Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. október 31., kedd 18:08

El Unico írta:Itt nincs mentelmi jog. Mehetsz pucerkodni majd! :mrgreen: nem mintha erdekelne, de have fun. :lol:
Elkészült róla a screenshot.
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. október 31., kedd 17:27

Itt nincs mentelmi jog. Mehetsz pucerkodni majd! :mrgreen: nem mintha erdekelne, de have fun. :lol:
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. október 31., kedd 16:13

Realista24 írta:
palesz77 írta:Én egy ilyet láttam Twitteren, szerintem lehetne ezen vitatkozni még videóbíróval is. Elsőre nekem is tök egyértelmű lesnek tűnt, ebből a szögből már elég máshogy fest, Nacho lába baromira hátralógott.
Ebbe csak az a bosszantó hogy ket gyanús eset volt, ami kés volt es mind a kettőből szarul jöttünk ki.

Sajnos jóval ritkábban jövünk ki jól ezekből a kétes szitukból, mint ahányszor rosszul a spanyol bajnokságot nézve.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 31., kedd 15:57

Nagy az arc, remélem felsülsz :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2017. október 31., kedd 15:31

dzsi91 írta:
VanillaSky írta:majd ha itt is bemutatnak egy BL fajta dominanciát, akkor az emberek is visszavesznek, de ez elég rég valósult meg, a madridom akkor még kósza gondolat sem volt.
Ejj a régi szép idők... de viszza mennék oda amikor drenthe-vel Baptistával sneijderekkel ledomináltuk a ligát :D

Amúgy cink volt a tegnap de happy end lesz.Kellenek ezek a pofonok,mégha egy kicsit gáz is lassan.De a csatárkérdést nagyon benéztük az tény.Egy kis fejmosás,visszatérnek a sérültek stb. Ha meg úszik a szezon én nem dőlök a kardomba, a tavalyiért gyakorlatilag eladtam a lelkem az ördögnek és ha idén nem nyerünk semmit akkor is megérte :D

Ui.: triplázunk :coffee:
Ha a Bajnokságból vagy a BL-ből bármelyiket megnyerjük 2018-ban, akkor pucéran fogok végig futni a Lánchídon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 31., kedd 15:18

November 18. 20:45, Atletico Madrid - Real Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. október 30., hétfő 18:56

Realista24 írta:
istimester írta: Ja. De néha azért mutathatnának valami váratlan extrát. Ha már pátyolgatjuk a lelküket 2009 óta.
Lassan itt a november. Ez nagyon kevés.
Kuka mindegyik, ez van. El kell fogadni. Igazolni nem fogunk. Ez az év rámegy arra, hogy megalapozzuk a nyarat. Minden megnyert kupa, csak hab lesz a tortán.
Nagyjábólén is így gondolom.

Igazából az én elvárásaim tavaly ki lettek elégítve és rohadt boldog lettem, így haragudni nem tudok a csapatra. Nem feltétlen az ő hibájuk, ha nem über motiváltak.

Ha valakit elő lehet venni, azok Perezék. Viszont ez nem Fifa és nem Monopoly. Gondolom megvan a miértje, hogy miért nem nyúltak jobban a kerethez a nyáron.

Bár én őszintén akárhogy nézem a dolgot, nem értem ezt a sok eladást és semmi vételt.. :hmmm:


Amúgy 1. helyre nyomok, mert azért szurkolok, amíg van matematikai esély. Tehát majd jövőre elég lenne morogni, ha úgy adódna. De morogni utólag meg már felesleges.

Én legfőképpen csak szebb focit szeretnék és nem ívelgetést. Márpedig uez a csapat hozott szebb focit is, meg ívelgetést korábban is..Meg egy rakat szép meccset!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. október 30., hétfő 18:24

VanillaSky írta:majd ha itt is bemutatnak egy BL fajta dominanciát, akkor az emberek is visszavesznek, de ez elég rég valósult meg, a madridom akkor még kósza gondolat sem volt.
Ejj a régi szép idők... de viszza mennék oda amikor drenthe-vel Baptistával sneijderekkel ledomináltuk a ligát :D

Amúgy cink volt a tegnap de happy end lesz.Kellenek ezek a pofonok,mégha egy kicsit gáz is lassan.De a csatárkérdést nagyon benéztük az tény.Egy kis fejmosás,visszatérnek a sérültek stb. Ha meg úszik a szezon én nem dőlök a kardomba, a tavalyiért gyakorlatilag eladtam a lelkem az ördögnek és ha idén nem nyerünk semmit akkor is megérte :D

Ui.: triplázunk :coffee:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 30., hétfő 18:17

palesz77 írta:Én egy ilyet láttam Twitteren, szerintem lehetne ezen vitatkozni még videóbíróval is. Elsőre nekem is tök egyértelmű lesnek tűnt, ebből a szögből már elég máshogy fest, Nacho lába baromira hátralógott.
Ebbe csak az a bosszantó hogy ket gyanús eset volt, ami kés volt es mind a kettőből szarul jöttünk ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 30., hétfő 18:16

VanillaSky írta:
Aztán mindenkinek mutatta a fukkot Zidane meg a csapat. Szóval remélem ugyanaz lesz, sírtok, aztán mi nevetünk a végén, aztán bujkálnak az illetékesek :lol:
Nem lenne elegáns Zidane nyakába varrni olyasmit, amikor még nem volt döntő tényező, de az elmúlt 5 évben a "csapatnak" éppen egyszer sikerült mutatnia a fukkot a spanyol bajnokság topikban máskor meg a Barca vagy az Atma után kullogott, így egy Girona utáni szégyen valamint amellett, hogy a sokak által 2 csapatosnak tartott bajnokságot 5 évente egyszer sikerült megnyerni, hagy legyen már kicsit elégedetlen az ember, majd ha itt is bemutatnak egy BL fajta dominanciát, akkor az emberek is visszavesznek, de ez elég rég valósult meg, a madridom akkor még kósza gondolat sem volt.
Látom nem ment at, amit irtam. Sebaj.
Nektek negy év alatt harom bl meg harom négy bajnoki cím es ket kupa sem lenne elég, ha az ötödik évben nem nyerne semmit a csapat.
En ebből kiszálltam, majd év vegen vagy mosolygok vagy várom a reformokat. De szidni nem fogom őket, ahhoz túl sokat adtak az elmúlt években. Nekem. Nektek kevés. Van ilyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. október 30., hétfő 18:15

Én egy ilyet láttam Twitteren, szerintem lehetne ezen vitatkozni még videóbíróval is. Elsőre nekem is tök egyértelmű lesnek tűnt, ebből a szögből már elég máshogy fest, Nacho lába baromira hátralógott.

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. október 30., hétfő 17:51

https://www.youtube.com/watch?v=kP3LAT1 ... r_embedded

Itt 1:20-nál van egy kimerevítés, de ez sem perdöntő. Sanszos, hogy les volt, de kb. 15 centi úgy, hogy a gironai csatár pont visszafelé mozgott, élőben ez gyakorlatilag szinte észrevehetetlen. Szóval egy ilyen lesgólért nem a játékvezetőket hibáztathatnám, az ilyen eseteket csak egy videobíróval lehet kiszűrni. Bár ezt még azzal is nagyon nehezen.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 30., hétfő 17:44

illgner írta:Valaki látott perdöntő felvételt a második góljukról? Mert nekem egy kameraállásból úgy tűnt, hogy nagyon határeset volt. Na nem mintha most már bármi jelentősége lenne.
az nem határeset hanem egyértelmű les. de nem a barcának lőtték így természetesen érvényes votl a találat és a bíró 5*-ot kapott az ellenőrtől.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. október 30., hétfő 17:41

Aztán mindenkinek mutatta a fukkot Zidane meg a csapat. Szóval remélem ugyanaz lesz, sírtok, aztán mi nevetünk a végén, aztán bujkálnak az illetékesek :lol:
Nem lenne elegáns Zidane nyakába varrni olyasmit, amikor még nem volt döntő tényező, de az elmúlt 5 évben a "csapatnak" éppen egyszer sikerült mutatnia a fukkot a spanyol bajnokság topikban máskor meg a Barca vagy az Atma után kullogott, így egy Girona utáni szégyen valamint amellett, hogy a sokak által 2 csapatosnak tartott bajnokságot 5 évente egyszer sikerült megnyerni, hagy legyen már kicsit elégedetlen az ember, majd ha itt is bemutatnak egy BL fajta dominanciát, akkor az emberek is visszavesznek, de ez elég rég valósult meg, a madridom akkor még kósza gondolat sem volt.

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. október 30., hétfő 17:34

Valaki látott perdöntő felvételt a második góljukról? Mert nekem egy kameraállásból úgy tűnt, hogy nagyon határeset volt. Na nem mintha most már bármi jelentősége lenne.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. október 30., hétfő 17:12

Realista24 írta:
Tudom tudom, korai még pesszimistáskodni de,

Behúzzák a sevilla és valencia ellen idegenben, ami azért mindig kemény dió, ráadásul felforgatott kezdővel. Mi meg úgy állunk jelenleg hogy idegenben gyakorlatilag bármilyen jöttment csapat simán megfoghat. Ezek nem véletlenül vannak így, mint ahogy az sem véletlen ahogy az utóbbi években szerepelünk a bajnokságban. Túl nagy változások kellenének ahhoz hogy végre idén behúzzuk szerintem. Klub vébé után bele sem merek gondolni mi lesz. Kíváncsi vagyok mi lesz az atma ellen következő meccsen, de nem túl biztató a dolog számomra idén sem.
Mi meg egyre szarabbak vagyunk, már egy olyan hazai meccsre is, mint a mai, gyomorgörccsel kell leülnöm.
Idézem magamat, ég a pofámról a bőr. kiszabott szégyen.
Ronaldora meg írnék valami csúnyát, de nem akarok vitát kezdeményezni. Kb kínomban félrenéztem, mikor megláttam.
Ezt a Real performanszt vagyis CR performanszt azzal tudnám azonosítani mint mikor nincs kedvem melozni így bemegyek melohelyre a semmit csinálni.
Valaki tudja, Ronaldo játszott ma?
Bbeno ugyanúgy bírózott mint most, és még másolhatnám napestig. De akit érdekel, tekerjen vissza pont egy évvel ezelőttre. Nagyjából olyan, mint copy c copy v-t nyomnátok a régi hszekre :lol:

Aztán mindenkinek mutatta a fukkot Zidane meg a csapat. Szóval remélem ugyanaz lesz, sírtok, aztán mi nevetünk a végén, aztán bujkálnak az illetékesek :lol:
Realista én jófiú voltam és tanultam a tavalyi hibámból, még mindig optimistán állok a csapathoz.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 30., hétfő 16:28

De igazából 3 BL után nem tudok nem leszarom tablettával kezelni egy vereséget :lol: Ha idén nem nyerünk, akkor kezeljük a problémákat és menjünk tovább a kijelölt úton..
Erről van szó...mentek olyan fogadkozások is, hogy ha címet védünk, akkor mindegy, ha nem nyerünk idén semmit, stb...mindezek június negyedikére már persze el lettek felejtve :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. október 30., hétfő 16:21

Pesszimisták esetleg azért lehetünk, mert tavaly is egy megálmodott koncepciót vitt végig zidane amitől nem tért el (nagyon helyesen, és akkor látszódott is ennek a megalapozottsága a játékunkon és a formán is), idén viszont más a keret és a játék. Ha változtatni nem akar és csak koncentráció hiányra hivatkozik akkor az azért baj, mert ennél sokkal több van a háttérben. A 4-3-3 már alig felfedezhető idén, a két csatáros taktika egy szar konkrétan, leginkább ezzel a kettőssel. A forma javíthat a győzelmi arányunkon, de a végső győzelemhez ettől több kell. Kíváncsi vagyok mi van Zidane tarsolyában. Taktikailag kellene most villantani.

De igazából 3 BL után nem tudok nem leszarom tablettával kezelni egy vereséget :lol: Ha idén nem nyerünk, akkor kezeljük a problémákat és menjünk tovább a kijelölt úton. Remélem ZZ állása semmilyen esetben nem inog meg.

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Puding » 2017. október 30., hétfő 16:12

Most még 1. helyre szavazok, nagyon sok van hátra. De azért van baj bőven, innen csak jobb lehet, meg a barca se lesz végig ilyen formában.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 30., hétfő 15:50

Tudom tudom, korai még pesszimistáskodni de,

Behúzzák a sevilla és valencia ellen idegenben, ami azért mindig kemény dió, ráadásul felforgatott kezdővel. Mi meg úgy állunk jelenleg hogy idegenben gyakorlatilag bármilyen jöttment csapat simán megfoghat. Ezek nem véletlenül vannak így, mint ahogy az sem véletlen ahogy az utóbbi években szerepelünk a bajnokságban. Túl nagy változások kellenének ahhoz hogy végre idén behúzzuk szerintem. Klub vébé után bele sem merek gondolni mi lesz. Kíváncsi vagyok mi lesz az atma ellen következő meccsen, de nem túl biztató a dolog számomra idén sem.
Mi meg egyre szarabbak vagyunk, már egy olyan hazai meccsre is, mint a mai, gyomorgörccsel kell leülnöm.
Idézem magamat, ég a pofámról a bőr. kiszabott szégyen.
Ronaldora meg írnék valami csúnyát, de nem akarok vitát kezdeményezni. Kb kínomban félrenéztem, mikor megláttam.
Ezt a Real performanszt vagyis CR performanszt azzal tudnám azonosítani mint mikor nincs kedvem melozni így bemegyek melohelyre a semmit csinálni.
Valaki tudja, Ronaldo játszott ma?
Bbeno ugyanúgy bírózott mint most, és még másolhatnám napestig. De akit érdekel, tekerjen vissza pont egy évvel ezelőttre. Nagyjából olyan, mint copy c copy v-t nyomnátok a régi hszekre :lol:

Aztán mindenkinek mutatta a fukkot Zidane meg a csapat. Szóval remélem ugyanaz lesz, sírtok, aztán mi nevetünk a végén, aztán bujkálnak az illetékesek :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég