Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. március 15., vasárnap 13:08

dzsi91 írta:minden más csak az adott szurkoló ízlésétől függ.
Hát ezt írtam én is, kinek mi.


dzsi91 írta:ami a Mainstream szurkolóknak jobban bejön,mert ilyeneken nőtt fel a többség, a triblin,
Nem hiszem, hogy ezen múlna. Nekem az a nagybetűs foci, amit Messi játszik és nem az amit CR. Már amikor van kedve játszani... :mrgreen: De CR-nek mindig van, mégis sokszor eltűnik. Nekem sok ez a görcsölés amit lenyom, sokkal jobb a könnyedség, eredményben ugyanott vannak. De ezzel nem CR-t akarom lehúzni, mert már élő ikon a Real-nál, csak na... Én jobban szeretem a Messi féle játékosokat. Úgyhogy Isco for president!!! :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 15., vasárnap 13:00

dzsi91 írta:CR-nél "tökéletesebb" focisták viszont nem
Ezt nem értem. Miért ő a tökéletes focista?
Sokan mondják, hogy jól lő szabadot, de ez nem igaz, Messi szerintem simán jobban lövi őket. Magassága miatt Ronaldo jobban fejel, mondjuk ebben a mostani formáját elnézve, talán jelenleg a legjobb, de amúgy mindent erőből akar megoldani, nincs olyan könnyedség a játékában, mint Messinek. Kulcspasszokról már nem is beszélve. Most nem arról beszélek, hogy ki hány gólpasszt ad, mert azt Ronaldo is ad szép számmal, de míg nála az utolsó passzok csak egy sima bepassz vagy beadás ami jó helyre megy, addig Messi nagyon sokszor megcsinálja, hogy 5-6 ember között pörgeti el a labdát és olyan ütempasszokat ad, hogy csak lesünk.

Tény, hogy rengeteg gólt lő, de én Modricot is sokkal jobb játékosnak tartom nála. Nem gólveszélyesebbnek, de amit a fociról tudni kell, az a horvátban benn van.

Amúgy valószínűleg tényleg szubjektív, de a könnyedség miatt nálam Messi a jobb. Valószínűleg Ronaldoval sem lenne probléma, de mindig annyira görcsöl, hogy nem tud megfelelni saját magának, hogy ez teljesen meglátszik a játékán, a pánikszerű passzain, mikor már rosszul tolja a labdát, vagy nem ütemben indul meg és a nála lassabb védő simán szereli.

És attól függetlenül, hogy láttam már Messihez hasonló játékosokat, attól nekem pl még mindig nem Ronaldo lesz a jobb.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 15., vasárnap 12:50

M1Ö írta: de Messit jobb játékosnak tartom, mint CR-t, nekem az Ő játéka sokkal jobban bejön.

Ebben a mondatban benne van minden(most ezt nem rossz indulatból írom) jobb játékosnak tartod mert jobban tetszik az ő stílusa.Szerintem a hasznosabb játékos a jobb, ebben meg tök egál a két ember(persze a forma ingadozik így egyszer az egyik van a csúcson máskor a másik,most Messi van nyeregben), minden más csak az adott szurkoló ízlésétől függ.

Messi-nek több olyan vonása van ami a Mainstream szurkolóknak jobban bejön,mert ilyeneken nőtt fel a többség, a triblin, CR viszont teljesen egyedi ilyen még nemvolt,hogy valaki minden skilljét a maxra vitte.Messi-t lehet nagyobb zseninek mondani mint CR-t,de Messinél sokkal nagyobb zsenik rohangáltak már a pályán.CR-nél "tökéletesebb" focisták viszont nem.Számomra CR teljesen egyedi, játékstílusban,mentalitásban, Messi-t már látott a futball világ, rengeteg Messit láttunk már, CR-t viszont még nem.

De ez a két fazon annyira uralja a jelenlegi korszakot és annyira fej fej mellet haladnak,hogy már lassan a fingjuk is össze lesz hasonlítva,csak hogy kiderüljön ki a jobb.A válasz senki, kinek mi jön be.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 15., vasárnap 12:37

Ilyen lehetőség jelenleg sajnos nincs :D Ha lenne Ramos-al és Kroos-al rúgatnám,Cr kizárólag 30méterről vagy messzebbről... mondjuk ha eljutna az agyáig,hogy lehet azt tekerni is felőlem lőhetné, nem hiszem,hogy szarul lőné,csak mindig ezt a pózos szart kell nyomatni,pedig így csak messziről fog beakadni.
Èn meg Modrical.Baszott jó rúgótechnikája van a horvátnak,csak sajnos sorszámot kell húznia hogy odaférjen....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 15., vasárnap 12:22

morientes írta:
Émn Bale-re bíznám,legalább 1valamiben hasznos lenne, eddig mindig jól lőtte amikor odakerült.
Én meg leraknàm a padra.És mindenki jól jár...
Ilyen lehetőség jelenleg sajnos nincs :D Ha lenne Ramos-al és Kroos-al rúgatnám,Cr kizárólag 30méterről vagy messzebbről... mondjuk ha eljutna az agyáig,hogy lehet azt tekerni is felőlem lőhetné, nem hiszem,hogy szarul lőné,csak mindig ezt a pózos szart kell nyomatni,pedig így csak messziről fog beakadni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. március 15., vasárnap 12:18

hamesz írta:Most lehet nincs igazam, de én úgy vettem észre, hogy CR-nek jobban odapakolnak. Nem egy meccsen láttam már, hogy háttal van a kapunak de még a tizenhatostól is messze és passzolják neki a labdát és még oda se ért a labda a lábához de a védők már hátulról adogatják neki.
Jól írod, nincs igazad. Messi még többet is kap, már csak a stílusa miatt is. CR ilyeneket ha újra születik sem fog megcsinálni. És ezt nem a "rossz" formája miatt mondom. Kinek melyik stílus tetszik persze, meg ezzel lehet elásom magam itt, de Messit jobb játékosnak tartom, mint CR-t, nekem az Ő játéka sokkal jobban bejön.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 15., vasárnap 12:17

Émn Bale-re bíznám,legalább 1valamiben hasznos lenne, eddig mindig jól lőtte amikor odakerült.
Én meg leraknàm a padra.És mindenki jól jár...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 15., vasárnap 11:18

Remy írta:
A szabadrúgást viszont Kroosra kéne bízni, Leverkusenben is elég jól lőtte anno.
Émn Bale-re bíznám,legalább 1valamiben hasznos lenne, eddig mindig jól lőtte amikor odakerült.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 15., vasárnap 10:30

nmate írta:Azért benne van az is, hogy CR félti magát. Sérülékenyebb alapjáraton, mint Messi ezért esik annyit idő előtt és nem megy tovább agyonrúgatni magát.
Simán adom.Ezért nem tudtam haragudni Neymara sem,mikor "dobálta magát".Hasonló volt a helyzet ott is.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. március 15., vasárnap 10:28

nmate írta:Azért benne van az is, hogy CR félti magát. Sérülékenyebb alapjáraton, mint Messi ezért esik annyit idő előtt és nem megy tovább agyonrúgatni magát.
Ez jogos, és lehet, hogy jobban is járunk azzal, hogy inkább feldobja magát, minthogy lerúgják és kihagyjon 1-2, akár több meccset.

A szabadrúgást viszont Kroosra kéne bízni, Leverkusenben is elég jól lőtte anno.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 15., vasárnap 10:25

Azért benne van az is, hogy CR félti magát. Sérülékenyebb alapjáraton, mint Messi ezért esik annyit idő előtt és nem megy tovább agyonrúgatni magát.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. március 15., vasárnap 10:22

Kerlon írta:Sajnos könnyebben meg is adja magát. Talán az egyik legidegesítőbb dolga C-nek... Néha már-már gyalázatos ez a viselkedése...
Az esetek több mint felénél ha csak kicsit megpróbálna tovább menni gólhelyzet lenne belőle...van egy nagyszerű megoldás erre, elkell tőle venni a szabadrúgásokat. Ha már fekszik legalább olyan rúgja aki el is találja a kaput.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 15., vasárnap 10:18

Össznépi betámadás lett belőle
Nincs itt semmilyen betámadás,csak az van nyersen meg egykicsit penetránsan,hogy a Real Madrid jelen állapotában,önmagához képest úgy szar ahogy van,főleg a motivációs tényezők miatt,és engem rohadtul idegesít,hogy más csapatokat veszünk elő,mintha ők tehetnének róla,hogy spanyolország legmeghatározóbb ccsapata ellen megtesznek mindent amit lehet,ahelyett hogy a saját házunk táján sepregetnénk...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. március 14., szombat 21:53

hamesz írta:Most lehet nincs igazam, de én úgy vettem észre, hogy CR-nek jobban odapakolnak. Nem egy meccsen láttam már, hogy háttal van a kapunak de még a tizenhatostól is messze és passzolják neki a labdát és még oda se ért a labda a lábához de a védők már hátulról adogatják neki.
Hülyeség. Messi ugyanúgy megkapja a rúgásokat, csak ő nem kezd el csapkodni meg színészkedni. Ez kurva idegesítő cr ben.
Amúgy annyira utáltam azokat a hsz-eket olvasni még az ősszel itt a fórumon, miszerint Messi kiégett és ennyi volt. Szinte éreztem hogy tavasszal lesz csúcsra járatva. A csapat meg cr ősszel rohadt jó volt, de sajnos senki se nyert még semmit kurva jó ősszel, csak tavasszal.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 14., szombat 21:50

Sajnos könnyebben meg is adja magát. Talán az egyik legidegesítőbb dolga C-nek... Néha már-már gyalázatos ez a viselkedése...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 14., szombat 21:49

Most lehet nincs igazam, de én úgy vettem észre, hogy CR-nek jobban odapakolnak. Nem egy meccsen láttam már, hogy háttal van a kapunak de még a tizenhatostól is messze és passzolják neki a labdát és még oda se ért a labda a lábához de a védők már hátulról adogatják neki.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 14., szombat 21:45

hamesz írta: Ez tényleg szép volt, de azért a mostani meccsen is elég sokszor választották el a labdától szabályosan. De arra Farkas Norbi se szólt semmit. Aztán tolt egy ilyet és odáig volt. :mrgreen:
Igen, erre az egyetlen videóra alapoztam amit írtam. Ismét megragadtad a lényeget. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 14., szombat 21:42

nmate írta:Nagyon felpörgött a kis hobbit
https://www.youtube.com/watch?v=HxizQJjnXbg
Elég szép volt :|
Mondjuk, ha nem balf@szok az ellenfélnél, már rég feküdt volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 14., szombat 21:40

ziro4vr írta:
nmate írta:Nagyon felpörgött a kis hobbit
https://www.youtube.com/watch?v=HxizQJjnXbg
Elég szép volt :|
Nem gondoltam volna a vb után, vagy ősz vége fele, hogy így felpörög és ennyi góllal fog állni.
Ez tényleg szép volt, de azért a mostani meccsen is elég sokszor választották el a labdától szabályosan. De arra Farkas Norbi se szólt semmit. Aztán tolt egy ilyet és odáig volt. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 14., szombat 21:37

nmate írta:Nagyon felpörgött a kis hobbit
https://www.youtube.com/watch?v=HxizQJjnXbg
Elég szép volt :|
Nem gondoltam volna a vb után, vagy ősz vége fele, hogy így felpörög és ennyi góllal fog állni.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég