Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. december 4., hétfő 15:40

Elvileg az volt a duma, hogy hideg volt.
Nem tudom mennyire fazósak a helybéli emberkék, de ezt egy ordas nagy kimagyarázásnak tartom.
Szerintem a jegyek sem lehetnek olcsók, a csapat teljesítménye is eléggé gyenge. Eléggé összetett dolog ez, de azért ennél többet vár az ember egy elvileg rangadón.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. december 4., hétfő 15:35

Realista24 írta: 34,568 fans at Montjuic watching Barça v Atleti. The lowest attendance there this season.
21ezer üres szek...

SPANYOL "RANGADO".
Ez mitől lehetett amúgy? Tüntettek valami ellen vagy mi? A nézőszámmal ilyen szintű gondja nem volt azért a barcának. És a mostani stadion sincs valami elérhetetlen helyen...


Simeone meg bőven javított azért a stíluson, már nem akkor parasztok, mint jó 10 éve voltak, most sem egy szimpatikus banda, de azért jobb a helyzet. Igazából érdekes látni, hogy milyen, amikor egy komolyabb csapatnál a gyengébb szezon után se váltanak edzőt. Persze atleticonál azért nyilván mást jelent a sikeres meg a sikertelen szezon, mint egy igazán nagy csapatnál, de perszor már ellőtték az elfáradt jelzőt a Simeone-Atletico kapcsolatra, de mindig visszahozza őket.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 4., hétfő 15:22

34,568 fans at Montjuic watching Barça v Atleti. The lowest attendance there this season.
21ezer üres szek...

SPANYOL "RANGADO".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

feliX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. november 25., szombat 7:44

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: feliX » 2023. december 4., hétfő 14:30

_Bushido_ írta:

Mind a kettő edző abból főz, amilyen kerete jelenleg van. Mourinho előtt a Róma sehol se volt. Azóta lett egy EKL győzelem és egy EL döntő. MU is SAF óta sehol, Mou nyert 3 kupát. Azóta se senki. Tottenhammel is döntőben volt, de már nem hagyták meccselni. 😥
Mi az hogy a Roma nem volt sehol előtte? Bl szereplő csapat voltak. Di Francescoval pár éve még Bl elődöntőbe jutottak. Fonseca is előtte El elődöntőzött.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. december 4., hétfő 13:58

Értem.
De én még mindig a jobb edzők közé sorolom őket, és a radírozás, sztm elég sarkított.
( de ezen nem veszünk az biztos )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. december 4., hétfő 13:48

A kiradírozást úgy értettem, hogy elit edzőnek számítottak korábban, most pedig lekerültek arról a polcról. Szóval mourinho nagy csapattól már nem hiszem, hogy kapna ajánlatot. Simeone még talán. Nem az elért eredményüket nézem, hanem a jelent.

Az atleticoban bőven volt korábban potenciál, hogy változtasson a játékstíluson mert a játékosállományuk megfelelő volt hozzá. Szerintem nem véletlen, hogy nincs olyan kreatív játékosuk aki ne lépett volna le a csapattól.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. december 4., hétfő 13:22

kierkegaard írta: persze, de akkor amikor Simeone nagyot ment az újdonság volt. Mindenki rongyá tűzelve. Ez már kifújt. Ilyenkor kellene megújulni amire Simeone nem képes. Amikor tolta a 4-3-3-t támadóban pár éve az tökre jól állt nekik aztán megint visszaállt a fosra. Biztosra megy. BL döntősök már soha nem lesznek, bajnokok is nehezen. Akkor meg már nem mindegy? Igazán megpróbálhatna egy szép focit játszó játékot.

Kb olyan mint mourinho. Felrakta magát a térképre, majd kiradírozta magát onnan.
Szeretné szerintem sok ember a földön, úgy kiradírozni magát ( bárhonnan is ), mint ahogy "ezek" ketten...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2003
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. december 4., hétfő 13:06

kierkegaard írta: persze, de akkor amikor Simeone nagyot ment az újdonság volt. Mindenki rongyá tűzelve. Ez már kifújt. Ilyenkor kellene megújulni amire Simeone nem képes. Amikor tolta a 4-3-3-t támadóban pár éve az tökre jól állt nekik aztán megint visszaállt a fosra. Biztosra megy. BL döntősök már soha nem lesznek, bajnokok is nehezen. Akkor meg már nem mindegy? Igazán megpróbálhatna egy szép focit játszó játékot.

Kb olyan mint mourinho. Felrakta magát a térképre, majd kiradírozta magát onnan.
Mind a kettő edző abból főz, amilyen kerete jelenleg van. Mourinho előtt a Róma sehol se volt. Azóta lett egy EKL győzelem és egy EL döntő. MU is SAF óta sehol, Mou nyert 3 kupát. Azóta se senki. Tottenhammel is döntőben volt, de már nem hagyták meccselni. 😥


Szegény Almeria rettentő gyenge, asszem azzal a lendülettel mennek is vissza a másodosztályba. 15 meccsen 0 győzelem. No comment. De legalább Arribas játszik. Jövőre kéne neki találni egy ennél jobb csapatot, Villarreal, Sociedad félét.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. december 4., hétfő 13:03

Pedig idén mintha változott volna a felfogásuk, több gólt lőnek, de többet is kapnak.

Girona: 34 lőtt, 18 kapott gól
Real: 33 lőtt, 9 kapott gól
Atletico: 30 lőtt, 13 kapott gól
Barcelona: 28 lőtt, 14 kapott gól

Ja igen és 1 meccsel kevesebbet játszottak. Ha megnyerik az elmaradt meccset akkor még több lőtt góljuk lehet, és a Barcával pontegyenlőségben lesznek. Ha nem lettek volna megint beszariak, és megnyerik a tegnap a meccset akkor potenciálisan lehetne 37 pontjuk is, 1-el kevesebb mint nekünk. Ilyen szempontból nekünk jó hogy kikaptak, bár a döntetlen lett volna a legjobb gondolom.

A BL-ben is eddig holtversenyben a legtöbb, 15 gólt szereztek.

A Barcának viszont tényleg elképesztő mákja van, ők lőtték a legkevesebb gólt, ők kapták majdnem a legtöbbet a top4-ben, Lewandowskin kívül alig szereznek a többiek gólt, 1, 2, 3 gólos játékosaik vannak, de valahogy minden meccsen bepattan egyik nyomorultról, egyszerűen hihetetlen.
Viszont statisztikai alapon nem húzhatják ezzel a végtelenségig, előbb utóbb le kell morzsolódjanak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 4., hétfő 12:55

kierkegaard írta: persze, de akkor amikor Simeone nagyot ment az újdonság volt. Mindenki rongyá tűzelve. Ez már kifújt. Ilyenkor kellene megújulni amire Simeone nem képes. Amikor tolta a 4-3-3-t támadóban pár éve az tökre jól állt nekik aztán megint visszaállt a fosra. Biztosra megy. BL döntősök már soha nem lesznek, bajnokok is nehezen. Akkor meg már nem mindegy? Igazán megpróbálhatna egy szép focit játszó játékot.

Kb olyan mint mourinho. Felrakta magát a térképre, majd kiradírozta magát onnan.
Se Mou, se Simeone nem radirozta ki magat sehonnan. Mind a ketten valami egyedulallot hajtottak vegre, mas mas modon.
Amit elertek az a maga modjan tortenelem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. december 4., hétfő 12:39

persze, de akkor amikor Simeone nagyot ment az újdonság volt. Mindenki rongyá tűzelve. Ez már kifújt. Ilyenkor kellene megújulni amire Simeone nem képes. Amikor tolta a 4-3-3-t támadóban pár éve az tökre jól állt nekik aztán megint visszaállt a fosra. Biztosra megy. BL döntősök már soha nem lesznek, bajnokok is nehezen. Akkor meg már nem mindegy? Igazán megpróbálhatna egy szép focit játszó játékot.

Kb olyan mint mourinho. Felrakta magát a térképre, majd kiradírozta magát onnan.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 4., hétfő 11:31

ANDS írta:
Realista24 írta: Azert Felix nagy troll.
Nem eleg, hogy golt szerez az Atma ellen, meg unnepel is, mutatva Simeonenak, hogy kapja be, de teszi mindezt Jude golorommel, hogy a Barcasokat is lehessen triggerelni :lol:
És igaza van. Simeone miatt nézhetetlen évek óta a Tico focija, favágó, időhúzó a játékuk, ahelyett, hogy fociznának, mint pl.: a Girona. A keretük megvan a focihoz. A szurkolóikat nem ertem, mit szeretnek ezen a csapaton?
Szerintem nem atomfizika. Az Atletico egy masodvonalas nagycsapat. Folyamatosan hullamzo teljesitmennyel, ha megnezed a tortenelmuket. Simeone ujra feltette a terkepre oket es a tortenelmuk legsikeresebb idoszakat hoztak le.

Legenda az ember, hozzajuk merten legendas teljesitmenyekkel. BL dontok, EL gyozelmek, Barca es Real mellett bajnoki cimek.

Aki ettol tobbet var, vagy akar, az nagyon vakon van egy Atletico Madridnal.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. december 4., hétfő 11:06

Realista24 írta:
Donát írta:

Amúgy 2029 nyaráig van szerződése, 125 milliót fizetett érte a Tico, szerintem kellemetlen lesz még az az ünneplés, amikor kiderül, h a Barca nem tudja kivásárolni. :ike:
Itt csak az Atma veszithet.
Lesz egy jatekosuk, aki nem akar ott lenni, raadasul evi 20 millioert. A vegen ugyis megy, megint kolcsonbe, vagy kolcson opcioval vagy diszkont aron vagy Angliba. Szerintem nincs maradasa, es o is tudja.
Majd elviszi a MU egy százasért. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 4., hétfő 11:04

Donát írta:
Realista24 írta: Azert Felix nagy troll.
Nem eleg, hogy golt szerez az Atma ellen, meg unnepel is, mutatva Simeonenak, hogy kapja be, de teszi mindezt Jude golorommel, hogy a Barcasokat is lehessen triggerelni :lol:
Amúgy 2029 nyaráig van szerződése, 125 milliót fizetett érte a Tico, szerintem kellemetlen lesz még az az ünneplés, amikor kiderül, h a Barca nem tudja kivásárolni. :ike:
Itt csak az Atma veszithet.
Lesz egy jatekosuk, aki nem akar ott lenni, raadasul evi 20 millioert. A vegen ugyis megy, megint kolcsonbe, vagy kolcson opcioval vagy diszkont aron vagy Angliba. Szerintem nincs maradasa, es o is tudja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. december 4., hétfő 11:00

Realista24 írta: Azert Felix nagy troll.
Nem eleg, hogy golt szerez az Atma ellen, meg unnepel is, mutatva Simeonenak, hogy kapja be, de teszi mindezt Jude golorommel, hogy a Barcasokat is lehessen triggerelni :lol:
Amúgy 2029 nyaráig van szerződése, 125 milliót fizetett érte a Tico, szerintem kellemetlen lesz még az az ünneplés, amikor kiderül, h a Barca nem tudja kivásárolni. :ike:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 4., hétfő 10:46

Azert Felix nagy troll.
Nem eleg, hogy golt szerez az Atma ellen, meg unnepel is, mutatva Simeonenak, hogy kapja be, de teszi mindezt Jude golorommel, hogy a Barcasokat is lehessen triggerelni :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. december 3., vasárnap 23:17

Az ég kék. :ozil:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8464
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. december 3., vasárnap 23:11

petiamadridista írta:
Csabi írta: simeone 25. szarosgatyájától csak az szánalmasabb, hogy ez a atlétikó minket simázott.
Azt a meccset a mai napig nem értem, de remélem visszaadjuk nekik.
Semmi nem történt, szimplán Alabára ívelgettek, mi meg futottunk végig az eredmény után mivel egy egyértelmű bírói hiba után megszerezték a vezetést.

Illetve Joselu le lett rakva a padra ami akkor nagy hiba volt, Simeone nem is értette meccs után hogy miért nem játszott kezdőként.

mila
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: mila » 2023. december 3., vasárnap 23:09

nyomorultak, cska nem tudtak betuszkolni egy második gólt. 500k jött volna :lol: :lol:
92:48

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. december 3., vasárnap 23:06

Csabi írta: simeone 25. szarosgatyájától csak az szánalmasabb, hogy ez a atlétikó minket simázott.
Azt a meccset a mai napig nem értem, de remélem visszaadjuk nekik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég