Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 28., kedd 11:41

Realista24 írta:Én meg a csapatban bízok :shifty:
énisénis. :mrgreen:

csak most kicsit elkeseredtem, olvastam az as-t és bale :"I can't wait..." kijelentése lelombozott. :|
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. április 28., kedd 11:39

Realista24 írta:barca :
getafe (13. otthon),
cordoba (utolsó i),
soci (12. o),
atleti (megy a bl-ért, de tudjuk mennyire szeretnek minket i),
depor (18. o) itt még kérdés, hogy miként fognak állni a bennmaradást illetően.

real :
almería (17. idegen),
sevilla (megy a bl-ért i),
valencia (megy a bl-ért o),
espanyol (10. i),
getafe (13. o)

Elég vastag egy hajszál... :roll:
Tudom, hogy kb senki nem számított arra, hogy a Celta vagy a Málaga nyer a Nou Campban, én mégsem érzem egyáltalán, hogy a Sociedad vagy a Deport otthon megtudná szorongatni a Barcát. Pláne az utóbbi, akik végig szenvedték a szezont, és lazán rúgtunk nekik a Riazorban 8 gólt. Az Atlético elleni meccsek kivételével szerintem mindegyik limonádé meccsnek néz ki, persze attól is függ, hogy mit játszanak majd a Bayernnel (csapat morálra gondolok elsősorban). Mindenesetre nekünk egy 0-0 is jó a Atma-Barcán, aztán "csak" hozni kell a maradék meccseket. :D

Bizakodó vagyok, ugyanakkor sajnos nem saját magunktól függünk, így azért nehéz eset.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. április 28., kedd 11:36

h3x0r írta:
realmadridfan írta:Sevilla ellen talán annyi szerencsénk van, hogy ők is érdekeltek Európában még, talán nem fognak megszakadni annyira, mint szoktak. Bár ők csütörtökön játszanak majd, mi meg kedden, de hátha.
Ez multkor is bejott. :lol: :mrgreen: :|
Que?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 28., kedd 11:33

Én meg a csapatban bízok :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 28., kedd 11:32

realmadridfan írta:Sevilla ellen talán annyi szerencsénk van, hogy ők is érdekeltek Európában még, talán nem fognak megszakadni annyira, mint szoktak. Bár ők csütörtökön játszanak majd, mi meg kedden, de hátha.
Én abban bízok, hogy még nem kaptak ki hazai pályán. Csak nem hozzák le veretlenül a szezont. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. április 28., kedd 11:32

realmadridfan írta:Sevilla ellen talán annyi szerencsénk van, hogy ők is érdekeltek Európában még, talán nem fognak megszakadni annyira, mint szoktak. Bár ők csütörtökön játszanak majd, mi meg kedden, de hátha.
Ez multkor is bejott. :lol: :mrgreen: :|

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. április 28., kedd 11:30

Sevilla ellen talán annyi szerencsénk van, hogy ők is érdekeltek Európában még, talán nem fognak megszakadni annyira, mint szoktak. Bár ők csütörtökön játszanak majd, mi meg kedden, de hátha.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 28., kedd 11:13

'shutterisland írta:
Az a gond hogy az atletico ellen nem szereztunk pontokat bar ez benne is lehet a pakliban, de legfokepp az a pontvesztes hianyzik nagyon a villareal ellen. jo esetben legalabb 3 pont kellett volna jojjon az atma meccseken es meg 2 a villareal ellen. a barca meccs lutri azzal nincs miert szamolni.
elmeletileg 3- pont elonyunk kellene legyen..
de ez most olyan dolog, hogy mi is ugyanúgy szórtunk el bután pontokat.
hogy csak a legidegesítőbbeket említsem, a malaga és celta ellen OTTHON kaptunk ki, ez papíron 6 kötelező pont lett volna...
de a sevillai 2-2-es döntetlen 2 gólos előnyről lebukva is megér egy misét.
Nem lehet minden meccset megnyerni,vagy előre kiszámolni hogy akkor mi a kötelező és mi nem,eldönteni melyik meccset bukjuk meg melyiket nyerjük....annyira összetett dolog ez,meg nüanszokon múlik...
Az tetszik hogy még vége sincs az idénynek,de sokan már értékelnek :D
A barcanak áll a zászló inkább,de csak az 1 pont miatt.Nekik sem szabad botlani,mivel egy dőntetlen,aztán ha mi meg nem hibázunk,mehetünk a cibelesre :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8502
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. április 28., kedd 11:06

Az a gond hogy az atletico ellen nem szereztunk pontokat bar ez benne is lehet a pakliban, de legfokepp az a pontvesztes hianyzik nagyon a villareal ellen. jo esetben legalabb 3 pont kellett volna jojjon az atma meccseken es meg 2 a villareal ellen. a barca meccs lutri azzal nincs miert szamolni.
elmeletileg 3- pont elonyunk kellene legyen..
de ez most olyan dolog, hogy mi is ugyanúgy szórtunk el bután pontokat.
hogy csak a legidegesítőbbeket említsem, a malaga és celta ellen OTTHON kaptunk ki, ez papíron 6 kötelező pont lett volna...
de a sevillai 2-2-es döntetlen 2 gólos előnyről lebukva is megér egy misét.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 28., kedd 10:43

Valamilyen szinten egyet ertek Realistahuni-val.
Minden a Sevilla ellen fog eldolni...ebben bizik a barca is szerintem. az nagyon kemeny meccs lessz.
bizok en a sracokban es abban hogy minden dontot megnyerunk DE boven benne van egy pontvesztes a Sevilla-Valencia meccseken.
Sajnos a barcanak az atma az egyetlen meccse ami necces azt meg ok is dontonek fogjak hinni meg is fognak ott dogleni a palyan.
Az a gond hogy az atletico ellen nem szereztunk pontokat bar ez benne is lehet a pakliban, de legfokepp az a pontvesztes hianyzik nagyon a villareal ellen. jo esetben legalabb 3 pont kellett volna jojjon az atma meccseken es meg 2 a villareal ellen. a barca meccs lutri azzal nincs miert szamolni.
elmeletileg 3- pont elonyunk kellene legyen...de akkor lehet nem volna ilyen hozza allasunk a meccsekhez es lehet egy celta ellen mar pontot vesztettunk volna.
Az a helyzet hogy olyan hozza allassal ahogyan peldaul Chicarito jatszik meglehet minden meccs...de ahhoz mindenki maximalisan kell hozza alljon a dolgokhoz...hogy ez er-e vagy sem bajnoki aranyat az mar nem rajtunk mulik.
de itt az igazsag nagy pillanata: nem mindig az nyer akinek a legerosebb kerete van, hanem az aki beosztja az erejet egy egesz szezon soran igy vigyazva a faradtsag miatti serulesektol(Modric esete).
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 27., hétfő 11:19

realistahuni írta:
Persze, lehet hogy így lesz, de esküszöm tőled még soha nem láttam optimista hozzá állást. Sajnállak, komolyan.
Idén számomra semmi nem indokolja a pozitív hozzá állást, sajnálsz vagy sem. Bár most a jó sorsolás miatt a Juve ellen nagy nehezen csak tovább kéne menni. Viszont a bajnokság ott ment el, hogy a barca ellen mindent kihagytunk, sociedad ellen 0-2 -ről nem tudtuk hozni, atletico ellen 0 pont, stb. Az ilyent a spanyol bajnokság pedig keményen bünteti.
Tudom én hogy az lenne az ideális,hogy veretlenül nyerjük meg a BL-t,a ligát,legalább 3-as gólátlaggal,de hát a foci az nem ilyen :D
Még bármi megtörténhet,nincs ennek még vége :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 27., hétfő 11:12

Persze, lehet hogy így lesz, de esküszöm tőled még soha nem láttam optimista hozzá állást. Sajnállak, komolyan.
Idén számomra semmi nem indokolja a pozitív hozzá állást, sajnálsz vagy sem. Bár most a jó sorsolás miatt a Juve ellen nagy nehezen csak tovább kéne menni. Viszont a bajnokság ott ment el, hogy a barca ellen mindent kihagytunk, sociedad ellen 0-2 -ről nem tudtuk hozni, atletico ellen 0 pont, stb. Az ilyent a spanyol bajnokság pedig keményen bünteti.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 27., hétfő 10:55

realistahuni írta:A barca nem fog botlani, depor másodosztály szintű még mindig, cordoba úgyszintén. Sociedad már egyet nyert, még egyet nem fog ellenük.atmat kitárgyaltuk .bl-re kéne koncentrálni, csak ha nem botlunk tovább fogjuk erőltetni és potyára terheljük Kroosékat.
Senkinek nem kell nyerni a Barca ellen, egy döntetlen is megteszi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. április 27., hétfő 10:55

realistahuni írta:A barca nem fog botlani, depor másodosztály szintű még mindig, cordoba úgyszintén. Sociedad már egyet nyert, még egyet nem fog ellenük.atmat kitárgyaltuk .bl-re kéne koncentrálni, csak ha nem botlunk tovább fogjuk erőltetni és potyára terheljük Kroosékat.
Persze, lehet hogy így lesz, de esküszöm tőled még soha nem láttam optimista hozzá állást. Sajnállak, komolyan. :-( Minden mérkőzés más. 2007-ben sem várt senki ekkora végjátékot amilyet hozott. Utolsó percig reménykedni kell.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 27., hétfő 10:51

A barca nem fog botlani, depor másodosztály szintű még mindig, cordoba úgyszintén. Sociedad már egyet nyert, még egyet nem fog ellenük.atmat kitárgyaltuk .bl-re kéne koncentrálni, csak ha nem botlunk tovább fogjuk erőltetni és potyára terheljük Kroosékat.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 27., hétfő 9:31

Mondjuk én nem bánom, ha nincs itt a colos francia. Továbbra se tartom idevalónak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. április 27., hétfő 9:28

Továbbjutást érő gólt még lőhet a saját kapujába :shifty:
=Trust in R24 :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 27., hétfő 9:24

Kerlon írta:És Pogba lövi a BLben a győztes gólunkat, nem? Azóta cant trust in R24...:(
Továbbjutást érő gólt még lőhet a saját kapujába :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 27., hétfő 9:20

És Pogba lövi a BLben a győztes gólunkat, nem? Azóta cant trust in R24...:(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 27., hétfő 8:59

R: almeria ellen otthon játszunk.
Ja igen, elírtam.
Depor és Sociedad fogja megcopatni a Barcát, az Atma meg beviszi a kegyelemdöfést. Trust in R24
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég