Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. január 13., kedd 21:21

kiváncsi lennék a válaszokra
Számomra teljesen egyértelmű, hogy egy Real Madrid ellen, a legjobbak ellen, sokkal jobban fel vannak spannolva a játékosok.
Ezen mi a meglepő?, mindenki ott akarja megmutatni, hogy mennyit is ér, sokkal többet tesznek bele, mint egy Espanol ellen mondjuk.
Nem is tudják hozni egész szezonban ezt a teljesítményt, azt a játékot, de azon a pár meccsen a nagyok ellen 200%on pörög mindenki.
Ez kb. olyan, hogy a bajnokságban a kicsik ellen mi is sokszor csak lötyögünk, de egy BL. ki-ki párharcban már fel vannak tüzelve a játékosok és teker mindenki ezerrel.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 13., kedd 21:04

Miért lehet,hogy pl a valencia meg sem tudja még közelíteni sem az ellenünk leadott produkcióját már a második meccsen azóta?
Sajnálom,hogy nem tehetem meg(pl nem vagyok spanyol újságíró,vagy média bohóc),hogy ilyenkor nyíltan ezt nekik szögezhessem mint felvetést.......kiváncsi lennék a válaszokra.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. január 11., vasárnap 20:34

h3x0r írta:
ikarus93 írta:Legyen egy 0-0-ás X az Atletico-Barca meccs. :mrgreen:
es a barca - atleti? :mrgreen:

Az is :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. január 11., vasárnap 20:26

Országos X ez a ma esti meccs, szerintem 0-0, vagy 1-1.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 11., vasárnap 20:23

ikarus93 írta:Legyen egy 0-0-ás X az Atletico-Barca meccs. :mrgreen:
es a barca - atleti? :mrgreen:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. január 11., vasárnap 20:20

Legyen egy 0-0-ás X az Atletico-Barca meccs. :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 11., vasárnap 20:17

Kerlon írta:Nem a kp-n kell megnyerni a harcot, mert ott átadják a területet. Mandzukicot és Griezmannt kell megfogni, ahhoz meg jó Mascherano a védelemben. A kupa meccsünkön se volt ezzel így gond. Támadásban kellett volna több tőlünk is.
Csak így meg a pontrúgásoknál leszünk gondban valószínűleg, Piqué az egyetlen igazán jól fejelő ember (alatta egy szinttel talán Busquets, Suárez és Rakitic), ez lehet, hogy kevés lesz Godínék ellen. De hát valamit valamiért...

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Savant » 2015. január 11., vasárnap 20:14

Ez a meccs akkor lesz "izgalmas", amint megszerzi a vezetést valamelyik csapat..... meg fog izzadni a barcelona mindenhogyan.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. január 11., vasárnap 20:12

Nem sok esélyt látok a Barca győzelemre - bár minden megtörténhet. A Sociedad ellen is az volt a gond szerintem, hogy nem tudtak létszámfölényes szituációt kialakítani a támadóharmadban, az üres területeket pedig nem használtak ki. A támadójátékuk kiszámítható volt, középen egyáltalán nem kezdeményeztek. Az Atletico pedig, mint tudjuk nagyon jól védekezik, kevés területet hagy, jól tolódik,stbstb. Egyedül Messi-Neymar páros klasszisa jelenthet gondot az Atletinek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 11., vasárnap 19:59

Drake írta:Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive

Hát Én Bartrát tettem volna Masch helyére az argentint meg fel a kp-ra.Ő fel tudta volna venni a harcot az Atmás hentesekkel.Ezen kívül jó kezdő.
Nem a kp-n kell megnyerni a harcot, mert ott átadják a területet. Mandzukicot és Griezmannt kell megfogni, ahhoz meg jó Mascherano a védelemben. A kupa meccsünkön se volt ezzel így gond. Támadásban kellett volna több tőlünk is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. január 11., vasárnap 19:56

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive

Hát Én Bartrát tettem volna Masch helyére az argentint meg fel a kp-ra.Ő fel tudta volna venni a harcot az Atmás hentesekkel.Ezen kívül jó kezdő.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 11., vasárnap 19:52

Nem tudom miért szeretnétek Barca győzelmet. Én egy sok gólos x vagy Atletico sikernek tudnék örülni. Az Atleti idén már megmutogatja,hogy a makkból még egyszer nem fogják összehozni a ligát. A kis csapatok meg tudják őket verni, ha felállnak verekedni. A ligában nem tartok a matracos bandától. A Barca viszont könnyedén tartani fogja az 5-6 környéki pont hátrányt velünk szemben. És ha netalántán megint belefutunk egy-két vereségbe, könnyen ott liheghetnek a nyakunkba. A hét közi kupameccs úgyis csak rajtunk fog múlni. Ha úgy játszunk ahogy kell akkor úgyis ki lesznek ütve, ha nem, és a bíró is engedni fogja a csontzenét akkor beszívtuk ígyis-úgyis.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. január 11., vasárnap 19:50

Én azt mondom legyen egy hajtós meccs üssék vágják egymást 2-2 én ennek örülnék:)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 11., vasárnap 19:49

Ramioli írta:Most az egyszer nyerjen a barca a mai meccsen, jó lenne ha nagy aránnyal , persze erre kicsi az esély hogy megszorják a matracosokat de nem lenne hülyeség.. talán egy picit a kupa mecsre is hatással lenne ha ma kikapna az Atletico.
Ne nyerjenek, semmiképpen. Az Atma nem zuhanna össze a vereségtől. Előnyben vannak, ráadásul a mumusunk, városi rivális, stb. Kaphatnak tízet is, akkor is ugyanazok maradnak ellenünk, mint akik voltak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. január 11., vasárnap 19:44

Most az egyszer nyerjen a barca a mai meccsen, jó lenne ha nagy aránnyal , persze erre kicsi az esély hogy megszorják a matracosokat de nem lenne hülyeség.. talán egy picit a kupa mecsre is hatással lenne ha ma kikapna az Atletico.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 11., vasárnap 16:38

A mostani forduló alapján csak újra megerősíteném, hogy rohadjon meg a Valencia. Ellenünk megcsinálták a 200 százalékos teljesítményt, mindenki lehozta élete legjobbját, most meg döntetlen középcsapat ellen. Bármibe lefogadtam volna, hogy egy hétig csak kornyadozni fognak azután a teljesítmény után, be is jött.
Azt hiszem a valencia meccs után írtam ezt.Hogy nézzük meg mit fognak majd trógerkodni a következő ellenfél ellen,bezzeg velünk szemben térdig feltört a lábuk....roha*t ellenszenves ez a viselkedés számomra. A két nagy ellen ott döglik meg a pályán,majd egy hét múlva is még alig él.......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. január 11., vasárnap 15:39

A mostani forduló alapján csak újra megerősíteném, hogy rohadjon meg a Valencia. Ellenünk megcsinálták a 200 százalékos teljesítményt, mindenki lehozta élete legjobbját, most meg döntetlen középcsapat ellen. Bármibe lefogadtam volna, hogy egy hétig csak kornyadozni fognak azután a teljesítmény után, be is jött. Most nem szántották fel a pályát. De nem baj, nekünk jól megmutatta a sok kis féreg, hogy mire képes EGY meccsen. Minden évben pontokba kerülnek nekünk. Az ilyen csapatoktól hányok a legjobban, amelyek egész évben csak egy ellenfélre készülnek. Az Atleti legalább minden meccsen paraszt, ők ilyenek és kész, de azt stabilan hozzák is bárki ellen. K1 tokyoi döntő kutyaf...a hozzájuk képest.
A másik bosszantó dolog, hogy úgy látszik, Real meccset már normális időpontban csak akkor látok, ha Király Kupa vagy BL meccs van. Megérdemelne egy jó orrbaverést, aki kitalálta, hogy most már minden bajnokit lehetetlen időpontban kell játszani, 16kor, délben, meg ilyenek. Nem tudom, ki volt ez a nagy tudású, de csókoltatom. Jövőre reggel hatkor lesz, hogy a kínai jobban lássa ?

A mai Barca-Atma rangadón egy ikszes lenne a legjobb szerintem, mert mindkét riválishoz még menni kell, és így jó lenne, ha mindkettő pontokat veszítene. Az meg kiszámíthatatlan, hogy a bajnokság végére melyikük lesz acélosabb. Ha Messi kiválasztja a következő edzőt és össze is hozzák neki, a Barca nagyon feltámadhat. Bár kinevezhetnék őt is, mert úgy látom, már mindenkinél okosabbnak képzeli magát. Jobb lett volna, ha hamarabb van ez a meccs a sorban (a visszavágó az utolsó előtti forduló lesz), mert ha a vége három esélyes lesz, tartok tőle, hogy kigolyózhatnak minket a bajnoki címből, mert mindkettő jobban utálja a Realt mint egymást. Kíváncsian várom a meccset.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27249
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 11., vasárnap 0:58

Na, van egy érzésem, hogy nem lesz egyszerű az a Getafe elleni meccs. Ezer éve nem nyertek, ráadásul városi rangadó, méghozzá délben. Érdekes lesz. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: banderas » 2015. január 10., szombat 20:36

Útálják a sporikák a RM-ot, ez majd megint kirívó lesz a holnapi barca meccs után. ? matracos mer olyan alattomosan durvulni majd? ma is vicc ez a piros, miután összecsúsztak és azt nyomta ki, aki jobban visszahúzta a lábait

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 10., szombat 17:39

jobban örülnék ha a kismadrid bukna a rangadón, a barcában jobban érzem h bukhat még többet


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég