Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11197
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 5., kedd 14:53

kiserik írta:
dzsi91 írta:

pl ezek között a nagy szakértések között soha nem hallottam olyan meccs elemzést, hogy megemlítették volna, hogy mondjuk az egyik csapat hétközben ezzel meg azzal játszott hanem tényleg mint akik fifáznak az adott meccset elemzik minden féle külső körülményt figyelmen kívül hagyva.

Ez a jelenség az utóbbi időben itt is felütötte a fejét rendesen.

Küzdök is ellene évek óta :mrgreen: Amikor a bajnoki címek útán ment a sírás amikor épp dinasztiát építettünk európában. Pl egy bl+bajnoki cím kombó nem csak 70 meccs a lábakban de pszihésen is rengeteget elvesz, jóllakottság fáradtság kurva nehéz. Nem fogod tudni meggyőzni egyik játékost sem, hogy ősszel úgy pörögjön mint tavasszal tette, vagy hogy egy getafe elleni idegenbeli púpahátukon meccsen azt hozzák mint hétközben egy bl elődöntőn.

Ezért áldom az eget, hogy az utóbbi években Ancelotti és Zidane ült a padunkon nem pedig valami laptop edző.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. március 5., kedd 14:44

dzsi91 írta:

pl ezek között a nagy szakértések között soha nem hallottam olyan meccs elemzést, hogy megemlítették volna, hogy mondjuk az egyik csapat hétközben ezzel meg azzal játszott hanem tényleg mint akik fifáznak az adott meccset elemzik minden féle külső körülményt figyelmen kívül hagyva.

Ez a jelenség az utóbbi időben itt is felütötte a fejét rendesen.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11197
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 5., kedd 14:40

MorataMartin írta: Az ilyen Peet félékkel, vagy magával Péterrel az a legnagyobb baj, hogy rohatul nem tudja el fogadni például, ha nincsen igaza. Lásd a 2022-es Bajnokok Ligája-győzelmünket, amikor minden körben kiejtett minket :lol: Ez ilyen annak örülnek, ha Real Madriddal valami rossz dolog történik, mert saját magukat látják igazolva az életben. Péterünk szerintem ezért fantasztikus szombat estéje lehetett. Ezek azok akik kitalálták, hogy Xavi zseniális edző, csak a béna játékosai nem képesek megvalósítani amit ők akarnak.
És pont azért kapkodott levegőért mert semmi érzéke nincs a sporthoz, könyvből tanulja követi a statisztikákat aztán les ki mint hal a szatyorból, hogy a Real miért ejtett ki mindenkit az ugyanis nincs benne a statisztikákban, hogy a bernabeuban bl elődöntőn mondjuk a hazai csapat ikszgéjét felkéne szorozni 3-al, hogy a végén kijöjjön a matek. Ilyenkor jön a nagy statisztikus és bedobja a szerencsét mint végső érv aztán a következő meccsen is meg azután is és senki nem bassza pofán a studióban.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2024. március 5., kedd 14:27

Az ilyen Peet félékkel, vagy magával Péterrel az a legnagyobb baj, hogy rohatul nem tudja el fogadni például, ha nincsen igaza. Lásd a 2022-es Bajnokok Ligája-győzelmünket, amikor minden körben kiejtett minket :lol: Ez ilyen annak örülnek, ha Real Madriddal valami rossz dolog történik, mert saját magukat látják igazolva az életben. Péterünk szerintem ezért fantasztikus szombat estéje lehetett. Ezek azok akik kitalálták, hogy Xavi zseniális edző, csak a béna játékosai nem képesek megvalósítani amit ők akarnak.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 5., kedd 14:23

tehát visszatértünk az alapkérdéshez, nekem egy közgazdász vagy pöcsömöccse ne magyarázzon már futballról magasról, mintha ő jobban értene hozzá, mert 3 könyvvel többet olvasott a témában....
amit ezek az emberek tudnak, azt bárki, elsajátíthatja, meccset nézel, irodalmat olvasol, aztán jónapot.
azt gondolom x év meccsnézés után nyugodt szívvel lehet ezeket az embereket elküldeni a picsába, és nyugodtan konstatálni, ha faszságot beszélnek.
a heti egyszer leülök szombat délután meccs elé mert várom, hogy kész legyen a délutáni süti tipusu casual arcoknak lehet csodálkozni meg tátott szájjal figyelni, miket mond 1-2 ilyen "zseni" a tévében, de aki látja is a meccset és nem csak nézi, annak ez halom maszlag meg time filler két félidő között, értelmetlen.
Engem nem érdekel, hogy mit haluzol bele a régi, meg mai fociba.
nehéz szöveg, sajnálom, igyekszem világosabban írni.
senki se beszélt régi fociról, csakis a mairól, azt elmúlt kb 10 évről.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11197
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 5., kedd 14:22

Én úgy vagyok vele, hogy az egész sportág pszihológiai részéről beszélhetünk mert az is kurva fontos és ahhoz lehet érteni józan ésszel. A taktikai dolgokba is bele lehet menni egy bizonyos szintig de amikor ez a balfasz peet meg a haverjai bazdmeg könyvet írnak arról, hogy hogyan kell egy focimeccset nézni meg dobálózik az ikszgéről mintha az valami egy gyűrű mind felett dolog lenne amikor fogalma sincs, hogy egy ancelotti vagy gvardiola egyáltalán hányszor is veszi egyáltalán figyelembe az ikszgét akkor az vicc kategória.

pl ezek között a nagy szakértések között soha nem hallottam olyan meccs elemzést, hogy megemlítették volna, hogy mondjuk az egyik csapat hétközben ezzel meg azzal játszott hanem tényleg mint akik fifáznak az adott meccset elemzik minden féle külső körülményt figyelmen kívül hagyva.

Meg alapból amennyi meccsről meg bajnokságról beszélnek azt nem lehet követni max ha 0-24ben a tv előtt ülsz. Beleböfögnek mindenbe azt annak a 70%át nem is látták megnézik a statokat és már jön is a szakértés.

balfaszok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

hugovics111
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2024. március 5., kedd 12:54

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hugovics111 » 2024. március 5., kedd 14:20

hehetheoriginal írta: tehát az uefa edzőképzésben részt vevő edzők tömkelege, és a produktum, ami az ő kezük közül kerül ki hosszú évek óta, a nézhetetlen egyenfutball, az egyéniségek teljes kiölése a sportágból, az nem nevezhető betanítottnak. :taps:
Engem nem érdekel, hogy mit haluzol bele a régi, meg mai fociba.

A netes szakértők és a ki mennyit dekázott életében témához szóltam hozzá.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. március 5., kedd 14:17

csak volt jobb dolgunk is, továbbtanultunk, vagy épp rendes, értelmes szakmát választottunk, tanultunk ki/meg, és tettük bele az energiát és a munkát.
attól még egy ilyen alantasabb szintű dologról, mint a fodball, engedtessék már meg minket is hagyni beszélni és társalogni.
mégiscsak nem épp egy atomfizika.
de pont ezt csinaltak ok is, nagy reszuk kozgaszdasz, stb. :mrgreen:

en ertem, hogy jo lenne egy arany kozeput, futballmulttal rendelkezo szakertok akik nem keverik ossze a sevillas es interes adrianot vagy nem a 10000x hallott kozhelyeket puffogtatjak, mint simek, korsos es tarsaik...de eleg vekony mezsgye.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 5., kedd 14:15

tehát az uefa edzőképzésben részt vevő edzők tömkelege, és a produktum, ami az ő kezük közül kerül ki hosszú évek óta, a nézhetetlen egyenfutball, az egyéniségek teljes kiölése a sportágból, az nem nevezhető betanítottnak. :taps:
mert olyanokat mondanak, amiket nem értetetek
:kalapos:
ez még mindig a futball nevű sportág és nem elektromágneses terek előadás a bme-n :coffee:
Nem, a példámban a pilóta az elemző, a gépszerelő a focista.
jól elferdítetted a példámat, nem ez volt a téma. :lol:
de akkor ha szerinted a focisták gépszerelői értelmi képességekkel rendelkező lebutított betanított darab-darab jómunkásemberek, akkor mégis mi a faszt lehet órákon át statisztikákból következtetni meg elemezni? :lol:
mikor a gólok nagy része egyéni hibákból születik, akkor most ha az emberi tényezőt nézed, akkor meg pláne feleslegesek ezek a mindenféle megmondóemberek meg elemzők, csak csupa ingyenélő semmirekellő, ez nem tudás, ez nem szakma...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 5., kedd 14:14

BLevi96 írta: Beismeri a hibáját azzal nem sokra megyünk. Nem kérdezték meg töle, hogy miért fújta le támadas közbe a meccset?! Kíváncsi lennék mennyit kapott azért, hogy így lejárassa magát.
Ekkora hibánál a lapokat minimum vissza kellene vonni, de még a végeredményt is fellebbezném.
Azt irjak, hogy 4 meccs eselyes neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4889
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. március 5., kedd 14:12

hugovics111 írta: Szerintem ez csak egy reflexből előszedett valami, mert olyanokat mondanak, amiket nem értetetek, vagy csak nem mondott jót a kedvenc csapatról.
Emlékeim szerint éppen Realista volt itt aki nagy lelkesedéssel linkelgette Kompany, az egyik népsportos ilyen exblogger írásait, aki valoszinűleg a legbutább közülük a focihoz.
hehetheoriginal írta: hmm értem.
tehát akkor egy ostoba betanított technikushoz hasonlítod az edzőket, és azokat a szagértőket is, akik erről mindenfelé "okítanak" nagy arccal, akik csak lyukakat fúrnak meg csavarokat tesznek a lyukakba pl.
akkor viszont pláne ne próbálja meg nekem megmagyarázni, hogy mi miért van, mert azt a munkát tényleg bárki képes megcsinálni, és hát szinte 99%, hogy okosabb és értelmesebb is vagyok náluk, fel tudom én is fogni magamtól, hogy mit látok.
Nem, a példámban a pilóta az elemző, a gépszerelő a focista. És egyébként is csak próbalod ráhúzni ezt a betanított kattanásodat.
De ennyire szar itt minden akkor miert jossz vissza rendszeresen gatyesz?

hugovics111
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2024. március 5., kedd 12:54

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hugovics111 » 2024. március 5., kedd 14:05

Szerintem ez csak egy reflexből előszedett valami, mert olyanokat mondanak, amiket nem értetetek, vagy csak nem mondott jót a kedvenc csapatról.
Emlékeim szerint éppen Realista volt itt aki nagy lelkesedéssel linkelgette Kompany, az egyik népsportos ilyen exblogger írásait, aki valoszinűleg a legbutább közülük a focihoz.
hehetheoriginal írta: hmm értem.
tehát akkor egy ostoba betanított technikushoz hasonlítod az edzőket, és azokat a szagértőket is, akik erről mindenfelé "okítanak" nagy arccal, akik csak lyukakat fúrnak meg csavarokat tesznek a lyukakba pl.
akkor viszont pláne ne próbálja meg nekem megmagyarázni, hogy mi miért van, mert azt a munkát tényleg bárki képes megcsinálni, és hát szinte 99%, hogy okosabb és értelmesebb is vagyok náluk, fel tudom én is fogni magamtól, hogy mit látok.
Nem, a példámban a pilóta az elemző, a gépszerelő a focista. És egyébként is csak próbalod ráhúzni ezt a betanított kattanásodat.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 5., kedd 14:00

'shutterisland írta:
Ezekkel a Peet meg Kele kaliberű kölykökkel nem az a fő gond, hogy buták a focihoz és életükben nem rúgtak egy egyeneset a labdába, hanem az a gőg és “mindenkinél jobban értek hozzá” attitűd, amit képviselnek.
ezzel egyetertek, de szerintem itt a forumon is vannak joparan, akik arrogansan, lenezo modon, rohogo szmajlikkal ervelve "szakertenek", konkretan 1-2 embernek a tukorkepet latom peet stilusaban, csak nyilvan akkor ez nepszerubb, ha valaki azt hajtja igy, amit itt a tobbseg gondol.

pedig nem hiszem, hogy 20-nal tobb nb-s meccset ossze tudnank kalapozni a kb 50-100 aktiv tag kozul.

a kulonbseg csak annyi, hogy ok "nyertek hangszorot".
nyilvan részben rám gondolsz, mint arrogánsan lenéző módon érvelő, és igazad is van. :mrgreen:
csak abban nincs, hogy én - és sztem sokan innen mások is, mert tartom őket annyira értelmesnek a hsz-eik alapján -, ha akartuk/ák volna, lehettünk volna edzők, labdarúgásban dolgozó bárkik, akárkik, szakértők, mlsz dolgozók bármik.
csak volt jobb dolgunk is, továbbtanultunk, vagy épp rendes, értelmes szakmát választottunk, tanultunk ki/meg, és tettük bele az energiát és a munkát.
attól még egy ilyen alantasabb szintű dologról, mint a fodball, engedtessék már meg minket is hagyni beszélni és társalogni.
mégiscsak nem épp egy atomfizika.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 5., kedd 13:50

'shutterisland írta:
Ezekkel a Peet meg Kele kaliberű kölykökkel nem az a fő gond, hogy buták a focihoz és életükben nem rúgtak egy egyeneset a labdába, hanem az a gőg és “mindenkinél jobban értek hozzá” attitűd, amit képviselnek.
ezzel egyetertek, de szerintem itt a forumon is vannak joparan, akik arrogansan, lenezo modon, rohogo szmajlikkal ervelve "szakertenek", konkretan 1-2 embernek a tukorkepet latom peet stilusaban, csak nyilvan akkor ez nepszerubb, ha valaki azt hajtja igy, amit itt a tobbseg gondol.

pedig nem hiszem, hogy 20-nal tobb nb-s meccset ossze tudnank kalapozni a kb 50-100 aktiv tag kozul.

a kulonbseg csak annyi, hogy ok "nyertek hangszorot".
Az a gond shuti, nem az nb1-es meccsek hianya latszodik ezeken a sracokon, hanem, hogy tesibol felmentettek voltak.

Mint az egyszeri apuka a kisfiam csapatabol, aki a gyerek anyjaval sirva fakadt, mert a gyerekuk nem jegkorongozott tovabb, hanem focizott. Apuka akkor latott labdat eloszor nagyjabol, de harom honappal kesobb, mar szakmai igazgatonak kepzelte magat az edzeseken es meccseken.

Ezt nem erti hugovics sem ahogy latom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. március 5., kedd 13:43

Ezekkel a Peet meg Kele kaliberű kölykökkel nem az a fő gond, hogy buták a focihoz és életükben nem rúgtak egy egyeneset a labdába, hanem az a gőg és “mindenkinél jobban értek hozzá” attitűd, amit képviselnek.
ezzel egyetertek, de szerintem itt a forumon is vannak joparan, akik arrogansan, lenezo modon, rohogo szmajlikkal ervelve "szakertenek", konkretan 1-2 embernek a tukorkepet latom peet stilusaban, csak nyilvan akkor ez nepszerubb, ha valaki azt hajtja igy, amit itt a tobbseg gondol.

pedig nem hiszem, hogy 20-nal tobb nb-s meccset ossze tudnank kalapozni a kb 50-100 aktiv tag kozul.

a kulonbseg csak annyi, hogy ok "nyertek hangszorot".

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 5., kedd 13:40

hugovics111 írta:
hehetheoriginal írta:
a kérdés, amivel elengedlek gondolkodni, hogy a repüllő amivel repülsz, ott olyan pilótát akarsz, aki jól mondja el az aznapi időjárást, vagy aki a végén problémamentesen le is teszi a betonra a cuccot? :lol:
Ez inkább olyan mintha egy pilótán azt kérnéd számon, hogy mennyit szerelt életében repülőt és minden egyéb gépet.
hmm értem.
tehát akkor egy ostoba betanított technikushoz hasonlítod az edzőket, és azokat a szagértőket is, akik erről mindenfelé "okítanak" nagy arccal, akik csak lyukakat fúrnak meg csavarokat tesznek a lyukakba pl.
akkor viszont pláne ne próbálja meg nekem megmagyarázni, hogy mi miért van, mert azt a munkát tényleg bárki képes megcsinálni, és hát szinte 99%, hogy okosabb és értelmesebb is vagyok náluk, fel tudom én is fogni magamtól, hogy mit látok.
thereisonly1ronaldo

hugovics111
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2024. március 5., kedd 12:54

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hugovics111 » 2024. március 5., kedd 13:37

hehetheoriginal írta:
a kérdés, amivel elengedlek gondolkodni, hogy a repüllő amivel repülsz, ott olyan pilótát akarsz, aki jól mondja el az aznapi időjárást, vagy aki a végén problémamentesen le is teszi a betonra a cuccot? :lol:
Ez inkább olyan mintha egy pilótán azt kérnéd számon, hogy mennyit szerelt életében repülőt és minden egyéb gépet, mennyiszer volt olajos a keze.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hugovics111 2024. március 5., kedd 13:40-kor.

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. március 5., kedd 13:30

Ezekkel a Peet meg Kele kaliberű kölykökkel nem az a fő gond, hogy buták a focihoz és életükben nem rúgtak egy egyeneset a labdába, hanem az a gőg és “mindenkinél jobban értek hozzá” attitűd, amit képviselnek.

Arról már nem is ejtek szót, hogy milyen pitiáner dolog álnéven beírogatni vagy letiltogatni a közösségi felületeken azokat, akik érdemi és normális kritikát fogalmaznak meg velük szemben vagy építő jellegű vitát próbálnak elindítani.

Egyszerűen, ha a mai vagy közelmúltbeli időkben nem voltál legalább megyei szinten közelében egy öltözőnek, akkor nem vagy komolyan vehető, mint szakértő.
Nem véletlenül nincsenek már olyan edzők, akik nem fociztak, csak padban tanulták a szakmát.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 5., kedd 13:29

á ez a nyomorult gatyesz lesz, hallod öcskös lassan elfogynak az emailcimek az újraregeléshez :lol:

a kérdés, amivel elengedlek gondolkodni, hogy a repüllő amivel repülsz, ott olyan pilótát akarsz, aki jól mondja el az aznapi időjárást, vagy aki a végén problémamentesen le is teszi a betonra a cuccot? :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 5., kedd 13:17

hehetheoriginal írta: ment is a minusz :lol:

hallod dagadtpeet csinalj mar egy rövid vidit kövi premierleakbe egy 5 db-ot dekázz már focilabdával, aztán békén hagylak, mondhatod tovább amit akarsz :lol:
Lehet megjott :lol: vagy valami haver/elvakult koveto.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 239 regisztrált és 0 vendég