Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. május 22., hétfő 11:44

Nem azért all bele mindenki mert o a sztar, hanem mert látja a sok vegleny hogy bele érdemes beleallni, mert magára veszi huszadszor is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. május 22., hétfő 11:43

A spanyol foci mindig is arról szólt, hogy a Real Madridot kell legyőzni. Ez rengeteg, főleg identitás zavaros csapatnak és szurkolóiknak szinte az egyetlen célja. Az elmúlt 10-20 évben erre rátett nagyon sok lapáttal a Barca, kezdve az állítólagos bírók megvételével és a média befolyásolásával (erről nagyon kevés szó esik, de ezt is remekül csinálták ez idő alatt és kb ugyan olyan káros ránk nézve). Jelenleg a Real Madrid legjobb támadója (és hehétől tudjuk, hogy a többi csapatrész nem számít, így kijelenthető, hogy legjobb játékosa :D ) egy fiatal, heves vérmérsékletű ""csokifiú"" (idézet és megérné egy virtuális bocsánatkérést...). Persze, hogy nem Camát, Mendyt vagy Rudit fogják majmozni, meg virtuálisan felakasztani. Úgy ahogy CR idejében a portugált ekézte mindenki, vele foglalkozott, úgy most Vinivel csinálják ezt, csak sokkal durvábban. De aki vak, az ezt nem látja. Az nem látja, hogy ez a csapatnak, a többi játékosnak is rosszul esik. Ott a videó, Militao majd fel robban. Utána ott volt a két sárga, Rodrygo és Lukita esete, nem Vini miatt, hanem a játékvezetés miatt. Annó Mou megoldotta, kinyitotta a pofáját és szembement a klub értékeivel, hogy megvédje a csapatot...

UI.: Amúgy érdekesség, hogy a folytogató a mi ex Castillásunk, Hugo Duro volt, aki nálunk még a BL-ben is bemutatkozhatott és idén adtuk el.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 22., hétfő 11:39

Vini az egyetlen különleges (fiatal és sztár) játékos a ligában, Rodry játéka nem ennyire látványos, Benz, Modric, Kroos mindjárt kimennek, rajtuk kívül még Fati tán aki különleges, meg max Kubo. Ennyi. Az egész laligának van 3-4 focizni tudó fiatalja, ebből kirakatban kettő, a harmadik állandóan táppénzen, a negyedik meg a sociban.

Ő az egyetlen sztár (és erre rá is játszik, vissza is él vele), természetes hogy mindenki bele akar beleállni, mert ő az egyetlen valamilyen, de marhán nem úgy van kezelve, mint egy érték.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. május 22., hétfő 11:21

Érdekes módon mással nem fordulnak elő ilyen esetek. Miközben a Real kerete is lassan kb. 50% fekete, és gondolom még vannak fekete játékosok a laligában. Vagy tévednék? Akkor nem is rasszisták csak Vini rasszisták a szurkolók?
Én azt látom egyelőre hogy a csapat látta kárát ennek, mi veszítjük a pontokat.

Én is szeretném hogy a liga lépjen fel szigorúbban, pl amiket R24 is írt. De ez is kicsit furának tűnik hogy 1 ember miatt van cirkusz szanaszét Spanyolországban.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 22., hétfő 9:22

Anthony írta: Viszont akármilyen rasszisták legyenek a szurkolók sajnos Vini megmutatta a gyengéjét, és épp azon gondolkoztam hogy ugyanezt kapná ha eligazolna más bajnokságba is, simán angoloknál, franciáknál, olaszoknál is megkapná ezt. És sajnos senki nem fogja tudni megregulázni a tömegeket, szóval fel kell szólalni ez ellen de ő is meg kell tanulja kezelni ezt, mert meccseket, pontokat buktunk már miatta.
Érdekes mód a BL-ben egy incidens se volt idén. Pedig szarrá szopatta Trentet, Jamest, mégse érte semmilyen támadas se Londonban, se Liverpoolban. Csoportkörben sem se Skóciaban, se Lipcsében, se Lengyelországban. Sőt olyan videók jöttek hogy istenítik az angol szurkolók pl.

Vini tett érte hogy baszogassák, azon túl hogy az esetek többségében nem tudják megállítani, hisztizik meg összebasz a védőkkel idén nagyon sokszor feleslegesen is, de ez a közeg ami a la ligában van, Tebas, korrupt bírók, korrupt vezetők, inkompetencia, hosszú évek óta. Ez lesújtó, teljesen elment a kedvem az utóbbi években ettől a kuplerájtól. Vicc az egész.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. május 22., hétfő 9:17

Kerlon írta:
Realista24 írta:

A tegnapi biro volt, aki a Barca ellen Szuperkupa meccsen kiallitotta Cet. Korabban meg sargat adott neki tizi helyett, es igy ment duplasargaval zuhanyozni, mert mezlevetel miatt mar volt egy sargaja neki.
Az elotte szolo tartalommal meg reszben lehet egyeterteni. Amit latok, hogy Vini az elso szabalytala sagtol kezdve reklamal es barkivel osszeveszik. Ez azert nem normalis dolog, hiaba mondjatok, hogy sokak szerint semmiseg. Nem semmiseg, amit kap, de kb talcan kinalja nekik a lehetoseget aztan belekerul egy ordogi korbe.
Ezzel nagyon nem értek egyet. Ha jól emlékszem a 60. perc környékéig nem volt nagy rinya Vini részéről. Felrúgták sípszó nélkül nem egyszer. Vádlin rúgták a 16oson belül szintén sípszó nélkül. A komplett stadion szidta, azonnal mutatták a közelit róla, de semmi. Az általános reakción (karok széttárása, ítélet megmosolygása, stb) kívül semmi extra. Próbálta végig kontrollálni magát. Aztán történt valami, ami borította a bilit. Úgy tűnt , mintha egy konkrét személyt, vagy kisebb csoportot próbált volna jelezni a bírónak. Ha komplett stadionok viselkednek így, azzal nem lehet mit kezdenie a játékosnak, ott a ligának kell (kellene) intézkednie, de ha konkrét elkövetőket lehet kiemelni, akkor én helyesnek vélem azt, hogy jelzi a játékos. Onnan viszont szétesett a meccs.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. május 22., hétfő 9:12

azért a klub helyében erre a piroslapra csak rámennék még. értem én, h ütött és jogos a piros, de bazdmeg a gyereket fél percig fojtogatták, mit kellett volna csinálnia? hogy az isten faszába jött ki az egészből az, h csak vini kapott pirosat?

és az egész balhét az a mamlasz nyomorult kapusuk indította el, aki ráfutott vinire. utólag azt az idiótát is elkellene tiltani. az egész abból indult h a védése után a valencias fazon próbálta húzni az időt, h nem adja oda a labdát a gyors szögletünkhöz, rudiger megszerezte tőle, majd vini mondott valamit és ez a senkiházi meg rohant ki a kapujából elindítani egy nem létező balhét. egy igazi senkiházi nyomorult aki kihasználta a 2 perc olcsó hírnevet meg a felfokozott hangulatot, majd visszabattyogott a tetves kapujába. sunyibb alak, mint aki majmozott.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 22., hétfő 9:09

kisKluivert mindig is szimpatikus volt :shifty:

Tetszenek ezek a részletek. Egyik kisebbségi komplexus a másikon barcelonától-valenciáig..

Különösen a meeting tetszik a rasszizmus ellen.. Mi a fakk köze van a játékosnak ahhoz? :lol:
Gondolom elmondták volna, hogy jelenjen meg a meccseken a fehér baletthez illő bőrszínnel..

Tebas, meg a többi szerencsetlen hány évig vannak még? Casillas legközelebb remélem tud indulni (egészségügyileg, meg minden máshogy is)..

Remélem piros lap, stb minden fellebbezve lesz. Legalább azért, hogy visszanézzék, aztán eltiltsák csávókámat aki folytogatta Vinit..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. május 22., hétfő 9:04

Ja ha mar csapatbusz, pont ott voltunk mikor jott mindket csapatbusz. A valenciasoknal oromunnep volt, zenekar lepett fel kozbe (akik a meccs elott meg felidoben is), brutalis hangulatot csinaltak. Aztan erkeztek a realosok, kegyetlen futyules, a b-kozep szurkoloik wc papirral vartak oket, azokat dobaltak a jatekosok fele. Teljesen elkattantak, a rendorseg ott 1 embert ki is szedett a tomegbol. Plusz antimadridista salakat arultak. :mrgreen:

Amugy Modric meg Kroos hatalmas volt. Amig mindenki befeszulve veszekedett meg harcolt a szurkolokkal a 10 perces leallasnal, ok ketten arrebb mentek, es elkezdtek passzolgatni meg ivelgetni egymasnak. :lol: Total leszartak az egeszet, latszik rajtuk a rutin.

Ennyi a plusz infom ami erdekes lehet.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 22., hétfő 8:53

Már a meccs előtt kórusban majmozták mikor érkezett a csapatbusz. Először nem került be a jegyzőkönyvbe a közönség viselkedése, de csupán technikai hiba ( :lol: ) folytán, végül javították, és most már szerepel benne. A Valencia szóvivője tagadja, miközben Kluivert elnézést kért a meccs utáni interjújában Vinitől és elitélte a saját szurkolóit ( :lol: )

Tebas meg visszaszólt Vininek, hogy hivták valami meetingre ahol elmagyarázták volna neki mit tud tenni a Liga a rasszizmus ellen, de nem jelent meg, úgyhogy ne kritizálja a ligát ( :lol: :lol: :lol: )

Miközben a brazil ligától át, Vini ügynökségéig, a letező összes sztárjátékoson keresztül Rio Ferdinandig, de még a Valencia játékosok is kiállnak Vini mellett. Rubiales nem sokára sajtótájékoztatót tart. Egészen szánalmas ez a szint amire lesüllyedt ez a liga.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 22., hétfő 8:50

Azért ez a bajnoki hajrá nagyon csúfos lett. Tavalyihoz képest kifejezetten szégyen, főleg ha a 2. hely se lesz meg. Nem értem az egész csapat hozzáállását ehhez a sorozathoz. :kivagyhe: Értem én hogy ez a legnehezebb, mert itt 38 meccsen keresztül kell odabaszni, na de ez az idei mi volt? Ez a 8 vereség sok.. a Lopetegui féle káosz évben volt ennél több, évekig meg se közelítettük ezt a számot. Nem értem, azért a keret nem ennyire szar, sőt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 22., hétfő 8:46

Realista24 írta:
kiserik írta:
Ezen nem kell csodálkozni. A gyanú szerint Spanyolországban 10-20 éve nem az jut előrébb a bírói ranglétrán, aki tehetséges, jó bíró, hanem aki a Barcának megfelelően vezeti a meccseket. A teljes bírói testület ""pártkatona"", azt meg már láttuk/látjuk itthon, hogy milyen mikor nem tudás és rátermettség alapján kerülnek ki a vezető beosztású ""elvtársak"".
A tegnapi biro volt, aki a Barca ellen Szuperkupa meccsen kiallitotta Cet. Korabban meg sargat adott neki tizi helyett, es igy ment duplasargaval zuhanyozni, mert mezlevetel miatt mar volt egy sargaja neki.
A CR ketszituaci az ugyanaz volt es utana lokte meg ezt a szerencsetlent, akirol tegnap Farkas Norbert ennyit mondott kb.
Jol kezelte a meccset, nem veletlenul kuldtek ot. :mrgreen:

Az elotte szolo tartalommal meg reszben lehet egyeterteni. Amit latok, hogy Vini az elso szabalytala sagtol kezdve reklamal es barkivel osszeveszik. Ez azert nem normalis dolog, hiaba mondjatok, hogy sokak szerint semmiseg. Nem semmiseg, amit kap, de kb talcan kinalja nekik a lehetoseget aztan belekerul egy ordogi korbe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 22., hétfő 8:36

Realista24 írta: Ertem en, hogy sokak szemeben Vini paraszt volt, hogy mutogatott, meg pofazott. De mi volt elobb tegnap?

Nem neztem a meccset. Elobb paradezott, mutogatott es pofazott Vini vagy a szukrolok, mint "fegyver" rogton ezzel eltek?

Ahogy olvasom utobbi. Nem tudom elkepzelni, hogy errol itt sokan ugy irnak, mint egy semmisegrol es nekik semmi nincs az eletkuben, ami ennyire kimozditja oket.

Egy-egy parasztot meg el lehet viselni, azokat ki is szedi a liga a kamerafelvetelek alapjan, kapnak x ezer euro buntetest meg kitiltast a stadionbol, de amikor konkret csopot/szektor van, ott tobb verzio van szerintem:
1. A biro barmikor felbeszakithatja a meccset, veglegesen is. Ugysem lesz ilyen a la ligaban.
2. A szovetseg utolag megbunteti a klubot, zart kapus meccsekkel, penzbuntetessel. Erre talan van esely, majd egyszer.
3. Az tortenik ami tegnap, semmi, es csak Vini/Real hibas.


Nem lesz ebbol semmi. Barca kezdte a skandalast legeloszor tavaly, sot, egesz vegig “dogoljon meg a majom anyad is” chant ment vegig a meccsen, oket sem buntettek.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. május 22., hétfő 8:01

Realista24 írta: Ertem en, hogy sokak szemeben Vini paraszt volt, hogy mutogatott, meg pofazott. De mi volt elobb tegnap?

Nem neztem a meccset. Elobb paradezott, mutogatott es pofazott Vini vagy a szukrolok, mint "fegyver" rogton ezzel eltek?

Ahogy olvasom utobbi. Nem tudom elkepzelni, hogy errol itt sokan ugy irnak, mint egy semmisegrol es nekik semmi nincs az eletkuben, ami ennyire kimozditja oket.

Egy-egy parasztot meg el lehet viselni, azokat ki is szedi a liga a kamerafelvetelek alapjan, kapnak x ezer euro buntetest meg kitiltast a stadionbol, de amikor konkret csopot/szektor van, ott tobb verzio van szerintem:
1. A biro barmikor felbeszakithatja a meccset, veglegesen is. Ugysem lesz ilyen a la ligaban.
2. A szovetseg utolag megbunteti a klubot, zart kapus meccsekkel, penzbuntetessel. Erre talan van esely, majd egyszer.
3. Az tortenik ami tegnap, semmi, es csak Vini/Real hibas.

Már az első félidő közepén felé is elkezdett a stadion kb. fele skandálni neki valamit.Szépen kórusban csak úgy vizhangzott az egész stadion.
Én már ott megállítottam volna a meccset.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 22., hétfő 7:57

kiserik írta:
Caraway írta:

Semleges szurkolokent amugy mar csak nevettunk ezen az idiota biron, de hogy a legfelso szinten ilyen biraskodas folyhat az kabare.
Ezen nem kell csodálkozni. A gyanú szerint Spanyolországban 10-20 éve nem az jut előrébb a bírói ranglétrán, aki tehetséges, jó bíró, hanem aki a Barcának megfelelően vezeti a meccseket. A teljes bírói testület ""pártkatona"", azt meg már láttuk/látjuk itthon, hogy milyen mikor nem tudás és rátermettség alapján kerülnek ki a vezető beosztású ""elvtársak"".
A tegnapi biro volt, aki a Barca ellen Szuperkupa meccsen kiallitotta Cet. Korabban meg sargat adott neki tizi helyett, es igy ment duplasargaval zuhanyozni, mert mezlevetel miatt mar volt egy sargaja neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. május 22., hétfő 7:55

Caraway írta:

Semleges szurkolokent amugy mar csak nevettunk ezen az idiota biron, de hogy a legfelso szinten ilyen biraskodas folyhat az kabare.
Ezen nem kell csodálkozni. A gyanú szerint Spanyolországban 10-20 éve nem az jut előrébb a bírói ranglétrán, aki tehetséges, jó bíró, hanem aki a Barcának megfelelően vezeti a meccseket. A teljes bírói testület ""pártkatona"", azt meg már láttuk/látjuk itthon, hogy milyen mikor nem tudás és rátermettség alapján kerülnek ki a vezető beosztású ""elvtársak"".

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 22., hétfő 7:50

Ertem en, hogy sokak szemeben Vini paraszt volt, hogy mutogatott, meg pofazott. De mi volt elobb tegnap?

Nem neztem a meccset. Elobb paradezott, mutogatott es pofazott Vini vagy a szukrolok, mint "fegyver" rogton ezzel eltek?

Ahogy olvasom utobbi. Nem tudom elkepzelni, hogy errol itt sokan ugy irnak, mint egy semmisegrol es nekik semmi nincs az eletkuben, ami ennyire kimozditja oket.

Egy-egy parasztot meg el lehet viselni, azokat ki is szedi a liga a kamerafelvetelek alapjan, kapnak x ezer euro buntetest meg kitiltast a stadionbol, de amikor konkret csopot/szektor van, ott tobb verzio van szerintem:
1. A biro barmikor felbeszakithatja a meccset, veglegesen is. Ugysem lesz ilyen a la ligaban.
2. A szovetseg utolag megbunteti a klubot, zart kapus meccsekkel, penzbuntetessel. Erre talan van esely, majd egyszer.
3. Az tortenik ami tegnap, semmi, es csak Vini/Real hibas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 22., hétfő 7:46

Anthony írta: Hát én nagyon haragszom főleg Vinire hogy még mindig engedjük hogy lehúzzanak a szintjükre az ilyen paraszt népek, de ettől függetlenül...

...az a kiállítás páros kellett volna legyen a valenciás gyerekkel együtt aki provokálta és ő is Vini felé ütött. Utána meg lefele menet a cserekapusuk vagy ki a tököm is konkrétan megtámadta Vinit, azért hogy a faszba nem jár eltiltás, nem értem?

Viszont akármilyen rasszisták legyenek a szurkolók sajnos Vini megmutatta a gyengéjét, és épp azon gondolkoztam hogy ugyanezt kapná ha eligazolna más bajnokságba is, simán angoloknál, franciáknál, olaszoknál is megkapná ezt. És sajnos senki nem fogja tudni megregulázni a tömegeket, szóval fel kell szólalni ez ellen de ő is meg kell tanulja kezelni ezt, mert meccseket, pontokat buktunk már miatta.
Vini Bailandonal szóltak neki, hogy változtatni kéne. Sokan meg nem vitatják a felelősségét a szituációban.

Mindemellett nevetséges, ami történt és remélem emellett már nem tud elmenni a LaLiga vezetése.

Nekünk erre csak egy válaszunk lehet, a pályán kell megverni őket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. május 22., hétfő 7:34

Hát én nagyon haragszom főleg Vinire hogy még mindig engedjük hogy lehúzzanak a szintjükre az ilyen paraszt népek, de ettől függetlenül...

...az a kiállítás páros kellett volna legyen a valenciás gyerekkel együtt aki provokálta és ő is Vini felé ütött. Utána meg lefele menet a cserekapusuk vagy ki a tököm is konkrétan megtámadta Vinit, azért hogy a faszba nem jár eltiltás, nem értem?

Viszont akármilyen rasszisták legyenek a szurkolók sajnos Vini megmutatta a gyengéjét, és épp azon gondolkoztam hogy ugyanezt kapná ha eligazolna más bajnokságba is, simán angoloknál, franciáknál, olaszoknál is megkapná ezt. És sajnos senki nem fogja tudni megregulázni a tömegeket, szóval fel kell szólalni ez ellen de ő is meg kell tanulja kezelni ezt, mert meccseket, pontokat buktunk már miatta.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 22., hétfő 7:18

A játékvezető ugye megállította tíz percre a játékot a rasszista inzultusok miatt, de a jegyzőkönyvbe már elfelejtette beleírni. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég