Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. április 9., vasárnap 19:58

Uh dejolett volna ha gavit veri meg a parkolóban. Mondjuk amekkora az a gyerek akkor kehet mar emberölésért ülne Fede.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 9., vasárnap 19:39

De mit lépsz fel Banea ellen?
Egy kis sunyi patkány, de meg annyit sem csinált, mint Gavi, aki hétről hétre alattomosan patkanykodik, és azzal sem foglalkozik a liga.

Hajaz az eset a Zidane Materazzi esetre, ott sem kapott az olasz semmit, hiszen csak beszélt, és te is tudod hogy sajnos jogosan nem kapott semmit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. április 9., vasárnap 19:35

RealAsensio írta: Az eroszak, az eroszak, es nem Valverde kezdte. A szobeli bantalmazas is bantalmazas, akarmennyire hopihe vilagot elunk. En buszke vagyok Federe, mert meg ilyen korulmenyek kozott is ugy intezte el, hogy ne legyen 80.000 ember szemtanuja, meccs utan, mint a megyeben, lerendezte. Buszke vagyok ra, mert kiallt magaert, kiallt a csaladjaert, megvedte a gyermeket es a feleseget, es az a taho megkapta melto bunteteset. :agree: Van egy hatar, amit nem lepunk at, van egy szint, ami ala nem sullyedunk. Ha megis, akkor legyen szives vallalni a kovetkezmenyeket.

Ui: termeszetesen nem tamogatom, hogy mindenki igy intezze el, ha serelem eri, de akkor a Baena feleket is valahogy meg kellene fogni.
Engem egyébként elszomorít, hogy az egészséges trashtalkból átmegy ide a sport, a kölcsönös tisztelet meg sehol. Azt sem tudom, hogy ez a banea mennyi idős, de pl ott van Gavi is, egyik sem való élsportba, ezt többszörösen bizonyították, ehhez képest az egyik golden boy :lol:
Még ha 100%-ig meg is értem a dolgot, magamból kiindulva a parkolóig sem lett volna önuralmam várni, akkor is többet veszíthet mint amit nyer és neki ezt tudnia kell. Lehetett volna nyilatkozni, hogy ezek hangoztak el, a liga kezdjen ezzel valamit stb, a csapat részéről lehetett volna valamit kezdeni.
Gondolom a klub most ezerrel keresi a felvételeket amik Fede mellett állhatnak, hazai stadionban voltunk, kizárt h ne kerüljön elő valami, de most igazából a közösség is megmutathatja, mert banea ellen simán fellehetne lépni, kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. április 9., vasárnap 19:18

besteve7 írta:
ELSiete írta: Remélem ez az egész ügy nem megy Valverde koncentrációjára, a BLben mondhatni nélkülözhetetlen, hogy jól játszon.
Remelem hamar lecseng ez az ügy, Baena mindenesetre kapja az ívet az instajan, remélem valaki a következő meccsen lerúgja csak úgy finoman, hogy érezze merre van az arra és hogy kivel szórakozott.
Hát a koncentrációját elvesztette vmikor ősszel. Azóta nála is egy kezemen meg tudom számolni hány értékelhető meccse volt.
Ez tény. Akkor inkább azt írom, hogy remélem ennél rosszabb már nem lesz.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. április 9., vasárnap 18:15

ELSiete írta: Remélem ez az egész ügy nem megy Valverde koncentrációjára, a BLben mondhatni nélkülözhetetlen, hogy jól játszon.
Remelem hamar lecseng ez az ügy, Baena mindenesetre kapja az ívet az instajan, remélem valaki a következő meccsen lerúgja csak úgy finoman, hogy érezze merre van az arra és hogy kivel szórakozott.
Hát a koncentrációját elvesztette vmikor ősszel. Azóta nála is egy kezemen meg tudom számolni hány értékelhető meccse volt.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. április 9., vasárnap 17:26

Az eroszak, az eroszak, es nem Valverde kezdte. A szobeli bantalmazas is bantalmazas, akarmennyire hopihe vilagot elunk. En buszke vagyok Federe, mert meg ilyen korulmenyek kozott is ugy intezte el, hogy ne legyen 80.000 ember szemtanuja, meccs utan, mint a megyeben, lerendezte. Buszke vagyok ra, mert kiallt magaert, kiallt a csaladjaert, megvedte a gyermeket es a feleseget, es az a taho megkapta melto bunteteset. :agree: Van egy hatar, amit nem lepunk at, van egy szint, ami ala nem sullyedunk. Ha megis, akkor legyen szives vallalni a kovetkezmenyeket.

Ui: termeszetesen nem tamogatom, hogy mindenki igy intezze el, ha serelem eri, de akkor a Baena feleket is valahogy meg kellene fogni.
:goat:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. április 9., vasárnap 17:12

Fb-n olvastam. Remélem igaz.

BREAKING: Perez is negotiating with Al Nassr to play an opening friendly at the Santiago Bernabeu before the start of next season.

Cristiano reunion will hit different.

Ok. Nincs forrásmegjelölés.
De nagyszerű visszatérés lenne.
Fél-fél félidő itt-ott.
Nagyszerű búcsút kaphatna.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. április 9., vasárnap 16:03

ha valahogy beigazolodna, hogy igaz, amiket mondott, akkor a villarrealnak szerintem illene par meccsre kitenni a keretbol szerintem.
meg akkor is, ha ezzel nyilvan sportszakmailag maguknak artanak, de erkolcsileg szerintem igy kellene cselekedjenek.

valverde pedig nalam erkolcsi szempontbol nem bunos, de hat nyilvan sokunkkal elofordul, hogy valakit pofan vagnank de megsem tehetjuk meg, o pedig profi elsportolokent meginkabb profin kellene viselkedjen es meg azt sem lehet mondani, hogy hirtelen felindulasbol tette, mert lett volna a zuhany alatt ideje picit lehiggadni.
a torveny az torveny, igy nyilvan ha lesz barmilyen vonzata, akkor az jogos, meg ha nem realoskent is azt mondom, hogy ezt itt egy ejnye-bejnyevel siman lezarhatnak.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. április 9., vasárnap 15:56

Remélem ez az egész ügy nem megy Valverde koncentrációjára, a BLben mondhatni nélkülözhetetlen, hogy jól játszon.
Remelem hamar lecseng ez az ügy, Baena mindenesetre kapja az ívet az instajan, remélem valaki a következő meccsen lerúgja csak úgy finoman, hogy érezze merre van az arra és hogy kivel szórakozott.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. április 9., vasárnap 13:06

8 napon tul gyogyul? Nem hiszem... Kapott egy tockost azt kesz. Nyilvanossag elott? Nem.
Penz birsag es laliga meccs lehet sztem.
Baena amugy a Gavi fele stilus, mar multkor is egy paraszt volt vmelyik meccsukon. Most is huzta vonta Fede mezet mar amikor a foldon volt akkor is meg fogta a mezet hatulrol ököllel.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. április 9., vasárnap 12:47

marmint melyik fel reszerol? rendorseg tudtommal benne volt es nem mas jatekost vert ossze igy a fifa/pl nincs a kepben
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. április 9., vasárnap 12:45

gutihaz14 írta: szerintem mivel a jatekosok a szovetseg egisze alatt "dolgoznak" ezert lehet kozuk de csak tipp

munkatarsadat is osszeverheted a mori 2-ben szerintem indithatnak belso vizsgalatot de lehet egyaltan nincs igazam
Maguire is bunyozott gorogorszagban aztan, abbol se lesz semmise.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. április 9., vasárnap 12:40

szerintem mivel a jatekosok a szovetseg egisze alatt "dolgoznak" ezert lehet kozuk de csak tipp

munkatarsadat is osszeverheted a mori 2-ben szerintem indithatnak belso vizsgalatot de lehet egyaltan nincs igazam
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. április 9., vasárnap 12:31

Realista24 írta:
gutihaz14 írta: varjuk meg meg a tenyeket meg hogy mi lesz de okosabb lett volna meccs alatt megolni mert akkor csak a liga buntette volna. se rendorseg se fifa
Rendőrség egy utesbol semmit nem fog tenni. Alig látszik, meg csak könnyű testi sertés sem jonne ki belőle.

Itt a liga és a FIFA a kérdés számomra.
Nem értem, hogy m beleszólása lehet ehhez a Ligának vagy a FIFAnak. Főleg, ha a rendőrség sem tesz semmit.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. április 9., vasárnap 11:12

Biztos ok nélkül lett pofán csapva, nem érti a gyerek miért lett megütve :lol: Nem lesz ebből semmi, a Villarreal nem tett lépéseket, ez a balfasz se fog mert csak ránézve ciki az egész igazából.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. április 9., vasárnap 11:05

Egyebkent, Baena kurva jo kis jatekos, kar erte, hogy ennyire egy agyhalot. Nem ertem, hogy mi tortenik a spanyoloknal, de ez a Gavi, Baena fele generacio fortelmes. Taknyos torpek es mennek oda arcoskodni, ha meg pofan basszak oket meg csodalkoznak…

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. április 9., vasárnap 10:58

Én azt nem értem, hogy ennek mi a franc köze van a Ligához vagy a Fifához? Stadionon kívül, nem nagy nyilvánosság előtt (este egy parkolóban) adott a hülye gyereknek egy pofont. Semmi köze ennek a focihoz. Nem kicsit torz a világ, ha Fede ezért büntetést kap, persze, ha a pályán töri el valakinek az állkapcsát, akkor lehet, hogy megússza egy sárga lappal, vagy a turhó Gavika ámokfuthat minden meccsen büntetlenül.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. április 9., vasárnap 10:44

Nyilván az erőszak "támogatása" nem kóser de amit ez a takony nyomott az is az erőszak egy válfaja. Felnőtt ember ilyen verbális inzultust azért ne engedjen meg magának semmilyen körülmények között. Abszolút megértem hogy elszakadt a cérna Fedenél. Alapból nem vagyok erőszakos, impulzív ember de a helyében én is levertem volna mint felszemű részeg a sörösüveget. Vannak fontosabb dolgok a focinál. Nem az első ilyen eset és nem is az utolsó. ZZ is simán lefejelte anno a köcsög Matterazit nem is akármilyen tétmeccsen több ezer ember és kamerák előtt

Az a baj hogy elkurvult a világ és egy ilyen ügy ekkora port kavar. Igen kapjon bűntit mindkettő de na azért az ésszerűség határain belül. Akárhogy is nálam hatalmas reszpekt Fedének mert úgy reagált mint egy igazi férfi.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. április 9., vasárnap 10:15

Halfkey írta: Viniciust ilyenért szétszednétek, de Fede jól tette. Kettõsmérce.

Azt kéne megúszni hogy a BL-re kihasson, többi mindegy.
Ugyan igy gondolom. Vinicius es anyukajanak a halalarol enekel 70 ezer szurkolo, tobb, mint 10 percig, kozben megspekelik azzal, hogy rakosodjon el az anyja egesz teste, az teljesen korrekt, hiszen Vinicius gyoker, nem tudja kezelni. Crt is felhoztak sokan, hogy ot mennyire inspiralja, kozben hany pirosat kapott emiatt? Hanyszor odautott mar meccs kozben, hanyszor oda rugott? Halistennek akkor meg nem volt var.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. április 9., vasárnap 10:11

mondjuk, ha tényleg a felesége vetelésével és a most születendő gyerekével piszkálta, akkor remélem azt a patkányt is meszelik. szerintem én se nagyon tudtam volna lenyelni a dolgot... de amúgy jobb lett volna felbérelni valakit, aki szétcsapja az arcát az utcán. :sly:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég