Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 13., péntek 21:11

Kerlon írta:
R.M.C.F írta:Nem tudom ki hány valencia meccset látott,de a real ellenin 100%ot adtak , a többin meg ..... :coffee: a miénkhez képest még a sok győzelem ellenére is ......ló*****szt.
biztos azért lihegnek a matracosok nyakában, mert hót szarok voltak a maradék 25 meccsükön, amit nem ellenünk vívták :coffee:

A miénk ellenin milyenek voltak? Majd írd meg? Aztán nézz meg 3 másik Valencia meccset és hasonlítsd össze...és írd meg.


ááá mindegy,hagyjad,felesleges. Csak az idődet pazarlod.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 13., péntek 21:07

R.M.C.F írta:Nem tudom ki hány valencia meccset látott,de a real ellenin 100%ot adtak , a többin meg ..... :coffee: a miénkhez képest még a sok győzelem ellenére is ......ló*****szt.
biztos azért lihegnek a matracosok nyakában, mert hót szarok voltak a maradék 25 meccsükön, amit nem ellenünk vívták :coffee:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 13., péntek 20:58

Nem tudom ki hány valencia meccset látott,de a real ellenin 100%ot adtak , a többin meg ..... :coffee: a miénkhez képest még a sok győzelem ellenére is ......ló*****szt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 10., kedd 20:30

és barca veréssel
:lol: :lol: majd ha piros hó esik angyalka......3at ver nekik a barca,messi fuckot mutat LE-nek és tol 2őt meg rúgat egyet suarezzel.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 9., hétfő 11:34

Zsombor írta:Tudod mikor fogok sírni Benőkém? Ha többet nem írsz ide. De akkor is majd örömömben. :lol:
:lol:
:lol: :lol:
De ha majd úgy adódik hogy fordul a kocka,akkor aki rinylat,az kussol,akkor derogalja majd annyit odabiggyeszteni,bocs még is tévedtem...mindig rüheltem ezt a fajta majdmegmondomkihaénnem hozzállást egy csipetnyi önkrikitika nélkül...na off vége.

Azt a tizit tényleg nem értem minek kellett újrarúgatni,az a meccs már akkor le volt futva...vagy így kettőt ér? :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. március 9., hétfő 9:17

Csabi írta:ez a 6-7 pont még a határ egy-egy vereség és 3-4 lesz, de ha ettől nagyobbra nő a különbség, akkor tényleg vége.
az idei összteljesítményüket figyelembe véve írtam, hogy sok.
tavaly nagyon sok olyan meccsen hozták el a 3 pontot a bajnokságban, ahol nem voltak jók vagy nem voltak jobbak, idén ez a "képességük" mintha kissé megkopott volna.

szerintem ha nem történik valami nagy blama, akkor a real és a barca a tavalyi szezonhoz hasonlóan valahol 90 pont környékén zárja a szezont, az atleticonak ehhez a pontmennyiséghez nagyjából az összes hátralévő meccsét le kellene hoznia.

az egyetlen "esélyüket" abban látom, hogy ha most a leverkusen ellen kiesnek, aztán a szezon további részében csakis a bajnokságra összpontosítva valami szenzációs győzelmi szériával és barca veréssel beesnének a végére valami pontegyenlőséggel, más szitut jelenleg nem bírok elképzelni.
de ezt is nehezen.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. március 9., hétfő 8:12

ez a 6-7 pont még a határ egy-egy vereség és 3-4 lesz, de ha ettől nagyobbra nő a különbség, akkor tényleg vége.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 9., hétfő 8:11

simeone: nem a ligáért harcolunk
:lol: :lol:
megint nyomja a ferdítést.
nyílván bajnoki címvédőként, nem a ligaelsőségért harcolnak.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. március 9., hétfő 0:56

tavaly elég sokan hittük, hogy leereszt a matrac, de idén tényleg úgy néz ki.
ez a 6 és 7 pont màr azért komolyabb hátrány a real-barca duóval szemben.
a kupàból kiestek, és ha jól meccsel a leverkusen, könnyen búcsút inthetnek a bl-nek is.

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Nas » 2015. március 8., vasárnap 19:25

Na itt az idő megmutatni a Valenciának, hogy ki a 3. csapat Spanyolországban. Szerintem benne van a győzelmük.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. március 8., vasárnap 19:18

Canales amazing gólja: https://www.youtube.com/watch?v=cNvv3e_zL_I
vegyük vissza azonnal.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. március 8., vasárnap 15:50

Hagyjuk mar szegeny Modricot annak a sracnak kell 1honap hogy ujra formaba lenduljon es felvegye a ritmust..inkabb a gond a jatekosok visszaeseseben van..mindenki tudasa alatt jatszik hetek ota es nem tudnak kijonni ebbol az allapotbol..harmasaval negyesevel szartak a golokat..es ugyanezek a jatekosok voltak ..most nem megy ilyen a labdarugas ..vannak kisebb nagyobb hullamvolgyek ..hat mi jo nagyba csoppentunk! Ancelotti is tehetetlen..nem tehet errol senki..persze a feleloseg mindig az edzoje ha nem megy a jatek az edzot veszik elo azt a legkonnyebb.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. március 8., vasárnap 15:04

Sierra írta:
hamesz írta:
Tudtommal még Messi nem nyert aranycipőt és még vannak hátra meccsek. :) Oké, hogy ő az esélyes, mert a barcának legalább van támadójátéka, de azért gólkirályt itt is a végén hirdetnek :)

engem sokkal jobban idegesít, hogy újra rúghatta a tizit...
Hogyne nyert volna, 3 éve 50 gólt szerzett a bajnokságban, rémlik?
Meg még azon kívül 2x megnyerte.
Szerintem ő erre a szezonra érti, hogy még nem nyerte meg az aranycipőt, még nem! :hmmm:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 8., vasárnap 15:02

hamesz írta:
ikarus93 írta:Messi rughat 100 gólt is egy szezonba, nálam akkor is CR lesz a nagyobb focista és sportember.
Tudtommal még Messi nem nyert aranycipőt és még vannak hátra meccsek. :) Oké, hogy ő az esélyes, mert a barcának legalább van támadójátéka, de azért gólkirályt itt is a végén hirdetnek :)

engem sokkal jobban idegesít, hogy újra rúghatta a tizit...
Hogyne nyert volna, 3 éve 50 gólt szerzett a bajnokságban, rémlik?
Meg még azon kívül 2x megnyerte.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. március 8., vasárnap 14:06

Jah hogy vezetik a bajnokságot?
Jelenleg tobb golt lottek kevesebbet kaptak es a gol királyuk cr szintjén. Ez van. Melozni kell megjobban...eredmény csaknugy lessz.
A barca se ment el wc-re fosni az osszel amikor minden meccsen jól toltuk vagy amikor őket vertük.
Felalltak es meloztak. Itt az eredmény. A bajnoki cím pedig májusban dől el!
Néha azon filozófalom hogy ha most is lenne egy 3ik csapat mint pl a tavalyi Atma ezer százalék hogy kienekelnek a bajnoki cimet a ket csapat szajabol!!!
- Hasta el final, Vamos Real -

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. március 8., vasárnap 14:03

sandorzolika írta:Ne feledjük nekik sevilla lessz a hétvégén ha jol nnéztem szóval a clasioora újra mi is mehetünk pint előnnyel!
Rosszul láttad.Jövő héten az Eibarhoz megyünk.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. március 8., vasárnap 13:53

O hagyjuk már ezt a sok rinyalast de tényleg.
Ez van jelenleg hogy nekuk megy a szekér ha döcögosen (malaga) de megy.
Mi meg azoknak nem tudunk lőni gólt golokat akikek az osszel rendesen kitomtunk.
Ez van. Ha menne a csapat a barca vagy 6-9pontra lenne a hátunknal messi meg -10 cr után.
De amint látjuk nekünk sehogyan sem megy mostanság...igy egyértelmű hogy beert es előzött a barca ahogy messi is fog ha igy megy tovább.
Ha talán nyerünk a clasicon a kutyát nem fogja érdekelni hogy messi hany gollal vezeti a bajnokságot vagy fordítva úgyszintén!
A plussz a ket csapat között az hogy a barca igy vagy ugy de behuzza azokat a meccseket amelyeken mi szenvedünk.
Ne feledjük nekik sevilla lessz a hétvégén ha jol nnéztem szóval a clasioora újra mi is mehetünk pint előnnyel!
Egy dolog szent...nalunk a csatár játék 0 de ebben a kp is magasan benne van...nem hiszem hogy akkora megváltást tud hozni Modric de abban biztos vagyok hogy fel lábbal is többet fog segíteni isconak es kroosnak mint bárki eddig.
Amitől félek az hogy carlo nem pihenteti a sárga lap fenyegetettjeinket...az pedig vissza üthet.
Azt hiszem a bl-ben is ha kroos lapot kap kihagyja a következő meccset. Na ezekre kellene odafigyelni de én már előre látom a bajt...
Kérdés látván alves hujeseget es a jo pár sárgát. A sevilla ellen van olyan játékos a barcaban aki ha besargul akkor eltiltjak a clasicorol???
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. március 8., vasárnap 13:48

ezt az egyből piros után 2 meccset nem tudom ki adta be de nem így van. 1 piros 1 meccs. ha olyan súlyos az eset akkor elmeszelhetik többre is. de alapjáraton 1 meccs.

angoloknál létezik egy olyan szabály hogy 5. sárga után 1 meccs pihi , 10. után 2 meccs pihi 15. után 3 meccs...stb.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 8., vasárnap 13:48

beszariak mindenütt. mi a faszt gondoltatok, 10 fordulóval a vége előtt bajnokok leszünk? minden meccset 4 gólokkal nyerünk? sose lesz formaingadozás? aki nem bírja elviselni, hogy rezeg a léc, menjen a bayernnek szurkolni, azok 4-5 évente egyszer buknak bajnokságot. amúgy meg kurvára megúszós ez a károgás. ha bukunk, le lehet írni, hogy "én előre megmondtam", ha meg nyerünk, mindenki azzal lesz elfoglalva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 8., vasárnap 13:47

ebben a hszben nagy tartalom volt. személyeskedés megy egy oldalról meg a kettős mérce. nem kell reagálni minden kommentemre és akkro nem érnek impulzusok :coffee:
Le se szarom, hogy ha személyeskedésnek véled, kiérdemelted. Kénytelen vagyok reagálni, mert negatív hatással vagy a fórumra, az ilyeneknek az nso-n a helyük vagy a 'distán a botok között.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég