Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 14., kedd 14:34

Nekünk laza a program.
Simán menni kellene 7-8 ponttal 19 meccs után. El is várom a csapattól.
Hát jó lenne.
Múltkor leírtam már hogy sokminden kedvez nekünk pláne ősszel, mert a barcának több meccse lesz és az új igazolások nem játszhatnak plusz még most a sorsolásunk is könnyebb.
Persze ha belegondolok hogy bél megint ott szerencsétlenkedik a kezdőben májusig a nagy semmire akkor elmegy a kedvem az egész szezontól.
De baszki, kell az a bajnokság mostmár. 2012-ben nyertünk utoljára, azelőtt meg 2008-ban És egy szezont kivéve kétcsapatos bajnokságról beszélünk. Nevetséges. Ha nem nyerjük meg takarodjon a picsába mindenki.
Love football, hate antifa.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. július 14., kedd 14:17

'shutterisland írta:nagyon komoly a sorsolásunk az elejére, mindössze 14 kör alatt már meglesz idegenben a bilbao,celta,atletico,real,valencia,sevilla fogat...
Nekünk laza a program.
Simán menni kellene 7-8 ponttal 19 meccs után. El is várom a csapattól.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. július 14., kedd 14:06

Feltöltöttük a Real Madrid meccseit a naptárba. Katt

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. július 14., kedd 13:51

nagyon komoly a sorsolásunk az elejére, mindössze 14 kör alatt már meglesz idegenben a bilbao,celta,atletico,real,valencia,sevilla fogat...

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. július 14., kedd 13:22

hol lehet nézni?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. július 14., kedd 13:18

de jó lesz azonnal első fordulóban egy újonchoz látogatni.
ráadásul pont favágókhoz.

november, clasico, bernabeu.

bilbao-barca akkor 2-3hét alatt tol egymás ellen 3 meccset kezdésnek?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 14., kedd 13:02

Bilbao - Barca lesz az első fordulóban. Mi is idegenben kezdünk, Atma otthon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. július 11., szombat 15:07

Turan és A.Vidal hogy lesznek most a Barcában? Fél évig csak edzenek és lelátóról nézik a meccseket, aztán majd januárban jelentkeznek játékra?

Mondjuk nem tudom, hogy Mirandát mi lelte, hogy az Interbe igazolt. Csak arra tudok gondolni, hogy látta itt már nem lesz bajnok és BL közelébe se fog jutni. Internél meg új projekt, többet kereshet? :hmmm:

Deulofeu és Jesé voltak(?) a legnagyobb tehetségek a korosztályukban, erre az egyik többek között a súlyos sérülése miatt megállt a fejlődésben, plusz fejbe sincs épp ott ahol kéne lennie - a másik meg jóformán egy sima középszer lett.

Mohamed Sissoko (egykor Juventus, Liverpool játékos) is elment pénztkeresni Kínába! Ha jól emlékszem őt is valami súlyos sérülés tette tönkre, ahogy Essient és M. Diarrát.

Sevilla szerintem cseppet se igazolt rosszul. Bár Mbia, Vidal, Bacca trió hiányozni fognak, de Kakuta, Rami, Krohn-Dehli, Konoplyanka, N'Zonzi nem rossz igazolások. Főleg úgy, hogy Bacca árából bőven kijöttek. Már csak valami csatár kéne nekik, mert Gameiro nem elég.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. július 11., szombat 14:57

DinhoL írta:
morientes írta: A katalán függetlenedésről meg majd akkor,ha egy kicsit jobban tisztában leszel a spanyol belpolitikával,meg a spanyol közélettel.
Eléggé otthon vagyok a témában, de itt nem akartam ezt bővebben kifejteni mert ez itt OFF. Ha akarod írhatok PÜ-ben egy hosszabbat amiből kiderül, Katalóniának összességében és hosszútávon pozitív lenne a függetlenedés, viszont ebben nem csak a kormány hanem más okok is közrejátszanak.
Valaki írta, hogy ha függetlenedni akarnak, akkor azt úgy akarnák, hogy az általuk összehozott jókora államadósságot meghagynák Spanyolországnak. Mondhatom szép húzás lenne.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. július 11., szombat 14:10

morientes írta: A katalán függetlenedésről meg majd akkor,ha egy kicsit jobban tisztában leszel a spanyol belpolitikával,meg a spanyol közélettel.
Eléggé otthon vagyok a témában, de itt nem akartam ezt bővebben kifejteni mert ez itt OFF. Ha akarod írhatok PÜ-ben egy hosszabbat amiből kiderül, Katalóniának összességében és hosszútávon pozitív lenne a függetlenedés, viszont ebben nem csak a kormány hanem más okok is közrejátszanak.
Som i Serem!
6oat

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 11., szombat 13:43

Ramos még jó, hogy nem nyilatkozik így hiszen majdnem leigazoltuk.. :mrgreen:
Ja,hogy ő is saját nevels,ezért nem dobálja a szart,ahá...

A katalán függetlenedésről meg majd akkor,ha egy kicsit jobban tisztában leszel a spanyol belpolitikával,meg a spanyol közélettel.De röviden csak annyit,ha menni akarnának tényleg,nem tartaná vissza őket senki.De akkor,hoppá,menni kellene az uniobol meg a monetaris uniobol is...na ez meg mar nem éri meg,nekik sem.Mert nincs a világon annyi túrista amennyi eltartaná őket az unio nélkül.
Valamont a Podemos,aki valószinű az új kormányváltő párt,(sziriza 2.0),onnan indult el.Mármint kataloniaból.Szerinted feladnák egész spanyolországot?Azt ugyan kötve hiszem...na no offense..
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 11., szombat 13:03

Mindenre van magyarázat - ez lehetne az új szlogen a több, mint egy klub helyett.
Szezon sincs, de mindegyik katalán gyökkettes velünk foglalkozik, és ennek is Mourinho az oka.
Kiszálltam, vergődjetek tovább, kár a karakter erre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. július 11., szombat 13:00

Realista24 írta:
Irónia ide vagy oda, aki nem vak látja, hogy ő előtte nem ilyen volt a helyzet. :)
Sőt, puszipajtások voltak a klubok. Figot is ajándékba adtátok, mert hozzátok már nem fért be. Eto is azért hányt szart a száján...stb.stb.stb.stb.
Puszipajtások? Közel sem ezt mondtam. Figo engedett a pénz hívószavának, de neki még provokálnia is kellett a drukkereket. (Milyen érdekes, hogy a szögleteket hirtelen neki adták már sz első vagy második bajnokiján..) Mondjuk ezt az esetet is mi szívtuk meg asszem elég nagyn pénzbírsággal.. :D Eto'o pedig Pepen keresztül Mourinhon át a saját válogatott beli csapattársainak is beszól ha olyanja van..
Som i Serem!
6oat

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. július 11., szombat 12:59

DinhoL írta:
mocsok írta:igazából ez az egész nyilatkozasdi josé mourinho miatt van. vagy hívjuk inkább ördögnek.


Irónia ide vagy oda, aki nem vak látja, hogy ő előtte nem ilyen volt a helyzet. :)
mocsok írta: szerintem meg csak simán nyomorék parasztok, akik se veszíteni se nyerni nem tudnak.
tele van ilyen játékosokkal az egész többmintegyklub bagázs.
Oké. A "més qué un club" szlogent pedig ki lehet forgatni, csak nem árt ha utánanéztek honnan is jön és mit is takar.
aha. més qué un club. franco-tól indult minden aki elnyomta a kis szegény katalánokat :-( és a real franco regnálása alatt hányszor lett bajnok? 14. a barca? 7. és összesen volt 37 szezon franco alatt. kérdem én, ha ennyire nyomta franco a real-t egyáltalán hogy lehet hogy a barca ennyi bajnoki címet szerzett :lol: meg gondolom a bek-ben is csak azért nyertük sorba a címeket mert franco az ellenfél öltözőjében fegyverrel fenyegette meg őket :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. július 11., szombat 12:52

DinhoL írta:Irónia ide vagy oda, aki nem vak látja, hogy ő előtte nem ilyen volt a helyzet.
https://www.youtube.com/watch?v=XdcZ7JT3_ZI

nevetséges hogy komolyan is gondolod.
mintha baszki miatta lenne ellentét a két klub között. gondolkozz már.

mourinho csak egy ember.
egy egoista, nagyszájú portugál. de érthetetlen, hogy minden rá akartok kenni.
most se a barcásokon múlik, hogy nincs folyamatos harc. ők mindent megtesznek a folyamatos szurkálódással és provokálással.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 11., szombat 12:45

Irónia ide vagy oda, aki nem vak látja, hogy ő előtte nem ilyen volt a helyzet. :)
Sőt, puszipajtások voltak a klubok. Figot is ajándékba adtátok, mert hozzátok már nem fért be. Eto is azért hányt szart a száján...stb.stb.stb.stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. július 11., szombat 12:43

mocsok írta:igazából ez az egész nyilatkozasdi josé mourinho miatt van. vagy hívjuk inkább ördögnek.


Irónia ide vagy oda, aki nem vak látja, hogy ő előtte nem ilyen volt a helyzet. :)
mocsok írta: szerintem meg csak simán nyomorék parasztok, akik se veszíteni se nyerni nem tudnak.
tele van ilyen játékosokkal az egész többmintegyklub bagázs.
Oké. A "més qué un club" szlogent pedig ki lehet forgatni, csak nem árt ha utánanéztek honnan is jön és mit is takar.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 11., szombat 12:32

Hoppá, mocsoknak egy nagy pluszegy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. július 11., szombat 12:31

igazából ez az egész nyilatkozasdi josé mourinho miatt van. vagy hívjuk inkább ördögnek.
Igen katalán érzelmek, függetlenedni vágyás, ezt mind tudjuk..
szerintem meg csak simán nyomorék parasztok, akik se veszíteni se nyerni nem tudnak.
tele van ilyen játékosokkal az egész többmintegyklub bagázs.

és ez mou előtt is meg volt, most is meg van. semmi köze hozzá, hiába ő minden rossz megalkotója.
csak neki volt pofája visszaugatni, ami kicsit szokatlan volt.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 11., szombat 12:15

DinhoL írta:De nem Alvest hoztam fel példának.
Nem Őt, észre vettem. Hanem Iniesta-ékat. Értem is, hogy miért. Csak ott a másik oldal akiket nem említesz meg. Alves is lehetne olyan, mint Iniesta. Akkor is ha nem katalán és Barca nevelés. Ott van már vagy 10 (?) éve. Érezze át Ő is ezt az egészet. Marcelo sem köpköd.
DinhoL írta:Ez a rész meg, hogy "inkább nyel és nem dobál" például Gutira sem volt igaz, őt mégsem gyökerezik sűrűn..Pedig nyilatkozatai alapján olyan Alves szint.
Guti is egy gyökér. :) Viszont érthető módon tőle elfogadom. :mrgreen: Mondjuk ezzel sem fogsz egyet érteni, de Ő általában "csak" reagál dolgokra és nem úgy szurkál mint Alves vagy Xavi pl. Őket lehetetlen űberelni még egy Gutinak is. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég