Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 22., kedd 12:47

Egyébként a spanyolosítás után most úgy tűnik, hogy elkezdődik a rodríguezesítés...

Jesé Rodríguez, José Rodríguez, James Rodríguez...

Még jöhet Jay meg Ricardo, aztán odabaszunk keményen. :mrgreen:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. július 22., kedd 12:45

Abba gondoltam bele, hogy a távoli lövésekkel eddig sem álltunk rosszul, CR, Bale, Modric, még Benzemának sem okozott gondot a 16-oson kívülről rátenni, bár kétség kívül ő ritkábban vállalta ezt be, na most ehhez még csatlakozott Kroos és James, azért ez nem egy kis fegyvertény, közel se kell majd menni az ellenfél kapujához :lol:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. július 22., kedd 12:44

CS0ki írta:Hát igen, az itt a baj, hogy megveszünk itt amúgy tényleg fasza játékosokat, akik nagyot alkottak egy adott poszton, aztán szépen elkezdjük keresgélni neki a helyet valahol a kezdőben. Isco nagyot alkotott kvázi CR helyén a malagában? Megvesszük, és majd jó lesz középpályásnak, majd megtanulja...James jól nyomta a csatár mögött? Vegyük meg, aztán majd betesszük csatárnak, úgyis szokott gólokat lőni...

Meg akkora hülyeség ilyen hype közben megvenni. Jövőre 50ért hozhattuk volna szerintem. (vagy ha láttuk a BL-ben játszani, lehet nem is akarnánk elhozni...)
Kezd visszaköszönni a Galaktikus-éra... :ike:
Itt van Jesé, meg Isco is, de vegyük meg Jamest most.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PEEtör 2014. július 22., kedd 12:45-kor.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 22., kedd 12:43

Most ha az anyagi szempontokat nem nézzük, az Perezék dolga és eddig jól is csinálták mindig, miért baj,ha kicsit túl leszünk telítve minőséggel(főleg egy ilyen szezonban amikor történelmet akarunk írni...) ? Mindenesetre én nem szúrnám tökön magam ,ha mondjuk James beválna Isco meg menne a levesbe és közben megvédenénk a bl címet. Ha isco annyira jó akkor ott lesz a kezdőben, Carlo sem hülye mindig azt nézi ami a csapatnak jobb. Én ebben az igazolásban annyit látok,hogy kipihentek leszünk tavaszra elől, és ha valaki kidől nem Morata fog beállni egy bl döntőn ,hanem James vagy Jesé ami azért iszonyat megnyugtató.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. július 22., kedd 12:42

Végre Kerlon. :)

Amúgy NSO-n minden évben, minden átigazolásnál ez megy, azt hittem ez minket nem ér el, de úgy néz ki igen... Egy az egybe az megy, mint ott. Felkapott, tönkretesszük, nem illik be ide, drága, stb...
Remélem olyan szarul járunk vele legalább, mint Bale-lel. :roll: Nehogy már mi tudjuk jobban, mint Carloék, ráadásul úgy, hogy még nem is láttuk játszani...

Isconál meg adom wxyz írt, annyi kiegészítéssel, hogy el nem hiszem, hogy pár meccs után nem szólt neki senki, hogy néha add le azt a labdát, vagy ne cselezz addig amíg el nem veszted, mert egész bajnokságon keresztül ezt nyomta. Volt 1-2 jobb meccse, de semmi extra.

Én továbbra is azt mondom, amit Di Maria lenyomott, azt ő is letudja. Kivéve azt az 1-2 nagyon durván lehozott meccsét, de a stabilitás fontosabb, mint 2 jó meccs után, 10 szar. De sztem nem ott fog játszani, inkább a BBC lesz rotálva.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 22., kedd 12:42

Csak azért legyen kezdő, mert látványosan kezeli a labdát?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2014. július 22., kedd 12:42-kor.

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: czier » 2014. július 22., kedd 12:40

wxyz írta:Isco, Isco, Isco
Ezt olvasom mindenhol

Mi olyat tett ő, hogy mindenki ennyire odavan érte?
Pl nem eroszakolja meg a labdat akarhanyszor a kozelebe er. Ha levetkozi a hulyesegeit akkor alapember lehet. :shifty:
modric-kroos-isco :coffee: :)

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 22., kedd 12:39

miVida írta: James se az első évébe fog itt befutni, de tényleg kell gondolni a jövőre... Ronaldo ebben a szezonba lesz 30... :hmmm:
75 Misiért befuthatna az első évében is :)
Egyébként Zidane-t meg Figot 29 évesen vettük... Szóval kicsit korai temetni CR-t...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 22., kedd 12:38

RMTV confirms Cristiano will join the group to US later this week. He COULD play the game vs Man Utd.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 22., kedd 12:35

gkovi írta:
sentry írta:Csak azt nem értem a sok megmondóembertől, hogy a k_rva kölök egy percet nem játszott még de már temetik, meg sportszakmailag megbukott meg drága meg stb stb.

Várjatok már egy évet legalább. No meg nem tudtam, hogy itt mindenki nagyobb edző mint Carlo vagy nagyobb üzletember mint Perez. Rohadt bosszantó ez a gyökér magyar hozzáállás.... mindenk mindenhez jobban ért mint bárki más.
Kurva szánalmas. :)
Bale-nél is ugyanez ment. :roll:
Bale nem is csinált "olyan sokat" az első évében (csak fontos dolgokat szerzett, meg sebességet hozott a játékba...) és valszeg James se az első évébe fog itt befutni, de tényleg kell gondolni a jövőre... Ronaldo ebben a szezonba lesz 30... :hmmm:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 22., kedd 12:33

Fuentealbilla írta:
Kerlon írta:Egy két ember betol valami szarságot, hogy nincs posztja, aztán a sok retardált meg hajtja... Jézus. Azt se tudjátok, hogy jövőre mit tervez Carlo. Amúgy is univerzális. FÁKTYÚ
Ennyi. Mindenki le van retardáltozva :Đ Köszönjük Kerlon mi is szeretünk :lol:

((persze-persze, tudom akinek nem inge.... de akkor is... :Đ ))
Biztos egy szempontból én is az vagyok, de amikor tényleg ilyen szinten megy a hülyeség azért az fáj. Amiért sírni lehet azt CS0ki leírta, a többit még felesleges hajtogatni, majd meglátjuk október körül, hogy volt-e értelme. Amúgy van neki már BL tapasztalata is, a Portoban is jól játszott, a Monacoban is. A fizetése nevetséges, ha igazak a hírek a többivel meg nem kell foglalkozni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 22., kedd 12:32

MyStiQ írta:Ezek a szemétládák meg elmentek bazdmeg kajálni meg sziesztázni ahelyett, hogy felraknák arra a tetű rm.com-ra, hogy comunicado oficial...
:lol: :lol:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 22., kedd 12:32

Isco, Isco, Isco :lol:
Ezt olvasom mindenhol

Mi olyat tett ő, hogy mindenki ennyire odavan érte?
Szezon elején volt pár jó meccse, meg látványosok a megmozdulásai. Ezen kívül szinte semmi. Ha James miatt mennie kell majd akkor menjen. A lehetőség neki is adott, ha olyan nagy játékos mint sokan mondják akkor szorítson ki valakit a csapatból

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. július 22., kedd 12:31

sentry írta:Csak azt nem értem a sok megmondóembertől, hogy a k_rva kölök egy percet nem játszott még de már temetik, meg sportszakmailag megbukott meg drága meg stb stb.

Várjatok már egy évet legalább. No meg nem tudtam, hogy itt mindenki nagyobb edző mint Carlo vagy nagyobb üzletember mint Perez. Rohadt bosszantó ez a gyökér magyar hozzáállás.... mindenk mindenhez jobban ért mint bárki más.
Kurva szánalmas. :)
Bale-nél is ugyanez ment. :roll:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 22., kedd 12:30

Ezek a szemétládák meg elmentek bazdmeg kajálni meg sziesztázni ahelyett, hogy felraknák arra a tetű rm.com-ra, hogy comunicado oficial...

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 22., kedd 12:30

Galacticos írta:
miVida írta:Még egy nagyobb igazolás belefér (Vidal/Pogba/Verratti/VargaJózsi), DiMaría, Khedira pakkot elpasszoljuk (akárhogy is akar Kroos vele játszani ) és nem estünk át a ló túl oldalára.
és szerinted ha még jön pogba akkor azzal nem esünk már át a ló túloldalára? :)
de... csak nem úgy mint 2002ben. Pogba nem egy aranylabdás, kitüntetett, befutott játékos, hanem egy elismert fiatal, akinek legalább akkora arca van mint Ibrának (najónem), de nekem csak ez a bajom vele... inkább jöjjön Vidállat :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 22., kedd 12:29

Azért kicsit gondolkozhatnátok/nánk előre is, CR megdönti Raúl rekordját(ez kb 2 év) aztán lép, ráadásul már közel sem az a terminátor mint pár éve, egyre gyakrabban lesz sérült, na meg Bale is gyakorta sérült jó lesz ez, James a támadóharmadba érkezett, DiMaria egy teljesen másik történet szerintem. Én mindenesetre boldog vagyok ,hogy a post CR időszakra Zidane rendelkezésére áll majd egy Bale-James-Jesé trió :mrgreen: ...


Di Maria ha megy jönni fog valaki az ő helyére ebben biztos vagyok, James nem oda jött.Az ára-fizetése vicc, de az volt Bale ára is, ez van ez az alsógatya szaros oldala amiről beszéltem pár napja, Perezre is igaz a kutyából nem lesz szalonna szlogen, de csődbe menni nem fogunk, más erősítés meg csak pogba jelentene... Ne temessük ezt a bizniszt, szerintem hamar beigazolódik majd ,hogy Perezék jól döntöttek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 22., kedd 12:29

Kerlon írta:Egy két ember betol valami szarságot, hogy nincs posztja, aztán a sok retardált meg hajtja... Jézus. Azt se tudjátok, hogy jövőre mit tervez Carlo. Amúgy is univerzális. FÁKTYÚ
Ennyi. Mindenki le van retardáltozva :Đ Köszönjük Kerlon mi is szeretünk :lol:

((persze-persze, tudom akinek nem inge.... de akkor is... :Đ ))

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 22., kedd 12:28

Kerlon írta:Navas

Varane Pepe Ramos

Kroos Modric

Di Maria James

Bale Ronaldo
Benzema
Edző: Guardiola? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. július 22., kedd 12:27

Hát igen, az itt a baj, hogy megveszünk itt amúgy tényleg fasza játékosokat, akik nagyot alkottak egy adott poszton, aztán szépen elkezdjük keresgélni neki a helyet valahol a kezdőben. Isco nagyot alkotott kvázi CR helyén a malagában? Megvesszük, és majd jó lesz középpályásnak, majd megtanulja...James jól nyomta a csatár mögött? Vegyük meg, aztán majd betesszük csatárnak, úgyis szokott gólokat lőni...

Meg akkora hülyeség ilyen hype közben megvenni. Jövőre 50ért hozhattuk volna szerintem. (vagy ha láttuk a BL-ben játszani, lehet nem is akarnánk elhozni...)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég