Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 23., szerda 10:59

bazmeg épp most akartam beírni

éreztem h jönni fogsz :lol: :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 23., szerda 10:58

áleccsándre pátinnyó!!!!!!







:iszunk: :cheers: :happy: :zoldsalas:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62883
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 23., szerda 10:51

Eleve CR mindig érkezik a kapu elé,a két szélső védő felzárkózásával a két szélső beljebb tudni mozogni a kapu felé,Isco mehet hamis 9-esbe,Bale befelé mozogva szintén veszélyes a kapura,és most még James is itt van. :)
Októbertől lesz egy Jesénk is, én nem érzem akkora gondnak, ha nem jön csatár. Annyi és olyan minőségű támadóink vannak, hogy nem lehet kifogás egy gól nélküli meccsen az, hogy esetleg csak Karim van.

Közel fél milliárd euró lesz a kezdőben, minimum elvárás, hogy tudjanak gólt rúgni, és nem a vezetőségre mutogatni, hogy elkúrták az igazolást, mert nem vettek egy csatárt. Olyan meccsek meg mindig is voltak és lesznek is, amikor ha reggelig játszunk sem találunk be, lehet bárki elől.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 23., szerda 10:44

nekem továbbra is az a problémám, hogy eladtuk az egyetlen figurát, aki valamilyen szinten, de Benzema helyettese volt. Ezután mi lesz, ha a franciát le kell cserélni, hogy állunk fel? Felnyomják CR-t csatárnak(ahol kb mindig lényegesen gyengébb volt, amikor ott játszott)?
van még egy bő hónap az átigazolási szezonból, még jöhet valaki. régebben felmerült bacca neve, esetleg paco alcacer, túl sokba egyik se kerülhet. falcaót már nyilván nem fogunk venni.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. július 23., szerda 10:42

nekem továbbra is az aproblémám, hogy eladtuk az egyetlen figurát, aki valamilyen szinten, de Benzema helyettese volt. Ezután mi lesz, ha a franciát le kell cserélni, hogy állunk fel? Felnyomják CR-t csatárnak(ahol kb mindig lényegesen gyengébb volt, amikor ott játszott)?
Annyi támadó van ebben a csapatban,hogy ha kiesik Benzema,simán meg lehet oldani a pótlását. Eleve CR mindig érkezik a kapu elé,a két szélső védő felzárkózásával a két szélső beljebb tudni mozogni a kapu felé,Isco mehet hamis 9-esbe,Bale befelé mozogva szintén veszélyes a kapura,és most még James is itt van. :)

A mondandóm lényege: nem az számít,hogy van-e csatár a védők között,hanem hogy hogyan játsszuk le kis területen a labdát,meg tudjuk-e bontani a széleken az ellenfél védelmét,és a beadásokra lesz-e ember aki érkezik? Illetve,a legfontosabb,ami sokszor nem jön össze zártan védekező csapatok ellen: mekkora százalékkal használjuk ki a helyzeteinket?
:goat:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala real » 2014. július 23., szerda 10:39

h3x0r írta:Ez hogy jott ki?
nem tőlem kérdezted, de szerintem sahint és garait :mrgreen: nem számolta bele

de ha dimariat eladjuk, akkor sanszos, hogy veszünk még valakit..vidal/pogba/falcao
és akkor inkább megtartanám az argentint.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 23., szerda 10:37

Szerintem meg a -80 is belefér. Eddig is volt profitja a klubnak és most lettünk friss BL győztesek nem kis felkonferálással. Szerintem rengeteg plusz bevétel keletkezhetett ebből és ezért van az, hogy egymás utáni két évben is kiadtunk 1-1 játékosért ilyen komoly összeget.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 23., szerda 10:31

CS0ki írta:jelenleg -90 millió körül mozgunk, ha Khedira elmegy 25 körül, még az is csak -65, ha jön Navas, -75. Nem mondom, hogy ezt nem tudjuk benyelni, de ha valaki tényleg letesz 65 millió körül DM-ért, akkor el fogjuk passzolni...Nem valószínű, hogy mégegyszer ennyi pénzért elpasszolhatjuk. Alapvetően már nem lenne gondom azzal, ha maradna, de megértem az okokat, ha Perezék végül elpasszolják.
Ez hogy jott ki?

James 80, Kroos 25
Morata 20, Sahin 7, Garay 7.5

Kroos-t 30 millioval szamolva is csak -75. Ha Khedira elmegy 25 korul, az mar csak -50, ja jon Navas, -60. Az altalad emlitett -75 millio valoban sok, de a 60 millios minusz szerintem belefer.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. július 23., szerda 10:25

nekem továbbra is az aproblémám, hogy eladtuk az egyetlen figurát, aki valamilyen szinten, de Benzema helyettese volt. Ezután mi lesz, ha a franciát le kell cserélni, hogy állunk fel? Felnyomják CR-t csatárnak(ahol kb mindig lényegesen gyengébb volt, amikor ott játszott)?

jelenleg -90 millió körül mozgunk, ha Khedira elmegy 25 körül, még az is csak -65, ha jön Navas, -75. Nem mondom, hogy ezt nem tudjuk benyelni, de ha valaki tényleg letesz 65 millió körül DM-ért, akkor el fogjuk passzolni...Nem valószínű, hogy mégegyszer ennyi pénzért elpasszolhatjuk. Alapvetően már nem lenne gondom azzal, ha maradna, de megértem az okokat, ha Perezék végül elpasszolják.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala real » 2014. július 23., szerda 9:56

egyébként ha hamesz tényleg a támadóharmadba jött, akkor simán meg lehetne tartani dimariat, és kész a csapat...
de szinte biztosra veszem, hogy távozik. :'(
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 23., szerda 9:43

Realista24 írta:Na, ideje lesz valakit el is adni, illetve valakiket.
Di María a héten lelécel, Khedirát meg last minute transzferrel viszi el a MU, ha képesek időben faxolni.
bojler eladó?
Ladislao Suarez írta:Az adidas is nyert ezzel az üzlettel rendesen. Úgy tudom Hámeszt ők támogatják egyénileg is, most meg már az ő mezüket is nyomja majd a válogatotton kívül is. Szóval lassan lehúzhatjuk dasslerékat is ( adjatok több pénzt!!! sok-sok ojrót :D ) :shifty: :lol:
Toni is adidas arc. Már én is írtam, hogy Pereznek ezt ki kellene használnia. Csak Ramos, Modric és Ronaldo (Khedira :D) az, akivel nem tudunk igazán reklámozni.

Adidas: Casillas, Bale, Alonso, Kroos, James, Marcelo, Benzema, Coentrao... a legszebb, hogy 8 ember 7 országot képvisel. Mondjuk Coentraot Ronaldo úgy is elnyomja, de akkor 7/6.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62883
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 23., szerda 8:57

Azt írják, hogy Navas lesz a következő igazolás, ezért gyorsan rendezni akarják a kapus témát.
Továbbra is tartom, hogy Lópeznek nagyon gyorsan kerítenek egy csapatot, és nem lennék meglepve, ha a Monaco lenne az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 22., kedd 16:40

pheco írta:
Realista24 írta:Na, ideje lesz valakit el is adni, illetve valakiket.
Di María a héten lelécel, Khedirát meg last minute transzferrel viszi el a MU, ha képesek időben faxolni.
Arbeloa pletykák elcsendesedtek, mégsem megy Nápolyba? Nem igazán csípem, de Carvajal mögé nála nem kell jobb.
arbeloát semmi pénzért nem adnám el (na jó persze, hogy eladnám de annyit nem kapnánk érte :mrgreen: ), hatalmas madridista és a keretben az egyik legnagyobb forma :D
Kép

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. július 22., kedd 16:32

Az adidas is nyert ezzel az üzlettel rendesen. Úgy tudom Hámeszt ők támogatják egyénileg is, most meg már az ő mezüket is nyomja majd a válogatotton kívül is. Szóval lassan lehúzhatjuk dasslerékat is ( adjatok több pénzt!!! sok-sok ojrót :D ) :shifty: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 22., kedd 16:29

pheco írta:
Realista24 írta:Na, ideje lesz valakit el is adni, illetve valakiket.
Di María a héten lelécel, Khedirát meg last minute transzferrel viszi el a MU, ha képesek időben faxolni.
Arbeloa pletykák elcsendesedtek, mégsem megy Nápolyba? Nem igazán csípem, de Carvajal mögé nála nem kell jobb.
Pedig a spártainál nagyobb forma a világon nincs.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. július 22., kedd 16:27

Realista24 írta:Na, ideje lesz valakit el is adni, illetve valakiket.
Di María a héten lelécel, Khedirát meg last minute transzferrel viszi el a MU, ha képesek időben faxolni.
Arbeloa pletykák elcsendesedtek, mégsem megy Nápolyba? Nem igazán csípem, de Carvajal mögé nála nem kell jobb.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62883
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 22., kedd 16:24

Na, ideje lesz valakit el is adni, illetve valakiket.
Di María a héten lelécel, Khedirát meg last minute transzferrel viszi el a MU, ha képesek időben faxolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 22., kedd 16:07

dannen írta:a bemutatás kb. mennyi időt vesz igénybe? úgy addig, hogy labdázgat a gyepen. meg szeretném nézni és úgy akarom tervezni az estét :mrgreen:
a barátok köztre nem ér véget, fel kell venned :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62883
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 22., kedd 16:05

dannen írta:a bemutatás kb. mennyi időt vesz igénybe? úgy addig, hogy labdázgat a gyepen. meg szeretném nézni és úgy akarom tervezni az estét :mrgreen:
Kezdés 20:00
Késés: 15 perc
Pérez: 10 perc
James: 10 perc
Iránya az öltöző, reklám: 15 perc
Focizgatás 10-15 perc
Interjú 10-20 perc
:mrgreen:
Fél 10-10 ig el fog tartani a móka.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 22., kedd 16:01

ziro4vr írta:be se férnek..ott van young meg evans :lol:
Mag ha megy a herceg... :x


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég