Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2023. május 30., kedd 9:42

Most már Latasaról is írnak a spanyolok.. :lol: Hihetetlen.

Ez a spanyol kvótakérdés, illetve magának a keretnek a menedzselése pedig ezen a nyáron egész tűrhetően kezelhető lenne. Castillaból Rafa Marín és Arribas - ha már előbbit a PSG csábítja, utóbbi meg ligaszinten talán jó kiegészítő ember lehet. Bellingham elvileg fix. Fran García ugye érkezik, Guerreiro free agentként abszolút jó opció lenne még. Benzemát egy szezonra még mindenképp marasztalni kell, úgy mögé Firmino és Joselu teljesen jó opciók, de közvetlenül Benzema helyett nyilván nem. Szélsőnek meg Chukwueze egy próbát megérhet, lejár jövőre a szerződése, alacsonyabb áron hozható, ha nem válik be, kisebb veszteséggel kilehet szállni belőle.

Nyilván jobb lenne jobb neveket hozni, de a realitást is nézve ezzel névsorral már meglehet indulni mindenhol.
#happyshitting

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11436
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 30., kedd 9:36

- Real Madrid's management has changed their mind in recent weeks & now want to sign a ST immediately.
jo reggelt bazmeg :coffee: :fpalm:
but the memory of Jovic has stopped some of those operations.
ha ezek a dolgok igazak mennyire hozzanemerto, ovodas nyomorultak ezek ott?
Ha nem igaz, melyik amőba ujsagiro talal ki ennyire bölcsőde gondolatokat?
Kurvagáz. Tenyleg igy mennek a dontesek?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7306
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 30., kedd 9:34

Azt se gondoltam, hogy lesz valaha olyan szavazás, amiben Kane lesz a legjobb opció :D

Tartok tőle, hogy Bellingham mellett még akkor is ha KAK lép csak valami olcsó megoldást fogunk hozni. Tippem egy Firmino + Joselu pakk.

@marca:

- Real Madrid's management has changed their mind in recent weeks & now want to sign a ST immediately.
- The plan after the meeting in Valdebebas was to sign a young ST with potential, but the memory of Jovic has stopped some of those operations.
- The problem with Harry Kane is that Real Madrid does not want to find themselves in negotiations with Daniel Levy.
- Juanmi Latasa is one of the possible options for ST, he’s still in Real Madrid’s radar & club trusts him.

Latasa a Getafében 20 meccsen lőtt 2 gólt. Reméljük nem ő lesz a kiválasztott :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. május 30., kedd 9:16

Pont a spanyol kvota miatt fog valoszinuleg Joselu jonni es nem Firmino. Ha pedig lep Karim akkor az egyetlen ertelmes opcio Kane.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 30., kedd 9:15

dzsi91 írta: Azért egy benzema firmino csere brutál downgrade lenne. Legjobb szezonjaban hany gol rúgott? 20at?
27-et a Poolban 17/18ban. Ezt leszamitva cserecsatar szint. Kane möge idealis, ha lepne Karim.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 30., kedd 9:13

Azért egy benzema firmino csere brutál downgrade lenne. Legjobb szezonjaban hany gol rúgott? 20at?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. május 30., kedd 9:11

Cancellot elvileg nem veszik meg igy, hogy nincs director meg.
Le kene ra csapni. Adná magát egy 2 - 3 évre.
ZIDANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. május 30., kedd 9:10

brahimnak ugye lejár a kölcsönszerződése. jelenleg ha ceballos, nacho, asensio is megy akkor nagy öngól lenne nem megtartani. már csak azért is mert spanyol, és azokat nagyítóval kell keresni már a keretben. rajtuk kívül van még carvajal, lucasvazkez, vallejo (lol), odriozola (loool)...és kb ennyi. ez elég gyér.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 30., kedd 8:46

Kiismerheto vagyok :D

De miattad megcsinaltam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11436
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 30., kedd 8:46

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta:
Kernem az egyiket se lehetoseg hozzaadasat :kalapos:
Nem szavazol, aztan kesz. :mrgreen:
Tudom direkt csinaltad, mert tudod, hogy maximalista vagyok, es ilyen befejezetlen szavazasok az oruletbe kergetnek.
Igazabol te vagy az oka, hogy szethullik a jol felepitett eletem. :coffee: :vivo: :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 30., kedd 8:45

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Szavazás, két válaszlehetosegre is lehet nyomni, ha ugy tetszik.
Kernem az egyiket se lehetoseg hozzaadasat :kalapos:
Nem szavazol, aztan kesz. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11436
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 30., kedd 8:42

Realista24 írta: Szavazás, két válaszlehetosegre is lehet nyomni, ha ugy tetszik.
Kernem az egyiket se lehetoseg hozzaadasat :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 30., kedd 8:32

Szavazás, két válaszlehetosegre is lehet nyomni, ha ugy tetszik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. május 30., kedd 8:16

🚨 If Karim leaves, Carlo Ancelotti prefers Harry Kane & Victor Osimhen but Real Madrid prefers low-cost options such as Joselu or Roberto Firmino.
Carlo Ancelotti wants to reinforce both full-back spots or sign a full-back who can play on either flank. He also wants at least one striker. Ancelotti's staff doubt the board will invest in, what the coaching staff believes is, the squad's obvious shortcomings.
With recent concerns over recruitment and with Brazil pushing, it is advisable not to rule out any scenario regarding Ancelotti.
[MarioCortegana]
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. május 30., kedd 2:24

Real Madrid won't pay the €10m clause for Vinicius Tobias. @jfelixdiaz

Pedig mennyire mondták, hogy nem kell jobbhátvéd, mert in Tobiás we trust. Most akkor vagy Reece hagyja ott a nevelő-, de nyomorult egyesületét értünk, vagy "balhés" Cancelót hozzuk. Nincs nagyon más opció...
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 30., kedd 1:36

Én azért annyira nemvagyok ellene már egyik nagyöreg távozásának sem. Nyilván bármelyik hiányozna de pl ha benzema lép talán perez nem a championshipből próbálna meg valami mariano szintű csatárt hozni a padra.

Meg ott van carlo is. Amíg a rendelkezésére állnak ezek addig ő úgyis nyomatja őket hakell hanem.

Nemakkora baj az, ha a tapaszt gyorsan letépjük de azért inkább maradjon :D

Meg amúgy is egy kupára van attól,hogy ő legyen a legtöbb trófeával rendelkező real játékos.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. május 30., kedd 0:07

RealAsensio írta:
Kerlon írta: Én Karimot tavasszal úgy láttam, mint aki fejben fáradt el. A játékot még tudja, de ha nem volt kedve, akkor eltűnt.

Megfáradt, jövőre jó lenne, ha maradna, akár cserének is.
En minden kovet megmozgatnek egy +1 evert, igazabol ha lelep, akkor kemenyen beszoptuk. Nagyon kell az atmenet, hozzunk akkor valakit, de Benzema kell a padra vagy rotalva kezdobe, egyszeruen az o munkaja es latasa a palyan nelkulozhetetlen a 2023-24 szezonra nezve. Foggal korommel ragaszkodnek hozza Perez helyeben. Jojjon akkor Kane szarok en ra de Benzemanak igy is lenne helye es jatekideje.
Teljesen egyetértek. Lehet nem bírja már úgy Karim, de biztosan ekkora a baj, hogy végleg el kell mennie? Kell az átmenet, ő a kapitányunk, ez így nagyon hirtelen van. A játéka, illetve a pályán nyújtott szervezése erősen meghatározta Vini, Rodrygo, de úgy kompletten az egész csapat játékát, ezt csak úgy egyik napról a másikra nem veheted ki. Jövőre Bapi szerintem úgyis érkezne, megvárhatná. Szerintem idén sem volt olyan rossz Benzema, ha többet tudott volna pihenni, még komolyabb szezonja lehetett volna, ami ennyi sérülés után nem rossz ennyi idősen. Nemcsakhogy padról, de kezdoben is nagy hasznát vehetnénk még, egészen egyszerűen nem szabad megismételni az idei szezont és agyba főbe nyomatni. Feltételezem Joselu leigazolásával ez lett volna a cél... Én azt gondoltam nyáron kikupálják teljesen a sérülését, és még legalább 1 évig a kezdőben láthatjuk, majd további 1 évet padról beállva...
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. május 29., hétfő 23:59

🚨💣 There are fears Real Madrid target Jude Bellingham will need knee surgery. He is set to MISS England's upcoming Euro 2024 Qualifiers. @DominicKing_DM #rmalive

Egyre jobb. :mrgreen:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. május 29., hétfő 23:58

Kerlon írta: Én Karimot tavasszal úgy láttam, mint aki fejben fáradt el. A játékot még tudja, de ha nem volt kedve, akkor eltűnt.

Megfáradt, jövőre jó lenne, ha maradna, akár cserének is.
En minden kovet megmozgatnek egy +1 evert, igazabol ha lelep, akkor kemenyen beszoptuk. Nagyon kell az atmenet, hozzunk akkor valakit, de Benzema kell a padra vagy rotalva kezdobe, egyszeruen az o munkaja es latasa a palyan nelkulozhetetlen a 2023-24 szezonra nezve. Foggal korommel ragaszkodnek hozza Perez helyeben. Jojjon akkor Kane szarok en ra de Benzemanak igy is lenne helye es jatekideje.
:goat:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3402
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. május 29., hétfő 23:52

Én is így vagyok vele, mindannyian beírták magukat a történelem könyvbe, kimaxoltak mindent a reálnál, tőlem azt csinálnak amit akarnak, akár arab vagy bármi letojom kezdjük a renovációt minél hamarabb sok fiatal, éhes játékossal.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 129 regisztrált és 0 vendég