Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 7., szerda 10:33

Eredmények.com-on néztem és ott vasárnap 7-re írja az összes meccset a Bilbao-Sociedad kivételével. Na mindegy, meglátjuk. Igen, az utolsó fordulóban valószínűleg mindkettőt adják :)

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. május 7., szerda 10:31

A 37. fordulóban ha jól látom, nem egyszerre lesznek a meccsek (csak részben):
május 11, vasárnap
18:45 Elche - Barca (Sport2)
19:00 Atma-Malaga (Sport1)
21:00 Celta - Real Madrid (Sport1)

Az utolsó fordulóban meg gyaníthatóan a barca-atma és a mi meccsünk is képernyőn lesz párhuzamosan.
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 7., szerda 10:24

Azt lehet tudni, hogy a mélyen tisztelt sport tv hogyan fogja közvetíteni az utolsó két fordulót, ahol egyszerre lesznek a meccsek? Főleg a 37. forduló a kérdéses.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 6., kedd 22:04

nmate írta:
Toti írta:de remélem dm - modric - xabi kp lesz valladolidban szerdán, ha nem megint obizhatunk.
Illarra vagy Isco kell. Xabi szezonjának már vége, döntőben lévő formációt kell kitalálni és legalább egyik meccsen nyomni egy főpróbát.
Ez nehéz kérdés....az is jogos hogy a BL döntőben lévő lehetőség prioritás kell hogy legyen,de a liga is még képbe van és azért a legjobb a modric-xabi-dm kp-a.
Kisérletezni meg muszáj lesz később.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 6., kedd 20:19

Téma volt itt korábban, hogy mennyiszer szívja meg a Real a volt játékosai, régi fiataljai miatt a bajnokságban. Remélem Luis Enrique nem folytatja a sort...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 6., kedd 16:52

Szerintem a Barca megcsapja az Atleticot az utolso forduloban ..nem tudtak oket megverni a ligaban blben sem es ki is zugtak toluk..annyira kezenfekvo hogy most fogjak lenyomni oket ezt le mernem fogadni..mas kerdes persze hogy nekunk hibatlanul hozni kene mind a 3meccset..Valladolidtol nem felek azt nagyon valoszinu hogy megcsapjak..kuzdhetnek akar mennyire vert is ihatnak mi is azt fogunk...a Celta lesz nagyon meleg ha azt hozzuk akkor jok lehetunk.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 6., kedd 12:14

madridronie írta:
The Atlético president answered certain insinuations that assured Barça would be happy to lose in their last game in order to deny Real the league championship: "If they aren't playing against us for anything, then what are they to do, kill themselves?"
Azért ennek a Cerezonak is hirtelen kinyílt a csipája, mióta tavaly kikaptunk tőlük a kupadöntőben előtört belőle a kisebbségi komplexussal párosuló pökhendiség és már-már Rosell szinten tolja! :sly: :coffee:
Az ilyen bekepzelt, masokat lenezo emberek elobb vagy utobb ugyis pofara esnek, azt pedig orom lesz nezni.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 6., kedd 11:55

The Atlético president answered certain insinuations that assured Barça would be happy to lose in their last game in order to deny Real the league championship: "If they aren't playing against us for anything, then what are they to do, kill themselves?"
Azért ennek a Cerezonak is hirtelen kinyílt a csipája, mióta tavaly kikaptunk tőlük a kupadöntőben előtört belőle a kisebbségi komplexussal párosuló pökhendiség és már-már Rosell szinten tolja! :sly: :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 6., kedd 9:18

Máris van motivációs tényező a Málaga számára:
http://madridom.hu/?p=43127
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 6., kedd 0:09

Celta még keményebb lesz! Luis Enrique megy a barcába mindent be fog vetni csapatával , hogy pontot raboljon tőlünk.
A Marca is már ezzel kapcsolatban spekulál
Luis Enrique puede facilitarles la Liga en el Celta-R.Madrid
¿Su primer servicio al Barça?
; még a végén kiderül, hogy Zubi nem is a szerződésről tárgyalt csak vitte a már "jól bevált prémiumot" ösztönzés gyanánt a Celta játékosok részére! :lol: :lol: :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 6., kedd 0:00

hunmadridista írta:[quote="Toti"
valladolid 10 meccse veretlen otthon, fingatták a barcát is, azok csúszni-mászni fognak a benntmaradásért.
majd 4 napra rá megyünk a celtához, akiket meg sztem senki sem tud megítélni, de egyáltalán nem rosszak. necces.
Valladoliddal nagyon kell vigyázni...az életükért fognak menni szerdán...egyáltalán nem biztos, hogy azt meccsen behúzzuk. Nagyon necces lehet.
Viszont Illaramendi és Marcelo remélhetőleg nem lesznek majd a kezdő közelében...[/quote]Celta még keményebb lesz! Luis Enrique megy a barcába mindent be fog vetni csapatával , hogy pontot raboljon tőlünk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 5., hétfő 19:58

Viszont Illaramendi és Marcelo remélhetőleg nem lesznek majd a kezdő közelében...
Akkor május 24.-én mi lesz??? :D Beesik majd az eső??? :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 5., hétfő 19:11

[quote="Toti"
valladolid 10 meccse veretlen otthon, fingatták a barcát is, azok csúszni-mászni fognak a benntmaradásért.
majd 4 napra rá megyünk a celtához, akiket meg sztem senki sem tud megítélni, de egyáltalán nem rosszak. necces.
[/quote]

Valladoliddal nagyon kell vigyázni...az életükért fognak menni szerdán...egyáltalán nem biztos, hogy azt meccsen behúzzuk. Nagyon necces lehet.
Viszont Illaramendi és Marcelo remélhetőleg nem lesznek majd a kezdő közelében...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. május 5., hétfő 15:09

Olyan volt olvasni ezt a vitát, mint mikor valaki Anisnak próbál magyarázni valamit, na mindegy.
+1 Realistának.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 5., hétfő 15:06

Hagyjuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 5., hétfő 15:00

A támadásokkal elégedett voltál?
Nem voltam elégedett, de ha hátul nem szerencsétlenkedünk és nem kapunk 2 olyan hülye gólt, még így és ezzel együtt is megvan, mert akkor la. görcsölés nélkül támadhatunk tovább.
Akarat? Marcelo akart? Benzema akart? Illarra akart? és így tovább...
Biztos nem akartak, jó nekik a 2. hely! :sly: Jelen formájukban ennyire képesek, inkább ez az aggasztó!
Tegnap nem kicsit kellett volna menni.
És nem mentek, főleg a második félidőben? :sly: Az, hogy hozták a Sevilla elleni formát már egy más kérdés. Az a második bekapott gól tett be nagyon a gárdának.
Nem kérem többször, hogy fejezd be az analizálásomat, ne próbálj helyettem gondolkodni.
Picit üldözési mániád van és Isten ments, hogy analizáljak, csak épp a kifakadásodat, meg a gúnyos megjegyzéseket nem értem, mikor senki sem mondta, hogy egyet kell érteni velem még akkor sem, ha egy nem túl szerencsés és téves megfogalmazás miatt nem is volt egyértelmű az első hsz., a másodiknak már annak kellett lennie a TARTÁS helyesbítésével! Helyetted nem akar senki gondolkodni én viszont annak örülnék, ha megpróbálnánk egymás gondolkodás módját megérteni, mert akkor pár felesleges hsz.-t megspórolnánk! :agree:
Összevissza beszélsz.
OK.
Te jöttél azzal a hülyeséggel, hogy a csapatnak csillagos ötös az akarása idén
Az akarással (max. 1-2 bohócot leszámítva, de nem az átlag, nagyon nem) véleményem szerint továbbra sincs baj, mert ellenkező esetben már rég nem itt tartanánk (ebben semmiben nem vagyunk rosszabbak az AtManál); a koncentráció és felelősségtudat az már egy más kérdés! De mint mondtam szubjektív vélemény volt és nem kell vele egyetérteni! :)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 5., hétfő 14:50

Toti írta:de remélem dm - modric - xabi kp lesz valladolidban szerdán, ha nem megint obizhatunk.
Illarra vagy Isco kell. Xabi szezonjának már vége, döntőben lévő formációt kell kitalálni és legalább egyik meccsen nyomni egy főpróbát.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 5., hétfő 14:47

valladolid 10 meccse veretlen otthon, fingatták a barcát is, azok csúszni-mászni fognak a benntmaradásért.
majd 4 napra rá megyünk a celtához, akiket meg sztem senki sem tud megítélni, de egyáltalán nem rosszak. necces.
Megcsapjuk mnd a kettőt ...van rá egy hosszúnyakúm...komolyan.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 5., hétfő 14:41

nagyon fasza meccseink maradtak amúgy..
főleg ez a 2 idegenbeli 4 nap alatt. ne legyen igazam, de lehet benézzük vmelyiket, mint tegnap a valencia.

valladolid 10 meccse veretlen otthon, fingatták a barcát is, azok csúszni-mászni fognak a benntmaradásért.
majd 4 napra rá megyünk a celtához, akiket meg sztem senki sem tud megítélni, de egyáltalán nem rosszak. necces.

kíváncsi leszek.. csak illarrát hagyjuk a faszomba, akkor inkább kezdjen a herceg de komolyan.

de remélem dm - modric - xabi kp lesz valladolidban szerdán, ha nem megint obizhatunk.

egyébként még mindig nemtudom elhinni h x-eltünk. azon túl, h 7ezer forintot vettek ki a zsebemből 1,15ös oddsért a srácok. :-*
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 5., hétfő 14:33

Ami szerintem botrányos volt tegnap is az elsősorban a védelem és nem az akarat....
A támadásokkal elégedett voltál?
Akarat? Marcelo akart? Benzema akart? Illarra akart? és így tovább...
Csak azt nem vesszük ismét figyelembe,
Miért ne venném figyelembe? Nem szeretem amikor valaki azt hiszi, hogy belelát a fejembe.
milyen ritmusban
Ezt is figyelembe veszem, de ez még nem jogosít fel senkit arra, hogy sétálgasson a pályán. És még télen is volt bőven nem egy, nem kettő ilyen meccsünk.
elég hiányos kerettel toljuk az elmúlt heteket és milyen szinten(?)!
Másnak is hiányos a kerete.
amikor kellett, mentek mint az állat

Tegnap nem kicsit kellett volna menni.
Ahhoz képest, hogy milyen elvárások voltak a csapattal kapcsolatban; mintha ősszel még Te sem triplázásról beszéltél volna :hmmm: (bajnokságról nem is beszélve, ahol már hónapokkal ezelőtt nevető 3. AtMa szerepelt nálad első helyen), picit elhúzták itt a fiúk a mézes madzagot és már is telhetetlenek vagyunk!
Nem kérem többször, hogy fejezd be az analizálásomat, ne próbálj helyettem gondolkodni. Összevissza beszélsz.

Reális esélyünk volt tegnap arra, hogy az elmaradt meccsel együtt pontegyenlőséggel várjuk az utolsó két fordulót, ehhez csak egy kis futás és akarat kellett volna. Megvolt? Nem.

Hogy jön ehhez az, hogy mit gondoltam hónapokkal ezelőtt? Magyarázd már el. Meg ki beszélt itt arról, hogy nem vagyok elégedett a jelenlegi helyzetünkkel? Te jöttél azzal a hülyeséggel, hogy a csapatnak csillagos ötös az akarása idén, aztán most belemész abba, hogy mit írtam hónapokkal ezelőtt.
Fuck logic.
:) :-* :hmmm: :roll: :smile: :x B-) :sly: :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég