Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. március 10., kedd 7:13

Eibar ma este bajnokit jatszik a sociedaddal,penteken meg jonnek hozzank. Ha igy sem tudunk gyozni es megverni egy faradt,heten mar egyszer jatszo kiscsapat eibart otthon ugy hogy mi rapihenunk a meccsre akkor le lehet huzni az egeszet a retyon.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 9., hétfő 21:50

Rabiosa írta: Három idegenbeli vereség, Mallorca (18.), Levante (13.) és Betis (12.). Négy hazai döntetlen Valladolid, Betis, Bilbao, Celta Vigo. közülük a 10. helyezett Bilbao áll legelőrébb. 😔
Ez már korábban is jellemezte a ZZ csapatot. Alsóházi csapatok ellen ezek a mindent megnyert emberkék nem teszik oda magukat. Tegnap is olyan pontatlan volt a nagy része, amilyet ritkán látni. Amikor elég erős volt a pad és a BL miatt megkapták a bajnokikat, akkor bajnokok is lettünk.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2020. március 9., hétfő 21:23

Három idegenbeli vereség, Mallorca (18.), Levante (13.) és Betis (12.). Négy hazai döntetlen Valladolid, Betis, Bilbao, Celta Vigo. közülük a 10. helyezett Bilbao áll legelőrébb. 😔

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: mexes » 2020. március 9., hétfő 15:46

Toti írta: ez mi ez? :lol: :lol: :lol: :lol:
Kőkemény rasszizmus. Az indián fojtogatja a kínait miközben senki nem játszik az afroval.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. március 9., hétfő 14:21

ez mi ez? :lol: :lol: :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Tádám » 2020. március 8., vasárnap 21:20

poronty írta: https://streamja.com/akkLW

Lőtt egy másodikat is tiziből, amivel meg is nyerték a meccset. Kíváncsi vagyok nyáron kap-e esélyt a bizonyításra vagy elküldjük megint.

Most akartam írni, Óscar, a fullgyenge, kiesőjelölt Leganesnél, 2 gólpassz, 7 gól.
Ödegaard a szárnyaló Sociedadban - 4 gól, 5 gólpassz.

Mindkettő 21 éves, természetesen kölcsönben, tőlünk. :) :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. március 8., vasárnap 21:20

illgner írta:
babaking írta: Sima tizi. Még mozgott is a kéz felé a labda.
Nem arra gondoltál, hogy még mozgott is a labda felé a kéz? :smile:
Dede lásd lentebb. Viszont ermészetesen az állítás ilyen formában isigaz, sőt objektívebben meg lehet állapítani, hogy a labda mozgott a kéz felé (is) :mrgreen: :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. március 8., vasárnap 21:06

babaking írta: Sima tizi. Még mozgott is a kéz felé a labda.
Nem arra gondoltál, hogy még mozgott is a labda felé a kéz? :smile:

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. március 8., vasárnap 20:28

https://streamja.com/akkLW

Lőtt egy másodikat is tiziből, amivel meg is nyerték a meccset. Kíváncsi vagyok nyáron kap-e esélyt a bizonyításra vagy elküldjük megint.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. március 8., vasárnap 9:54

babaking írta:
Toti írta:
Azt nehez lenne befolyasolni,h a levegoben ne mozogjon a labda :D
:mrgreen:
Professore írta:

A sima tizi azért erős kicsit. Szándékosság nem nagyon volt ebben. Másfél méterről rafejelik a felkarjára úgy hogy félig háttal van a labdának és felugrásban. Arra azért kíváncsi lennék ha ez fordítva történik akkor milyen VARozas menne. Ettől függetlenül a soci hozhatott volna egy pontot ha a sok ígéretes helyzetükből legalább eltalálták volna a kaput. Ilyen a foci ez van. A végén ha jól emlékszek volt egy 11 gyanús eset talán Grizmann lökött de azt persze a híres VAR nem firtatta. A végén meg a 2 gól szerintem les... A lapok osztogatásáról is lehetne beszélni.

Summa summárum kapják a megszokott hatszelet rendesen. Remélem a fiaink behúzzák a mait és a következőket s akkor nincs miről beszélni.
2. Gólt el is vették. Grizmann eset meg kívül volt, bár nem értem miért nem nézték vissza.

Isten ments, hogy védjem őket egyébként..

Egy a lényeg, a saját kezünkben van a sorsunk, és az egymás elleni is mellettünk szól.
Inkább úgy módosítanám, hogy a saját és a bírói testület kezében van a sorsunk. Láttunk már rá példát sajnos.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. március 8., vasárnap 9:33

Toti írta:
babaking írta: Sima tizi. Még mozgott is a kéz felé a labda.
Azt nehez lenne befolyasolni,h a levegoben ne mozogjon a labda :D
:mrgreen:
Professore írta:
babaking írta: Sima tizi. Még mozgott is a kéz felé a labda.
A sima tizi azért erős kicsit. Szándékosság nem nagyon volt ebben. Másfél méterről rafejelik a felkarjára úgy hogy félig háttal van a labdának és felugrásban. Arra azért kíváncsi lennék ha ez fordítva történik akkor milyen VARozas menne. Ettől függetlenül a soci hozhatott volna egy pontot ha a sok ígéretes helyzetükből legalább eltalálták volna a kaput. Ilyen a foci ez van. A végén ha jól emlékszek volt egy 11 gyanús eset talán Grizmann lökött de azt persze a híres VAR nem firtatta. A végén meg a 2 gól szerintem les... A lapok osztogatásáról is lehetne beszélni.

Summa summárum kapják a megszokott hatszelet rendesen. Remélem a fiaink behúzzák a mait és a következőket s akkor nincs miről beszélni.
2. Gólt el is vették. Grizmann eset meg kívül volt, bár nem értem miért nem nézték vissza.

Isten ments, hogy védjem őket egyébként..

Egy a lényeg, a saját kezünkben van a sorsunk, és az egymás elleni is mellettünk szól.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. március 8., vasárnap 8:56

babaking írta: Sima tizi. Még mozgott is a kéz felé a labda.
A sima tizi azért erős kicsit. Szándékosság nem nagyon volt ebben. Másfél méterről rafejelik a felkarjára úgy hogy félig háttal van a labdának és felugrásban. Arra azért kíváncsi lennék ha ez fordítva történik akkor milyen VARozas menne. Ettől függetlenül a soci hozhatott volna egy pontot ha a sok ígéretes helyzetükből legalább eltalálták volna a kaput. Ilyen a foci ez van. A végén ha jól emlékszek volt egy 11 gyanús eset talán Grizmann lökött de azt persze a híres VAR nem firtatta. A végén meg a 2 gól szerintem les... A lapok osztogatásáról is lehetne beszélni.

Summa summárum kapják a megszokott hatszelet rendesen. Remélem a fiaink behúzzák a mait és a következőket s akkor nincs miről beszélni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 8., vasárnap 7:45

Messi miért nem kapott pirosat?

És a La Liga oldala miért csöppent el a goljanal? :lol:

Undorító.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. március 8., vasárnap 7:39

babaking írta: Sima tizi. Még mozgott is a kéz felé a labda.
Azt nehez lenne befolyasolni,h a levegoben ne mozogjon a labda :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. március 8., vasárnap 7:26

Sima tizi. Még mozgott is a kéz felé a labda.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. március 8., vasárnap 0:51

https://www.marca.com/en/football/barce ... b4586.html

Ez a csavo mindig korrektul elemzi ezeket a szitukat.

Kulon kiemelnem, hogy az ilyeneket csak Spanyolorszagban alkalmazzak, nevetseges. :lol:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. március 7., szombat 21:53

Simán adható tizenegyes volt szerintem. Ez a rohadék Isak most miért nem focizott ? Csak ellenünk lehet ?
Az meg, hogy így gyengék, úgy gyengék, megroppantak, stb., sokszor le lett írva, de valahogy mindig megnyerik a bajnokságot. Ha szorul a hurok, akkor azonnal elkezdik így vagy úgy, de hozni a meccseket. Ez a piké szerint is gyenge Real mindkét bajnokin jobbnak bizonyult náluk, mégis úgy állunk, hogy ha nem nyerünk holnap, akkor ők vezetnek. Márpedig Sevillában a Betis ellen nekünk szinte mindig vért kell hugyozni, mindegy, hogy hol állnak a tabellán. Úgyhogy én nem mondanám, hogy gyengék. Jó formában lévő Getafét és Real Socit győztek le újabban. Gyengébbek, mint eddig, de nem gyengék.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. március 7., szombat 20:59

Botrányosan gyenge ez a Barca, tényleg nagyon régen voltak ilyen mélyen. De az akkora tizenegyes volt, mint a ház, még tolta is kifelé a kezét a védő, hogy még feltűnőbb legyen.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 7., szombat 20:47

Közel áll a megroppanáshoz ez a barca, hátha a Napoli tesz egy szivességet.

Ez az edző, a jóllakott alapemberek, a gyenge új arcok..adná magát hogy a bajnokságot behúzzuk, de nehéz lesz. Ellenünk mindenki 130%ot tol, ellenük meg így is összefossák magukat. Főleg a bírók.
Nem illik.

Avatar
bugybi
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2014. március 1., szombat 17:48
Kedvenc játékosaid: Minden Madrid játékos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: bugybi » 2020. március 7., szombat 20:28

Nekűnk meg minden elvesz a var


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég