Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 24., péntek 8:53

realbeckham írta: Nekem valahogy úgy rémlik, mintha lett volna szó Diabyrol. Figyeljuk, vagy ilyesmi. Ő amúgy milyen? Videok alapján jo kis speed dribbler néger, fasza fizikummal. Őszintén életemben 1 percet nem láttam jatszani, hogy magahoz a sporthoz mennyi esze van, mennyire befolyasolja a jateka a csapatát. Xabi ideadná?
Nem tudom top szinten milyen lenne de múlt héten a Puskásban ülve és látva, hogy lötyögve szopatta fradista fiainkat bennem is felmerült, hogy jöhetne. Mondjuk lehet Frimponggal kevertem, az is brutál gyors, ő se lehetne rossz. Szivesen az alapos eyetesztet :D

Amúgy még nem futottam bele, hogy figyelnénk Diabyt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. március 24., péntek 8:44

Nekem valahogy úgy rémlik, mintha lett volna szó Diabyrol. Figyeljuk, vagy ilyesmi. Ő amúgy milyen? Videok alapján jo kis speed dribbler néger, fasza fizikummal. Őszintén életemben 1 percet nem láttam jatszani, hogy magahoz a sporthoz mennyi esze van, mennyire befolyasolja a jateka a csapatát. Xabi ideadná?
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 24., péntek 8:23

Teljesen értelmetlen a kis Brahimot visszahozni. Egyedüli skillje hogy spanyol, ugyanolyan gyenge kis törpe mint Rodrygo.
Ennyi erővel tényleg inkább jöjjön Jim valamelyik haverja a Castillaból.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 24., péntek 8:14

golrick írta:
Realista24 írta:

Jobbara idohuzo csere volt, amikor tobb idot kapott, akkor pedig komolytalan ellenfelek ellen lepett palyara. Ennel meg a hehe eyetest is megbizhatobb.
Keretembernek szerintem megfelelő lenne.
Ettől még kellene előre legalább egy nagyobb csatár igazolás.
De Asensional nem jobb keret/peremembernek. Ezert gondolom ugy, hogy a pad is gyengulne ezaltal es nem realizalunk egy szemmel is jol lathato osszeget.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 24., péntek 8:12

Realista24 írta:
golrick írta: Én ezt adnám, nekem Brahim biztatóbb volt Asensionál amikor itt lehetőséget. Ő például kettőjük közül tud 1v1-ben megverni védőt.
Jobbara idohuzo csere volt, amikor tobb idot kapott, akkor pedig komolytalan ellenfelek ellen lepett palyara. Ennel meg a hehe eyetest is megbizhatobb.
Keretembernek szerintem megfelelő lenne.
Ettől még kellene előre legalább egy nagyobb csatár igazolás.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. március 24., péntek 8:10

Remèlem azèrt nem kizáròlag Brahimmal kèpzelik el a támadòsor vérfrissítésèt..
Egy brahim-lukaku páros mondjuk büntetne, csak az a baj minket.. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 24., péntek 7:58

golrick írta: Én ezt adnám, nekem Brahim biztatóbb volt Asensionál amikor itt lehetőséget. Ő például kettőjük közül tud 1v1-ben megverni védőt.
Jobbara idohuzo csere volt, amikor tobb idot kapott, akkor pedig komolytalan ellenfelek ellen lepett palyara. Ennel meg a hehe eyetest is megbizhatobb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 24., péntek 7:54

Én ezt adnám, nekem Brahim biztatóbb volt Asensionál amikor itt lehetőséget kapott. Ő például kettőjük közül tud 1v1-ben megverni védőt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 24., péntek 7:46

Pad'em írta: Pont ezt írja ma Marca, hogy Asensio hosszabbítása gyakorlatilag kizárt. Pedig szép volt a címer puszi hétvégén, de jó lesz neki egy Valencia, kb az a szintje. Mondjuk Brahimmal a sorainkban helyette speciel nem leszünk sokkal előrébb, de legalább valami friss squad player jön, az is valami.
Ez az Asensio - Brahim csere szamomra a leheto legrosszabb, igy a padunk igy gyengulni fog, annyira semmi ez a csavo, plusz nem huzunk be 15-20 milliot a kasszaba, es meg Asensio is ingyen megy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 24., péntek 7:43

Pont ezt írja ma Marca, hogy Asensio hosszabbítása gyakorlatilag kizárt. Pedig szép volt a címer puszi hétvégén, de jó lesz neki egy Valencia, kb az a szintje. Mondjuk Brahimmal a sorainkban helyette speciel nem leszünk sokkal előrébb, de legalább valami friss squad player jön, az is valami.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. március 24., péntek 7:34

Ez Veiga egy tipik tkp, akkor most rendszert valtunk vagy kirakjuk a szelre?

Mindenesetre ezekbol a nevekbol az jon le, hogy Asensionak, LVnek szerintrm lealdozott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. március 24., péntek 7:34

Amúgy most lesz érdekes mert van rengeteg név. Klopp, Xabi, ZZ, Raúl, Pochettino, Nagelsmann.
És Conte is. Olyan unalmas ez a nyugodtság meg a bratyizás, hadd boruljon a szaros vödör. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 24., péntek 7:29

Jó kis edzőkérdés nyárra, már hiányzott :D Amúgy most lesz érdekes mert van rengeteg név. Klopp, Xabi, ZZ, Raúl, Pochettino, Nagelsmann. Kiváncsi leszek kire megy rá, kit választ Perez első körben.

× Julian Nagelsmann’s sacking has shocked Real Madrid. The coach has been on Real Madrid’s radar since 2018 and his situation now has triggered his chances of managing Real Madrid. @relevo

× Zinedine Zidane is Florentino Perez's favorite coach to take over if Ancelotti leaves. @La_SER

× Brahim Díaz & Fran García will be Real Madrid’s first ‘signings’ for 23/24. @diarioas

× Gabri Veiga wants to join Real Madrid, despite receiving much bigger offers from the Premier League. @OndaCero_es

Jimmy kedvéért spanyolosítunk úgy néz ki.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. március 24., péntek 7:10

Anthony írta:Nem vagyok elájulva pl Nagelsmantól sem
Mert vele egyébként mi a baj? Nem is értem, hogy miért rúgták ki? A Bundesligát úgyis megnyerik a szezon végén, a Dortmund nem fog még 10en x meccsig extrát hozni. A BLben meg 100%osak egy Barca Inter csoport és PSG nyolcaddöntő után. Még azt se lehet mondani, hogy rossz focit játszanak, mert mikor láttam őket, akkor mindig domináltak és pörögtek mint az állat.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 24., péntek 6:51

pheco írta:
De engem az új igazolások a hiányposztokra jobban érdekelnek, mint az edző kérdés.
Engem is!
Nem vagyok elájulva pl Nagelsmantól sem, egy Bayernben nem volt nehéz jó eredményeket elérni, főleg a bajnokságban. De ott volt előtte Flick, akivel milyen jó volt a Bayern, aztán a német válogatottal mire jutott a VB-n?

Szóval a keret a fontosabb.

Xabi Alonso is jöhet, de ezen kívül nem hiszem hogy olyan edző lenne aki nem tud spanyolul, vagy valami nagypofájú alak lenne mint Conte vagy Tuchel.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2023. március 24., péntek 6:43

gutihaz14 írta:
Anthony írta: Raul lesz a következő edző, miket beszéltek. Ez elég egyértelmű.
valamiert raulban ugyanazt latom mint lampardban
ZZ féle csoda nem lesz, de még csak hasonló sem, összehasonlítva az akkori és a mostani keretet. Én biztos, hogy egy tapasztalt edzőt hoznék, aki nagyobb eséllyel tud egy új csapatot építeni, mint Raúl.

De engem az új igazolások a hiányposztokra jobban érdekelnek, mint az edző kérdés.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. március 24., péntek 6:41

Elobb hoznam Xabit mint Rault barmikor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 24., péntek 6:36

Anthony írta: Raul lesz a következő edző, miket beszéltek. Ez elég egyértelmű.
valamiert raulban ugyanazt latom mint lampardban
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 24., péntek 6:34

Raul lesz a következő edző, miket beszéltek. Ez elég egyértelmű.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 23., csütörtök 21:34

gutihaz14 írta: Rodrygo: "Ancelotti jokes with us that we are going to choose the squad together. All four of us on the same room helping to make the call up. It is just banter, but there's a grain of truth in every joke. It would be a honor to have him here."

gyere klopp.
Vini is azt mondja, hogy szerinte Ancelotti brazil edző akar lenni. Azért mindenesetre fura, hogy erről ilyen nyiltan beszélnek a játékosaink. Viszont tényleg kb fixnek tűnik, hogy új edzőnk lesz.

Ha Nagelsmannt kibasszák sztem be is ugrik első számú jelöltnek.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég