Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. március 8., vasárnap 12:30

Mindig meglepődök, hogy milyen kulturált focit tud nyomni ez a Rayo, csak teljesen impotensek a támadások befejezésében.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 7., szombat 16:32

Még egyszer....sose kedveltem,sose volt a szivem csücske,de egy különösebben nem is tehetséges ember,aki hendivel ment neki az életnek Buenos Aires szegény negyedéből,aki 106x szerepelt a nemzeti válogatottban,majd edzőként elvitt egy középszerű csapatot a BL döntőbe,az nálam tisztrletre méltó,még akkor is ha nem ő a szimpátia szobra.
Nem kedvelem,nem szeretem,de ettől függetlenül az a fajta munka amit beleföccölt abba hogy legyen valaki,az azt hiszem,az élet minden területén sikerre vezethet.Ezt akartam csak körül írni,nem mást.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. március 7., szombat 16:16

Hát az régen volt. :mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. március 7., szombat 16:12

És mi madridisták csak azért érzünk unszimpátiát Simeonéval kapcsolatban mert az Atleti edzőjeként bucira veri a Real Madridot. Ennyi nem több.
Ja, Otto Rehagel csapatát is mindenki csak azért utálta, mert bucira vert mindenkit a csapata...

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. március 7., szombat 16:11

De most komolyan Ancelottit és Simeonét hasonlítgatjuk? Két teljesen, merőben más embertípusról beszélünk. És mi madridisták csak azért érzünk unszimpátiát Simeonéval kapcsolatban mert az Atleti edzőjeként bucira veri a Real Madridot. Ennyi nem több. Ha a Fiorentinával csinálná ezt, akkor mindenki csípné. Én különösképpen nem utálom, megérdemli a tiszteletet, persze amikor 3-0 égtünk ellenük és beleröhög a pofánkba akkor nyilván én is szíven szúrtam volna, de hát aki veszít az így jár.

más: fu ma a Bilbao ellen játszunk idegenben? :lol: Úgy érzem holnap este már nem mi lesz a tabella első helyén.
Kérdés hogy a srácok melyik arcukat fogják mutatni. A fáradt faszomtelevan az egésszel, vagy az Elche ellen is jól működő csapatjátékot?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adamzz 2015. március 7., szombat 16:13-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 7., szombat 16:08

ancelotti nyert 3 blt, mittudom én hány kupát, stb.. de nem ugrál, meg pofázik ennyit.. úgyh ez nem érv, h "ez a recept". ez sehol sem recept.
Én a nagybetűs Életre gondoltam,nem kifejezetten a focira.
én az emberi oldalára gondoltam, amit játszik.. az vmi undorító. annyira tenyérbemászó, h az vmi elképesztő. de én nem mondanám, h ez a példa. de, ha vkinek ez a példa, akkor áldásom rá.
Nyilván le lehet vonni a megfelelő következtetéseket,csak a fociból...
A példa az elhivatottság,a következetes munka,hogy legyek valaki...ezt perfect megcsinálta az emberünk,szimpátia ide vagy oda...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. március 7., szombat 16:06

Toti írta:
Ha vinni akarja az ember valamire,ez a recept.
ne már.
:lol: :lol:
ancelotti nyert 3 blt, mittudom én hány kupát, stb.. de nem ugrál, meg pofázik ennyit.. úgyh ez nem érv, h "ez a recept". ez sehol sem recept.
Én sem receptnek mondanám, hanem egyfajta fortélynak. Sok- sok különböző módon lehet az ember sikeres, és ahhoz, hogy valaki sikeres legyen, újat kell mutatnia, amit a másik még nem mutatott. Nem lehet mindenki Carlo Ancelotti, sem Mourinho...viszont most már Simeone sem. Ő emiatt lett valaki, ő ettől Simeone. Jól néznénk ki, ha mindenki olyan lenne, mint Ancelotti, aki nem pofázik annyit, nem tenyérbemászó és stb. Szerintem. De jól van ez így, miattuk színes a futball, az ilyenre is szükség van.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 7., szombat 15:59

Ha vinni akarja az ember valamire,ez a recept.
ne már.
:lol: :lol:
ancelotti nyert 3 blt, mittudom én hány kupát, stb.. de nem ugrál, meg pofázik ennyit.. úgyh ez nem érv, h "ez a recept". ez sehol sem recept.

én az eredményeit egyáltalán nem degradáltam le és nem is teszem, sőt el is ismerem. kíváló szakembernek tartom és sokat veszít vele az atletico, ha távozik.. a legtöbbet.

én az emberi oldalára gondoltam, amit játszik.. az vmi undorító. annyira tenyérbemászó, h az vmi elképesztő. de én nem mondanám, h ez a példa. de, ha vkinek ez a példa, akkor áldásom rá.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 7., szombat 15:50

remélem takarodik.
ennyire unszimpatikus ember kevés van a labdarúgásban, nem pláne a padon.
ökölbe szorul kezem mikor meglátom a fejét.
Ha vinni akarja az ember valamire,ez a recept.Ha csak nem születik arany kanállal a pofájában. Amire,valljuk meg,igen kicsi az esély.
Lehet a faszit nem csípni,utálni vagy lenézni...de egy valami biztos...fel tudta magát építeni a szarból,mindegy hogy,és ez,ha valaki el akar érni valamit ebbe a kurva életben,követendő példa lehet.
Nem csípem,pláne nem szeretem,de elismerem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 7., szombat 15:35

hunmadridista írta:Hatalmasat nyerne Simeonéval a City...viszont a spanyol bajnokság meg sokat veszítene...egyértelműen ő az Atletico sikereinek a kulcsa...nem tudom, mennyire lennének képesek kiheverni egy ekkora kaliber távozását...mondjuk gondolom csak kacsa egyelőre ez a hír, hogy megy az argentin...
remélem takarodik.
ennyire unszimpatikus ember kevés van a labdarúgásban, nem pláne a padon.
ökölbe szorul kezem mikor meglátom a fejét.

meg mikor 2-3 gólos hátrányban vannak azt játsza a faszacsávót és mutatogatja a közönségnek, h tüzelje őket, hajtsák, űzzék.. hagyjon már. annyira játszik, h hihetetlen.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 7., szombat 15:34

Mára egy győzelmet kérek,nem érdekel hogy seggen csúszós 1:0,vagy gála,legyen meg,ma ez a lényeg.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 5., csütörtök 17:18

Hatalmasat nyerne Simeonéval a City...viszont a spanyol bajnokság meg sokat veszítene...egyértelműen ő az Atletico sikereinek a kulcsa...nem tudom, mennyire lennének képesek kiheverni egy ekkora kaliber távozását...mondjuk gondolom csak kacsa egyelőre ez a hír, hogy megy az argentin...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 5., csütörtök 13:37

Melyik az a gazdagabb es nagyobb klub az atleticonal, ahol szukseg van ilyen egydimenzios csatarra?
Bayern,city,MU.....arsenal :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 5., csütörtök 13:12

Csabi írta:mekkora derbik lesznek a city-chelsea meccsek úristen. :lol: :lol: :lol: :lol:
az lesz, hogy baszkodják át egymás térfelére a labdát "nem, támadjatok ti" szöveggel :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. március 5., csütörtök 12:56

mekkora derbik lesznek a city-chelsea meccsek úristen. :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 5., csütörtök 11:45

sonic írta:
Realista24 írta:Simeone Cavanit kérte a nyári mikulástól.
Atma-ban kb mindegy ki a csatar ha tud fejelni. Leigazoljak, megtanitjak gusztustalanul viselkedni, fetrengeni meg szabalytalankodni, es meg van oldva a poszt. Erre minek egy meregdraga Cavani?
Egy uruguayit nem kell megtanitani, azok mar tudjak az ilyen dolgokat.

Melyik az a gazdagabb es nagyobb klub az atleticonal, ahol szukseg van ilyen egydimenzios csatarra? Az ok, h szegenyes a piac, de az a klub aki kitudja vasarolni es megtudja fizetni, ott alapvetoen kell lennie legalabb egy ilyennek(vagy jobbnak).
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. március 5., csütörtök 11:21

Ha ő nem, akkor senki se fog majd csapatot csinálni a cityből. korunk legnagyobb motiváló edzője. Folyamatosan talpon van, üvölt, ordít hogy ki merre, mit hogyan. Aki ennyi ideig tud egy ilyen eredményes fostalicska atleticot kézben tartani annak azért minden elismerésem. Remélem nyáron tényleg dobbant és megy a citybe. Mondjuk akkor lehet összeomlik az atl madrid teljesen, és megint kétcsapatos lesz a bajnokság. :'(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 5., csütörtök 9:26

Akkor odavisszi a fél Atleticot... :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 5., csütörtök 9:23

Atletico Madrid coach Diego Simeone is stalling on a new contract with the Spanish champions because he wants the Manchester City job and is waiting until the summer to see what happens with Manuel Pellegrini.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 5., csütörtök 9:08

Ha továbbra is így fejlődik, akkor jó nagy bar.m, ha az Atmában herdálja el a legszebb éveit. De ezt csak én látom így, meg valamilyen szinten logikusnak is tűnik nekem.
Most gondold el, jön LE, Xavit kidobja, Iniestát padra rakja, Messivel közben összeveszett és még az ősz is fostalicska volt nálatok. Mi lenne ott most? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég