Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. november 26., szerda 0:08

A sportszakmai nálam az, ha ezeket a játékosokat nem csak kölcsönadogatjuk évekig, majd eladjuk, hanem ha 1-2 év kölcsön után visszatér és évekig lesz meghatározó, vagy közel meghatározó játékos a klubnál.
Ehhez rengeteg türelem kell, ezen játékosok játszatása hosszabb távon, megfelelő mennyiségű játékperccel, de nem agyba-főbe (nem feltétlen most, hanem 2-3 év kölcsön után), valamint valóbán átállni az igazoláspolitikában arra, hogy ne 30 milliókért vegyünk kiegészítő játékosokat. De szerintem sok újat nem írtam.
Ezek egyikének lehetősége sincs meg nálunk jelenleg és addig nagyon nehéz helyzetben vannak.
Én egyébként örülnék, ha tévednék.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 26., szerda 0:00

A túlzott fiatalításhoz nincs elég türelem. Akik még kiforratlan játékosok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 25., kedd 23:54

A koncepcióval én személy szerint még egyet is értenék, én a sikerességében nem bízok, sportszakmai szempontból. Pénzügyileg más tészta, de nekem az nem elég.
Ezért kérdem, hogy mi a megoldás? Mi lenne neked a sportszakmai siker? Miben rosszabb ez (akár sportszakmailag, akár pénzügyileg), mint ami eddig volt?

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. november 25., kedd 23:45

A koncepcióval én személy szerint még egyet is értenék, én a sikerességében nem bízok, sportszakmai szempontból. Pénzügyileg más tészta, de nekem az nem elég.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 25., kedd 22:45

Amit bemondtál,az a másik véglet......arra gondoltam,hogy nem szabad elmenni abba az irányba túlzottan,mert a real madrid ezt nem tudja elfogadtatni,ehhez itt nincsen türelem,idő.....ahogy morata is mondta,itt senkit sem fognak pátyolgatni,mint másutt.....ha akkora ász vagy,mint varane,vagy raul anno...akkor helyed lesz,de itt beérni nem egy egyszerű feladat.Sőt......roppant nehéz.
De mi? Még mindig nem értem...Még mindig nem értem. Mi az, hogy a madridnál nincsen türelem? Mihez? Milyen irányba nem lehet elmenni túlzottan?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 25., kedd 21:56

Szóval nem értem mi ezzel a gond.
Amit bemondtál,az a másik véglet......arra gondoltam,hogy nem szabad elmenni abba az irányba túlzottan,mert a real madrid ezt nem tudja elfogadtatni,ehhez itt nincsen türelem,idő.....ahogy morata is mondta,itt senkit sem fognak pátyolgatni,mint másutt.....ha akkora ász vagy,mint varane,vagy raul anno...akkor helyed lesz,de itt beérni nem egy egyszerű feladat.Sőt......roppant nehéz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 25., kedd 21:48

Én meg nem értek egyet. És nagyon nem is értem, hogy mi a gond ezzel a koncepcióval. Nekem az előzővel volt gondom, amikor fizetünk 30 milliókat Illaráért, meg korábban több emberért adtunk nevetséges árakat. Fix kezdő játékosokat kinevelni a semmiből nehéz ügy, oda kell egy kis szerencse is. De kiegészítő embereket, olyat mint Nacho, azért nem hiszem. Ha még ez se megy, akkor zárjuk be az egész utánpótlást.
De azért ezt csak kéne nyomni.
Amit Illarára eltoltunk, vagy éppen coentraora, abból tudunk venni, meg eltartani 5-6 komolyabbnak tartott tehetséget.

Pénzügyileg nem tudom elképzelni, hogy szarabbul kijövünk, próbálkozunk, , aztán náha , pár évente egy első csapatba való játékos is leesik, az meg pláne nagy nyereség! A játékos sem jár szarul, akit a madrid megszrez, azért annak nő az ázsiója, egy Moratát el lehetett adni 20 millióért. Jó ajánlólevél, meg azért csak ott van az esély, hogy felkerülhet a nagy csapatba is egyszer.
Szóval nem értem mi ezzel a gond.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 25., kedd 21:33

RealRaúl77 írta:Még a korábbi reakciókra válaszolva, elsősorban CSOki-ra.
Szerintem semmit nem kellene változtatni, nekem nagyon tetszik az idei keret (khm Kheira) - még ha szűk is kissé - , játék, felfogás.
Csak úgy érzem, ez a hirtelen vegyünk fiatalokat dolog, ezzel kicsit szembe megy. Tudjuk, hogy nem sok lehetőség van itt teljesen szinte még gyerekkortól kiteljesedni. Néhány kivételtől eltekintve (Carvajal elsősorban, Jesé, Nacho.. Varane nem teljesen ez a kategória, de hasonló. Korábbra most ne menjünk vissza ). Én ebben a 4-5 évig kölcsönadogatjuk, aztán majd lesz belőle valami, nem igazán hiszek. Ezerből egy most bejött, de rengeteg az ellenpélda.
Félreértés ne essék, én nagyon örülök, hogy ilyesmi játékospolitikába kezdtünk, mert mindig is kedveltem ezt, hogy már fiatalon lecsapunk, és itt próbáljuk kinevelni. Csak jelen körülmények közt erre nem sok esélyt látok, hogy ezek igazán sikeres üzletek lesznek, a pénzügyi részét leszámítva, mert ott tényleg nem lehet kb bukni. Örülök, de nem hiszek benne úgy igazán.
Aztán cáfoljanak rá. Az lenne a legjobb.

Egyetértek,azt tenném még hozzá,hogy a real politikája általában függött külső tényezőktől is,nem csak a belső koncepcióktól.
Vagyis,sokszor volt olyan igazolás vagy eladás,ami nem szakmai alapokon állt.
Én nem szeretem annyira a neveljünk,próbálkozzunk sztorit,hiszen ez a real madrid,erre itt idő,türelem nincsen,és soha nem is volt. Most hogy jött a 10....kicsit nyugi lett,de ez ideig óráig megy majd csak.....jönnek majd a viharok,a média ha lesz 1 vagy 2 év sikertelen időszak......szóval,az ajax próbálkozhat,a barca is csak addig tehette meg,amig szarban volt(1999-2005),most már leváltanak azonnal,eladnak azonnal.....ha nincsen eredmény.
Mi nem vagyunk ajax.....sem arsenal.......nálunk kell a csillogás.

Nem mondom hogy nem kell ifjú fasza gyerek.......de azért erre ne álljunk rá nagyon. Max kicsit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. november 25., kedd 21:01

Még a korábbi reakciókra válaszolva, elsősorban CSOki-ra.
Szerintem semmit nem kellene változtatni, nekem nagyon tetszik az idei keret (khm Kheira) - még ha szűk is kissé - , játék, felfogás.
Csak úgy érzem, ez a hirtelen vegyünk fiatalokat dolog, ezzel kicsit szembe megy. Tudjuk, hogy nem sok lehetőség van itt teljesen szinte még gyerekkortól kiteljesedni. Néhány kivételtől eltekintve (Carvajal elsősorban, Jesé, Nacho.. Varane nem teljesen ez a kategória, de hasonló. Korábbra most ne menjünk vissza ). Én ebben a 4-5 évig kölcsönadogatjuk, aztán majd lesz belőle valami, nem igazán hiszek. Ezerből egy most bejött, de rengeteg az ellenpélda.
Félreértés ne essék, én nagyon örülök, hogy ilyesmi játékospolitikába kezdtünk, mert mindig is kedveltem ezt, hogy már fiatalon lecsapunk, és itt próbáljuk kinevelni. Csak jelen körülmények közt erre nem sok esélyt látok, hogy ezek igazán sikeres üzletek lesznek, a pénzügyi részét leszámítva, mert ott tényleg nem lehet kb bukni. Örülök, de nem hiszek benne úgy igazán.
Aztán cáfoljanak rá. Az lenne a legjobb.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. november 25., kedd 20:32

Realista24 írta:játszott a BL-ben, így szerintem kizárt, hogy télen elvinné valami csapat
Megfeledkeztél a futball csúcsáról? :lol: Őket nem érinti a BL, oda jó lehetne... :coffee:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 25., kedd 19:46

Felépüljön a következő mérkőzésre=hogy fájdalommentesen végig tudja majd padozni :lol:
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 25., kedd 19:43

Khedira: “Sami nem tud velünk utazni, mert az Eibar elleni mérkőzésen megfájdult a csípője, és nem érezte jól magát. Nem tudott miatta rendesen edzeni, és ahogyan Pepe esetében, nála is úgy döntöttünk, hogy maradjon Valdebebasban, hogy felépüljön a következő mérkőzésre”. Forrás: Madridom.hu
óriási ez a carlo.
vigyázni kell a kispadon a sérülésekkel. :D

hajaz a "majd játszik a válogatottban" kijelentésre. :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 25., kedd 16:17

Ja nem rég bőgte el magát egy EB döntőn... Amúgy nem baj, hogy a rutinos játékosaink ilyen fiatalok. Mondjuk Benzema soha nem stresszelte túl magát. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 25., kedd 16:01

Vicces amúgy, mert Karim, Coentrao és Marci is csak 26 évesek, de néha olyan érzésem van, mintha már mindegyik a harmincat taposná.
Hát igen,nagyon fiatalon lett belőllük sztár játékos,pláne Benzemaból és Marceloból,régóta itt vannak,ezért furcsa. :)
Mondjuk nekem az is,hogy Modric mindjárt 30 :) Pont a visszája,nekem ez a furcsa,mindig az hiszem 25 :)
Na meg Ronaldo... Hisz ő meg nemrég múlt 20...hogy repül az idő... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 25., kedd 14:38

Nekem inkább az a jelzés tetszik, hogy Khedira a keretbe sem került. :mrgreen: Mondjuk gondolom kisebb sérülés. De jobban tetszene, ha azt akarnánk elérni, hogy télen írjon alá valahova, és kapjunk érte 7-8 milliót.
játszott a BL-ben, így szerintem kizárt, hogy télen elvinné valami csapat. Meg nagyon úgy tűnik, hogy egy AK47-sel sem lehet Khedirát távozásra bírni, mert akkor évi 8 helyett csak 4-5 milliót kapna. :mrgreen: Aztán mi lenne a családdal?
Medránt nagyon nyomják. :hmmm:
Szerintem ő fogja átvenni Khedira helyét...vagy már át is vette.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 25., kedd 14:34

Más: ha Illarra ebben az időszakban sem kap megfelelő mennyiségű játékpercet, az jelzésértékű lesz. (már, ha minden rendben az egészségével)
Nekem inkább az a jelzés tetszik, hogy Khedira a keretbe sem került. :mrgreen: Mondjuk gondolom kisebb sérülés. De jobban tetszene, ha azt akarnánk elérni, hogy télen írjon alá valahova, és kapjunk érte 7-8 milliót.
Mivel a Castilla-ban egy potenciális jelölt sincs akit 1-2 éven belül fel lehetne hozni, teljesen ésszerű, hogy máshol kutakodunk.
Medránt nagyon nyomják. :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 25., kedd 14:25

Ja, durva, hogy sokan most vannak jó korban a legtöbben meg most kezdenek még csak kivirágozni, mint Isco, James vagy Kroos. Casillas és Pepe után is csak Modric, Ronaldo, Ramos... De nekik is legalább 3-4 évük van. Kemény, hogyha nem történik valami rendkívüli, akkor ebben a 3-4 évben csak kozmetikázni kell a csapatot, maximum jobbat hozni náluk, ha van rá lehetőség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 25., kedd 14:24

Ne vicceljetek, Granero még a két Diarra, Gago, Khedira mellett sem tűnt acélosnak, most egy Modric, Kroos, Isco, James négyesnél még nagyobb lenne a kontraszt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 25., kedd 14:15

Ez a Real Madrid, ide a legjobbak kellenek.
Jó pár évig vettük a középszert viszonylag drágán, hollandok, argentinok, akik kis túlzással még a padra sem voltak jók.

Most belefektetünk néhány millió eurót ezekbe a fiatalokba, akik előtt ott lebeg Carvajal példája, de akár Morataé vagy Callejoné is. Hogy, ha a Real első csapatához nem is elég jók, de egy európai szinten jegyzett csapatnál lehet keresnivalójuk.
A feladat tehát adott, aláírják a papírt, és szakadjanak meg azért, hogy Pérezék érdemesnek találják őket arra, hogy az első kerethez tartozzanak. Ott meg már bármi lehet.
Egyedül Casillas és Pepe van nyugger korban.
Pepe helyett ugye már van Varane, az ő "helyére" már ott van Nacho. Most egy új Nacho kell majd hátra. Casillas helyett úgyis veszünk valakit, ameddig Luca Zidane nem kerül fel a nagyokhoz.

A balhátvéd poszt kérdéses nálam, Marci most élete egyik legjobb formájában van, pedig azt hittem már elvesztettük. Coentrao rejtélyes számomra. Egyébként nincs bajom vele.

Ha Modric kimegy a csapatból, akkor a helyére úgyis igazolni fogunk, ahogy tesszük azt Karim távozása esetén is. Legyen az jövőre vagy két év múlva.
Vicces amúgy, mert Karim, Coentrao és Marci is csak 26 évesek, de néha olyan érzésem van, mintha már mindegyik a harmincat taposná.

Más: ha Illarra ebben az időszakban sem kap megfelelő mennyiségű játékpercet, az jelzésértékű lesz. (már, ha minden rendben az egészségével)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. november 25., kedd 14:14

Azért egy Granerot bármikor elnezegetnek a csapatban Khedira helyett.
De állítom, hogy Illarra sincs semmivel előrébb.
Tudom, hogy nem teljesen egy poszt a 3 játékos, de Granero is oda tette magát mezőnymunkában, ha arról volt szó
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég