Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. augusztus 19., hétfő 8:44

Galacticos írta:
En is mondom hogy kene egy olyan csatar mint pl ronaldo volt, de attol meg ilyen nem lesz.
Felix meg kb annyit er mint az elol levo 3 kovetkezo generacios sztarunk egyutt.
Persze, annyit ér. Régebben meg Iscot kellett mindenképpen, mert ő volt a leendő Aranylabdás, aki fociokos, aki lát a pályán, akiben benne van a bugi. Többet ér, sokkal jobb mint Bale.

Nekem nem új Ronaldo kell, hanem olyan akit leírtam, erre például Haller jobban megfelelt volna, mint Jovic. Őt elnéztem volna itt. Persze ő nincs hypeolva, mert ezt érthetetlenül a szerb kapta, nem 20 éves így a fejlődhet közhelyet nem lehet rásütni, nem is egy bugimester.
Egyébként aki nekem legjobban tetszik és lefedi a leírtakat, az a Sociedadba igazoló Isak. Őt hoztam volna mindenképpen.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. augusztus 19., hétfő 8:35

120 millios ugrabugra.

Lattad is jatszani?

:roll:

Inkabb ne valaszolj. Koltoi volt.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. augusztus 19., hétfő 8:26

Oké, én ezennel meguntam, és letiltottam a csávót, de kérlek ne idézzétek, mert azt látom :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 19., hétfő 8:23

wxyz írta: Vettünk már éppen elég olyan fiatalt, akik sokak szerint a következő évtized egyik legmeghatározóbb játékosa lesznek és sokat fog fejlődni.

Erények alapján és posztra kellene már igazolni.
Hozni egy csatárt, aki sokoldalú, taktikai feladatokra alkalmas, a támadójátékot és a társakat képes segíteni, nem olyat akit sokan a jövő meghatározójának tartanak, mert egy edző rúgatott vele 15 gólt miközben minden másban kevés.
Venni egy jobbhátvédet akinek komoly hozzáadott értéke van a támadás és védekezés legalább egyikében, nem egy spanyol fiatalt akit a nemzetisége mindenkit hypeol.
Egy középpályást aki ténylegesen ért a támadásépítéshez, nem egy spanyol kamu bugimester, vagy ő lesz az új sztár, az új Modric, mert ő is horvát. Egyénileg és társakkal is tud labdát kihozni
A 120 milliós portugál ugrabugra helyett megadni Brahimnak és Ödegaardnak a lehetőséget.
Neveket is mondanal?
En is mondom hogy kene egy olyan csatar mint pl ronaldo volt, de attol meg ilyen nem lesz.
Felix meg kb annyit er mint az elol levo 3 kovetkezo generacios sztarunk egyutt.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. augusztus 19., hétfő 8:16

Vettünk már éppen elég olyan fiatalt, akik sokak szerint a következő évtized egyik legmeghatározóbb játékosa lesznek és sokat fog fejlődni.

Erények alapján és posztra kellene már igazolni.
Hozni egy csatárt, aki sokoldalú, taktikai feladatokra alkalmas, a támadójátékot és a társakat képes segíteni, nem olyat akit sokan a jövő meghatározójának tartanak, mert egy edző rúgatott vele 15 gólt miközben minden másban kevés.
Venni egy jobbhátvédet akinek komoly hozzáadott értéke van a támadás és védekezés legalább egyikében, nem egy spanyol fiatalt akit a nemzetisége mindenkit hypeol.
Egy középpályást aki ténylegesen ért a támadásépítéshez, nem egy spanyol kamu bugimester, vagy ő lesz az új sztár, az új Modric, mert ő is horvát. Egyénileg és társakkal is tud labdát kihozni
A 120 milliós portugál ugrabugra helyett megadni Brahimnak és Ödegaardnak a lehetőséget.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. augusztus 19., hétfő 7:57

wxyz írta: Ez mondjuk már valami, de hogy ő minek kellett volna ide azon kívül, hogy fiatal bugimester, az továbbra is jó kérdés.
Hogyhogy minek? Van egy fiatal jatekos, aki sokak szerint a kovetkezo evtized egyik legmeghatarozobb tamadoja lesz, nekunk meg van egy szinte minden poszton kioregedo csapatunk. Ha valoban olyan szinten fejlodik, mint amit sokan bele latunk, akkor megeri felhuzni kore a csapatot, meg ha jelenleg nincsenek is meg szamara az idealis korulmenyek. Az Atletibol viszont barhova mehet, csak hozzank nem.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. augusztus 19., hétfő 7:50

minket meg tőled ráz a hideg, hogy folyamat tolod a negatív ívet és mindenki szar. szóval jöhet a top11
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 19., hétfő 7:50

wxyz írta: Tőlem ilyet ne várj, a hideg ráz a legjobb-, álomcsapatokból, meg a ki a legjobb témáktól.
Veletlen se formalj velemenyt ezzel kapcsolatba, ne hogy tamadhato legyen :lol:
Ugy nehez is lenne 11 embert osszerakni tobb millio jatekosbol hogyha valakinek senki nem uti meg a szintjet.
Eleg rossz lehet ha valaki folyamatosan csak negativ tud lenni, egy olyat nem olvastam meg a tobb ezer haszontalan hszebol hogy valakirol abszolut pozitivan irna.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. augusztus 19., hétfő 7:44

Tőlem ilyet ne várj, a hideg ráz a legjobb-, álomcsapatokból, meg a ki a legjobb témáktól.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 19., hétfő 7:41

wxyz írta: Ez mondjuk már valami, de hogy ő minek kellett volna ide azon kívül, hogy fiatal bugimester, az továbbra is jó kérdés.
Dobj már össze egy legjobb kezdő 11et a mai focistákból (CR, Messi nélkül). Kíváncsi lennék rá.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. augusztus 19., hétfő 7:14

Ez mondjuk már valami, de hogy ő minek kellett volna ide azon kívül, hogy fiatal bugimester, az továbbra is jó kérdés.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. augusztus 19., hétfő 1:37

Galacticos írta: "Minek nekunk felix mikor van mar csomo fiatalunk?"
Hat ezert kellett volna. Itt az uj mbappe akiert csak lekellett volna rakni a kert penzt.
Még mindig nem látom mivel lennénk előbbre vele, full átlag.. :lol: :ike:

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. augusztus 19., hétfő 0:17

Egyből egy 1:0 jó öreg ATM módra. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:59

"Minek nekunk felix mikor van mar csomo fiatalunk?"
Hat ezert kellett volna. Itt az uj mbappe akiert csak lekellett volna rakni a kert penzt.

kierkegaard
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:55

full ugyan ezt gondoltam miközben néztem a meccsüket. A felkészülési meccseik alapján nem erre számitottam. Nagyon csalódtam simeonéban.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:18

Én azt hittem az Atleti idén kicsit támadóbb stílusra vált, de úgy tűnik idén is az 1-0 lesz ott a sláger

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. augusztus 18., vasárnap 23:15

Morata :lol:


Felix gyerek meg brutal tud lenni.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. augusztus 18., vasárnap 22:59

Amúgy az eredmenyek.com-on elírás vagy tényleg a mezőnybe cserélték be Lunint?

szerk.: elírás

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 18., vasárnap 22:51

Nem az a baj, hogy az utána rúgást büntetik, hanem mikor a 100% véletlen lábösszeakadásért zavarják le a játékost. Kíváncsi leszek a jófiúk közül fognak e így kiszórni valakit az idényben.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. augusztus 18., vasárnap 22:45

2perc 2piros

Baromsag ez a szabaly szerintem amugy.

Ez az allando finomkodas stb. Igyis esnek ossze mindentol a jatekosok lassan. Nem jo irany ez szerintem. Elfog puhulni a jatek.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég