Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 8., csütörtök 3:57

Most erre mit lehet irni a Bayern gyalazas utan bo 1hettel?? talan annyit hogy a franc sem gondolta volna..meccset nem reszleteznem lathatta mindenki ezt a katasztrofat..nincs mit hozzafuzni..es ez meg akkor is igaz ha jopar huzoember nem jatszott..egy kieso csapatot Bcsapattal is illene verni Ancelotti meg berendezkedett bekkelesre ..ez az o veresege is volt! Hat nem is tudom elegge hullamvasut a csapat..azzal sem ertek egyet akik azt irjak innentol lehet pihenni..sztem most meg majd a 2hely megszerzeseert fognak kuzdeni mert nem mind1 2vagy 3hely nem tudom..azt tudom hogy elqrtak nem kicsit nagyon.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 3:22

Micsoda forgatókönyv... BL döntőbe jutunk, kikap hétvégén az Atletico, erre mi történik? 2 döntetlen a ligában, a hetek óta öngólokkal, tizikkel és mákkal nyerő Barca pedig előttünk van.
Ez a legszánalmasabb az egészben, alapjáraton a teljesítményük alapján kb. már 1 hónapja sehol nem kellene lenniük, ehhez képest ha nem a sporik, akkor vagy az ellenfél játékosai vagy az égiek tolják őket! :lol: :lol: :lol:
Pedig milyen fos szezonotok volt... és mégis összejöhet egy bajnoki cím.
És ez a tavalyi után már a második ilyen lenne (beszarás)! :lol: :mrgreen: :fpalm: :iszunk:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. május 8., csütörtök 0:10

ez után a bánat szezon után nem lepne meg, ha csak elhúzná a sors a mézesmadzagot, és amikor felcsillan a remény, és elkezdünk újra hinni a trófeában, akkor jön a pofon az elche ellen, vagy ami talán rosszabb, otthon a szezonzárón.

egyelőre nekem úgy tűnik, hogy ez túl szép, hogy igaz legyen, de most pótvizsgázik a csapat.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 7., szerda 23:38

csababarca írta:szerintem már az Elche ellen bebukjuk megint,szóval nem kell izgulnotok, esélyesebb,hogy már hétvégén bajnokavatás lesz a Ligában.
Szerintem meg a fő csattanó az lesz, hogy Ti nyeritek a bajnokságot. Az mindegy, hogy megérdemelten, vagy érdemtelenül...egy bajnoki címet soha nem kell megmagyarázni. Szóval innen én már nagy tétben mernék fogadni rá, hogy a Barca behúzza...lehet, hogy a sors most fog törleszteni a Capello féle bajnoki cím után...

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 7., szerda 23:27

csababarca írta:
MyStiQ írta:Szerintem meg ti húzzátok be. :)

Az elmúlt hetekben olyan meccseket fordítottatok meg és úgy, ahogyan és amiben szerintem még sok Barca szurkoló sem reménykedett.

Pedig milyen fos szezonotok volt... és mégis összejöhet egy bajnoki cím.

És buktunk is el,pl hétvégén.
De mindegy,itt bármi megtörténhet, a hétvégi fordulótól függ minden,ha lőtávolban maradunk, akkor jövő hétvégén brutál meccsre lehet számítani, 6. meccsen meg csak megverjük az AtMa-t.

Érdekes ez a bajnoki szezon, hányszor hittük,hogy vége, meg hittétek Ti is...erre ilyenek történnek.
na ez nem hiányzik...
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. május 7., szerda 23:25

MyStiQ írta:Szerintem meg ti húzzátok be. :)

Az elmúlt hetekben olyan meccseket fordítottatok meg és úgy, ahogyan és amiben szerintem még sok Barca szurkoló sem reménykedett.

Pedig milyen fos szezonotok volt... és mégis összejöhet egy bajnoki cím.

És buktunk is el,pl hétvégén.
De mindegy,itt bármi megtörténhet, a hétvégi fordulótól függ minden,ha lőtávolban maradunk, akkor jövő hétvégén brutál meccsre lehet számítani, 6. meccsen meg csak megverjük az AtMa-t.

Érdekes ez a bajnoki szezon, hányszor hittük,hogy vége, meg hittétek Ti is...erre ilyenek történnek.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 7., szerda 23:24

Az AtMa fogja behúzni. A matracosok akarják a legjobban, Ők tettek érte a legtöbbet. A Malagát rutinból behúzzák, Barcelonában minimum iksz. Bár az se lepne meg, ha már hétvégén bajnokok lennének. A két nagyra meg amúgy ráfér a fricska.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 7., szerda 23:23

Sierra írta:Én még mindig úgy vagyok vele, hogy nyerje az ATMA... Barcánál jobban egyik csapatot sem utálok, ne nyerjenek szart ezek a katalányok, sokkal inkább az Atlético, most leesik nekik egy, na bumm. Jövőre már sehol nem lesznek SZERINTEM.
+1. egyetértek Sierra.

okosok, ha nektek az hiányzik, hogy a katalánok ilyen idény után röhögjenek a markukba, akkor bravó. nekem speckó nem hiányzik, hogy megint egy évig okoskodjon az összes hungarokatalán haverom. ráadásul nem kérdés, hogy madridistaként a katalánok az alja, bárki más nyerjen, csak ne ők. alap.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. május 7., szerda 23:21

Szerintem meg ti húzzátok be. :)

Az elmúlt hetekben olyan meccseket fordítottatok meg és úgy, ahogyan és amiben szerintem még sok Barca szurkoló sem reménykedett.

Pedig milyen fos szezonotok volt... és mégis összejöhet egy bajnoki cím.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. május 7., szerda 23:20

Sierra írta:Én még mindig úgy vagyok vele, hogy nyerje az ATMA... Barcánál jobban egyik csapatot sem utálok, ne nyerjenek szart ezek a katalányok, sokkal inkább az Atlético, most leesik nekik egy, na bumm. Jövőre már sehol nem lesznek SZERINTEM.
Na én meg pont az Atletit utálom a legjobban,a Barca csak utána jön. Ezért írtam,amit írtam.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. május 7., szerda 23:19

szerintem már az Elche ellen bebukjuk megint,szóval nem kell izgulnotok, esélyesebb,hogy már hétvégén bajnokavatás lesz a Ligában.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 7., szerda 23:17

Én még mindig úgy vagyok vele, hogy nyerje az ATMA... Barcánál jobban egyik csapatot sem utálok, ne nyerjenek szart ezek a katalányok, sokkal inkább az Atlético, most leesik nekik egy, na bumm. Jövőre már sehol nem lesznek SZERINTEM.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. május 7., szerda 23:14

IkerCasillas írta:
@Sonny írta:Na ez innentől "sima" Barca.
Sokakkal ellentétben én nem akarom,hogy az Atletico legyen a bajnok. Az ilyen örök vesztes/lúzer csapatok mint ők ne nyerjenek bajnokságot. Hajtottak,küzdöttek egész évben sokszor erőn felül már-már elhihették,hogy trófeát/trófeákat nyerhetnek,szépen essenek pofára maradjanak kupa nélkül aztán ez remélhetőleg annyira elveszi a kedvüket,hogy jövőre már nem lesz kedvük fickándozni.
Persze ehhez az kell,hogy nyerjük meg a BL-t,amit remélem nem szalasztunk el,mert az olyan csalódás lenne,amit leírni nem lehet...
Ja, fúj, milyen szar hozzáállás, hogy nyerni szeretnének. Csak jelzem, hogyha nálunk is ilyen lenne a mentalitás, mint ott, akkor már szinte zsebben lenne a bajnokság.
Azt meg le kell szarni, hogy így izgalmasabb lett a bajnokság, jövőre remélem megint 2 csapatos lesz, és akkor boldoggá válhatsz. :)
Most is sok örömet lelünk majd az izgalmas bajnokságban. :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. május 7., szerda 23:10

Ezért nyerjenek ők, mert úgysem mostanában fognak. A barca meg csak maradjon a seggén, semmit nem érdemelnek idén.
Innentől simán el tudom képzelni, hogy barca bajnokság, atletico bl, mi meg verhetjük a mellényt a kupánkra meg a két bayern elleni meccsre.
Olyan amatőrök vagyunk hogy FÁJ. Minek kell ennyire elbízni magukat a játékosoknak, minek kell ez a szaros állófoci? Miért kell elhinni, hogy a bayern után mi vagyunk a császárok hajtás nélkül nélkül is?
tipikus real nyavaja.
Love football, hate antifa.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. május 7., szerda 23:10

Micsoda forgatókönyv... BL döntőbe jutunk, kikap hétvégén az Atletico, erre mi történik? 2 döntetlen a ligában, a hetek óta öngólokkal, tizikkel és mákkal nyerő Barca pedig előttünk van. A végén behúzzák a ligát, az Atletico megnyeri a BL-t, a Real Madrid meg nyomhatja a "majd jövőre..." szlogent.

Persze amíg van matematikai esély a ligára, még nem adom fel, ahogy a BL-t sem, de most tekerjetek vissza vasárnap délután 7-ig, hogy akkor mi ment, és hogy most mi megy... :)

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2014. május 7., szerda 23:09

@Sonny írta:Na ez innentől "sima" Barca.
Sokakkal ellentétben én nem akarom,hogy az Atletico legyen a bajnok. Az ilyen örök vesztes/lúzer csapatok mint ők ne nyerjenek bajnokságot. Hajtottak,küzdöttek egész évben sokszor erőn felül már-már elhihették,hogy trófeát/trófeákat nyerhetnek,szépen essenek pofára maradjanak kupa nélkül aztán ez remélhetőleg annyira elveszi a kedvüket,hogy jövőre már nem lesz kedvük fickándozni.
Persze ehhez az kell,hogy nyerjük meg a BL-t,amit remélem nem szalasztunk el,mert az olyan csalódás lenne,amit leírni nem lehet...
Ja, fúj, milyen szar hozzáállás, hogy nyerni szeretnének. Csak jelzem, hogyha nálunk is ilyen lenne a mentalitás, mint ott, akkor már szinte zsebben lenne a bajnokság.
Azt meg le kell szarni, hogy így izgalmasabb lett a bajnokság, jövőre remélem megint 2 csapatos lesz, és akkor boldoggá válhatsz. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára IkerCasillas 2014. május 7., szerda 23:11-kor.

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2014. május 7., szerda 23:08

okakkal ellentétben én nem akarom,hogy az Atletico legyen a bajnok
+1(ezt már korábban is leirtam), hányok attól a brigádtól. A tavalyi a kupadöntő illetve az idei évben való parasztságok (Főleg Costa megnyilvánulásai) utáltatták meg velem az Atleticót és ez csak rosszabb lenne ha bajnokok lennének. Mondjuk a Barcát se szeretem, legjobb lett volna ha nem lenne erről vita ,hogy mi lenne a legjobb nekünk, ugyanis engem főleg az érdekel, hogy mi elb*sztuk, pedig idén nem kelett volna valami nagyon nagy teljesitmeny,hogy behúzzuk...EZT MI CSESZTÜK EL...Ez nem ide tartozik, de ha az Atma behúzna a BL-t ellenünk....Hát azt már kajak nem viselném el....

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 7., szerda 23:04

@Sonny írta:Na ez innentől "sima" Barca.
Sokakkal ellentétben én nem akarom,hogy az Atletico legyen a bajnok. Az ilyen örök vesztes/lúzer csapatok mint ők ne nyerjenek bajnokságot. Hajtottak,küzdöttek egész évben sokszor erőn felül már-már elhihették,hogy trófeát/trófeákat nyerhetnek,szépen essenek pofára maradjanak kupa nélkül aztán ez remélhetőleg annyira elveszi a kedvüket,hogy jövőre már nem lesz kedvük fickándozni.
Persze ehhez az kell,hogy nyerjük meg a BL-t,amit remélem nem szalasztunk el,mert az olyan csalódás lenne,amit leírni nem lehet...
Igaz, inkább a barca jöjjön közelebb hozzánk a bajnoki címeket tekintve. A barca valszeg fog nyerni a következő években is bajnokságot, az Atletico nem hiszem. Ezért nyerjenek ők, mert úgysem mostanában fognak. A barca meg csak maradjon a seggén, semmit nem érdemelnek idén.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. május 7., szerda 23:01

Na ez innentől "sima" Barca.
Sokakkal ellentétben én nem akarom,hogy az Atletico legyen a bajnok. Az ilyen örök vesztes/lúzer csapatok mint ők ne nyerjenek bajnokságot. Hajtottak,küzdöttek egész évben sokszor erőn felül már-már elhihették,hogy trófeát/trófeákat nyerhetnek,szépen essenek pofára maradjanak kupa nélkül aztán ez remélhetőleg annyira elveszi a kedvüket,hogy jövőre már nem lesz kedvük fickándozni.
Persze ehhez az kell,hogy nyerjük meg a BL-t,amit remélem nem szalasztunk el,mert az olyan csalódás lenne,amit leírni nem lehet...

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 7., szerda 22:58

Én simán kinézem amúgy, hogy a Barca lesz a bajnok...senki ne lepődjön meg ha így lesz :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 249 regisztrált és 0 vendég