Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. szeptember 19., vasárnap 9:24

sebydani írta:
wZoLee7 írta: Ki lesz atma drukker? Ganxta fele arcok... Azok akik a szivuk melyen argentinok :lol:
Az olyan akkor mint a magyarországi katalánok :mrgreen:
Hát figyelj, aki magára varratja, hogy gracies Pep azt elfogadom hungarokatalánnak....



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 19., vasárnap 9:15

wZoLee7 írta: Ki lesz atma drukker? Ganxta fele arcok... Azok akik a szivuk melyen argentinok :lol:
Az olyan akkor mint a magyarországi katalánok :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 19., vasárnap 9:12

Ki lesz atma drukker? Ganxta fele arcok... Azok akik a szivuk melyen argentinok :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 19., vasárnap 9:03

Falcao góllal tért vissza a ligába a Rayo színeiben. Hiába volt Atleti játékos, ő nagy kedvencem volt akkoriban. :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. szeptember 18., szombat 22:36

raul 4 ever írta:
ANDS írta: Realutálat miatt rögtön ott a Barca, ők látványos focit toltak az utóbbi 20 évben.
Azt, hogy Madridban kialakult egy nekik szurkoló csoport, azt értem. Itthon is vannak az angyalföldi Vasas szurkolók, az újpestiek, a kispestiek, én a Ferencvárosban születtem, apám is, így érthető a fradi drukker vonulat. A Madridban lakó Tico drukkereket még meg tudom érteni, elnyomott munkásosztály, stb. De mára a Tico nem kiscsapat, a játékosainak értéke 2018 őszén magasabb volt, mint a Real- é.

Szóval, azt mondod, hogy vannak, akik annyira utálják a Realt, hogy emiatt Tico meccsek nézésével töltik az idejüket?
De itthon a Ticonak szurkolni, meg úgy általában, leûlni egy Tico meccset nézni, nem tudom, mennyire szórakoztató.

Ja, bocs félreértettem akkor.. Én végig arra gondoltam, hogy MO-n ki lesz atma drukker.. Nagycsapatfóbia miatt választ egy kicsit.. Még azért azok :mrgreen: :mrgreen:

(Én is laktam am. a Nagyvárad térnél 2 évig, de nem a 24-esen a kilopott izzóktól, meg a hajnali kettes "hááá a qvá ányáádat Láci" üvöltésektől a gangon kedvelem én is a Fradi-t :D)

Megmég amit az új kolléga írt, hogy egy kedvenc játékosa valakinek X csapathoz megy... Ebben lehet valami, amikor Figoék mentek az Interhez, kicsit drukkoltam nekik..

De a tico marhán nem az a csapat, aki a foci szépségét bemutatva szerez rajongókat..

Mai meccsük is mi volt? Gondolom ott a kiállítás környékén volt pár Nobel békedíjas gondolat.. Meg se kérdem, nézte-e valaki? :D
Nálam az általános vége felé 3 is volt az évfolyamon, sosem értettem őket.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2021. szeptember 18., szombat 22:13

Az elmúlt szezonokban jogosan kapta itt az ívet, de a mostani szezonban - egyenlőre - remekül teljesít és furcsa kimondani is, de lehet hogy szintet lép :)
Persze ez még nagyon kis minta, de ha így folytatja, akkor már nem csak Karimban kell bíznunk.
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 18., szombat 21:39

Halfkey írta: Ezt a Vinicius a kurafit be kell vezetni :D
Most olvastam vissza, nagyon adom :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 18., szombat 21:35

Ezt a Vinicius a kurafit be kell vezetni :D

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. szeptember 18., szombat 21:19

Pad'em írta: Csak hülyülünk. Mondjuk R24 biztos komolyan gondolta :mrgreen:
Tudom persze, én is :D
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 18., szombat 21:16

ANDS írta: Realutálat miatt rögtön ott a Barca, ők látványos focit toltak az utóbbi 20 évben.
Azt, hogy Madridban kialakult egy nekik szurkoló csoport, azt értem. Itthon is vannak az angyalföldi Vasas szurkolók, az újpestiek, a kispestiek, én a Ferencvárosban születtem, apám is, így érthető a fradi drukker vonulat. A Madridban lakó Tico drukkereket még meg tudom érteni, elnyomott munkásosztály, stb. De mára a Tico nem kiscsapat, a játékosainak értéke 2018 őszén magasabb volt, mint a Real- é.

Szóval, azt mondod, hogy vannak, akik annyira utálják a Realt, hogy emiatt Tico meccsek nézésével töltik az idejüket?
De itthon a Ticonak szurkolni, meg úgy általában, leûlni egy Tico meccset nézni, nem tudom, mennyire szórakoztató.

Ja, bocs félreértettem akkor.. Én végig arra gondoltam, hogy MO-n ki lesz atma drukker.. Nagycsapatfóbia miatt választ egy kicsit.. Még azért azok :mrgreen: :mrgreen:

(Én is laktam am. a Nagyvárad térnél 2 évig, de nem a 24-esen a kilopott izzóktól, meg a hajnali kettes "hááá a qvá ányáádat Láci" üvöltésektől a gangon kedvelem én is a Fradi-t :D)

Megmég amit az új kolléga írt, hogy egy kedvenc játékosa valakinek X csapathoz megy... Ebben lehet valami, amikor Figoék mentek az Interhez, kicsit drukkoltam nekik..

De a tico marhán nem az a csapat, aki a foci szépségét bemutatva szerez rajongókat..

Mai meccsük is mi volt? Gondolom ott a kiállítás környékén volt pár Nobel békedíjas gondolat.. Meg se kérdem, nézte-e valaki? :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. szeptember 18., szombat 21:07

Csóró fél éve van itt, de már hülyeséggel tömitek a fejét. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 18., szombat 20:58

Csak hülyülünk. Mondjuk R24 biztos komolyan gondolta :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. szeptember 18., szombat 20:56

Bocsássatok meg, kb. fél éve vagyok aktívabb tag és azóta nem találkoztam ezzel, valahogy sikerült elkerülnöm :'(
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 18., szombat 20:53

Csalódtam. :/ :(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 18., szombat 20:50

Azért ezt ciki nem tudni. Madridomból egyes :mrgreen:

Innentől minden este egy mi KAK-unkat mormolj el lefekvés előtt.

Na holnap bukunk mi is így hogy a matracnak ma csak összvissz 6 perc hosszabbítást adtak és nem tudták behúzni?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. szeptember 18., szombat 20:46

Ejnye. Karim A Király.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. szeptember 18., szombat 20:42

Realista24 írta:
halamadrid írta:

De még mindig nem értem, miért VAK? :lol: :lol:
Mert van a KAK és abból lett a VAK.
A KAK-ot sem értem, hogy miért pont az de mindegy. A lényeg, hogy Pichichi esélyes :D
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 18., szombat 20:39

halamadrid írta:
Faust írta:

Vinicius a Kurafi. :mrgreen:
De még mindig nem értem, miért VAK? :lol: :lol:
Mert van a KAK és abból lett a VAK.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. szeptember 18., szombat 20:39

Faust írta:
tomi_b írta:

Vinicius. Leírni is hihetetlen :kalapos:
Vinicius a Kurafi. :mrgreen:
De még mindig nem értem, miért VAK? :lol: :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2021. szeptember 18., szombat 20:24

ANDS írta:

Mert amig Zidane -ra az volt a panasz, hogy alatta nézhetetlen volt a Real focija, már ha az igényes Madridisták egyáltalán annak nevezik az utóbbi 2 szezont, addig Simeone Ticoja már sok éve tolja ugyanabban a nézhetetlen stílusban, ölik a focit, 10 év alatt ez elég volt 2 bl döntőre, meg egy bajnoki cím is összejött, de ahhoz kellett a Real bénázása
Mármint 2 spanyol bajnoki cím jött össze nekik :)

Egyébként pedig úgy gondolom valamikor elég csak mondjuk egy szimpatikus játékos például , hogy egy adott klub szurkolója legyen az ember…
Én például annó kölyökként megtetszett Raul játéka pár BL meccsen mikor még az M1 tolta ezerrel a BL-t. Semmit se tudtam a Realrol aztán tetszett a habfehér mez meg Raul 1-2 gólja és bumm Realos lettem…
Lehet valaki meg Grizes miatt lett Ticos pl.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég