Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. augusztus 22., péntek 14:43

MorataMartin írta:Megmondom őszintén, hogy mitől félek, ha elengedjük Di Mariát. Ugye Morata és Casemiro személyében lényegében 2 kiegészítőembert vesztettünk. Di Maria ha elmegy, a kezdőben James átveszi a helyét, de akkor előre mégis ki lesz a cserénk, amíg Jesé vissza nem tér? Egyedül Iscón. Aztán majd ott ül mellette a padon októberig Xabi, varane, Arbeloa meg Illara. Magyarul nem sok variációs lehetősége marad előre Carlónak, ha változtatni akar.

Szerintem meg pont DM és Khedira eladásával kerülne egyensúlyba minden, hiányzók mindig lesznek eltiltások vagy sérülések miatt az első támadóharmadot simán meglehet oldani a Bale-Benz-Cé-Jesé-James pakkal, a középsőre ott van Alonso-Kroos-Illara-Isco-(James?)-Modric hátúl meg amúgyis rendben vagyunk.A nagy meccsekre általában mindig összedrótozzák a gálakezdőt ha nem sikerül akkor is max 2 hiányzó lehet akiket minőséggel tudunk pótolni bárhol a bajnokikon meg meg a kötelezőket hozni kell bármilyen felállásban szerintem. Ha marad DM és Khedira akkor tényleg túlzsúfolt lesz a pad és majd elkezd elégedetlenkedni Isco és Jesé is előbb utóbb de így szerintem rendben lennénk.

A lényeg ,hogy a legtöbb játékosunk több poszton is bevethető így én nem abban gondolkozok,hogy mindenkit posztra kicentizünk és csak ott játszik majd.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. augusztus 22., péntek 13:29

Megmondom őszintén, hogy mitől félek, ha elengedjük Di Mariát. Ugye Morata és Casemiro személyében lényegében 2 kiegészítőembert vesztettünk. Di Maria ha elmegy, a kezdőben James átveszi a helyét, de akkor előre mégis ki lesz a cserénk, amíg Jesé vissza nem tér? Egyedül Iscón. Aztán majd ott ül mellette a padon októberig Xabi, varane, Arbeloa meg Illara. Magyarul nem sok variációs lehetősége marad előre Carlónak, ha változtatni akar.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 21., csütörtök 23:21

VanillaSky írta:
..és most
Ezt nem Realista tette ki? :mrgreen:
:lol: Csabi megelőzött :( :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 21., csütörtök 23:17

..és most
Ezt nem Realista tette ki? :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 21., csütörtök 23:08

Csabi régen..

..és most

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 21., csütörtök 22:58

miVida írta:de nem támadó kell ide, hanem középpályás ha megy kedira meg dimaria!! falcao mar nagyon felesleg... mmint nem baj ha jön, de egy normális középpályás kell modric és kroos mellé!
Amúgy nemtom miért ne lehetne oda megtartani DM-t :angry:
na de ha mindenképp james-t akarják az első csapatba erőltetni, akkor meg se DM-nak nincs helye, se pogbának nem lenne...
zironak van igaza, jövőre kell hozni pogbinnyót. Akármilyen szomorú, de valszeg addigra tönkreteszi magát CR és akkor James ott lesz a kezdőben. ...(ha meg nem, akkor meg minek kellett james????)
Khedira nevét megtanulhatnád már leírni, nagyon zavaró a kedirázás.
DM-t meg lehetne oda tartani, csak ugye ő akar menni akkor meg inkább menjen.
Matt009 írta:DM elengedése meg egyértelműen hiba.
csak ismételni tudom magamat, ha ő akar menni akkor menjen. Mi értelme lenne őt itt tartani ha már nem akar itt játszani?
CS0ki írta:Mondjuk Makelele meg DM játéka között párhuzamot vonni... :kivagyhe: makelele a középpálya védelme volt, DM védőmunkája csak ahhoz képest kiemelkedő, hogy alapvetően egy támadóról beszélünk. Ahogy utána írtad is, a védelmek megbontása fog hiányozni, nem az, hogy hátul mennyit segít be a védekezésbe.

Én nagyon örülnék, ha végre nem attól függenének a támadásaink, hogy DM-nek bejön-e a negyedik cselsorozat vagy nem...Ennél már jóval többet várnék a csapattól. :(
+1, :coffee:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. augusztus 21., csütörtök 22:16

CS0ki írta:
DM elengedése meg egyértelműen hiba. Sokan a Makelele-afférhoz hasonlítjátok a szitut, azt hiszem én is írtam már ezt pár hete. Abszolút az a feeling. DM-mel azt kaptuk meg, ami pont Makelele távozása óta hiányzott a kp-nkról,
Mondjuk Makelele meg DM játéka között párhuzamot vonni... :kivagyhe: makelele a középpálya védelme volt,
Jah jogos, Makelele feladata a labdaszerzes volt, majd egybol tovabitotta Zidanenak vagy aki epp jobb helyzetben állt ... teljesen nonszensz a ket jatekos osszehasonlitása. Ettol fuggetlenul ertem a parhuzamot, csak most a KP tamadoszekcioja veszti el azt az embert, aki megadta azt a bizoynos kulonbséget a tobbi csapattal szemben.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 21., csütörtök 18:48

Nincs mese... Isco time!! :)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. augusztus 21., csütörtök 18:43

DM elengedése meg egyértelműen hiba. Sokan a Makelele-afférhoz hasonlítjátok a szitut, azt hiszem én is írtam már ezt pár hete. Abszolút az a feeling. DM-mel azt kaptuk meg, ami pont Makelele távozása óta hiányzott a kp-nkról,
Mondjuk Makelele meg DM játéka között párhuzamot vonni... :kivagyhe: makelele a középpálya védelme volt, DM védőmunkája csak ahhoz képest kiemelkedő, hogy alapvetően egy támadóról beszélünk. Ahogy utána írtad is, a védelmek megbontása fog hiányozni, nem az, hogy hátul mennyit segít be a védekezésbe.

Én nagyon örülnék, ha végre nem attól függenének a támadásaink, hogy DM-nek bejön-e a negyedik cselsorozat vagy nem...Ennél már jóval többet várnék a csapattól. :(

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 21., csütörtök 18:01

DM elengedése meg egyértelműen hiba. Sokan a Makelele-afférhoz hasonlítjátok a szitut, azt hiszem én is írtam már ezt pár hete. Abszolút az a feeling. DM-mel azt kaptuk meg, ami pont Makelele távozása óta hiányzott a kp-nkról, majd holmi gazdasági okok miatt lecseréljük egy 5 meccses suhancra, akinek még a posztja sem egyezik DM-ével, így a megtalált csapatot újra kell építeni... Kabaré az egész. 
Magam is hasonlókat írtam egy párszor,bár nem fogalmaztam ilyen erősen.Az meg,hogy DM nem marad,akkor vált nyilvánvalóvá,mikor Ancelotti Hamesz helyett Iscot hozta,a sevilla ellen.Ott lehetett sejteni,hogy az olasz a jövőt nem vele képzeli el.Ezt le is írtam akkor a meccs értékelésemben.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. augusztus 21., csütörtök 17:42

A vitához annyit, hogy azokkal értek egyet, akik szerint Xabi már kevés. Már 2012 tavaszán is kevés volt, amikor a BM középpályásai leradírozták a pályáról. Azt én nem fogadom el érvnek, hogy azért volt gyenge, mert Khedira focizott mellette. Miért játsszon egy Xabi, akit tehermentesíteni kell, ha van egy Kroos egy Modric, vagy (még) egy Di Maria, akit nem kell helyettesíteni. Xabi ideje lejárt, kiegészítőembernek meg lehet tartani, mert klasszis szinten van a tudása, és a kevésbé éles meccseken bőven súlyt tud még adni a kp-nak. Tavaly, amikor kellett, felszívta magát de közrejátszott az is, hogy DM és Modric futkároztak mellette... Kroosszal sokkal jobbak vagyunk.

DM elengedése meg egyértelműen hiba. Sokan a Makelele-afférhoz hasonlítjátok a szitut, azt hiszem én is írtam már ezt pár hete. Abszolút az a feeling. DM-mel azt kaptuk meg, ami pont Makelele távozása óta hiányzott a kp-nkról, majd holmi gazdasági okok miatt lecseréljük egy 5 meccses suhancra, akinek még a posztja sem egyezik DM-ével, így a megtalált csapatot újra kell építeni... Kabaré az egész.
DM távozása egyébként nem zavarna annyira, ha Bale vagy CR képesek lennének úgy védelmet megbontani, mint az argentin. Az a lendület, az a sebesség, az a kiszámíthatatlanság hiányzik belőlük, és a mai agyontaktikázott fociban, a DM-féle virtuózok aranyat érnek. De DM-mel tulajdonképpen egy Jolly Jokert vesztünk el a semmiért.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 21., csütörtök 17:17

A Xabi vitához annyit fűznék hozzá, hogy ő a betömörülő csapatok ellen(Gondolok itt a kiscsapatokra, Atleticora, Chelsea-re) nem tud már annyit a játékhoz tenni, mint tenne egy Di Maria, Isco, vagy esetleg egy Pogba.
Viszont, amikor mi vagyunk úgymond beállva, akkor nagyon sokat jelenthet ő a középpályán.

James-t meg mint láthattuk, egyértelműen a támadóharmadban kell számolni vele. :)

Visszavágón mehetne a Kroos-Modric-DM/Isco középpálya. :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 21., csütörtök 17:07

De tavaly nem volt Kroos. Most a Modric-Kroos alap, a harmadik kp-s meg James/Isco/DM legyen. Sevilla ellen bevált, persze lesznek sokkal nagyobb ellenfelek is a szezonban, de úgy gondolom, hogy működőképes lehet bárki ellen. Főleg, hogy a nagy meccseken CR is védekezik és Bale is jobban visszazár.
Közel sem biztos hogy DM marad.Szerintem inkább megy mint sem.Aztán ha pl a mester 4231 ben akarja játszatni a csapatot,(mert mondjuk Hameszt oda képzeli el),akkor az öreg még mindig jól jön.Nem beszélve arról hogy hatalmas vezéregyéniség,az ő higgadságára,valamint ahogy átlátja az egész meccset,nagy szükség lehet.Persze nem úgy,hogy lenyom az idényben 50 meccset random...mert arra már nem képes...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 21., csütörtök 16:44

pheco írta:
csabi* írta:xabi egy bayern vagy barca ellen még aranyat érhet
Ezeken a meccseken szerintem meg már pont, hogy lassú és körülményes.
tavaly is ez volt mondva, aztán amit pl a bayern ellen lehozott az emberfeletti volt
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. augusztus 21., csütörtök 16:40

morientes írta:
pheco írta:Én attól félek, hogy idén is alapember lesz Xabi. Tényleg felesleges a csapatba, szerintem ez megmutatkozott kedden is.
Tavaly ugyan ettől félt mindenki.És aztán a baszk mégis nélkülözhetetlen eleme lett a csapatnak.Nem bír már hosszútávon 90 percet az tény,de azért még nem írnám le.Igaz hogy flop volt kedden,de a kp-n Krooson kívül kb mindenki.Lesznek még neki jó meccsei,én azt gondolom.
De tavaly nem volt Kroos. Most a Modric-Kroos alap, a harmadik kp-s meg James/Isco/DM legyen. Sevilla ellen bevált, persze lesznek sokkal nagyobb ellenfelek is a szezonban, de úgy gondolom, hogy működőképes lehet bárki ellen. Főleg, hogy a nagy meccseken CR is védekezik és Bale is jobban visszazár.
csabi* írta:xabi egy bayern vagy barca ellen még aranyat érhet
Ezeken a meccseken szerintem meg már pont, hogy lassú és körülményes.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 21., csütörtök 16:37

xabi egy bayern vagy barca ellen még aranyat érhet
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 21., csütörtök 16:31

pheco írta:Én attól félek, hogy idén is alapember lesz Xabi. Tényleg felesleges a csapatba, szerintem ez megmutatkozott kedden is.
Tavaly ugyan ettől félt mindenki.És aztán a baszk mégis nélkülözhetetlen eleme lett a csapatnak.Nem bír már hosszútávon 90 percet az tény,de azért még nem írnám le.Igaz hogy flop volt kedden,de a kp-n Krooson kívül kb mindenki.Lesznek még neki jó meccsei,én azt gondolom.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. augusztus 21., csütörtök 16:11

azért azt még megjegyezném halkan, hogy van még egy Heszé is a tarsolyban...illene vele is kalkulálni.


B-) B-)
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. augusztus 21., csütörtök 16:01

Én attól félek, hogy idén is alapember lesz Xabi. Tényleg felesleges a csapatba, szerintem ez megmutatkozott kedden is.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 21., csütörtök 16:00

meglássuk...abban egyet értünk, hogy valakinek jönnie kell


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég