Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. május 18., vasárnap 3:58

petiamadridista írta:
Sokkal jobbak voltak idén.
Sokkal??
Tényleg? Max sokkal többet küzdöttek.
Egy paraszthajszálon múlott, meg a többiek fatális bénázásain.
Jobbak voltak, ők érdemelték meg a bajnoki címet.
Ennyi, ezt ezzel sztem zárjuk is le..

De.:
Nem értem miért szopkodja mindenki ENNYIRE az Atleticot most.
Mire fel? Hogy küzdöttek, harcoltak, majd meg haltak a pályán? Persze, oké, ez is kell, és ez is szép a fociban, ezért respect jár nekik.
Pénz?
Hát azért van nekik is, bár tény, hogy lényegesen kevesebb, mint mondjuk a másik 2 spanyolnak, vagy jópár angolnak, esetleg még a Bayernnek. És így is partiban voltak az ellenféllel, sőt nyertek. Oké, respect nekik.
A Játékuk minősége??
Eddig a Real Madrid ami a BL-t és a bajnokságot illeti közel laza 40 góllal vert többet, mint a matracos alakulat.. pl..
....
Az Atletico az elmúlt 2 hónapban szinte csak tizenegyesekkel, meg pontrúgások utáni fejesekkel nyert. Minden volt csak éppen szép, látványos játék nem..
A foci, ami egy JÁTÉK!!! Méghozzá a szórakoztatóipar (talán mondhatom, hogy része ennek, hiszen több százmillió embert szórakoztat évente) egy jelentős szegmense veszít az ilyen Atletico Madridokkal...
Rendben nyerjenek Uefa kupákat, ki bánja. Legyenek ott a Blben, kit érdekel, 20 évente essen le nekik egy bajnoki cím, de pl egy BL-t ne nyerjen már egy ilyen csapat. Ami csak így kvázi jött az ismeretlenből, majd szerintem, 1-2 éven belül távozni is fog az ismeretlenbe.

Félek, hogy jövőhéten egy Godin (Háriszteász, vagy hogy hívták azt az azóta se látott jómadarat, is épp a Fény stadionjában (ugye jövő héten ott lesz a döntő) fejelt egy gólt pont 10 éve..) fejessel kikapunk, aztán majd lehet tapsolni a nagy Atleticonak, akik később minden bizonnyal sehol sem lesznek, itt Madridban meg egy pazar generáció marad a legfontosabb trófeája nélkül.
Figo egy félisten, Háriszteász meg egy vicc. Mégis Luis semmit nem nyerhetett a portugál csapattal felnőttszinten.
Mert a JÁTÉK, a SZÓRAKOZÁS vesztett.
Már előre látom ezt a semmilyen bagázst - amit úgy hordanak majd szét az angol csapatok, ahogy azt illik - BL-t nyerni, közben meg egy olyan csapat marad hoppon akik már 5 éve folyamat 150 gólokat verdesnek egy szezonban.

Az Atletico Madrid vért izzadva megnyerte a bajnoki címet. Rendben, oké, gratuláljunk nekik.
De BL-t ne nyerjen. Mert azzal a JÁTÉK veszít.
Persze ilyenkor ezt senki nem mondja majd el a sporttv-ben, ezt akkor lehetett elmondani, amikor a Barca focija jobb volt mint a Real Madridé (és teszem hozzá, hogy szórakoztatásban akkor közel sem volt akkora a különbség, mint most a Real és az Atletico között van.)
Végtelenül kicsinyes, és aljadék dolog csak azért a JÁTÉK ellen szurkolni, mert az egyik fél relatíve csóró, de jól küzdő.Néha helye van ennek, de amikor egy BL győzelemről van szó.. Vagy EB vagy VB győzelemről..

Hányok ettől az egész máglyára való ideától.
Abszolute egyetertek. :salute:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 18., vasárnap 2:53

petiamadridista írta:Nem értem miért szopkodja mindenki ENNYIRE az Atleticot most.
Mire fel? Hogy küzdöttek, harcoltak, majd meg haltak a pályán? Persze, oké, ez is kell, és ez is szép a fociban, ezért respect jár nekik.
Pénz?
Hát azért van nekik is, bár tény, hogy lényegesen kevesebb, mint mondjuk a másik 2 spanyolnak, vagy jópár angolnak, esetleg még a Bayernnek. És így is partiban voltak az ellenféllel, sőt nyertek. Oké, respect nekik.
Eveken keresztul arrol ment a panaszkodas a forumon hogy milyen szar a spanyol bajnoksag, hogy van 2 nagy csapat, a tobbiek pedig semmit se ernek. A harmadik helyezett is 30 ponttal van lemaradva, a BL-ben az elso komoly csapat ellen gondban vagyunk, mert ev kozben nem tudunk felkeszulni, a barca elleni meccsek kivetelevel az is eleg ha csak fel gozzel jatszunk. Bezzeg a Premier League, ott minden heten van egy rangado, stb. Sokan irtuk hogy milyen jo lenne ha nem csak rolunk es a barcarol szolna a spanyol bajnoksag, hanem jonne egy harmadik csapat is, aki bele tudna szolni a 2 nagy dolgaba. Most megkaptuk.

Igen, a penzrol van szo. Az hogy mig mi kiadunk 90 milliokat Bale-re meg Neymar-ra, addig ok osszesen koltenek 30 milliot egy nyar alatt.

A hsz-ed masodik felere nem reagalnek hosszabban, en se szeretem a jatekukat, de nem ertem miert kell kiakadni erte. Az en fejemhez senki se tart pisztolyt hogy nekik szurkoljak, gondolom a tiedhez se. :Đ

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Nas » 2014. május 18., vasárnap 1:57

Szerző: petiamadridista
Enyhén túlzásba estél. Egyesek komolyan azt hiszik, hogy ezek csak fát vágni tudnak. Bl-ben eddig simán jobbak voltak az összes ellenfelüknél. Innentől kezdve miről beszélünk?

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. május 18., vasárnap 1:32

Nah, Petiamadridista! Ezt kivágtad mint a 21-t! :happy:
Egyet is értek veled, mondjuk 99%-ban, a többi szóra sem érdemes. Tudod, a küzdelem ilyen szintű piedesztálra való emelése SZERINTEM olyan embereké, akik maguk elég komoly lelki fogyatékkal bírnak. Mittomén, valami stressz érte őket, vagy valamiben eléggé elmaradtak, vagy valami hasonló! Na, ilyenkor jönnek azok akik azt mondják: igen, igen szép focit játszott a Real, de hát az Atlético olyan szépen küzdött, olyan lelkesen hajtott, olyan szimpatikusan harcolt...ezek akik szerelembe esnek Ardaturanokkal, meg Raulgarciákkal, Mirandákkal, Diego Costákkal. Szerintük Pepe egy hentes vadállat, Diego Costa meg egy nagy küzdő! :hmmm:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: czier » 2014. május 18., vasárnap 1:28

nmate írta:Új főrészvényes vagy mi? Erről lemaradtam
Igen. Matol a szingapuri milliardos, Peter Lim a tobbsegi tulajdonos.
link

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 18., vasárnap 1:26

Ramioli írta:Én azt is el tudom képzelni, amiben nagyon bízok is , hogy a Valencia meccs után , már ki lett adva minden erőt a Bajnokok ligája meccsre kell tartogatni! mert feltűnően lötyögés ment és takarékoskodás altatás, a döntőben meg fel tekerjük az energiákat maximumra és robbantunk!!! :D
hát igen, ha sikerül vhogy nyerni, akkor jó döntésnek tudható be... most se egészséges nálunk a fél csapat.... CR, Karimot is le kellett cserélni, Bale is folyamatosan féltette magát, Pepe... és képzeljük el, ha a bajnokság végén lett volna még 2-3 komoly tétmeccs, ahol fel kellett volna küldeni a gála kezdőt és mindenkinek a maxot kiadnia magából... egyszerűen elfogytunk a szezon végére, egy Realnál ilyennek nem szabadna megtörténnie, de megtörtént és én még mindig jó döntésnek tartom, hogy ezt beismerték és elengedték a bajnokságot, bármennyire nem méltó ez a Realhoz...

meg lehet nézni a másik oldalt.... totál ki vannak facsarva, a 75-80. percben már az összes Atleticos alig élt és csak 1 cseréjük maradt a végére...
és úgy tűnik, hogy Costa és Arda is offos a döntőre, mert erőltetni kellett őket folyamatosan, de ez inkább Costánál volt probléma.... nálunk is lazán kidőlhetett volna CR vagy Bale vagy bárki, ha meg kellett volna hajtani a bajnokság utolsó 2-3 meccsét... ha a mai meccsen múlik a bajnokság CR sérülten is játszott volna ma és nem lett volna az, hogy ő most nem kezd... és ki tudja lehet lesérült volna és akkor tuti nem játszott volna a BL döntőben... ami jelenleg a legeslegfontosabb...
mindenre választ kapunk 1 hét múlva és remélhetőleg beigazolódik majd Carlo/Vezetőség döntése...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 18., vasárnap 1:20

czier írta:-Van egy friss ujgazdag: Valencia
Új főrészvényes vagy mi? Erről lemaradtam :wtf:

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 18., vasárnap 1:18

Sokkal jobbak voltak idén.
Sokkal??
Tényleg? Max sokkal többet küzdöttek.
Egy paraszthajszálon múlott, meg a többiek fatális bénázásain.
Jobbak voltak, ők érdemelték meg a bajnoki címet.
Ennyi, ezt ezzel sztem zárjuk is le..

De.:
Nem értem miért szopkodja mindenki ENNYIRE az Atleticot most.
Mire fel? Hogy küzdöttek, harcoltak, majd meg haltak a pályán? Persze, oké, ez is kell, és ez is szép a fociban, ezért respect jár nekik.
Pénz?
Hát azért van nekik is, bár tény, hogy lényegesen kevesebb, mint mondjuk a másik 2 spanyolnak, vagy jópár angolnak, esetleg még a Bayernnek. És így is partiban voltak az ellenféllel, sőt nyertek. Oké, respect nekik.
A Játékuk minősége??
Eddig a Real Madrid ami a BL-t és a bajnokságot illeti közel laza 40 góllal vert többet, mint a matracos alakulat.. pl..
....
Az Atletico az elmúlt 2 hónapban szinte csak tizenegyesekkel, meg pontrúgások utáni fejesekkel nyert. Minden volt csak éppen szép, látványos játék nem..
A foci, ami egy JÁTÉK!!! Méghozzá a szórakoztatóipar (talán mondhatom, hogy része ennek, hiszen több százmillió embert szórakoztat évente) egy jelentős szegmense veszít az ilyen Atletico Madridokkal...
Rendben nyerjenek Uefa kupákat, ki bánja. Legyenek ott a Blben, kit érdekel, 20 évente essen le nekik egy bajnoki cím, de pl egy BL-t ne nyerjen már egy ilyen csapat. Ami csak így kvázi jött az ismeretlenből, majd szerintem, 1-2 éven belül távozni is fog az ismeretlenbe.

Félek, hogy jövőhéten egy Godin (Háriszteász, vagy hogy hívták azt az azóta se látott jómadarat, is épp a Fény stadionjában (ugye jövő héten ott lesz a döntő) fejelt egy gólt pont 10 éve..) fejessel kikapunk, aztán majd lehet tapsolni a nagy Atleticonak, akik később minden bizonnyal sehol sem lesznek, itt Madridban meg egy pazar generáció marad a legfontosabb trófeája nélkül.
Figo egy félisten, Háriszteász meg egy vicc. Mégis Luis semmit nem nyerhetett a portugál csapattal felnőttszinten.
Mert a JÁTÉK, a SZÓRAKOZÁS vesztett.
Már előre látom ezt a semmilyen bagázst - amit úgy hordanak majd szét az angol csapatok, ahogy azt illik - BL-t nyerni, közben meg egy olyan csapat marad hoppon akik már 5 éve folyamat 150 gólokat verdesnek egy szezonban.

Az Atletico Madrid vért izzadva megnyerte a bajnoki címet. Rendben, oké, gratuláljunk nekik.
De BL-t ne nyerjen. Mert azzal a JÁTÉK veszít.
Persze ilyenkor ezt senki nem mondja majd el a sporttv-ben, ezt akkor lehetett elmondani, amikor a Barca focija jobb volt mint a Real Madridé (és teszem hozzá, hogy szórakoztatásban akkor közel sem volt akkora a különbség, mint most a Real és az Atletico között van.)
Végtelenül kicsinyes, és aljadék dolog csak azért a JÁTÉK ellen szurkolni, mert az egyik fél relatíve csóró, de jól küzdő.Néha helye van ennek, de amikor egy BL győzelemről van szó.. Vagy EB vagy VB győzelemről..

Hányok ettől az egész máglyára való ideától.

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: czier » 2014. május 18., vasárnap 1:14

Ami a kovetkezo szezont illeti:

-Van ket tronfosztott: Real, Barca
-Van egy ujdonsult europai topcsapat: Atletico
-Van egy Europa Liga gyoztes: Sevilla
-Van egy igeretes BL resztvevo: Bilbao
-Van egy friss ujgazdag: Valencia
-Van ket szimpatikus kozepcsapat: Villareal, Sociedad
-Van 12 toltelek

Nagyon kellett a bajnoksagnak egy ilyen szezon, csunyan lejtmenetben volt az elmult evekben.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 18., vasárnap 1:04

Én azt is el tudom képzelni, amiben nagyon bízok is , hogy a Valencia meccs után , már ki lett adva minden erőt a Bajnokok ligája meccsre kell tartogatni! mert feltűnően lötyögés ment és takarékoskodás altatás, a döntőben meg fel tekerjük az energiákat maximumra és robbantunk!!! :D

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. május 18., vasárnap 0:58

remélem ez akkora lökést ad nekik, hogy fel merik vállalni a nyílt sisakos játékot abban meg ugye mi jobbak vagyunk és egy gálameccsen kiütjük őket :D :agree: :ike:
Kép

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 18., vasárnap 0:54

Hát nem tudom hogy jól jártunk ezzel , hogy megnyerte a Bajnokságot az Atletico , ez olyan lökést adhat nekik mint állat ! Félni nem kell tőlük azért , mert képesek vagyunk szét kapni őket! de azt is már ki kell jelenteni , hogy ez az Atletico is mindenre képes , megint jött egy csodafejes :D :D mondjuk ez szép gól volt, de szereztek idén jó pár lepke fejes gólt amivel kínkeservesen nyertek 1-0ra .. :) Csak megcsinálták a kis szívós gyökerek :D annyira kidurrantak , hogy mi eresztettünk le mint a lufi :) arról meg inkább nem irok ha véletlenül ők szednék el tőlünk a 10 iket, a városi Rivális ... na még belegondolni is rossz , abból háború lenne Reál házon belül:-) le kell nyomni őket mindenképpen !!!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 18., vasárnap 0:50

Mindenekelőtt gratulálok az Atleticonak a bajnoki címhez! Megérdemelték,de komolyan. Sokkal jobbak voltak idén.

A legjobban viszont annak örülök,hogy a sport tv-s emberkék mind be :cens: ták. Tövig. Farkas Norbinak egyenesen orgazmusa volt amikor Sanchez berúgta,egy-egy apróbb helyzetecskénél is mér ordított,annyira szorított a Barcának,nevetséges. Undorító... a ****ért ül oda kommentálni a meccset,ha nem tud független maradni?????

Na mindegy,csak nevetek rajtuk... :lol: kapjátok be,sport tv-s nyomorékok :box:
:goat:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 18., vasárnap 0:44

Ami a bajnokságot illeti; az AtMa megérdemelten lett bajnok, leginkább ők szolgáltak rá idén; a Barca pedig csak azt kapta, ami a 2014-es valós teljesítményük alapján/után járt nekik --> egy büdös nagy SEMMI(T)!
Ezt én értem, és ez vitathatatlan, viszont azt már kevésbé értem, hogy miért okoljátok ezért ti Ancelottit? A sérülésekről semmiképp sem tehetett, és a gyengébb képességű kiegészítőemberek + a szarokbele hozzáállást tanusító játékosok sokkal inkább hibáztathatóak, mint az olasz. Legalábbis szerintem.
Ezzel kapcsolatban a véleményem az, hogy a Valencia elleni döntetlent követően mindössze 3 ember nem adta még fel lélekben a bajnokságot; CR7, S. Ramos és maga Carlo --> aztán ott Valladolidban előbb a 10. majd végül a 85. perc után már ők, mint utolsó hírmondók is bedobták a türcsit nem meglepő módon, de az igazán nagy baj már akkor is a többi jómadár hozzáállásával volt, amire a Celta ellen rátettek még egy lapáttal! Nem vitatom Di María azon kijelentését, hogy a sérülések és a szerencse hiánya jelentősen hozzájárult a végső buktánkhoz, de azért némi önkritika sem ártana, mert ez így ebben a formában csak féligazság és durva önámítás, miközben a fájdalmas igazság az, hogy még a Valencia elleni döntetlennel együtt is meglehetett volna ez a bajnoki cím (92-96 ponttal), ha ....... :coffee: :sly: :(
Engem a 10 évvel ezelőtti Görögökre emlékeztetnek...
Pár hete ugyanezt írtam.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 18., vasárnap 0:19

Ja Bocsi a dupláért, de a Dortmund is kb ennyi pénzből focizik.
Mégis százszor élvezetesebb a játékuk.
Néhány meccset leszámítva, ez végig csak darálás volt..
Semmi több.

A meccs vége felé már a Barcanak szurkoltam, esküszöm...

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 18., vasárnap 0:09

hát bajnok az Atletico..
egyébként csak a második félidőt láttam, de ez a foci ez egy hulladék, egy nagy semmi.
Engem a 10 évvel ezelőtti Görögökre emlékeztetnek...
darálás, darálás, darálás....

Na mindegy..
Remélem ütjük őket jövőhéten.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. május 17., szombat 22:46

Amúgy farkasnorbi mit mondogatta folyton,hogy az atleti nincs sehol? A barcának Sanchez (élete)gólja után volt egy jó 8-10 perce amikor tudták a saját játékukat játszani amúgy végig jobb volt a madrid... Szerintem teljesen megérdemelten lettek bajnokok és nagyon fel kell szivni magunkat jövő szombatra mert eléggé kiestünk a játékból, a matracosok pedig bajnokként, formában érkeznek lisszabonba.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 17., szombat 22:39

torjack írta:
hehe írta:kíváncsi vagyok akkor is így fogtok-e ömlengeni meg nyáladzani, amikor undorító szarral kikapunk tőlük a béelldöntőben.
azt azért jegyezzük fel, hogy a szegényebb szomszédnál nem szaladgálnak céronaldók, benzemák, bélák, neymarok,messik, iniesták a csapatban. nyílt sisakos fociban a kanyarban nem lettek volna. ettől persze még okádék banda. remélhetőleg 1 hét múlva benne lesz náluk a lábakban a mai meccs, a fejekben meg a sok szesz, amit ma este letolnak.
Meg, hogy kb 13 fővel nyomták le a szezont ami ritka mint a fehér holló... Ettől független megérdemlik...

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Nas » 2014. május 17., szombat 22:16

azt azért jegyezzük fel, hogy a szegényebb szomszédnál nem szaladgálnak céronaldók, benzemák, bélák, neymarok,messik, iniesták a csapatban. nyílt sisakos fociban a kanyarban nem lettek volna. ettől persze még okádék banda. remélhetőleg 1 hét múlva benne lesz náluk a lábakban a mai meccs, a fejekben meg a sok szesz, amit ma este letolnak.
Ez már bebizonyosodott, hogy ezt tudják kompenzálni egy kegyetlenül jól működő csapatjátékkal. Mindenki tudja, hogy hol a helye. Senki sem emelkedik nagyon ki( max Costa,Arda és Koke), ezért nem érzik meg azt, amit mi meg a Barca igen. Itt ha kiesik egy név vagy szar formába kerül, akkor jön a szopó ág, náluk nem mert pótolják őket közepes képességű játékosokkal, akik tudják mi a feladatuk. Mindenki mondta, hogy nincs paduk, hát érdekes simán tudják pótolni a sérültjeiket.

Egyébként ez az Atletico tud focizni, viszont ,ha ilyen fontos meccseken ilyen nagy csapatokat kell legyőzni, Simeone nem válogat az eszközökben. És lám megint bebizonyosodott, hogy a Barcát erőszakos, tapadós focival padlóra lehet küldeni. Nem nevezném őket okádéknak, sőt példamutató, hogy egy ilyen költségvetésű klub ilyen szezont produkáljon. Ez kell a focinak, és én titkon szorítottam nekik végig.

Grat az Atleticonak , abszolút megérdemelt cím.

ps: Grat a sporinak is, spanyol létére, nem fújt le minden szösszenetet.

ps2: Hánytam a kommentátor és a stúdió elfogultságától. Örülök ,hogy hoppon maradtak.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. május 17., szombat 21:54

Kellett ez a bajnokságnak! Grat a matracosoknak, kiérdemelték.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 219 regisztrált és 0 vendég