Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 22., kedd 13:19

Egyébként egy dologban adok igazat R24-nek(persze a James témában :mrgreen: ), Suáreznek mindenki örült volna meg Falcaonak is...és, hogy akkor a BBC/S-BBC/F majd megerőszakolja Európát.
James mind a két szélen tud játszani, ne adj isten Bale-nek vagy CR-nek gondja lesz...Jesé sincs még, bőven megkaphatja a lehetőséget.

Merem remélni, hogy a támadóharmadba érkezik a srác és nem a 3 kp-s közül az egyik lesz ő.

Ha meg visszatérünk a 4231-hez akkor morcos leszek. :shutup:

Egyébként James R. számomra egy szimpatikus figura, bírom a játékát is, de a jóból is megárthat a sok. :)


Más:
Az tetszik, hogy az első edzőmeccsünk előtt hivatalosan igazolunk játékosokat, ha az Inter elleni meccsig lezárnánk még James-en kívül két igazolást(Navas és Pogba :Đ ), akkor lenne igazán öröm és bódóttág. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tubatibi 2014. július 22., kedd 13:20-kor.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 22., kedd 13:14

PEEtör: Megértem az érveidet, de felteszek egy kérdést. Honnan tudod, hogy Isco és James ugyanazért a posztért fog küzdeni?

Én például úgy látom, hogy Isconak jelenleg DM és/vagy Modric és/vagy Kroos a legfőbb riválisa. Szerepkörtől függően persze.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. július 22., kedd 13:12

dzsi91 írta:
PEEtör írta:
Kezd visszaköszönni a Galaktikus-éra... :ike:
Itt van Jesé, meg Isco is, de vegyük meg Jamest most.
De az miért baj,hogy jobbnál jobb játékosaink lesznek? 3 posztra van 5 geci jó játékosunk, Isco-ra a középpályán számítunk neki nem James-el kell majd meccselni.Valakit fog érdekelni,ha sikeres lesz a szezon,hogy James vagy Isco szívta meg? Engem rohadtul nem , a lényeg hogy a variációs lehetőségünk nagyon jó lesz elől,ha tavaly is ekkora lett volna akkor tripláztunk volna. BL címet akarunk védeni, ahhoz meg brutál keret kell, ha DiMaria marad,tökéletes keretünk lesz, ha nem akkor hozni kell még egy kp-t vagy Isco-val megoldani, azért ez közel nem olyan fejetlen műsor mint amit 2002 után csináltunk.
Én mondjuk ezek után kb biztosra veszem, hogy DM megy, eddig bíztam benne, hogy marad.

Nekem egyáltalán nem baj, csak tényleg de ja vu érzés, hogy kezdjük igazolni a felesleges támadó sztárokat, mert James kb minden, csak nem need.
Meg arról se legyenek illúzióink, hogy ez a brutál keret sokáig együtt marad, mert se Isco, se Jesé nem hülye, és nem fogja elbaszni az éveit a padon, ők nem Saviola meg miegymás, alapból Isco mennyit gondolkozott rajta, hogy jöjjön-e, mert nem akart padozni, erre tessék:félelmetes pénzekért hoznak a nyakára (alap)kezdőket.

Nem az én pénzem, meg nem az én életem, de sajnálom őket, és máshogy is meg lehetett volna oldani, mert péládul csatárunk még mindig nincs, Benzemán kívül, meg Pogba/Vidal se, de James igen.

Ja, meg abban is visszaköszön a Galaktikus-éra, hogy azokat, akik megérdemelnék, nem fizetjük meg, nem tartjuk meg (DM, és ráadásul részben még a védekezésben is nagy szerepet játszik, ami szintén Perez sarkalatos pontja volt), de támadókat minden mennyiségben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PEEtör 2014. július 22., kedd 13:14-kor.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 22., kedd 13:10

A kolumbiainak is Mendes az ügynöke? Akkor megértem. Gondolom Perezről van néhány kompromittáló fotója, hogy minden évben pumpolja a klubot átigazolási,aláírási meg fizetési csekkek sokaságával. Csak a Madridból boldogan megélne élete végéig.

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: czier » 2014. július 22., kedd 13:09

Mike írta:ez nagyon fasza lenne
mindenhol azt olvasom h Jamesel kevés lehet a kp védekezésben, namost Isco még súlytalanabb oda, kettejük közt csak az a különbség h a spanyolról már kiderült, a kolumbiai meg még bizonyíthat
Fejben helyre kell rakni, mert lathattuk h ha minden rendben van a szoros fejeben, akkor le tudja hozni azt a posztot, nem is akarhogyan.(kupadonto)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 22., kedd 13:03

Lecsorogtak volna egy kis patakon... Nem is értelek mi ezzel a baj...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 22., kedd 13:02

Géci írta:
Realista24 írta:James tegnap érkezett Madridba, Portugáliából egy privát repcsin Mendesszel, ki mással? :mrgreen:
Miért nem az ùj csónakkal? :mrgreen: :lol:
Portugáliából Madridba?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 22., kedd 13:01

dannen írta:
wxyz írta:És azért legyen valaki csak kezdő, mert látványosan kezeli a labdát?
mondjuk ha nem látod iscoban, hogy miért lehetne belőle kezdő akkor gondok vannak szerintem..
Nem látok arra indokot, hogy kezdő legyen. Az meg indoknak kevés, hogy látványosan kezeli a labdát

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 22., kedd 13:01

PEEtör írta:
Kezd visszaköszönni a Galaktikus-éra... :ike:
Itt van Jesé, meg Isco is, de vegyük meg Jamest most.
De az miért baj,hogy jobbnál jobb játékosaink lesznek? 3 posztra van 5 geci jó játékosunk, Isco-ra a középpályán számítunk neki nem James-el kell majd meccselni.Valakit fog érdekelni,ha sikeres lesz a szezon,hogy James vagy Isco szívta meg? Engem rohadtul nem , a lényeg hogy a variációs lehetőségünk nagyon jó lesz elől,ha tavaly is ekkora lett volna akkor tripláztunk volna. BL címet akarunk védeni, ahhoz meg brutál keret kell, ha DiMaria marad,tökéletes keretünk lesz, ha nem akkor hozni kell még egy kp-t vagy Isco-val megoldani, azért ez közel nem olyan fejetlen műsor mint amit 2002 után csináltunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. július 22., kedd 13:01

MyStiQ írta:Egyébként a spanyolosítás után most úgy tűnik, hogy elkezdődik a rodríguezesítés...

Jesé Rodríguez, José Rodríguez, James Rodríguez...

Még jöhet Jay meg Ricardo, aztán odabaszunk keményen. :mrgreen:

Michelle Rodriguez? :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 22., kedd 13:00

Realista24 írta:James tegnap érkezett Madridba, Portugáliából egy privát repcsin Mendesszel, ki mással? :mrgreen:
Miért nem az ùj csónakkal? :mrgreen: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 22., kedd 12:57

James tegnap érkezett Madridba, Portugáliából egy privát repcsin Mendesszel, ki mással? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 22., kedd 12:56

czier írta:modric-kroos-isco
ez nagyon fasza lenne
mindenhol azt olvasom h Jamesel kevés lehet a kp védekezésben, namost Isco még súlytalanabb oda, kettejük közt csak az a különbség h a spanyolról már kiderült, a kolumbiai meg még bizonyíthat

Iscoból nagy csoda árán lesz csak meghatározó játékos Madridban, jobb ha megbarátkoztok a gondolattal
és ez nem James miatt van, hanem már Bale leigazolásánál világos volt
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 22., kedd 12:55

Amùgy Carló elmondta, hogy egy fiatal játékost igazolnak Morata helyére. Tessék itt van... :D

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. július 22., kedd 12:49

Azért az fura, hogy azt kevesen veszik észre, hogy előre 3 helyre 2 játékosunk van jelenleg.
hehe: tavaly többször is bejött a 442, de az elméletedet tovább gondolva megbukott már a 442, a 4231 a 433, meg az összes többi.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 22., kedd 12:48

PEEtör írta:
Kezd visszaköszönni a Galaktikus-éra... :ike:
Itt van Jesé, meg Isco is, de vegyük meg Jamest most.
James csak egy tehetséges fiatal :D Simán lehet padra jön :Đ

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 22., kedd 12:47

Egyébként a spanyolosítás után most úgy tűnik, hogy elkezdődik a rodríguezesítés...

Jesé Rodríguez, José Rodríguez, James Rodríguez...

Még jöhet Jay meg Ricardo, aztán odabaszunk keményen. :mrgreen:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. július 22., kedd 12:45

Abba gondoltam bele, hogy a távoli lövésekkel eddig sem álltunk rosszul, CR, Bale, Modric, még Benzemának sem okozott gondot a 16-oson kívülről rátenni, bár kétség kívül ő ritkábban vállalta ezt be, na most ehhez még csatlakozott Kroos és James, azért ez nem egy kis fegyvertény, közel se kell majd menni az ellenfél kapujához :lol:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. július 22., kedd 12:44

CS0ki írta:Hát igen, az itt a baj, hogy megveszünk itt amúgy tényleg fasza játékosokat, akik nagyot alkottak egy adott poszton, aztán szépen elkezdjük keresgélni neki a helyet valahol a kezdőben. Isco nagyot alkotott kvázi CR helyén a malagában? Megvesszük, és majd jó lesz középpályásnak, majd megtanulja...James jól nyomta a csatár mögött? Vegyük meg, aztán majd betesszük csatárnak, úgyis szokott gólokat lőni...

Meg akkora hülyeség ilyen hype közben megvenni. Jövőre 50ért hozhattuk volna szerintem. (vagy ha láttuk a BL-ben játszani, lehet nem is akarnánk elhozni...)
Kezd visszaköszönni a Galaktikus-éra... :ike:
Itt van Jesé, meg Isco is, de vegyük meg Jamest most.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PEEtör 2014. július 22., kedd 12:45-kor.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 22., kedd 12:43

Most ha az anyagi szempontokat nem nézzük, az Perezék dolga és eddig jól is csinálták mindig, miért baj,ha kicsit túl leszünk telítve minőséggel(főleg egy ilyen szezonban amikor történelmet akarunk írni...) ? Mindenesetre én nem szúrnám tökön magam ,ha mondjuk James beválna Isco meg menne a levesbe és közben megvédenénk a bl címet. Ha isco annyira jó akkor ott lesz a kezdőben, Carlo sem hülye mindig azt nézi ami a csapatnak jobb. Én ebben az igazolásban annyit látok,hogy kipihentek leszünk tavaszra elől, és ha valaki kidől nem Morata fog beállni egy bl döntőn ,hanem James vagy Jesé ami azért iszonyat megnyugtató.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég