Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. február 11., vasárnap 15:10

hehetheoriginal írta:
Bencze írta: Magyar ido szerint este hattol en el corazon de la decimocuarta premier a RM play applikacioban
angol felirat gondolom mai napig nincs hozzá.
Trailerben is csak spanyolul feliratozzak a kulfoldi fiukat. :lol:

5kor kezdodik, nem 6kor

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 11., vasárnap 15:01

Bencze írta: Magyar ido szerint este hattol en el corazon de la decimocuarta premier a RM play applikacioban
angol felirat gondolom mai napig nincs hozzá.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. február 11., vasárnap 14:37

Magyar ido szerint este hattol en el corazon de la decimocuarta premier a RM play applikacioban

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 11., vasárnap 13:01

Nika91127 írta:
ELSiete írta: Kylian Mbappé knows that unlike 2 years ago, Real Madrid will not agree to everything he requests. The same would also be applied to Erling Haaland when the time comes.

The club over anything. @jfelixdiaz
Rábaszott a teknős. Moneybappe. Nem fogok boldog lenni, ha jön. Ha minden évben az ő 60 góljával triplázunk, 5 szezon után megbocsájtunk neki. Addig nem. Zsoldos.
Tudom, hogy most ez az általános vélekedés mbapperol, mert egyszer csúnyán megszopatott minket, de ha most jön lejáró szerződéssel, alacsonyabb fizuért (a hírek szerint gyengébb ajánlattal, mint 22ben) akkor az nálam nem azt mutatná, hogy zsoldos.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. február 11., vasárnap 12:50

ELSiete írta: Kylian Mbappé knows that unlike 2 years ago, Real Madrid will not agree to everything he requests. The same would also be applied to Erling Haaland when the time comes.

The club over anything. @jfelixdiaz
Rábaszott a teknős. Moneybappe. Nem fogok boldog lenni, ha jön. Ha minden évben az ő 60 góljával triplázunk, 5 szezon után megbocsájtunk neki. Addig nem. Zsoldos.

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 11., vasárnap 12:48

Kylian Mbappé knows that unlike 2 years ago, Real Madrid will not agree to everything he requests. The same would also be applied to Erling Haaland when the time comes.

The club over anything. @jfelixdiaz
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 10., szombat 20:56

ajhh szegény. :roll:
azért remélem tudsz aludni :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. február 10., szombat 20:52

hehetheoriginal írta:
legalább nem túlfűtve kéne.
:lol: :lol: mivan?


Hat meg jo hogy kivalt valamit az emberbol ez a szar sport, ha mar nezi.... :lol: :lol:

Ne haragudj mar hogy hangot adunk az erzeseinknek baszki :lol:
Picsogtok, nyavalyogtok, minősíthetetlen stílusban kutyáztok mindenkit, ez nem kritika. Nekem csípi a szemem, pl ezért nem olvasom a megy a meccs topicot. De mindegy, csinálhátok, sértődjetek meg. Még az is lehet, hogy nincs igazam.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 10., szombat 20:37

legalább nem túlfűtve kéne.
:lol: :lol: mivan?


Hat meg jo hogy kivalt valamit az emberbol ez a szar sport, ha mar nezi.... :lol: :lol:

Ne haragudj mar hogy hangot adunk az erzeseinknek baszki :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. február 10., szombat 20:35

ateeemadrid írta: Ha ilyen mentalitása lenne a madridistáknak általában, mint nektek, akkor fele ennyi címünk lenne, gyengék vagytok. :mrgreen:
Továbbra is a stílusra mondtam, tottenham mentality ugye... A kritikával semmi baj nincsen, csak elegánsan, érzelmektől mentesen, vagy legalább nem túlfűtve kéne.


Szép volt hehe! :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 10., szombat 20:22

Realista24 írta:
ateeemadrid írta:

Donátra meg hehére gondoltam.
Arra értem ezt, hogy ha pl a játékosaink gyengék, szarrá vannak ekézve, legyenek is felőlem, ez viszi a klubot előre, a magas elvárások, de akkor ez a vezetőség felé is legyen meg szerintem.

Az, hogy kockáztatják a szezon sikerességét, és inkább nem hívnak vissza pl egy Rafa Mirt, az sztem olyan kluboknál fér csak bele, ahol nem minden fronton a győzelem az elvárás.

Respect a fiúknak persze, hogy úgy néz ki, most megoldották.
Azért nem hívtuk vissza, de sztem tudod, hogy mert odafigyelunk a másik klubra is.

A hírek szerint tucatnyi ajánlat érkezett januárban védőket illetően, se egy sem illett a profilba amit kerestünk.
Én tartom, hogy nem ez volt a helyes lépés, egyszerűen túl nagy kockázat szerintem. Egy BLben csúnyán visszaüthet ez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 10., szombat 20:18

ateeemadrid írta:
Realista24 írta:

Marmint kinek? Mert en pont azt erzem, hogy minden nehezseg, szembeszel es utalat ellen megy elore a csapat, es termel, egy gyoz, es kupakat hoz el, nem pedig feladja a szezont mar oktoberben, mint itt sokan.
Donátra meg hehére gondoltam.
Arra értem ezt, hogy ha pl a játékosaink gyengék, szarrá vannak ekézve, legyenek is felőlem, ez viszi a klubot előre, a magas elvárások, de akkor ez a vezetőség felé is legyen meg szerintem.

Az, hogy kockáztatják a szezon sikerességét, és inkább nem hívnak vissza pl egy Rafa Mirt, az sztem olyan kluboknál fér csak bele, ahol nem minden fronton a győzelem az elvárás.

Respect a fiúknak persze, hogy úgy néz ki, most megoldották.
Azért nem hívtuk vissza, de sztem tudod, hogy mert odafigyelunk a másik klubra is.

A hírek szerint tucatnyi ajánlat érkezett januárban védőket illetően, se egy sem illett a profilba amit kerestünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 10., szombat 20:15

Realista24 írta:
ateeemadrid írta: Ha ilyen mentalitása lenne a madridistáknak általában, mint nektek, akkor fele ennyi címünk lenne, gyengék vagytok. :mrgreen:
Marmint kinek? Mert en pont azt erzem, hogy minden nehezseg, szembeszel es utalat ellen megy elore a csapat, es termel, egy gyoz, es kupakat hoz el, nem pedig feladja a szezont mar oktoberben, mint itt sokan.
Donátra meg hehére gondoltam.
Arra értem ezt, hogy ha pl a játékosaink gyengék, szarrá vannak ekézve, legyenek is felőlem, ez viszi a klubot előre, a magas elvárások, de akkor ez a vezetőség felé is legyen meg szerintem.

Az, hogy kockáztatják a szezon sikerességét, és inkább nem hívnak vissza pl egy Rafa Mirt, az sztem olyan kluboknál fér csak bele, ahol nem minden fronton a győzelem az elvárás.

Respect a fiúknak persze, hogy úgy néz ki, most megoldották.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 10., szombat 18:43

ateeemadrid írta: Ha ilyen mentalitása lenne a madridistáknak általában, mint nektek, akkor fele ennyi címünk lenne, gyengék vagytok. :mrgreen:
Marmint kinek? Mert en pont azt erzem, hogy minden nehezseg, szembeszel es utalat ellen megy elore a csapat, es termel, egy gyoz, es kupakat hoz el, nem pedig feladja a szezont mar oktoberben, mint itt sokan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 10., szombat 17:57

Ha ilyen mentalitása lenne a madridistáknak általában, mint nektek, akkor fele ennyi címünk lenne, gyengék vagytok. :mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. február 10., szombat 17:46

Köszi! :sziv: :-*

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 10., szombat 17:27

Ez nem feltetlen a vezetes, menedzsment balfaszsaga, gondolom hitegettek az orvosok oket meg a szakmai stabot is, hogy jo lesz az, rendbejon, csak aztan nem jott rendbe....
Nem gond sztem, hogy nem igazoltunk telen, azert ez nem grundfoci egylet, ide ad-hoc barmi jottment ne jojjon, csak mert masfel honapra szukseg van valakire, darab darab alapon.
A jelenlevo jatekosok oldjak meg, koncentraljanak, figyeljenek oda, ez akkor is csak futball es nem atomfizika.
De gyanitom - csak neked donatkacsa oreg haver -, ma sikerul megint mar sokadjara ugy kivinni a mezt a palyara, hogy 10 perc utan 2 oda :coffee: :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2024. február 10., szombat 17:08

Amint írják, ebben az idényben ez a 19. kombináció hátul 😅

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. február 10., szombat 16:39

A kritikával semmi baj nincs, de itt a többség csak szajkózza azt, amit amúgyis tudunk, és mindezt olyan lúzer stílusban, ami igenis nyavalygás. Nem jött védő, kellett volna, oké. De ennek nyilván megvan a maga oka, nem azért nem igazoltak, mert nem tudták milyen helyzetben van a keret. A vezetőség bújtatott balfaszozása totál méltatlan. Olyan lesz a szezon amilyen, reméljük a lehető legjobbat, de mást mit tudunk csinálni? Drukkoljunk, aztán majd lesz valami. Ha van minek örülni, az tök jó, de ha nem lesz, viseljük már meltósággal. Azt úgyis lehet, hogy önmérsékletet gyakorlunk, és a semmitmondó szidalmazásokat mehtartjuk sajátmagunknak, nem írjuk le. Elszámolni 10ig, ilyesmi...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. február 10., szombat 15:40

A Gironának is vannak hiányzói. Meg kell rakni őket és akkor 5 pont előny, azt már le kell menedzselni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég