Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 6., kedd 0:03

Nahát ezt végigkönnyeztem :D kurvajovolt. Ez madridistaknak szólt nem mindenkinek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. június 6., kedd 0:02

Bencze írta: En el corazon de La 14 9:30tol

https://www.realmadrid.com/en/real-madrid-tv
Ez egy teljesen más szint már, arról beszélnek meccs után ki nyert 5 BLt, 4et, a presi arról társalog Ancelottival ők már 6nál tartanak…. :lol:


Akik most nyertek először is nem arról beszélnek, hogy mindent is elértek, hanem hogy nekik is 5 a cél :mrgreen:


De a legnagyobb forma Salgado volt, aki odabökte Lucas Vazqueznek, hogy fele annyi BLt nyertem mint te :kalapos:

Azért az nagyon jó, hogy így indul neki a jövőnek ez a fiatal mag, hogy tudják nincs lehetetlen.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. június 5., hétfő 22:05

Pad'em írta: Romano:

Real Madrid will insist for Kai Havertz in the next days — no issues on personal terms as player would be keen on the move. 🚨⚪️ #RealMadrid

Chelsea are open to selling Havertz as reported two days ago, waiting also for more clubs to join the race. Real are player’s priority.
Mivel a hírek szerint jóban van Rüdigerrel és Kroossal, a játékos szívesen menne a Realhoz. innentől már csak a Chelsean múlik, hogy elfogadják-e a 60 milliót. Szerintem az bőven elég érte, többet nem nagyon ér jelenleg, max bónuszokat lehetne beletenni, de azt csakis saját teljesítményre, nem ha BL-t nyer a csapat - lásd hazard, semmit se tett hozzá.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 5., hétfő 22:00

Romano:

Real Madrid will insist for Kai Havertz in the next days — no issues on personal terms as player would be keen on the move. 🚨⚪️ #RealMadrid

Chelsea are open to selling Havertz as reported two days ago, waiting also for more clubs to join the race. Real are player’s priority.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 5., hétfő 21:59

Bencze írta: En el corazon de La 14 9:30tol

https://www.realmadrid.com/en/real-madrid-tv
Geci mint akik osztalykirándulásra mennek :lol: :sziv:

Megnéznék egy ugyanilyet a liverpoolrol ahogy befeszült seglyukkal ülnek a repülőn es varjak a bosszút.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. június 5., hétfő 21:54

most meg egy ilyesmi jött ki:

JUST IN: Real Madrid C.F. will offer Harry Kane a 3-year, €11M per season contract.
Club is planning an opening bid of €80M for him.
[Cadena SER]

Deal should be finalised around €90M plus add-ons. Club is offering him a 3 year contract to have the option to sell him in 2025 (after 3 years) for around €30/40M giving us a €10-20M amortisation profit. His wages are predicted €220k a week which is not bad given his experience. Even if MPayPal extends his additional 1 year contract next season till 2025, we’ll have Kane till then.


Én még mindig inkább a francia bajnokságban kutakodnék, ott rengetegen teljesítettek jól idén. Ott a Lille támadója is, Jonathan David. 37 bajnokin 24 gól, 23 éves. De a Firmino+Joselu páros is megfelelő lenne 1 évre ingyen, aztán jövőre rámehetne Perez az egyik "űrlényre".

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 5., hétfő 21:50

Ahogy várható volt, Davies nem eladó. Max jövőre.

Florian Plettenberg - News #Davies: FC Bayern is not informed of a meeting between Real Madrid officials and the management of Davies in Munich - as called via @marca.

But as revealed a few weeks ago: Real is very interested in Davies but for the clubs he’s not for sale in summer.

➡️ Bayern only willing to sale Hernández (60+) AND Pavard (30+)!

Pavard meg középen akar játszani, igy nekünk ő is tárgytalan valószínű, pláne hogy marad Nacho.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. június 5., hétfő 21:25

En el corazon de La 14 9:30tol

https://www.realmadrid.com/en/real-madrid-tv

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 5., hétfő 21:18

wZoLee7 írta: Jovore amugy siman osszejohet olyan is hogy 4 bol egyik kapitanyunk sem lesz kezdo, abban az esetben ki az 5. a sorban? :lol:
Carlo marad, nem?
nála alap a Kroos-Modric :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 5., hétfő 21:01

wZoLee7 írta: Jovore amugy siman osszejohet olyan is hogy 4 bol egyik kapitanyunk sem lesz kezdo, abban az esetben ki az 5. a sorban? :lol:
2015-ben jött LV, 2018-ban Valverde, Vini es Courtois

MarioCirolo
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. június 5., hétfő 21:00

kecsu10 írta:
dortev írta:

Ne haragudj, de mire alapozod a véleményed, mikor saját bevallásod szerint egy meccsét sem láttad? Nistelrooy stílusához például Haaland ezerszer közelebb áll. Kane ha nem angol lenne, akkor szerintem egy rossz szavad nem lenne rá.
Láttam a vb-n. Azt is tudom, hogy a Madrid akkor nyert mindig amikor RM kompatibilis emberek voltak a csapatban. Nem esek hasra attól, hogy egy európai középcsapatban hozza ezeket a számokat. Ott sokkal kisebb a nyomás. Ráadásul ott mindent ismer. Ez egy teljesen más stílus, a világ leggázabb sajtójával a háttérben. Pár gyengébb meccs, és majd megkapja a gyenge angol jelzőket. A fehér mez sokkal nehezebb, mint amit eddig ő hordott. Azért nyertünk 10 ev alatt 5 Beket mert tele voltunk győztesekkel. Más csapat tud nyerni ilyen játékosokkal, a Madrid mindig akkor volt sikeres, ha megvolt a minőség, nemcsak technikai értelemben, hanem fejben is. De cáfoljon rám és nyerjünk én leszek a legboldogabb, és megkövetem.
Szerintem siman beleillene Kane a csapat jelenlegi jatekaba, en inkabb amiatt aggodnek/aggodom, hogyan tudna beilleszkedni az oltozoben. 30 eves, egesz eleteben angol kozepcsapatokban volt a kiraly es a szintelen-szagtalan angol valogatottban, nem tudom egy ilyen valtast es ekkora nyomast hogyan tudna feldolgozni akar o akar a csaladja. Illetve en mar 100 koruli osszeget nem adnek ki 30 eves egy csapatos jatekosert, mert ha befuccsol akkor megint evekig nem tudnank kiszallnk belole.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 5., hétfő 20:59

wZoLee7 írta: Jovore amugy siman osszejohet olyan is hogy 4 bol egyik kapitanyunk sem lesz kezdo, abban az esetben ki az 5. a sorban? :lol:
Kroos rongyosra lesz játszatva, ne aggódj :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 5., hétfő 20:53

Jovore amugy siman osszejohet olyan is hogy 4 bol egyik kapitanyunk sem lesz kezdo, abban az esetben ki az 5. a sorban? :lol:

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 5., hétfő 20:46

dortev írta:
kecsu10 írta:
Nem tudom, de a régi Real Madrid szurkolói múltam sejteti velem ezt. Az, hogy 30 éves az objektív tény. Ha nagyon tudja tartani a szintet akkor meddig fogja hozni ezeket a számokat? 35 éves koráig? A Real Madridnak van (volt?) egy stílusa. Be lehet erőltetni Khedirát, Huntelárt, Gravesent, de attól még nem fog működni. RVN működött, de egy sokkal gyengébb csapatban, sokkal alacsonyabb elvárások mellett. (Mert akkoriban senki nem gondolta komolyan, hogy bármi esély van BL győzelemért menni). Arról nem is beszélve, hogy ő azért nagyobb klasszis volt mint Kane, szerintem. De még egyszer mondom, ez csak a szubjektív véleményem, és a sok éves szurkolói tapasztalatom.
Ne haragudj, de mire alapozod a véleményed, mikor saját bevallásod szerint egy meccsét sem láttad? Nistelrooy stílusához például Haaland ezerszer közelebb áll. Kane ha nem angol lenne, akkor szerintem egy rossz szavad nem lenne rá.
Láttam a vb-n. Azt is tudom, hogy a Madrid akkor nyert mindig amikor RM kompatibilis emberek voltak a csapatban. Nem esek hasra attól, hogy egy európai középcsapatban hozza ezeket a számokat. Ott sokkal kisebb a nyomás. Ráadásul ott mindent ismer. Ez egy teljesen más stílus, a világ leggázabb sajtójával a háttérben. Pár gyengébb meccs, és majd megkapja a gyenge angol jelzőket. A fehér mez sokkal nehezebb, mint amit eddig ő hordott. Azért nyertünk 10 ev alatt 5 Beket mert tele voltunk győztesekkel. Más csapat tud nyerni ilyen játékosokkal, a Madrid mindig akkor volt sikeres, ha megvolt a minőség, nemcsak technikai értelemben, hanem fejben is. De cáfoljon rám és nyerjünk én leszek a legboldogabb, és megkövetem.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 5., hétfő 20:44

Fun fact, mindkettő PL gólátlaga tök hasonló..

RvN nekem a tipikus befejező volt (mint Lewa), Kane nem ez a mindig középen vagyok, talpamról is bepattan fajta.

Nacho: jólvan, azért ez meleg 48 óra lett volna, hogy ő is lép.. Grande Nacho.. Lehet a kapitányi karszalag is belejátszott, ezt a bulit ő tuti nem hagyta volna ki..

@kecsu: funfact2 a tottenham meze is fehér :kalapos:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára raul 4 ever 2023. június 5., hétfő 20:48-kor.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 5., hétfő 20:39

Kösz bazdmeg :sziv:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. június 5., hétfő 20:37

Nacho. :salute:

https://twitter.com/theMadridZone/statu ... 8bbPQ&s=19
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dortev » 2023. június 5., hétfő 20:33

kecsu10 írta:
p.csabi1 írta:

De ezt te honnan tudod?
Nem tudom, de a régi Real Madrid szurkolói múltam sejteti velem ezt. Az, hogy 30 éves az objektív tény. Ha nagyon tudja tartani a szintet akkor meddig fogja hozni ezeket a számokat? 35 éves koráig? A Real Madridnak van (volt?) egy stílusa. Be lehet erőltetni Khedirát, Huntelárt, Gravesent, de attól még nem fog működni. RVN működött, de egy sokkal gyengébb csapatban, sokkal alacsonyabb elvárások mellett. (Mert akkoriban senki nem gondolta komolyan, hogy bármi esély van BL győzelemért menni). Arról nem is beszélve, hogy ő azért nagyobb klasszis volt mint Kane, szerintem. De még egyszer mondom, ez csak a szubjektív véleményem, és a sok éves szurkolói tapasztalatom.
Ne haragudj, de mire alapozod a véleményed, mikor saját bevallásod szerint egy meccsét sem láttad? Nistelrooy stílusához például Haaland ezerszer közelebb áll. Kane ha nem angol lenne, akkor szerintem egy rossz szavad nem lenne rá.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 5., hétfő 20:32

🚨 The fee Real Madrid will pay for Kai Havertz is around €60M.

The deal is more and more concrete.

(Source: @BILD)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 5., hétfő 20:23

p.csabi1 írta:
Nem egy R9, de még Raultol is iszonyú messze van. 2-3 év, tovább nem fogja tudni ezt a szintet hozni, szóval sürgősen keresni kell valaki olyan embert oda csatárba, aki ide is illik és jó korban is van, mert hosszú távú megoldás úgyis csak az lesz. Régen olyan gondjaink voltak, hogy Morientes menjen kölcsönbe, mert annyian vagyunk elől, most meg egy Kane a nagyon várt csatár... Lehet lepontozni, de attól még fájó ez a szomorú igazság.
De ezt te honnan tudod?
Nem tudom, de a régi Real Madrid szurkolói múltam sejteti velem ezt. Az, hogy 30 éves az objektív tény. Ha nagyon tudja tartani a szintet akkor meddig fogja hozni ezeket a számokat? 35 éves koráig? A Real Madridnak van (volt?) egy stílusa. Be lehet erőltetni Khedirát, Huntelárt, Gravesent, de attól még nem fog működni. RVN működött, de egy sokkal gyengébb csapatban, sokkal alacsonyabb elvárások mellett. (Mert akkoriban senki nem gondolta komolyan, hogy bármi esély van BL győzelemért menni). Arról nem is beszélve, hogy ő azért nagyobb klasszis volt mint Kane, szerintem. De még egyszer mondom, ez csak a szubjektív véleményem, és a sok éves szurkolói tapasztalatom.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 118 regisztrált és 0 vendég