Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 8., csütörtök 8:27

Realista24 írta:Arról, hogy hogyan ellenőrzik, nem olvastam, mindenesetre, a Piqué esetet is videóról nézték vissza a ligánál, meg Suarez eseteit is gondolom, szóval, ebből kiindulva, ha a sajtó felkap egy esetet, ők visszanézik, és szankcionálják. Vagy külön csoport lesz erre felállítva. Nekem mindegy, csak meszeljék el a szimuláló köcsögöket.
Kíváncsian várom az első CR eltiltást, miközben Suarezék folytatják a színi előadást :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 8., csütörtök 8:17

Arról, hogy hogyan ellenőrzik, nem olvastam, mindenesetre, a Piqué esetet is videóról nézték vissza a ligánál, meg Suarez eseteit is gondolom, szóval, ebből kiindulva, ha a sajtó felkap egy esetet, ők visszanézik, és szankcionálják. Vagy külön csoport lesz erre felállítva. Nekem mindegy, csak meszeljék el a szimuláló köcsögöket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 8., csütörtök 7:53

Realista24 írta:Na, a spanyol szövetségnek elege lett a szimulálásokból. Mostantól jobban odafigyelnek arra, ami nincs összhangban a sport értékeivel, mint például a szimulálás, vagy a túlzott, provokáló gólöröm. Elég csak a mostani Piqué esetre gondolni ugye, vagy Suarez homorításaira. Ha csak minimális okot is látnak arra, hogy büntethető a játékos, akkor büntetni fogják. A szurkolók provokálása akár 12 meccses eltiltást is vonhat maga után, szimulálásért 4 meccs is járhat. Ez nem kósza hír, a La Liga kitette a honlapjára a bejelentést. Mindezt Piqué esete miatt, amit a Szövetség be is jelentett annak ellenére, hogy a játékvezető nem tett említést a provokáló gólörömről.
Tehát videó felvétel után most már tiltanak el? Mert a bírókat eddig sem zavarta, hogy mit csinál a férgese.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 8., csütörtök 7:50

Na, a spanyol szövetségnek elege lett a szimulálásokból. Mostantól jobban odafigyelnek arra, ami nincs összhangban a sport értékeivel, mint például a szimulálás, vagy a túlzott, provokáló gólöröm. Elég csak a mostani Piqué esetre gondolni ugye, vagy Suarez homorításaira. Ha csak minimális okot is látnak arra, hogy büntethető a játékos, akkor büntetni fogják. A szurkolók provokálása akár 12 meccses eltiltást is vonhat maga után, szimulálásért 4 meccs is járhat. Ez nem kósza hír, a La Liga kitette a honlapjára a bejelentést. Mindezt Piqué esete miatt, amit a Szövetség be is jelentett annak ellenére, hogy a játékvezető nem tett említést a provokáló gólörömről.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. február 5., hétfő 20:16

RealMadridFanatic írta:illetve nem, vagy csak nehézségek árán változtatható.

Elnézést, szerkeszteni már nem tudom, de azért, hogy teljesen korrekt legyen, miért is akarná akár valaki megváltoztatni a külsejét, ha Ő elfogadta magát...

Offbú' ki.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. február 5., hétfő 20:09

ToniKroos írta:
RealMadridFanatic írta:Mondjuk ez undorító. Tudom, hogy minden meccsen megy és a profiknak kezelnie kellene, de ezek a rasszista megnyilvánulások tényleg szánalmas dolgok.
De amúgy, ha valakit le nagy orrúznak, vagy a fogai csúnyák vagy akármi az miért jobb? Ezt sose értem meg, ők tudják kezelni az ilyet, csak a négereknek fáj ennyire, ha megemlítik a bőr színűket. Nagy talány ez számomra.
Ettől függetlenül szánalmas ez tény.

Bár nem vagyok fekete, de amikor valaki ellen ezt hozzák fel, mint pejoratívnak szánt jelzőt, azzal egy egész rasszt bélyegeznek meg (amibe pl. az illető családja és nagy eséllyel a legtöbb ember, akit szeret beletartozik. Ráadásul a rabszolgatartás, a Ku Klux klán, stb.-stb. azért beleégnek egy népcsoport kollektív memóriájába, ilyenkor pedig olyan sebek szakadoznak fel, amik hatását azért minden bizonnyal nem kell ecsetelni), miközben ha a görbe orrát piszkálják, az egy olyan dolog, amiről nagy eséllyel nem tehet, illetve nem, vagy csak nehézségek árán változtatható.

(Persze mint a #metoo téma kapcsán, itt is fel lehet hozni, amikor ez az egész átfordul borzasztóan túlzóba, de ebbe nem akarok belemenni és itt off is)

De remélem nem volt komoly a kérdés, hogy mi a különbség az óvodás csúfolódás és a rasszizmus között.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. február 5., hétfő 19:59

RealMadridFanatic írta:Mondjuk ez undorító. Tudom, hogy minden meccsen megy és a profiknak kezelnie kellene, de ezek a rasszista megnyilvánulások tényleg szánalmas dolgok.
De amúgy, ha valakit le nagy orrúznak, vagy a fogai csúnyák vagy akármi az miért jobb? Ezt sose értem meg, ők tudják kezelni az ilyet, csak a négereknek fáj ennyire, ha megemlítik a bőr színűket. Nagy talány ez számomra.
Ettől függetlenül szánalmas ez tény.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 5., hétfő 17:58

Harom foga ugrott meg Godinnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. február 5., hétfő 11:44

balotelli kezelte ezeket a legjobban a cityben :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 5., hétfő 11:43

Pedig még az agyhalott dani alves is tudta kezelni az ilyet elég frappánsan.Nem kell ezt túlfújni,minden napos az ilyen csak ha valami híresebb játékossal történik mindenki meg van döbbenve.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. február 5., hétfő 11:39

Mondjuk ez undorító. Tudom, hogy minden meccsen megy és a profiknak kezelnie kellene, de ezek a rasszista megnyilvánulások tényleg szánalmas dolgok.

Alig láttam a meccsből, de abban benne volt két akkora Umtit rájátszás és színészi teljesítmény, hogy már-már Oscarra jelölném. Tényleg egyre okádékabb az ember. Kurva hányadék hozzáállás ez, mert amúgy meg top védő a gyerek.
A fentiektől ez teljesen független, de ja, elképesztő, hogy full kemény játékosok mennyire át tudják venni a Barca-módi zsuzsifocista szerepet. Mint a kislányok. Ez is ocsmány.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. február 5., hétfő 11:37

Több lap szerint a "black sh*t" kifejezést vágták neki..Én megértem h nem bírta idegekkel, alapból egyáltalán nem egy ideges típus.
Som i Serem!
6oat

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 5., hétfő 11:34

Egy szurkolo csunyat mondott rá? :'( remélem sikerül feldolgoznia,lesz még rá példa.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Petr » 2018. február 5., hétfő 11:23

Solari írta:elméletileg az történt hogy az espanyol szurkoló leniggerezte.
Sergio García is a meccs alatt, akkor is Piqué vonszolta odébb, nehogy darabokra tépje.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Solari » 2018. február 5., hétfő 10:53

Realista24 írta:
Folyosón meg Piqué választotta el egy Espanyolostól mert majdnem összeverekedtek.
elméletileg az történt hogy az espanyol szurkoló leniggerezte.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 5., hétfő 10:51

Kerlon írta:Alig láttam a meccsből, de abban benne volt két akkora Umtit rájátszás és színészi teljesítmény, hogy már-már Oscarra jelölném. Tényleg egyre okádékabb az ember. Kurva hányadék hozzáállás ez, mert amúgy meg top védő a gyerek.
Folyosón meg Piqué választotta el egy Espanyolostól mert majdnem összeverekedtek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 5., hétfő 10:44

Alig láttam a meccsből, de abban benne volt két akkora Umtit rájátszás és színészi teljesítmény, hogy már-már Oscarra jelölném. Tényleg egyre okádékabb az ember. Kurva hányadék hozzáállás ez, mert amúgy meg top védő a gyerek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Culé1899
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018. január 25., csütörtök 13:59
Kedvenc csapatod: Fc Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Culé1899 » 2018. február 5., hétfő 10:40

Akkorákat estek a játékosok, hogy úgy tűnt élvezik is. :D

Volt egy másik eset, mikor Messinek vertek alá, azt hittem reklámtábláig csúszik a félpályától :lol:

Külön videót nem találtam az esetről, de ebben 1:35-nél kezdődik, akit érdekel.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. február 5., hétfő 9:19

most látom kicsit esett az eső barcelonában :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. február 5., hétfő 9:17

BBeno írta:asszem godin foga banta. de nem neztem a meccset.

Koszi a felvilagositasokat :D

Gyonyoru kep lett igyis :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 240 regisztrált és 0 vendég