Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. november 28., péntek 10:50

CS0ki írta:é a marca szerint elég komolyan gondlojuk ezt a lucas silva dolgot is.
Ez természetes. Modric kiesett, Khedira látványosan mellőzve van. Eljött a pillanat, amikor mindenképp kockáztatni kell. Vagy elkezdünk jobban rotálni, és akkor egy-két pontvesztés becsúszhat a télen, vagy nem, de akkor a tavasz lesz durva és a pontvesztés így is bent marad a pakliban. Nem irigylem Ancelottit, és hát a nyáron elég sokszor volt szó ebben a kontextusban a vékonyított keretről. Így azért elég nagy luxus, hogy vannak ennyire mellőzött, vagy durván pados játékosok a KP-ra, mint Illarra vagy Khedira.
Merci Zizou!

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. november 28., péntek 10:49

Modric sérülésével mindenképp kell a brazil. Remélhetőleg Khedira sem lesz már sokszor tényező. Csak ha nagyon muszáj.
Kellene fél év kölcsön, aztán nyárra meglatjuk, hogy megérie a pénzét.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 28., péntek 10:45

OKé, hogy van ez a Lucas gyerek, de EU-n kívüli helyünk meg nincs. Nem is értem. Mondjuk Chicharitot visszalehetne küldeni Manchesterbe, mert sok vizet nem zavar szerencsétlen. És Jesé is csak előtte lesz a sorban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 28., péntek 10:42

Na, Kroos már kezdi finoman jelezni, hogy merülnek az elemek...Nem csodálom, elég kemény éve van, megállás nélkül játszik. Ez nem a bundesliga, hogy 1 hónapos szünet legyen karácsonykor, meg hogy nyugodtan lehessen pihentetni valakit, mert úgyis 20 ponttal vezet a csapat. Ráadásul január kifejezetten kemény lesz nekünk. Az a bemutató meccs az araboknál rohadtul nem hiányzik a két ünnep között.
A következő hétközi meccseken mondjuk legalább pihenhet, de a bajnokságban nem nagyon tudunk lazítani.

Szerintem Isco is lassan kezd fárdni, James-en már látszik, nem annyira lazázás van nekik a meccseken, keményen kell hajtani. (balet nem fogja fenyegetni a kifáradás legalább...)
Ideje lesz Illarának villantani valamit, é a marca szerint elég komolyan gondlojuk ezt a lucas silva dolgot is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 28., péntek 10:39

Mondtam, be lehet fejezni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2014. november 28., péntek 10:39

Pl ha minden így marad, Franciaország is muszlim ország lesz 30 éven belül , szóval ... nem teljesen hülyeség ez az arab térhódítás.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 28., péntek 10:35

Ide meg amúgy sem...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 28., péntek 10:31

miVida írta:ez a kereszt ledobás elég elgondolkodtató :kivagyhe:
Nem kell idomulnunk Ázsiához, de viszont ők sem szórakoznak, majd csak lesünk amikor az ISIS valóra váltja az álmát... ezek az egész világot muszlimmá akarják tenni. erről beszélt még annak idején oszama is... és nem is az a lényeg, hogy ne látszódjon a kereszt, hanem hogy tűnjön el, azt akarják!! az egész mögött az arabok keresztyénellenessége van, akik most még finoman de egyre radikálisabban foglalják el Európát... én 50 évet adok nekünk :-( kezd szomorúvá válni a helyzet
:fpalm: :fpalm: :fpalm:
következő az lesz, hogy európát megszállják az arab csapatok? ne vicceljünk már! nem kell feleslegesen a vallást keverni egy szinte jelentéktelen dologba...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 28., péntek 10:12

akik most még finoman de egyre radikálisabban foglalják el Európát... én 50 évet adok nekünk :-( kezd szomorúvá válni a helyzet
Már foglalják el Európát? :ozil: Ne már. Azt sem tudják merre van a térképen. Azok csak ott a kis prérijükön kemények, ahol nem létezik komoly ellenség,csak védtelen nők,gyerekek,meg pár elkapott segélyszervezetes.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. november 28., péntek 0:39

ez a kereszt ledobás elég elgondolkodtató :kivagyhe:
Nem kell idomulnunk Ázsiához, de viszont ők sem szórakoznak, majd csak lesünk amikor az ISIS valóra váltja az álmát... ezek az egész világot muszlimmá akarják tenni. erről beszélt még annak idején oszama is... és nem is az a lényeg, hogy ne látszódjon a kereszt, hanem hogy tűnjön el, azt akarják!! az egész mögött az arabok keresztyénellenessége van, akik most még finoman de egyre radikálisabban foglalják el Európát... én 50 évet adok nekünk :-( kezd szomorúvá válni a helyzet
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 27., csütörtök 23:54

Isco nyilatkozata nagyon szimpatikus, ez a megfelelő hozzáállás.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 27., csütörtök 21:00

tetszik, nem tetszik a pénz keleten van...ha meg valaki jön és túl sokat akar azt biztos vagyok benne, hogy elküldik

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. november 27., csütörtök 20:37

BBarni írta:Szerintem itt nem a pénz és a változtatás mértékét kell nézni, hanem egyszerűen vannak dolgok amit pénzért szerintem nem szabad változtatni!
(persze én most arról beszélek ha mindenhol változtatásra kerülne a címer, ha csak az araboknál lenne kereszt nélkül az szerintem határeset, de az sem lenne egy túl jó jelzés)
Egyetértek BBarnival, szerintem van amit nem lehet és kell áruba bocsátani. Miért mindig Európának kell idomulni ázsiához, itt sokan írjátok, hogy olyan kicsi az a kereszt, akkor meg őket sem zavarja, ha szeretik a klubbot szeressék a címerrel együtt.
Most a címer, pár év múlva jön egy másik milliárdos, ő meg majd a Real fogja zavarni, és azt akarja majd lecserélni... Szerintem azért gátat kellene szabni ezeknek.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. november 27., csütörtök 14:24

Szerintem itt nem a pénz és a változtatás mértékét kell nézni, hanem egyszerűen vannak dolgok amit pénzért szerintem nem szabad változtatni!
(persze én most arról beszélek ha mindenhol változtatásra kerülne a címer, ha csak az araboknál lenne kereszt nélkül az szerintem határeset, de az sem lenne egy túl jó jelzés)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 27., csütörtök 14:16

akkor az a 3 valamennyi valszeg a "helyi lószar"-ban lesz csak 3 valamennyi :lol:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. november 27., csütörtök 14:15

Ha 3,5 millard dollar fizetnek erte,akkor legyen... Azert gondoljatok bele mennyi penz az... Embertelen. Mindezt azert,hogy eltunjon egy kis kereszt egy cimerrol...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 27., csütörtök 14:03

Nah, én olyat találtam, hogy 3 évre kötik ezt a szerződést (ennek összegéről nem találtam infót), de csak akkor, ha ez a bank beszáll a Real Madrid Resort Island finanszírozásába. Ez a projekt van jegelve ugye olyan 2012 óta kb. És ennek a beruházás az értéke 1 milliárt dollár, ami 3,67 milliárd helyi lószar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. november 27., csütörtök 13:58

Szerintem nem feltűnő a dolog, ránézel nem fogod a keresztet keresni. Viszont nyilván kicsit kurválkodás feelingű, ez azért elgondolkodtató. Ha valóban csak a kártyákon lenne, akkor gondolkodás nélkül. Viszont véglegesen és teljesen megváltoztatni már kicsit húzósabb kérdés.
De az a 3.5 milliárd dollár, az rengeteg pénz, ha jól számolom 2.5 milliárd, azaz 2 500 000 000 euró. Ez rengeteg.. 25 Bale.. kb 25 millió James mez.. Biztos igaz ez az összeg?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 27., csütörtök 13:56

adamzz írta:
Realista24 írta:3,5 milliárd dollár? WAT? :ozil: :mrgreen:
:lol: annyiért még katalónia színeit is belevarázsolhatják a címerbe. :mrgreen:
seggedre is varratnád a barca címerét ennyiért mi :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 27., csütörtök 13:55

Nem hiába van 3 hónapos kampány... szimpátiaszavazás lett az egész, ott meg a kampánnyal elég sokat lehet nyerni... régen az újságírók megpróbálták szakszerűen kiosztani a díjat (nekem az a rendszer jobban tetszett, azóta szerintem egy vicc kategória a díj, de mivel CR-nek számít, ezért remélem minél többször megnyeri), manapság meg mindenféle szakembernek mondott figura lead egy listát, hogy neki ki a szimpatikus...
Pont ezaz,hogy szimpátia szavazás.Azért is nem érdekel,hogy megkapja e Ronaldo vagy nem,vagy Messi kapja,vagy valami német...Én tudom,hogy ki a világ legjobbja olyan 7-8 éve lassan,nem kell ehhez a sok szobaszakember hozzáértése timbuktuból meg az isten tudja honnan...
Ha megkapja Ronaldo (99%),akkor jó,akkor megnyugszik,és még jobb lesz.Ha nem kapja meg,akkor meg azért lesz még jobb,hogy megkapja 2015-ben.Mindenképp jól jár a csapat. :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 204 regisztrált és 0 vendég