Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 28., hétfő 10:24

hát így már könnyű okosnak lenne, tibi :D 2 nappal később reagálva. Hát mennyi minden változott azóta?? pl.:
A Tuttosport értesülései szerint Paul Pogba 2019-ig meghosszabbítja szerződését a Juventus egyesületével. A játékosért több klub, köztük a pletykák szerint a Real Madrid is érdeklődést mutatott, azonban az olasz lap úgy tudja, 2019-ig meghosszabbítja szerződését, az új tárgyalások során pedig közel dupla fizetést sikerült kiharcolnia, és ezentúl 3.2 millió eurót tesz majd zsebre évente. Forrás: Madridom.hu
hát igen, ezzel nekem is változott egy kicsit az álláspontom, nem gondolod? :)
de még ez sem fix, ahogy Vidal helyzete se, nagyon nagy érdeklődéssel várom a fejleményeket. Hajtsad őket, r24!! :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 28., hétfő 9:19

miVida írta:
Caye írta:Elvileg az Atletico versenybe szallt Griezmannert, 25milliot adnanak erte
órák kérdése és át fog igazolni... mondtam, hogy nem szabad leírni az Atléticot... lehet hogy eladtak pár jó játékost, de jönnek helyettük is ám... :kivagyhe:

https://eurosport.yahoo.com/video/euro- ... 28062.html

ezek is beszélnek Falcao/Lukakurol. de falcao már 28 éves?? :wtf: na mindegy köccsönbe jóú
pogbáról is írnak, hogy még mindig NYC-be dekkol és valamire vár... :roll: . :luck:

Hát szerintem ő is csak 1-én csatlakozik a Juve keretéhez, mint nálunk Benzema és Varane. Ennyi a történet, visszarepül Torinoba, aláírja a szerződését és még 2-3 évig ott tengeti életét. :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 28., hétfő 0:57

Azért, ha Griezmann az Atleticoba igazol, elég durván erősödnek. Szerintem támadásban jobbak lesznek, mint tavaly, de hátul lesz egy hatalmas nagy űr, amit a belga hagy maga után. Jó, tehetséges elvileg az új kapus, de Courtois más szint. Kíváncsi leszek rájuk. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 26., szombat 16:32

Caye írta:Elvileg az Atletico versenybe szallt Griezmannert, 25milliot adnanak erte
órák kérdése és át fog igazolni... mondtam, hogy nem szabad leírni az Atléticot... lehet hogy eladtak pár jó játékost, de jönnek helyettük is ám... :kivagyhe:

https://eurosport.yahoo.com/video/euro- ... 28062.html

ezek is beszélnek Falcao/Lukakurol. de falcao már 28 éves?? :wtf: na mindegy köccsönbe jóú
pogbáról is írnak, hogy még mindig NYC-be dekkol és valamire vár... :roll: . :luck:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Caye
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 16:06
Kedvenc játékosaid: Raúl González
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Caye » 2014. július 25., péntek 16:22

Elvileg az Atletico versenybe szallt Griezmannert, 25milliot adnanak erte
VIDEOTON FC
REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIÁN y UD LAS PALMAS DE GRAN CANARIA¡

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 24., csütörtök 22:05

ziro4vr írta:
torjack írta: a bl szereplésükre kíváncsi leszek. tavaly azért volt egy nagyon hugyos csoportjuk, utána egy marha gyenge milan, egy leeresztett barca, aztán a chelsea....húbazmeg, ha kínvallató lennék, az atma-cselzit tuti bevetném.a második félidőre dalolna a fogoly mint az énekespacsirta. bár ez azért tényleg embertelen módszer.
én adnám. mourinho próbálná játszani a tavalyi atmát a tavalyi atmásokkal, simeone meg a tavalyi atmát az idei atmásokkal :lol: :lol: igazi ínyenc csemege lenne az alkoholistáknak és vakoknak (meg várhidi petyának)
én hegyit kötözném egy székhez a párharc elé. kipeckelt szemhéjjal. csak akkor kímélném meg, ha kimondja, hogy pepe a kedvenc védője, aki a posztján amúgy is a világ legjobbja.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. július 24., csütörtök 22:02

:lol: :lol: :lol:

Nem tudom, hogy volt-e a kommentáld a hírek topikban, azt még nem olvastam :D Egyem a töküket, tényleg leigazolták :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 24., csütörtök 21:51

torjack írta: a bl szereplésükre kíváncsi leszek. tavaly azért volt egy nagyon hugyos csoportjuk, utána egy marha gyenge milan, egy leeresztett barca, aztán a chelsea....húbazmeg, ha kínvallató lennék, az atma-cselzit tuti bevetném.a második félidőre dalolna a fogoly mint az énekespacsirta. bár ez azért tényleg embertelen módszer.
én adnám. mourinho próbálná játszani a tavalyi atmát a tavalyi atmásokkal, simeone meg a tavalyi atmát az idei atmásokkal :lol: :lol: igazi ínyenc csemege lenne az alkoholistáknak és vakoknak (meg várhidi petyának)
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 24., csütörtök 21:49

azért a bajnoki címet még ne ünnepeljük. pöppet korai. :roll: ráérünk majd április végén,május elején :mrgreen:
Szerintem kb olyanok lesznek, mint a chelsea tavaly. BL-ben jók lesznek, bajnokságban a nagy meccsekre jönni fog a Simeone-mágia, de több botlás lesz a kisebbek ellen, nem jönnek majd az egynullák.
a bl szereplésükre kíváncsi leszek. tavaly azért volt egy nagyon hugyos csoportjuk, utána egy marha gyenge milan, egy leeresztett barca, aztán a chelsea....húbazmeg, ha kínvallató lennék, az atma-cselzit tuti bevetném.a második félidőre dalolna a fogoly mint az énekespacsirta. bár ez azért tényleg embertelen módszer.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 24., csütörtök 21:47

Chicharito is az Atmaba tart.
Ha marad Suarez büntetése - úgysem - akkor a tv társaságok fognak dönteni az El Clásico időpontjáról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 24., csütörtök 21:41

nem tudom mit mufurckodtok, tavalyi is megmondtam előre, hogy kipukkan majd az atma no para


:lol: :lol:
Nem illik.

Caye
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 16:06
Kedvenc játékosaid: Raúl González
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Caye » 2014. július 24., csütörtök 21:41

MyStiQ írta:Hűha.

Az Atletico már most kipukkadt, a Barca le van nézve. Mi van veletek srácok? :mrgreen:
Amig ilyen Matthieut vesznek 20 millakert addig nem lehet rajuk nagyon felnezni :coffee:
Ha nem erositenek hatul, akkor leznek bajok.
VIDEOTON FC
REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIÁN y UD LAS PALMAS DE GRAN CANARIA¡

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 24., csütörtök 21:40

MyStiQ írta:Hűha.

Az Atletico már most kipukkadt, a Barca le van nézve. Mi van veletek srácok? :mrgreen:
Majd elmùlik :lol: Pár szarabb meccs aztán majd megy Carló takarodj duma :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 24., csütörtök 21:39

Most mondd, hogy nem hozzuk jól a nagyképű, lenéző madrid fan archetípusát. :lol:
Nem illik.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 24., csütörtök 21:38

Hűha.

Az Atletico már most kipukkadt, a Barca le van nézve. Mi van veletek srácok? :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 24., csütörtök 21:36

Caye írta: En kinezem Simeone csapatabol, hogy iden is nagyot fognak kuzdeni, talan az den ujraepulo Barcaval fognak nagy harcban lenni a masodik helyert.
Szerintem kb olyanok lesznek, mint a chelsea tavaly. BL-ben jók lesznek, bajnokságban a nagy meccsekre jönni fog a Simeone-mágia, de több botlás lesz a kisebbek ellen, nem jönnek majd az egynullák.
Nem illik.

Caye
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 16:06
Kedvenc játékosaid: Raúl González
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Caye » 2014. július 24., csütörtök 21:33

ziro4vr írta:Jó csapatuk lesz, jó játékosokkal, de még egyszer nem fogják 38 fordulón át tartani a kanibalizmust/makkfaktort. Tudásban messze fölöttük leszünk, a Barca is.
En kinezem Simeone csapatabol, hogy iden is nagyot fognak kuzdeni, talan az den ujraepulo Barcaval fognak nagy harcban lenni a masodik helyert.
VIDEOTON FC
REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIÁN y UD LAS PALMAS DE GRAN CANARIA¡

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Nas » 2014. július 24., csütörtök 19:57

A ligában szerintem sem lesz tényező az ATMA, a 2 ellenünk játszott meccset kivéve. Bár 3. helyre tuti beérnek. A blben viszont keményen számolni kell velük.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2014. július 24., csütörtök 19:39

Teljesen egyetértek, plusz Costa is szerintem egy "egyszezonos" játékos marad, pont jókor rúgta ki magából amit kellett, eladták jó pénzért és Mandzukic szerintem jobb is mint ő, bár azt nem hiszem ennyi gólt rúgna mint idén Diego. Fura egy szezon volt, na. Ez a sok 1-0 meg a világban nincs, hogy jövőre is őket segítse.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 24., csütörtök 19:31

Jó csapatuk lesz, jó játékosokkal, de még egyszer nem fogják 38 fordulón át tartani a kanibalizmust/makkfaktort. Tudásban messze fölöttük leszünk, a Barca is.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég