Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. május 4., vasárnap 22:58

Ja, én is most nézem, hogy igazából annyi történt, hogy nekünk nem elég a döntetlen a barca-atleticon, a katalánoknak nyerni kéne. Így viszont fasza, hogy tegnap csak döntetleneztek, mert így még elénk nem kerülhetnek, ha hozzuk a maradék három meccset.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. május 4., vasárnap 22:58

Az x arra volt elég, hogy hoznunk kell mind meccsünket, ami hátra van és a Barcának meg kell vernie az Atleticót. Csak így marad esély a bajnoki címre...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 4., vasárnap 22:57

Az a durva, hogy még így is meg lehet. :mrgreen:
Ehhez nem kell más, mint értelemszerűen hozni a maradék 3 meccset, és a Barcának nyerni kell az Atlético ellen. Sajnos mindennek kicsi a valószínűsége, de így még meg lehet.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 4., vasárnap 20:29

Realista24 írta:
kapor_89 írta:Ugyanmár gyerekek, szerintetek leadhatja a Barca Puyol búcsú meccsét a Nou Campban, amit több millióan néznek? Ha leadják, ki fog törni a háború az országban, egyszerűen nem tehetik meg. Nem azt mondom, hogy nem győzhet az Atleti, bőven benne van a győzelmük, de nem azért, mert az ellnfél hagyja magát, hanem azért, mert jelenleg jobb csapat mint a Barcelona. Ezek mellett is azt hiszem, egy döntetlen teljesen reális, mint eddig minden meccsen, és az utolsó fordulóban behúzzuk a bajnoksagot..
Mindegy, hogy leadják-e vagy sem, mert jövőhéten Schuster megnyeri a második bajnokságot nekünk :Đ

az almanach nem ír valamit a jövő heti lottóötösről? :Đ

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 4., vasárnap 20:26

Hawer írta:Most nem azért de szerintem senki nem hitte el a szezon elején, hogy így fogunk állni alig 1 hónappal a szezon vége előtt. :salute: Don Carlo :salute:
Én elhittem :mrgreen: Mondjuk én Schusternél is elhittem meg Queiroz-nál... :lol: :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Hawer » 2014. május 4., vasárnap 20:24

Most nem azért de szerintem senki nem hitte el a szezon elején, hogy így fogunk állni alig 1 hónappal a szezon vége előtt. :salute: Don Carlo :salute:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 4., vasárnap 20:24

Az a baj, hogy egyszerre lesznek a meccsek, és azt senki ne gondolja hogy a Barca játékosok nem tudják majd a mi meccsünk eredményét... Akkor lennénk császárok ha lehoznánk az első félidőt az espanol ellen 0-0al vagy egy 0-1 el szándékosan, a Barca elhiszi ,hogy meglehet verik az Atleti-t mi meg az utolsó pár percben nyerjük a meccset és akkor már nem lesz ideje Messiéknek leadni a meccset. :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 4., vasárnap 20:21

R24 kezdek félni tőled :mrgreen: Remélem az öreg Wily parádézni fog! :D

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 4., vasárnap 20:21

Khm... Realista egyre közelebb az igazsághoz, egyre jobban befog igazolódni a szava. :ozil:

Most néztem fel és mit látnak szemeim? Bukott az Atletico? Hát na fárasztó meccsen vannak túl, ki kell pihenniük magukat, de még a Barca ellen egyet még kapnak. :D
Amúgy a Chelsea is elfáradt ahogy látom az eredményekből.

Na jó lesz ez. :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Hawer » 2014. május 4., vasárnap 20:17

Azért van egy kis elszámolni valója egymással a két csapatnak a BL negyeddöntőben történtek miatt. Nem fogja fél válról venni a Barca, ebben én is teljesen biztos vagyok. De még lehet hogy ez is kevés lesz, de azért bizakodó vagyok. Ha mi begyűjtjük a maximális pontszámot akkor... de szép is lenne. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 4., vasárnap 20:15

kapor_89 írta:Ugyanmár gyerekek, szerintetek leadhatja a Barca Puyol búcsú meccsét a Nou Campban, amit több millióan néznek? Ha leadják, ki fog törni a háború az országban, egyszerűen nem tehetik meg. Nem azt mondom, hogy nem győzhet az Atleti, bőven benne van a győzelmük, de nem azért, mert az ellnfél hagyja magát, hanem azért, mert jelenleg jobb csapat mint a Barcelona. Ezek mellett is azt hiszem, egy döntetlen teljesen reális, mint eddig minden meccsen, és az utolsó fordulóban behúzzuk a bajnoksagot..
Mindegy, hogy leadják-e vagy sem, mert jövőhéten Schuster megnyeri a második bajnokságot nekünk :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. május 4., vasárnap 20:14

Ugyanmár gyerekek, szerintetek leadhatja a Barca Puyol búcsú meccsét a Nou Campban, amit több millióan néznek? Ha leadják, ki fog törni a háború az országban, egyszerűen nem tehetik meg. Nem azt mondom, hogy nem győzhet az Atleti, bőven benne van a győzelmük, de nem azért, mert az ellnfél hagyja magát, hanem azért, mert jelenleg jobb csapat mint a Barcelona. Ezek mellett is azt hiszem, egy döntetlen teljesen reális, mint eddig minden meccsen, és az utolsó fordulóban behúzzuk a bajnoksagot..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 4., vasárnap 20:10

hunmadridista írta:Azért vigyázzunk még ezzel a "hurráoptimizmussal", nekünk még lesz 2 kőkemény idegenbeli meccsünk a Valladolid és a Celta ellen...előbb azokat a meccseket kéne behúzni, majd utána ráérünk az utolsó forduló előtt számolgatni...addig fölösleges...különben is, engem a BL győzelem sokkal jobban izgat, mint a bajnokság, az nekem jó lesz jövőre is...BL döntőbe meg ki tudja mikor jutunk be újra...
Persze ez egyértelmű, de mi csak úgy lehetünk bajnokok ha a végén 94 pontunk lesz azért számolgatunk egy esetleges botlással (ami simán benne van) természetesen kiszálltunk a bajnoki címért folytatott küzdelemből.Tisztában van vele mindenki csak fölösleges minden hozzászólást úgy kezdeni ,hogy ha mi nyerjük az összes meccsünket...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 4., vasárnap 20:02

Banán írta:Diego López, Raphaël Varane, Sergio Ramos, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, Gareth Bale, Marcelo, Alonso, Carvajal, Isco, Illarra.
Illarrát kéne már Xabi posztján játszatni... :-(

jobb ez is mint a semmi, de nah.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. május 4., vasárnap 20:00

Diego López, Raphaël Varane, Sergio Ramos, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, Gareth Bale, Marcelo, Alonso, Carvajal, Isco, Illarra.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 4., vasárnap 19:56

Most kérek elnézést mindenkitől, mert nem hittem el. Gratulálok a Levantenak!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. május 4., vasárnap 19:24

dzsi91 írta:
nagyi írta:Most megmutathatják a több mint egy klub mennyire igaz!!! :lol:
Meg is mutatják majd, olyan pucsítás lesz ,hogy nézni is rossz lesz, minden barca támadásnál 100ezer ember fog fújolni.Csak akkor van esélyünk, ha Schuster-ék hoznak valami óriási meglepetést jövő héten.Természetesen örülnék a triplázásnak, de a BL győzelem most a legfontosabb számomra.Ha most elém vágnának egy papírt ,hogy az Atleti-é a liga milyenk a BL simán alá írnám,szerencsére Ancelotti-ék nem így gondolják. :D


+1 :agree:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 4., vasárnap 19:24

Azért vigyázzunk még ezzel a "hurráoptimizmussal", nekünk még lesz 2 kőkemény idegenbeli meccsünk a Valladolid és a Celta ellen...előbb azokat a meccseket kéne behúzni, majd utána ráérünk az utolsó forduló előtt számolgatni...addig fölösleges...különben is, engem a BL győzelem sokkal jobban izgat, mint a bajnokság, az nekem jó lesz jövőre is...BL döntőbe meg ki tudja mikor jutunk be újra...

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. május 4., vasárnap 19:20

Valencia. A csodálatos hely. Ahol kupagyőztes lett a Real.
és a ma ott történtek alapján bajnok lehet a Real! :mrgreen:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. május 4., vasárnap 19:19

Hmm érdekes a szitu, de pont ezt vártam, jó lesz ez...
A lényeg, hogy a barcának legyen sansza az uccsó meccsen is a bajnokságra és akkor nem hiszem, hogy le fogják adni.
Ráadásul Puyol búcsú meccse is lesz, csak nem egy zakóval akarnak elköszönni tőle :mrgreen: .
+ még a malaga is jó lehet egy x-re, semmi tétje nem lesz nekik, ugyanúgy, mint ma a levantének, atletin meg ott a győzelmi kényszer :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég