Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 6., vasárnap 10:44

És akkor mi van, ha kétjegyű lesz a különbség, de a real javára? :mrgreen: :hmmm:
Játék mentése, és kilépsz a fifából. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. december 6., vasárnap 10:43

realistahuni írta:
Én simán vállalom, általában csak olvasom a fórumot, szóval nem vágna földhöz ekkora "tét". :lol:
Deal. :mrgreen:
És akkor mi van, ha kétjegyű lesz a különbség, de a real javára? :mrgreen: :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 6., vasárnap 10:42

Realista24 írta:Imádom hogy nem lehet értelmesen diskuralni semmiről mert nem értik hogy mit ír a másik. De jó, eljetek alomvilágban hogy a mostani Barcaval voltunk egy szinten. A Wikipédián meg írhatok be a tíz bl trófea alá hogy 22 győzelem zsinórban. Igaz, szart se értünk vele.
Jó, akkor úgy kérdezem. Ki tippelt arra, hogy az ősz után a barca triplázni fog, mi meg szart se nyerünk? Novemberben, december elején ki lehetett jelenteni, hogy mi nem nyerünk semmit, mert a barca fog?

Tavaly volt egy nagyon erős csapatunk, aztán a sérülések szétcseszték.
Mitől jobb neked, hogy a 22 meccses győzelmi sorozat varázsában élsz? Komoly csapat ellen a Barcát meg az akkor éppen krízisben lévő Poolt leszámítva nem is találkoztunk
22 meccs. Miért kell magyarázni? Azt jelentette, hogy bőven top 3-as csapat voltunk, és bőven kinézett nekünk 1-2, akár 3 kupa is tavasszal. Akkor ennyi erőből a barca győzelme se értékelhető, mert mi is krízisben vagyunk. Amúgy meg 4 pont hátrányunk van a szuperbarca ellen, úgy, hogy mi elvileg iszonyat gyengék vagyunk. :hmmm:

És akkor leszóljátok a szurkolókat a stadionban, hogy nem képesek rendesen szurkolni. Persze, hogy nem, mert fel kell adni... Ez könnyebb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2015. december 6., vasárnap 10:44-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 6., vasárnap 10:39

Én simán vállalom, általában csak olvasom a fórumot, szóval nem vágna földhöz ekkora "tét". :lol:
Deal. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. december 6., vasárnap 10:34

realistahuni írta: Azt mondom az áprilisi clásico után simán kétszámjegyű lesz a különbség köztünk és a barca között. Ha veszítek akkor megígérem, hogy pihenőre vonulok egészen az EB kezdetéig, azaz bő két hónapig. Ha viszont nekem lesz igazam akkor a vesztes fél pihenőzik az eb-ig?

Na valaki? :shifty:
Én simán vállalom, általában csak olvasom a fórumot, szóval nem vágna földhöz ekkora "tét". :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 6., vasárnap 10:31

Imádom hogy nem lehet értelmesen diskuralni semmiről mert nem értik hogy mit ír a másik. De jó, eljetek alomvilágban hogy a mostani Barcaval voltunk egy szinten. A Wikipédián meg írhatok be a tíz bl trófea alá hogy 22 győzelem zsinórban. Igaz, szart se értünk vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. december 6., vasárnap 10:25

Matt009 írta:
Szép meg látványos volt, de kitörölhetjük vele a ... Minden kupa a Barcáé lett. A 22 meccses győzelem arra jó, hogy a naív lelkeket dédelgesse. (Akinek nem inge, az nem veszi magára)
Nem szoktam egyetérteni Matt-tel, de most teljes mértékben adom, amit írt. Megb*szhatjuk a 22 meccset, a végén nem nyertünk semmit. Szép meg jó volt, de helyén kellene kezelni azt a 22 meccset.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 6., vasárnap 10:22

Mi a reális? Tavaly ősszel szétaláztuk a világot, aztán semmit nem nyertünk. Mi a garancia arra, hogy a barca így fogja végigtolni az egész évet? Illetve, hogy mi gyengék leszünk egész évben.
Ez is már századjára van felhozva, már ne is haragudj. Én nem látom értelmét hasonlítgatni a mostani barcát egy tavalyi Reallal. Én azt látom ami most van. Azaz óriási különbség a támadók minősége között, hozzáállásbeli és taktikai különbség.

Az olasz bajnoksággal az összehasonlítást meg nem értem.

Egyébként, hogy ne csak a levegőbe beszéljek ajánlok egy fogadást. :D

Azt mondom az áprilisi clásico után simán kétszámjegyű lesz a különbség köztünk és a barca között. Ha veszítek akkor megígérem, hogy pihenőre vonulok egészen az EB kezdetéig, azaz bő két hónapig. Ha viszont nekem lesz igazam akkor a vesztes fél pihenőzik az eb-ig?

Na valaki? :shifty:
Love football, hate antifa.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 6., vasárnap 10:20

Itt még a 22 meccses győzelmi sorozatot is magyarázni kell
Bocs a dupláért, de ez annyira nevetséges kijelentés.

Mitől jobb neked, hogy a 22 meccses győzelmi sorozat varázsában élsz? Komoly csapat ellen a Barcát meg az akkor éppen krízisben lévő Poolt leszámítva nem is találkoztunk (megjegyzem a Barcánál sem volt éppen minden rendben). A 22 meccs érdekes módon beékelődött két rangadó közé az Atma és a Valencia meccs közé. Ez is beszédes. Nem egy random kis csapat tréfált meg minket, hanem olyan csapatok, akik ellen többre volt szükség, mint a pályára kivitt mezre.

Szép meg látványos volt, de kitörölhetjük vele a ... Minden kupa a Barcáé lett. A 22 meccses győzelem arra jó, hogy a naív lelkeket dédelgesse. (Akinek nem inge, az nem veszi magára)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 6., vasárnap 10:13

realistahuni írta:
Ez az örök pesszimizmus... :lol: pár embernek a hétköznapjai is hasonlóan szarul telhetnek ha ilyen mentalitással állnak hozzá mindenhez.
Évek óta ez a szövege a hurráoptimistáknak, nyilván ismernek mindenkit, hogy ilyen pontosan megállapítják ki mit csinál a hétköznapjaiban.

Mitől pesszimizmus ha reálisan próbálja látni az ember a dolgokat? Nem csak a két véglet van, pesszimizmus meg optimizmus. :roll:
Én is Realistahunival értek egyet. A márciusra 10 pont hátrány talán túlzás, de a bajnoki cím elúszott az el Clasicon. Ez nem pesszimizmus, hanem az elmúlt évek bajnoki versengései alapján levonható reális becslés. Most a leggyengébb a játékunk mióta Mou betette a lábát az öltözőbe, és azóta csak egy bajnoki címet sikerült összehozni. Az esetek nagy részében kb. ugyanekkora hátrányunk volt ez időtájt, vagy talán még a bajnokságot is vezettük. Megint felvetődik a kérdés, hol fog a Barca botlani? Fognak valahol az tuti, de nem elégszer. 3-4 botlásuk még lesz minimum. Ha nekünk fele annyi lesz csak, már nem nyerünk bajnokságot, mert a novemberi el Clasico után biztos, hogy nem leszünk jobbak összesítésben, és pontelőnyt kell szerezni a bajnokság végére. A mi csapatunkat nem érzem elég stabilnak ahhoz, hogy innentől kezdve 2-3 botlással lehozza a bajnokságot, és talán még az sem lenne elég.

100%-ra persze nem lehet kijelenti, mert extrém események még történhetnek, de a két csapat közti jelenlegi különbséget a pályán és a tabellán figyelembe véve ez nem lesz már meg.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 6., vasárnap 10:12

Realista24 írta:Tavaly sem alaztunk ősszel, csak jöttek az eredmények többségében. Játékban folyamatosan látszott a lejtmenet. Ami a klub VB utánra ki is teljesedett.

A Juve párhuzam meg.... :roll:
Ja, jogos. Itt még a 22 meccses győzelmi sorozatot is magyarázni kell. Tény, a vége már nem volt olyan szép, de jöttek az eredmények. Aztán kiestek többen a csapatból és vége volt.

De igaz... inkább sírjunk. Úgyse nyerünk semmit. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 6., vasárnap 10:05

Tavaly sem alaztunk ősszel, csak jöttek az eredmények többségében. Játékban folyamatosan látszott a lejtmenet. Ami a klub VB utánra ki is teljesedett.

A Juve párhuzam meg.... :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 6., vasárnap 10:02

realistahuni írta: Mitől pesszimizmus ha reálisan próbálja látni az ember a dolgokat? Nem csak a két véglet van, pesszimizmus meg optimizmus. :roll:
Mi a reális? Tavaly ősszel szétaláztuk a világot, aztán semmit nem nyertünk. Mi a garancia arra, hogy a barca így fogja végigtolni az egész évet? Illetve, hogy mi gyengék leszünk egész évben.

Amúgy meg nézd meg a Juvét. Majdnem kieső helyen voltak, most meg már a bajnoki címért mennek. Hiába volt 10+ pont a hátrányuk, lassan lőtávolba érnek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. december 6., vasárnap 8:41

Függetlenül a káosztól ami jelenleg uralkodik a csapatnál szerintem bajnokok leszünk.

Magunkhoz képest szarok vagyunk,de még így is csak a barca meg esetleg a bayern jár előttünk... Ez a szezon is a bbc-n fog múlni,ha képesek összeszedni magukat akár 3-4 fokozatral is feljebb kapcsolhatnánk.Mindenesetre a hozzáállásukban én javulást látok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. december 6., vasárnap 2:22

A tíz pontos hátrány az ne realizmus legyen már pls. :lol:

Benítezzel triplázunk. :agree:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 6., vasárnap 0:04

Ez az örök pesszimizmus... :lol: pár embernek a hétköznapjai is hasonlóan szarul telhetnek ha ilyen mentalitással állnak hozzá mindenhez.
Évek óta ez a szövege a hurráoptimistáknak, nyilván ismernek mindenkit, hogy ilyen pontosan megállapítják ki mit csinál a hétköznapjaiban.

Mitől pesszimizmus ha reálisan próbálja látni az ember a dolgokat? Nem csak a két véglet van, pesszimizmus meg optimizmus. :roll:
Love football, hate antifa.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. december 5., szombat 23:19

Ez az örök pesszimizmus... :lol: pár embernek a hétköznapjai is hasonlóan szarul telhetnek ha ilyen mentalitással állnak hozzá mindenhez.

Én ma elégedett vagyok hiszen azért az első félidőben elég jót nyújtott a csapat, összjátékban és mezőnyben egyaránt utána szokás szerint Benitez alatt ki engedtunk. Illetve nem elhanyagolható hogy a Barca bukott két pontot. Az meg hogy milyen idegenbeli meccseik lesznek, hülyeség. Tavaly ilyenkor mindenki azt hitte verhetetlenek vagyun erre új évre le eresztettük a Barca meg csúcsformát hozott. Minden a tavaszi formán dől el, mikor tanuljuk már meg?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 5., szombat 22:51

realistahuni írta:Néztem a meccset, a barca rengeteg helyzetet elszórakozott, játékban viszont ott folytatták ahol abbahagyták. Valenciából ki nem néztem volna hogy gólt lőnek, de Paco szépen megcsinálta a helyzetet.

Ezzel egyébként a barca letudta nagyjából az összes nehéz idegenbeli pályát, a clásico meg barcelonában lesz, ebbe a bajnokságba se fogunk beleszólni. Szerintem március-április környékére már több mint 10 ponttal menni fognak.

Elkéne valahogy intézni, hogy idén onnan is kizárjanak minket és akkor lehet a BL-re koncentrálni :salute:






:mrgreen:
ZIDANE

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 5., szombat 22:44

Köszi, így már jól alszom ma. :lol: :lol:
Semmi vicceset nem mondtam szerintem.
Love football, hate antifa.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. december 5., szombat 22:34

realistahuni írta:Szerintem március-április környékére már több mint 10 ponttal menni fognak.
Köszi, így már jól alszom ma. :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 172 regisztrált és 0 vendég