Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 4., vasárnap 12:17

Valverdéért én se ejtenék egy könnycseppet sem, botrány amit leművelt a vb óta. Kurvagyenge. Szomorú, de hehének abban igaza van, hogy abban megáll nála a tudomány, hogy fut, gyorsan. Meg néha elsül a lába, de amúgy nem egy extra játékos.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 4., vasárnap 12:09

hehetheoriginal írta: Ha vmi balfasz durrant erte egy szazas ajanlatot, nem is kerdes, hogy eladnam. Igazabol sokat fut es gyorsan. Futballbol nem tud tul sokat. Ilyet lehet talalni.

Plane hogy benzema is megy, ha lud kegyen kövér, minden homokzsakot/gyenge kepessegu arcot ki kell csapni akkor mar.
Nalam valverde koztuk van. Verekedni tud, fodballozni mar nem annyira.
Aztán jön a hoszeluhaverckén trió 6 évre 250 millióért. :lol: Calderón nem akar visszajönni esetleg?

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2023. június 4., vasárnap 12:06

hehetheoriginal írta: Ha vmi balfasz durrant erte egy szazas ajanlatot, nem is kerdes, hogy eladnam. Igazabol sokat fut es gyorsan. Futballbol nem tud tul sokat. Ilyet lehet talalni.
Elkeserítlek de màr ilyent se nagyon lehet...

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 4., vasárnap 12:00

Ha vmi balfasz durrant erte egy szazas ajanlatot, nem is kerdes, hogy eladnam. Igazabol sokat fut es gyorsan. Futballbol nem tud tul sokat. Ilyet lehet talalni.

Plane hogy benzema is megy, ha lud kegyen kövér, minden homokzsakot/gyenge kepessegu arcot ki kell csapni akkor mar.
Nalam valverde koztuk van. Verekedni tud, fodballozni mar nem annyira.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 4., vasárnap 11:37

hehetheoriginal írta: Valverde mendy mind mehet, kurvagyengek. meg a vegen vidam nyar lesz :lol:
Padon meg majd ülünk mi ketten, 4 lab egy ép szalag se :kalapos:

Mendy mehet, Valverde nem. Meg ha a piac fullon lenne jobb játékosokkal, talán. De így nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. június 4., vasárnap 11:36

hehetheoriginal írta: Valverde mendy mind mehet, kurvagyengek. meg a vegen vidam nyar lesz :lol:
És jövőre ki fog játszani? :lol: Oké Hazard meg Mariano nem zavartak sok vizet, Asensiót viszont pótolni kell. Mint ahogy adott esetben Nachot is, Karimot és Mendyt is - mendy helyén idén is lyuk volt akármennyire jól is tolta ott Cama.

Fede meg egész évben talán a legtöbbet melózó játékos volt. Nálam érinthetetlen.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 4., vasárnap 11:14

Valverde mendy mind mehet, kurvagyengek. meg a vegen vidam nyar lesz :lol:
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. június 4., vasárnap 10:44

Pad'em írta: Fede Valverde is NOT as 'non-transferable' as he was a year ago. Real Madrid want him to stay, but if a big offer arrives, then... @relevo

Ferland Mendy is for SALE. The club is not happy with his injury record and want to see him leave this summer - they will definitely sign a top LB if Mendy leaves. @relevo

Na jó, azért nem kell túlzásba esni, Fedét egy szar tavasz után biztos nem adnám el. Persze nem is fogjuk.

Top LB alatt kit érthetnek, van 2 darab a piacon :D Daviest kizártnak tartom, hogy eladná a Bayern most még.
Guerreiro? Szabaduszo, eleg sok kanadai pontot szerez, iden 12 golpassz 4 gol, csak a bajnoksagban.

Ui: most latom, hogy iden kozeppalyan jatszott, annak is a kozepen.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 4., vasárnap 10:41

cart írta: Így hogy Kroos, Modric és Ceballos is marad nem tudom hova jönne Bellingham, o lenne a 7. ember a középpályára
Fede jobbszélső lesz :hmmm:
Kroos Modric többet pihen, máris játszik mindenki :kalapos:

Fresnedáról tényleg semmi hír? :sly:

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. június 4., vasárnap 10:39

Pad'em írta:
cart írta: Így hogy Kroos, Modric és Ceballos is marad nem tudom hova jönne Bellingham, o lenne a 7. ember a középpályára
Tchouameni, Camavinga, Kroos, Modric, Ceballos, Bellingham, Valverde, Havertz :lol:

Jöhet egy jó 3-6-1-es felállás Citysen :D

------------Benzema
Vini Havertz Bellingham Fede
-------Kroos Camavinga
----Alaba Rüdiger Militao
-------------Courtois

Carlot ismerve persze Kroos-Modric-Valverde lesz orrvérzésig :mrgreen: Modric gondolom jövőre felváltva nyomja Bellinghammel, én jelenleg inkább Tchouameninek nem látom a helyét.
Ancelotti chelsea ota nyomatott mast, mint a 4-3-3 at? En ugy emlekszem sosem kiserletezett azota, mert ha marad ez a felallas, akkor Cama is padon fog kezdeni, sajnos.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 4., vasárnap 10:37

Fede Valverde is NOT as 'non-transferable' as he was a year ago. Real Madrid want him to stay, but if a big offer arrives, then... @relevo

Ferland Mendy is for SALE. The club is not happy with his injury record and want to see him leave this summer - they will definitely sign a top LB if Mendy leaves. @relevo

Na jó, azért nem kell túlzásba esni, Fedét egy szar tavasz után biztos nem adnám el. Persze nem is fogjuk.

Top LB alatt kit érthetnek, van 2 darab a piacon :D Daviest kizártnak tartom, hogy eladná a Bayern most még.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. június 4., vasárnap 10:26

Vinicus felveszi a hetest, Rodrygo meg a 11est.

Mbappe majd megkapja a 10-est Modrictol, Haaland pedig a kilencest Benzitol 2024 nyarán. :coffee:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. június 4., vasárnap 10:24

wZoLee7 írta: Mar a Hazard tavozas bearanyozta a napomat. Vegre nem varjuk meg h lejarjon a szerzodes hanem megmutatjuk merre van az ajto. Az sem lepne meg ha a 7es mez pihenne egy evet hat ha jon Bappe.
tuti az lesz.
Vini - 11
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 4., vasárnap 10:23

cart írta: Így hogy Kroos, Modric és Ceballos is marad nem tudom hova jönne Bellingham, o lenne a 7. ember a középpályára
Viszont azt is vedd figyelembe, hogy Kroos és Modric is távozik 1 év múlva, illetve jelenleg Tchouameni és Valverde egyáltalán nem képvisel minőségi szintet.

Szerintem egyáltalán nem gond, jövőre nem kellene, hogy a középpályával foglalkozzunk, 24-ben remélem az lesz a legnagyobb gondunk, hogy Mbappé vagy Haaland érkezik.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 4., vasárnap 10:22

cart írta: Így hogy Kroos, Modric és Ceballos is marad nem tudom hova jönne Bellingham, o lenne a 7. ember a középpályára
Tchouameni, Camavinga, Kroos, Modric, Ceballos, Bellingham, Valverde, Havertz :lol:

Jöhet egy jó 3-6-1-es felállás Citysen :D

------------Benzema
Vini Havertz Bellingham Fede
-------Kroos Camavinga
----Alaba Rüdiger Militao
-------------Courtois

Carlot ismerve persze Kroos-Modric-Valverde lesz orrvérzésig :mrgreen: Modric gondolom jövőre felváltva nyomja Bellinghammel, én jelenleg inkább Tchouameninek nem látom a helyét.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 4., vasárnap 10:17

Így hogy Kroos, Modric és Ceballos is marad nem tudom hova jönne Bellingham, o lenne a 7. ember a középpályára

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 4., vasárnap 10:11

kiserik írta: Nekem most van egy olyan érzésem, hogy Kai egy vészforgatókönyv része. Ha lehet hinni annak a hírnek, hogy a vonalak közé szánják, akkor az is lehet, hogy Jude helyett őt tervezik. Ha Karim lép, akkor kell csatár is, és a német olcsóbb lenne, mint a térdbajos angol. A különbözet meg mehetne egy csatárba. :hmmm:

Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a vége.
Bellinghamen majd egy évet dolgoztunk, hetek óta tárgyalunk és már meg is egyeztünk kb a Dortmunddal, a játékossal már rég, ezt nem fogjuk visszamondani. Nem kell műteni a térdét, csak pihentetni, nyáron elmúlik aztán ősztől nyomja itt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 4., vasárnap 10:06

Mar a Hazard tavozas bearanyozta a napomat. Vegre nem varjuk meg h lejarjon a szerzodes hanem megmutatjuk merre van az ajto. Az sem lepne meg ha a 7es mez pihenne egy evet hat ha jon Bappe.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. június 4., vasárnap 10:06

Nekem most van egy olyan érzésem, hogy Kai egy vészforgatókönyv része. Ha lehet hinni annak a hírnek, hogy a vonalak közé szánják, akkor az is lehet, hogy Jude helyett őt tervezik. Ha Karim lép, akkor kell csatár is, és a német olcsóbb lenne, mint a térdbajos angol. A különbözet meg mehetne egy csatárba. :hmmm:

Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a vége.
p.csabi1 írta: https://twitter.com/RMadridInfo/status/ ... 2pSAw&s=19

Ide rakom mert már zárva van a topicja.
Inkább tett volna be egy dagadt vagy zabálós képet a végére. Persze sokkal egyszerűbb azt mondani, hogy ő csak egy sérülés áldozata.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 4., vasárnap 10:03

hehetheoriginal írta:
p.csabi1 írta: https://twitter.com/RMadridInfo/status/ ... 2pSAw&s=19

Ide rakom mert már zárva van a topicja.
Leigazol mashova, aztan verhetjuk a fejunket a falba mikor az o goljaval esunk ki :lol:
A Barca fog indulni az ázsiai BLben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég