Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. március 23., vasárnap 17:47

ne bukjon megtettem hogy nyernek :D
nekem az jobban tetszene ha az Atma-nak is nagyobb előnye lenne a Barcaval szemben holnap...egy idő után olyan lenne a dolog mint tavaly, amikor már nem azt lestük hogy a barca fogható-e, hanem hogy meglehet-e szerezni még a 2. helyet

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 23., vasárnap 17:36

dannen írta:legszebb az lenne, ha bukna ma az atletico :D
Szerintem egy Real Madrid győzelem is nagyon szép lenne. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. március 23., vasárnap 17:00

Ha elfáradtak, ha nem, ma a fél kezdőjük pihent. Figueiras, Moreno, Marin, Reyes, Rakitic és Gameiro vagy csereként állt be, vagy sehogy. Reyes még a padon sem volt.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. március 23., vasárnap 16:49

nyert a sevilla és a statok alapján elég nyögvenyelősen, remélem kellően elfáradnak a szerdai meccsre

longhair
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. március 20., csütörtök 21:06

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: longhair » 2014. március 21., péntek 22:50

hunmadridista írta:A hétvégi Klasszikus sok dolgot átrendezhet és átírhat, addig nem is vonnék le messzemenő következtetéseket a továbbiakról...egy esetleges vereség minket még vissza is vethet...egy győzelem pedig sokáig repíthet...én mégis X szagot érzek :hmmm:
Csalódott lennék, ha nem húznánk be valahogy a meccset. Értem én, hogy fel tudják magukat szívni 1-1 rangadóra, de perpill jobbnak érzem a Realt és ennek ki kell jönnie. Maximális koncentrációt várok el mindenkitől. Akkor lehetünk bajban, ha a helyzeteinket nem értékesítjük megfelelő százalékban. Egyszerűen ez most egy meccslabda a bajnokságra nézve. És ezt azért is gondolom így, mert az Atleticónak nagyon húzós a programja. Bilbao, Barca, Villareal, Barca, Getafe egymás után és még előtte lesz nekik egy Betis is idegenben amit annyira nem érzek fixnek, hiába tök utolsók. Valami égi csoda kellene ahhoz, hogy ne hullajtsanak pontokat a bajnokságban.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 21., péntek 21:36

A hétvégi Klasszikus sok dolgot átrendezhet és átírhat, addig nem is vonnék le messzemenő következtetéseket a továbbiakról...egy esetleges vereség minket még vissza is vethet...egy győzelem pedig sokáig repíthet...én mégis X szagot érzek :hmmm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 21., péntek 21:01

nagyobb összeget tennék rá, hogy az AtMa a Bilbao, dupla Barca időszakban mindent el fog bukni kis túlzással
Nem illik.

longhair
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. március 20., csütörtök 21:06

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: longhair » 2014. március 21., péntek 20:57

Ha most hétvégén kiváló vagy elfogadható eredményt érünk el, akkor a sorsolást elnézve szerintem jók vagyunk!
A következő két hétben sok minden eldőlhet, főleg a bajnoki cím sorsa és így egyben az, hogy mennyire szentelhetünk külön figyelmet a BL-nek. Ezt az 5 meccset 200%-on kell lepörgetni, pláne, hogy elnézve a sorsolást, simán el tudom képzelni, hogy az AtMa véglegesen leszakad tőlünk, és a Barca is jelentős hátrányt szedhet össze ha megverjük őket vasárnap. Talán a Rayo ellen lesz lehetőség pihizni, de ott is csínján, nem lenne szép pont velük szemben pontokat bukni.
A Barcára nézve a Real és az Espanyol jelenthet veszélyt, míg a matracosoknak ott van egy Betis, Bilbao meg Villareal (pont a két Barca meccs közt). Szóval nálam a a menetrend érdemi része a san sebastiani kirándulással zárul.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára longhair 2014. március 21., péntek 21:01-kor.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 21., péntek 20:45

madridronie írta:Na akkor íme a még hátralévő szereposztás:
Hát lesznek itt szép sorozatok, Atléticónak a Bilbao-Barça-Villarreal-Barça, nekünk a kupadöntő és az utána következő pár meccs, amennyiben kiejtjük az AtMát... Nektek könnyebb dolgotok lesz, ahogy nézem, a két Dortmund-meccs közötti San Sebastián-i kirándulás mondjuk necces lehet, de Rayo, Almería, Valladolid (?), Osasuna, egy gyenge Valencia, Celta, Espanyol...

Nagyon el kellene hozni a három pontot a Bernabéuból, mert különben elég esélyes, hogy elúszik a bajnokság.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 21., péntek 20:35

Na akkor íme a még hátralévő szereposztás:

--------Real Madrid-------------------------------------Barcelona----------------------------At. Madrid---------

------------(o) Barca-----------------------------------------(i) Real--------------------------------------(i) Betis---------------
------------(i) Sevilla----------------------------------------(o)Celta------------------------------------(o) Granada-----------
------------(o) Rayo------------------------------------------(i) Espanyol--------------------------------(i) Bilbao--------------
------------(o) Dortmund-----------------------------------(o) AtMa------------------------------------(i) Barca---------------
------------(i) Sociedad------------------------------------(o) Betis------------------------------------(o) Villarreal-----------
------------(i) Dortmund-----------------------------------(i) AtMa-------------------------------------(o) Barca--------------
------------(o) Almería--------------------------------------(i) Granada----------------------------------(i) Getafe-------------
------------(s) Barca-----------------------------------------(s) Real----------------------------------------------------------------
------------(i) Valladolid (elvileg halasztva)-------------(o) Bilbao (elvileg halasztva)------------(o) Elche---------------
------------(?) Bl. elődöntő (odavágó)--------------------(?) Bl. elődöntő (odavágó)---------------(?) Bl. elődöntő (odavágó)
------------(o) Osasuna--------------------------------------(i) Villarreal---------------------------------(i) Valencia-----------
------------(?) Bl. elődöntő (visszavágó)-----------------(?) Bl. elődöntő (visszavágó)------------(?) Bl. elődöntő (visszavágó)
------------(o) Valencia-------------------------------------(o) Getafe----------------------------------(i) Levante-----------
------------(i) Celta------------------------------------------(i) Elche-------------------------------------(o) Malaga------------
------------(o) Espanyol-------------------------------------(o) AtMa------------------------------------(i) Barca---------------

Ha most hétvégén kiváló vagy elfogadható eredményt érünk el, akkor a sorsolást elnézve szerintem jók vagyunk! :mrgreen: B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 20., csütörtök 14:08

Szerintem:
a) gólkirályi cím kifejezésből
b) de legalábbis az európai aranycipő szavakból egyértelmű volt
hogy a bajnokságban lévő gólokra értettem amit legelőször írtam.
c) + ez a spanyol bajnokság topic (ahol a spanyol bajnokság a téma, nem a BL, nem a kupa).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 18., kedd 20:52

Csabi írta:akkor ez megint egy jó hülye vitaindító téma volt, mert
a, nem tetted hozzá, hogy a bajnokságban
b, nem csak a bajnokság létezik
Csak a szokásos :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 18., kedd 16:40

akkor ez megint egy jó hülye vitaindító téma volt, mert
a, nem tetted hozzá, hogy a bajnokságban
b, nem csak a bajnokság létezik

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. március 18., kedd 12:14

h3x0r írta:Ronaldo az utolso 5 meccsen (bajnoki+bl+kupa)
én csak bajnokikra gondoltam, mert ott jön fel messi, nem a BL-ben és nem a kupában.

messinél meg csak azért írtam 7-et, mert előtte nem tudtam, hogy mennyit hagyott ki konkrétan vagy mennyit játszott végig. de 7 akkor CR legutóbbi 7 bajnokin 3-at lőtt (legutóbbi 3 bajnokin 3at - ebben van a 3 eltiltott meccs). de ha az eltiltás miatt megtoldjuk 3 meccsel akkor 8.

Benznél meg legutóbbi 10 meccsen sztem nem 7, hanem 6.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 18., kedd 11:22

Anis írta:Az utóbbi meccseken CR nagyon belassult a góllövés tekintve. Szerintem jót tenne egy gólkirályi cím, ami akár eu aranycipő is lehetne. Ha minden igaz a legutóbbi 10 meccsen csak 5 gólt lőtt (Benz 6-ot), míg messi a legutóbbi 7-en 10-et, Costa pedig legutóbbi 11-en 3-at.
Tevedsz.
Ronaldo az utolso 5 meccsen (bajnoki+bl+kupa) 7 golt lott es 2 assistot adott. Az azt megelozo 5 meccsen viszont csak 1 gol es 1 assist. Az utobbi idoben pont hogy kezd visszaterni a jo formaja.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 18., kedd 10:56

ezt nem kérdezned kellett volna, hanem írni egyenesen befelé. :mrgreen:

karim: 7 g.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 18., kedd 10:54

van még kérdés? :mrgreen:
Karim? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 18., kedd 10:53

cr utolsó 10 meccsén: 8 gól.
costa: 7 g.
messi: 11 g.
suarez: 3 g.
ibrahimovic: 12 g.

természetesen csak a klubban szerzett találatok. van még kérdés? :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 18., kedd 10:17

A 10 meccsben a 3 meccses eltiltás is benne van?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 18., kedd 10:16

Anis írta:Az utóbbi meccseken CR nagyon belassult a góllövés tekintve. Szerintem jót tenne egy gólkirályi cím, ami akár eu aranycipő is lehetne. Ha minden igaz a legutóbbi 10 meccsen csak 5 gólt lőtt (Benz 6-ot), míg messi a legutóbbi 7-en 10-et, Costa pedig legutóbbi 11-en 3-at.
Te Anis, egy statisztikának akkor van értelme, ha minden alanynál ugyanazokat az alapokat használod. CRnél, Karimnál 10 meccs, Messinél 7, Costánál 11 meccs... :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég