dortmund meccsekre, előfordult, hogy nem a vonal mellett nyomta hanem egészen a kapu előtt. Természetesen a kissé üveglábú mivolta engem is aggaszt, mert a Sanitas nem egy szuperklinika.
A középpályára a Kramer-Lucas Silva kettős között nem tudnék dönteni, viszont ahogy olvastam a Tottenhamből Dembelé vihető. Ő a mozdíthatósága miatt szerintem nem lenne drága, bár a pontos posztját nem tudnám megmondani, de ez manapság egyre nehezebb, meg ugye a baráti viszony a 2 klub között. :mrgreen: Fizikailag a csávó igencsak jó, labdával is boldogul, adott esetben még kapura is veszélyes.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 10., szerda 12:05

lemaradtam valamiről?
Elírtam bocs,úgy akartam írni hogy hülye igazolás lenne,nem úgy hogy hülye igazolás volt :)

Olvasom hogy megemlékeztetek Di Mariarol pro -és kontra...nos,az a pár hónap az fantasztikus volt,de sem előtte,sem utánna,(most manchesterben),semmi maradandót nem nyújtott.Random lövöldözte befelé a labdákat,amikor kellett volna,nem passzolt,amikor lőnie kellett volna,passzolt,sokszor belevezette az ellenfélbe...Onnan lett jó,mikor Ancelotti berakta középpályára,de ott is hibázgatott azért,csak ott nem volt annyira látványos,meg ott könnyebben javított,mert bírta erővel.Persze mindenkiben az a tavasz marad meg nyilván..
Numbert is megértem én James-el kapcsoltban,kicsit nekem is darabosnak,lassúnak tünik olykor,de ez van,abból a posványból,amit játékos piacnak hívnak manapság,még így is kilóg fölfelé egy kicsit.Én látom rajfa a fejlődést,de ez még azért kevés...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 10., szerda 11:16

Full átlag ez a Kramer, ha nem lenne világbajnok, senki nem beszélne róla, azt se tudnánk ki ő. Én nem látok benne semmi fantáziát, megvehetjük fix padkoptatónak/+1 főnek de inkább nézzünk szét máshol.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 10., szerda 11:09

Chris írta:Néztem Kramerről videókat és egész ígéretesnek tűnt. Krooshoz hasonlít valahogy, de benne van Khedira nehézkessége is, ha már németekhez hasonlítom :). De azt nem tudtam, hogy már 24 éves, így már más. Azt hittem 20 körül van. Akkor valóban más kellene. Nehezen tudom elképzelni, hogy kezdőbe verekedje magát, akkor már inkább Lucas Silva.
Nem a kezdőbe akarunk igazolni, persze remek lenne, ha olyan játékost találnánk, aki potenciális veszélyforrás lehet bárkire nézve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2014. december 10., szerda 11:05

Néztem Kramerről videókat és egész ígéretesnek tűnt. Krooshoz hasonlít valahogy, de benne van Khedira nehézkessége is, ha már németekhez hasonlítom :). De azt nem tudtam, hogy már 24 éves, így már más. Azt hittem 20 körül van. Akkor valóban más kellene. Nehezen tudom elképzelni, hogy kezdőbe verekedje magát, akkor már inkább Lucas Silva.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég