Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. november 13., csütörtök 13:06

Aszondja Mourinho elvinné Bale-t, és valami csoda összeget fognak beajánlani érte.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Angol hírek szerint Mounak is kell Bale.
-----------------------------------------------------------------
Most Balere van rácuppanva mindenki. :lol:
Nagyon komoly.Már a Di Maria Bale csere is az volt
Az angol futball nagyon ki van éhezve egy sztár alkatra; miután Suárez lelécelt, Cristiano egyértelműsítette, hogy marad még évekig most utolsó szalmaszálként kapaszkodnak az ilyen mondvacsinált, kitalált, felbüfögött (csak mert írni kellene valamit, de nincs igazán kiről, miről) kizárólag angol, olasz sztorikba, pletykákba Bale kapcsán; miközben a walesinek esze ágában sincs visszatérni a PL.-be, a Real Madridnak pedig egyelőre (oka) eladni.

Ami pedig Reus-t illeti, nos a hírek szerint elég kapós lesz a nyáron az emberünk, kíváncsian várom, hogy végül hol köt ki a német klasszis (nálunk egyelőre valóban nem látni a helyét, de ki tudja Perezék mit álmodtak meg .... :hmmm: ).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. november 13., csütörtök 12:14

Most Balere van rácuppanva mindenki. :lol:
Nagyon komoly.Már a Di Maria Bale csere is az volt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 13., csütörtök 11:50

Angol hírek szerint Mounak is kell Bale. Én továbbra is úgy érzem, nem fogják elengedni...szép és jó az előrehaladott tárgyalás Reus-al, de ha még egyszer megsérül nyárig biztos nem hozzák el. Még egy Sahin nem kell a csapatba. Amíg Bale gólokat fog lőni addig marad. A másik nagy kérdés, hogy Perez mit tekint vereségnek és mit győzelemnek...ha drágábban eladja mint amennyiért vette, bár mindenki azt fogja mondani, hogy Bale egy újabb hibás sztárigazolás volt, azt győzelemnek fogná fel?
A másik, hogy Levy biztos nem passzolta volna el épp a Chelsea-nek...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. november 13., csütörtök 11:50

Aszondja Mourinho elvinné Bale-t, és valami csoda összeget fognak beajánlani érte. Én benne vagyok :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 11:30

Nem, de ha egy Ronaldo másfél szezon alatt 1x lesz a legjobb a hónapban, akkor valami gyanús, akármilyen jó teljesítményt is hozott le valaki egy hónapban -kis túlzással- Ronaldo egyik "rosszabb" hónapjával lehet ekvivalens.
Gondolom szempont, hogy CR könnyebben érvényesül, játszik jobban egy Real Madridban, amelyik mondjuk hengerel, mint egy kisebb csapat játékosak, akinek jobban meg kell szakadnia a csapata győzelmének érdekében.
Szintén zenész nekem a Puskás-díj, ahova nem a |la liga goal of the year| díj nyertes gólja került be, hanem egy másik gól, persze nem ugyanaz a választó brigád ez tény, de ezeknek a dolgoknak valahogy szinkronizálnia kellene valamilyen szinten egymással.
Gondolom Costa góljára gondolsz, nem kedvelem a palit, de ez a gól eléggé ott volt a szeren. Nem látok kivetnivalót a szavazásra bocsájtásában.
https://www.youtube.com/watch?v=WF9wLsuvBHQ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. november 13., csütörtök 11:22

Realista24 írta:3. Gondolom a nyertesek felének -vagy még többnek - nem láttad az abban a hónapban mutatott meccseit.
Nem, de ha egy Ronaldo másfél szezon alatt 1x lesz a legjobb a hónapban, akkor valami gyanús, akármilyen jó teljesítményt is hozott le valaki egy hónapban -kis túlzással- Ronaldo egyik "rosszabb" hónapjával lehet ekvivalens.
Szintén zenész nekem a Puskás-díj, ahova nem a |la liga goal of the year| díj nyertes gólja került be, hanem egy másik gól, persze nem ugyanaz a választó brigád ez tény, de ezeknek a dolgoknak valahogy szinkronizálnia kellene valamilyen szinten egymással.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 11:15

heccsat írta:Nem hinnén, hogy te úgy gondolod, hogy reálisak ezek a player of the month eredmények.
Akkor nem nevetséges egy szavazás, ha a valódi teljesítményeket tükrözi. Ha Messiből és Ronaldobol vagy hasonló teljesítményeket hozó játékosokból állna a lista, akkor lenne jó.
A hozzászólásomnak nem ez volt a lényege.
1. Én nagyjából leszarom ezeket a díjakat, meg szavazásokat, és a meccs végi, szinte minden objektivitást nélkülöző scoring systemeket.
2. Nem tudod, hogy mi alapján zajlik a szavazás.
3. Gondolom a nyertesek felének -vagy még többnek - nem láttad az abban a hónapban mutatott meccseit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. november 13., csütörtök 11:12

Nem hinnén, hogy te úgy gondolod, hogy reálisak ezek a player of the month eredmények.
Akkor nem nevetséges egy szavazás, ha a valódi teljesítményeket tükrözi. Ha Messiből és Ronaldobol vagy hasonló teljesítményeket hozó játékosokból állna a lista, akkor lenne jó.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 11:06

mondjuk ez nevetséges, hogy Ronaldo csak egyszer volt a hónap játékosa...
Ha a szavazás úgy alakul, ahogy szeretnéd, akkor mérvadó, ha nem akkor nevetséges. Erről írtam a múltkor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. november 13., csütörtök 10:55

Realista24 írta:, de mintha olyat írnának, hogy ezt megelőzően eddig csak egy Real játékos, Cé kapta meg ezt a "díjat" még 2013 decemberében.

mondjuk ez nevetséges, hogy Ronaldo csak egyszer volt a hónap játékosa... tavalyi szezon és idei szezon alatt
edzőknél is uez a helyzet, Ancelotti 1x, SImeone 1x, a többi "random" edző; egyedül Francicso (Almeria) edzője kapta 2x
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. november 13., csütörtök 10:55

A MU-ról el tudom képzelni most,hogy januárban bejelentkeznek Varane-ér egy 50-60 millás ajánlattal.. De mondanom sem kell,hogy semmi pénzért nem adjuk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 10:53

A wikipédia szerint meg novemberben volt a legjobb Cristiano :mrgreen:
http://es.wikipedia.org/wiki/Premios_BBVA
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 10:48

Egyébként mi ez a hónap edzője, játékosa dolog? Eddig soha nem olvastam hírt ilyenről.
A liga főszponzora, a BBVA díja ez.
Nem teljesen értem a hírt, de mintha olyat írnának, hogy ezt megelőzően eddig csak egy Real játékos, Cé kapta meg ezt a "díjat" még 2013 decemberében.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 13., csütörtök 10:41

Amúgy fura, mert minden edzőnél vannak nagyon jó és nagyon lehúzó eredmények.
Nem olyan fura ez. Én mindig is azon a véleményen voltam, hogy nem lehet biztosan megmondani, hogy melyik edző lenne ideális egy csapathoz. Ez nem egzakt tudomány, amit ha egy edző betanul, akkor fixen ráhuzható minden csapatra, minden játékosra. Annyi apróságon múlik a dolog.
Varane ismét kapós lett, már a télen vinné Mourinho és Van Gaal is.
Nem csodálom, mert még most is főleg sérülések esetén lesz kezdő a francia. Viszont most írt alá 2020-ig, szóval nem aggódom, hogy elviszik.

Egyébként mi ez a hónap edzője, játékosa dolog? Eddig soha nem olvastam hírt ilyenről.
Nem hiszem, hogy elengednénk. A Chelseanek még a BL miatt se érné most meg venni.
Ez a BL dolog azért túl van gondolva...Egy 21 éves játékosnál kb olymindegy, hogy éppen nem játszik 5-6 meccsen most tavasszal, utána játszhat 10 évadon kersztűl. Ahogy tavaly is megvették Maticot, pedig ő se volt nevezhető tavaszra a BL-be.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 10:40

Kerlon írta:
Realista24 írta:Varane ismét kapós lett, már a télen vinné Mourinho és Van Gaal is.
Nem hiszem, hogy elengednénk. A Chelseanek még a BL miatt se érné most meg venni. Illetve szerintem kapni fog elég lehetőséget a játékra, szóval ő sem lesz elégedetlen. Jövőre meg már tényleg őt kel nyomatni.
Persze, hogy nem fogjuk elengedni, meg angol híreken alapszik a dolog. De ha már ilyen hülyeséget írtak, akkor ne 24 millió euróról írnának :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 13., csütörtök 10:32

Realista24 írta:Varane ismét kapós lett, már a télen vinné Mourinho és Van Gaal is.
Nem hiszem, hogy elengednénk. A Chelseanek még a BL miatt se érné most meg venni. Illetve szerintem kapni fog elég lehetőséget a játékra, szóval ő sem lesz elégedetlen. Jövőre meg már tényleg őt kel nyomatni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 10:17

Varane ismét kapós lett, már a télen vinné Mourinho és Van Gaal is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

TrueColours
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014. szeptember 20., szombat 9:48
Kedvenc játékosaid: A jó formában lévő játékosaink
Kedvenc csapatod: Találd ki!:D

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TrueColours » 2014. november 13., csütörtök 10:08

csabi87 írta:Azért Mourinho hibázott is elég rendesen.
Elég csak a Bayern elleni meccsre gondolni a Bl-ben. Az odavágón is meg a visszavágón is.
Vagy ott a Dortmund elleni szintén Bl meccs.
Ő szerintem azért bukott meg,mert azt hitte hogy ő itt bármit megtehet a játékosokkal a bírókkal az edzőkkel.Az újságíróknak meg más sem kellett rászáltak és onnan indult meg lefelé az egész dolog.
Senki nem gondolja, hogy nem hibázott sztem, ezért felesleges is kiragadni pár meccset. Ők csak leírták az érdemeit és összefoglaltak pár nagyon fontos dolgot amellett, hogy szinte mindenki megemlítette a baromságait: makacs (ami egy bizonyos mértékben kell is ezen a szinten, ő persze túlzásba vitte), tapintatlan, túl szenvedélyes stb. Mindez egyébként a stílusából fakad.

Tény, hogy nem kicsit rászaladt erre a special one-féle mindenkit helyreteszek vonalra. Egyébként az a vicces, hogy elvileg a játékosokkal bármit megtehetne, legalábbis elvileg ilyen lenne egy komoly edző. Persze Madridban egyszerre túl nagy falat volt mindez. Ettől még a bírókat és a többi edzőt hagyhatta volna sztem is! :Đ

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 13., csütörtök 10:06

Amúgy fura, mert minden edzőnél vannak nagyon jó és nagyon lehúzó eredmények. Scolari is pl. érdekes, mert VB győztes, EB ezüst érmes, de ha megnézzük, hogy akkor milyen keretei voltak... Amúgy meg felsült az öreg az utóbbi 10 évben rendre. Mourinho sem hozta a Realban, amit... Illetve a csapatai stílusára senki se fog élvezkedve visszatekinteni. Del Bosqué meg most farigcsálja tovább az amúgy tökéletes szobrát, de talán így is őt mondanám a legjobbnak. Mindent megnyert hiába a rengeteg hiba már 2 éve tőle...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 13., csütörtök 10:01

R.M.C.F írta:
balhésan távozott
A balhéi nagy része a média állandó és már korábban(előtte is) meglévő hazudozásai,ferdítései voltak...egyszemélyes harcot vállat fel amit más nem tudott,vagy nem mert,vagy csak túl okos volt hozzá és hagyta a fenébe.....JM ellene ment annak,ami pl nekem már évtizede rosszul esett,a negativ megkülönböztetésnek pl...vagy az öltözői kiskirályságoknak.

JM rendet rakott,a játékot nem csiszolta tökéletesre,ez igy van,de ebben nem csak maga volt a ludas,hanem a két kapitány is.....ca meg tökéletesítette,ilyen a foci. CA-t mindenkinek ell kell ismernie......


...sajnos josét nem ismerik el azon a szinten amit megérdemel....
Megint a média...igaz, de annó sem a média kérte, hogy vállalhatatlanul viselkedjen a pályán, vagy a játékosait valósággal uszítsa az ellenfél ellen. Ő is szereti ezzel kimagyarázni a tetteit, pedig csak szimplán egy arrogáns agresszív ember. Amíg többet foglalkozik a médiával mint a saját csapatával nem lehet a legjobb...és most sincs ez máshogy, kikapnak, egyből jön a mellébeszélés a bírókra, a közönségre, lassan már az időjárásra...unalmas...lehet csak én látom így.
CA alatt is ugyan úgy jönnek a média szarságai, vagy a negatív megkülönböztetés, de ő is és mindenki más is a csapaton belül leszarja. Így meg 1-2 napnál egyik firkász csoda sem tart tovább.
Wenger, Hiddink, Van Gaal, Heynckes, Capello vonal
Azért Heynckes nem kicsit összerakta azt a bayernt, szépen végig is vertek mindenkit. Nálam ő a felsoroltaktól egy kicsit feljebb áll.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 121 regisztrált és 0 vendég