Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 7., szombat 14:34

morientes írta:
Nem malmoznak hanem edzenek. Nem csak a regeneraciorol van szo (arrol is mert sokat szmit), hanem hogy elotte hany full edzest tud csinalni a csapat. Az Atleticonak van egy hete felkeszulni a meccsre (fel is fognak) nekunk meg 2 nap... 
Aha.Nem ismerjük még őket rendesen,Carlonak halvány fogalma sincs hogy Simeone mit akar majd ellenünk játszani...én tisztelem hogy ilyen mélyreható tudományosságal közelíted meg ezt az egészet(ezt az én mindent tudok te hülye vagy hozzá modort meg hanyagoljuk ha kérhetem),de én,ahogy írtam,nem értem ezeket a szerintem csak közhelyes lózungokat,hogy míért nem játszunk ekkor,meg mér játszunk most akkor,hogy klassziko előtt,után,közben,mert nekünk kurvára nem jó soha egy időpont sem,hol a válogatott szünet,hol a BL,hát sajnos ilyen az élet,nem tökéletes.
Nem nyafogni kell hanem megnyerni azt a kva meccset,szombaton vagy vasárnap,reggel vagy este,de ez a dolguk.
Ezek az összesküvés elméletek már az agyamra mennek,hogy velünk mindig,mindenkor ki van baszva.
Gondolom ha egy szoros meccsen vesztünk,már meg is van az ürügy,hogy miért.
Nagyon adom. Párszor már én is megfogalmaztam, de nincs kedvem állandóan. A BL sorsolásnál ugyanez van. Ha a barca kap könnyű ellenfelet, akkor bunda, ha mi, akkor nem számít. Ha ők mondják, akkor nevetünk rajta.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 7., szombat 14:31

tucsoki írta:szoros döntetlent
milyen a nem szoros? :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 7., szombat 14:25

Én egy szoros döntetlent tippelek. Akarattal helyettesítjük a sérülteket.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 7., szombat 14:18

Nyerni kell ma!(kellene) valahogy azt érzem ma elverjük őket , nem létezik , hogy 1 szer se kapjuk el őket :/ Védelem felforgatott lesz attól picit tartok , de a BBCbe meg nagyon bízok!!! Hajrá!!!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 7., szombat 13:38

Nem malmoznak hanem edzenek. Nem csak a regeneraciorol van szo (arrol is mert sokat szmit), hanem hogy elotte hany full edzest tud csinalni a csapat. Az Atleticonak van egy hete felkeszulni a meccsre (fel is fognak) nekunk meg 2 nap... 
Aha.Nem ismerjük még őket rendesen,Carlonak halvány fogalma sincs hogy Simeone mit akar majd ellenünk játszani...én tisztelem hogy ilyen mélyreható tudományosságal közelíted meg ezt az egészet(ezt az én mindent tudok te hülye vagy hozzá modort meg hanyagoljuk ha kérhetem),de én,ahogy írtam,nem értem ezeket a szerintem csak közhelyes lózungokat,hogy míért nem játszunk ekkor,meg mér játszunk most akkor,hogy klassziko előtt,után,közben,mert nekünk kurvára nem jó soha egy időpont sem,hol a válogatott szünet,hol a BL,hát sajnos ilyen az élet,nem tökéletes.
Nem nyafogni kell hanem megnyerni azt a kva meccset,szombaton vagy vasárnap,reggel vagy este,de ez a dolguk.
Ezek az összesküvés elméletek már az agyamra mennek,hogy velünk mindig,mindenkor ki van baszva.
Gondolom ha egy szoros meccsen vesztünk,már meg is van az ürügy,hogy miért.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: gkovi » 2015. február 7., szombat 1:38

Állítólag a Real Madrid külön kérte ezt az időpontot még 2 hónappal ezelőtt.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. február 7., szombat 1:15

ArjenMagicRobben írta:...
Itt is van Playoff, csak itt BL egyenes kieséses szakasznak hívják. Illetve spanyol kupának.
Másrészről mint kosaras (nem profi) teljesen más igénybevétel egy kosármeccs, mint egy focimeccs. Nem hokiztam, de el tudom képzelni, hogy az is. Éppen ezért érthető, hogy több idő kell egy focistának regenerálódni. Másrészről azért is olyan szorosak a meccsek ott, mert nincs idő a megfelelő taktikai felkészítésre. Valamint, ami itt elképzelhetetlen, ott (legalábbis az NBA-ben) vannak fizetési sapkák, amibe pl mi biztosan nem férnénk bele. Ha Te szívesebben látnál középszereket futkározni nálunk is, csak azért, hogy beférjünk a fizetési sapkába, akkor az a Te véleményed, és elfogadom. De számíts rá, hogy eléggé egyedül maradsz vele. (Igen tudom, hogy van túlléphetőség plusz adóval büntetve.)
Arról nem beszélve, hogy a draft jogokkal és egyéb szabályozásokkal is próbálják elérni, ezt a rotációt. A játékosok szerződése is más, ott árucikkek, és nem szerződéses felek.
Amúgy itt is előfordul, hogy a Barcának "Elcheszik" a meccset. :mrgreen:

Amiről Te beszélsz (hogy EU 30 csapata), az kb. a Pérez által forszírozott EU-s hiper-szuper-mega-giga-balatona liga. (Nem emlékszem, minek hívta. :D ) Csak az UEFA meggátolta, mert nem az ő égiszük alatt ment volna. Meg mert ők a BL-t akarják futtatni.

Itt nem csak a regenerálódásról van szó, hanem taktikai felkészülésről is. Az adott meccsre begyakorolt elemekről.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 7., szombat 1:01

ArjenMagicRobben írta:Épp ezért gondolom, hogy senki ne sírjon azért, mert szerda után szombaton kell játszdjunk. Ez van. Nehogymár egy profi sportolónak 3 nap ne legyen elég idő pihenésre és felkészülésre.
En nem ertem hogy miert kellett elohozni az amcsi sportokat... De mindegy, nem az a lenyeg most. Nem azert sirunk mert szerda utan szombaton kell jatszani, volt mar ilyen meg lesz is. Azert sirunk mert ennek nincs esszeru oka. Nincsen semmi olyan tenyezo ami miatt ne lehetne vasarnap a meccs. SEMMI. A szombat delutani kezdes nekunk egyertelmuen hatrany, az Atleticonak meg egyertelmuen elony. Nem ertem mit nem lehet ezen erteni.

Leszarom az NHL-t meg hogy ott hany meccset jatszanak egy heten. Mi nem a Nashville Predatorssal versenyzunk, a mi rivalisaink az ATMA es a Barcelona, akik 1-2 meccset jatszanak hetente. A jatekosok lehet birnanak heti 7 meccset is jatszani, de ez nem az iron man... Itt nem az a lenyeg hogy ki a kemenyebb, hanem hogy a vegen kinek van tobb pontja. Minden olyan diszkriminacio ami versenyhatranyba hoz minket az nekunk rossz, es miatta jogos felhaborodni. A versenynaptar menedzselese pontosan egy olyan aspektusa a focinak ahol (elmeletben) buntetlenul lehet manipulalni a bajnoksag kimenetelet, mert az eronlet, a jatekosok egymashoz viszonyitott frissessege KIEMELKEDO fontossagu a meccsek vegkimenetelenel.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2015. február 7., szombat 0:39

morientes írta:Jó szándékkal kérdem,de nincs ez kicsit túl misztifikálva?Ott a csütörtők,a péntek,meg a szonbat délelőtt...a futballista meg nem az az otthon ülő tipus,nem hiszem hogy otthon malmozik a szófán Chopint hallgatva és relaxál...
Az NHL-ben naponta tolják a rangadókat,meccs-repülő-meccs,kb így néz ki a szitu...és a kulcsjátékosok ott is jégen vannak,átlag 30 percet a hatvanból,és az borzasztóan kemény...
Én nem hiszem hogy ezen múlna...
Mostanában sok NHL meccset nézek és felmerült bennem a kérdés: Nem lenne jobb ha NHL/NBA/NFL vonalra állna rá az európai foci is? Közel 30 erős csapat az egész Európából, kb. a folyamatos BL résztvevők. Aztán ez a 30 csapat játszodjon egymással többször is, heti 2 meccs mindenkinek. Olyan nagy távok nincsenek, ha Amerikában és Kanadában meg tudják csinálni, Európában miért ne lehetne? Ha L.A.-ből el tudnak menni New Yorkba akkor Madridból is el tudnak Moszkvába.
Nem tudom ki mennyire követi az amerikai sportokat, de számomra sokkal izgalmasabbak, mint az európai foci.
Kevés meccsen van egyértelműen esélyesebb csapat, szinte minden meccs mondjuk úgy háromesélyes. Csak, hogy néhány példát említsek, tavaly a Nashville Predators az NHL-ben a Central Division-ben utolsó előtti, 6. lett, jelenleg ők vezetik a Centralt. A lehetséges 153 pontból 72-vel vezetnek, ehhez képest a Real 63-ból 54-el vezet. A tavalyi bajnok L.A. Kings most csak az 5. helyen áll Pacific Divisionben.(nagyobb el- és átigazolások nélkül)
Ezek a számok magukért beszélnek, NHL-ben nincsen előre eldöntött meccs, bárki megverheti az elsőt, a címvédőt, bárkit. (a play-off rendszer előnyeiről még nem is szóltam)
Nem értem azt sem, hogy sokszor sírnak a játékosok, edzők, hogy sok a heti két meccs. Az NHL-ben heti 3 meccs az átlag, de a 4 sem ritka és mégis bírják, pedig a jégkorong semmivel sem könnyebb, mint a foci.

Egy a lényeg, számomra lassan kezd unalmas lenni, ahogy a Real, Barca, Bayern (Chelsea, City) gyakorlatilag szarrá veri a saját ligáját, nagyobb erőlködés nélkül verik rommá a középmezőnyt is. Én azt akarnám, hogy minden meccs rangadó legyen, minden meccs kétesélyes legyen, soha ne üljek le úgy meccset nézni, hogy na most akkor vajon 3-0 vagy 5-0 lesz.

Épp ezért gondolom, hogy senki ne sírjon azért, mert szerda után szombaton kell játszdjunk. Ez van. Nehogymár egy profi sportolónak 3 nap ne legyen elég idő pihenésre és felkészülésre.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 6., péntek 23:43

Anno nálunk is volt ilyen,valami miatt nem lehetett volna,csak közös beleegyezéssel,ami nekünk annyira nem volt jó,de nem akart a klub pitiskedni,ellenkedni,mert a másiknak meg amaz volt a jó,és belement.

A hétfő meg hétköznap,este lehet csak,alapból veszteséges a nézőszám,és még távolkelet sem oké....
De az Atleticonak teljesen mindegy, ők sem játszanak hét közben. Nekik csak abból jó, hogy nekünk rossz. Nem olyan régen volt hétfőn barca elleni meccs is, szóval nem lehetetlenség a dolog, de a vasárnap mindenképpen jobb lett volna.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 6., péntek 23:34

morientes írta:Jó szándékkal kérdem,de nincs ez kicsit túl misztifikálva?Ott a csütörtők,a péntek,meg a szonbat délelőtt...a futballista meg nem az az otthon ülő tipus,nem hiszem hogy otthon malmozik a szófán Chopint hallgatva és relaxál... :D
Az NHL-ben naponta tolják a rangadókat,meccs-repülő-meccs,kb így néz ki a szitu...és a kulcsjátékosok ott is jégen vannak,átlag 30 percet a hatvanból,és az borzasztóan kemény...
Én nem hiszem hogy ezen múlna...
Nem malmoznak hanem edzenek. Nem csak a regeneraciorol van szo (arrol is mert sokat szmit), hanem hogy elotte hany full edzest tud csinalni a csapat. Az Atleticonak van egy hete felkeszulni a meccsre (fel is fognak) nekunk meg 2 nap... Gondolom te is belatod hogy ez eleg nagy elony. :) Ezen a szinten akar par ora is szamit. Nuanszokon mulnak a pontok. Raadasul az Atma-Real parharc olyan kielezett mostanaban hogy a legaprobb reszlet is donthet erre vagy arra.

Szamomra is erthetetlen hogy miert pont szombat delutanra tettek a meccset.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 6., péntek 23:19

CS0ki írta:
Hivatalos meccsen(fifa,uefa,lpf stb...) 72 óra kötelező pihenési idő az előírt. Ettől eltérni csak a két fél írásos beleegyező nyilatkozata mellett lehet.
Itt nincsen meg a 72 óra,valószínű a madrid beleegyezett ebbe.
És vajon miért mentek bele? :hmmm: Ez tipikusan az az eset volt, amikor konkrétan hétfő este lehetett volna játszani. Sokat számíthat sajnos, hogy ők pihentek egész héten.

Anno nálunk is volt ilyen,valami miatt nem lehetett volna,csak közös beleegyezéssel,ami nekünk annyira nem volt jó,de nem akart a klub pitiskedni,ellenkedni,mert a másiknak meg amaz volt a jó,és belement.

A hétfő meg hétköznap,este lehet csak,alapból veszteséges a nézőszám,és még távolkelet sem oké....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 6., péntek 17:49

ah, rohadt nehéz lesz ez a holnapi meccs, de ha aztmondom, ha cé vadállatként tér vissza és bale is jó napot fog ki akkor meglehet. én aztmondom, h bele lehetne menni egy adok-kapokba is, nem kell beszarni, meg taktikázni, abban úgyis ők a jobbak.

szóval tényleg ezen a két állaton fog múlni a csapatunk. nincs marcelo aki bontson, v váratlant csináljon, nincs modric aki melózzon és kreatívkodjon. sztem nincs is mire építenünk, lesz egy isconk aki úgyis hozza a szokásost, én benne nem szoktam csalódni, nem rajta fog múlni. a védelem olyan lesz amilyen. de ha a 2 állat jó napot fog ki akkor meglehet az a rohadt 3 pont.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: volt » 2015. február 6., péntek 16:39

Szombaton néztem az eredmények-en, ott előre neki írták a sárgát. Megnéztem ,h végződött a meccs és akkor mar Koke-nak volt írva.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. február 6., péntek 16:31

Toti írta:raúl garcia nem eltiltott?
4 sárgát írnak neki...a szombati pocsolyás meccsükön bemondta a kommentátor, hogy ez volt az ötödik, ki kell hagynia a derbit... :roll:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 6., péntek 14:42

az mennyire fedi a valóságot, h az atleticonál mindenki,minden egyes játékos játékra kész és bevethető állapotban van? vhol ezt olvastam,de meg nem tudom már mondani,h hol.

raúl garcia nem eltiltott?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 6., péntek 13:55

És vajon miért mentek bele? :hmmm: Ez tipikusan az az eset volt, amikor konkrétan hétfő este lehetett volna játszani. Sokat számíthat sajnos, hogy ők pihentek egész héten.
Jó szándékkal kérdem,de nincs ez kicsit túl misztifikálva?Ott a csütörtők,a péntek,meg a szonbat délelőtt...a futballista meg nem az az otthon ülő tipus,nem hiszem hogy otthon malmozik a szófán Chopint hallgatva és relaxál... :D
Az NHL-ben naponta tolják a rangadókat,meccs-repülő-meccs,kb így néz ki a szitu...és a kulcsjátékosok ott is jégen vannak,átlag 30 percet a hatvanból,és az borzasztóan kemény...
Én nem hiszem hogy ezen múlna...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 5., csütörtök 23:28

Hivatalos meccsen(fifa,uefa,lpf stb...) 72 óra kötelező pihenési idő az előírt. Ettől eltérni csak a két fél írásos beleegyező nyilatkozata mellett lehet.
Itt nincsen meg a 72 óra,valószínű a madrid beleegyezett ebbe.
És vajon miért mentek bele? :hmmm: Ez tipikusan az az eset volt, amikor konkrétan hétfő este lehetett volna játszani. Sokat számíthat sajnos, hogy ők pihentek egész héten.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 5., csütörtök 22:45

h3x0r írta:Most komolyan, mi a jo :cens: :cens: nem vasarnap jatszunk??
Raadasul nem is estere, hanem delutanra raktak a meccset :lol: :-@


szerk.: megha jovo heten BL meccse lenne az Atletinek, megertenem, de igy..

Hivatalos meccsen(fifa,uefa,lpf stb...) 72 óra kötelező pihenési idő az előírt. Ettől eltérni csak a két fél írásos beleegyező nyilatkozata mellett lehet.
Itt nincsen meg a 72 óra,valószínű a madrid beleegyezett ebbe.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. február 5., csütörtök 22:40

hunmadridista írta:Mondjuk én is jobban örülnék az esti meccseknek, mert egyrészt megvan a maguk hangulata, másrészt meg én is jobban tudnám követni az esti órákban a meccseket :mrgreen:
Jaj, én már rettegek ezektől a meccsektől, most is este játszották a két kupameccset, mindkét éjszakám idegbeteg volt, így legalább van idő lehiggadni... :D A BL meccseket például el nem tudnám képzelni délután, na annak tényleg 20:45-kor van a legjobb hangulata. :)
Viccet félretéve, eddig csupa jó eredményeink születtek a bajnokságban, amióta zsinórban ezekben az időpontokban játszunk, remélem folytatódni fog szombaton is. :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég