Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. március 24., kedd 1:47

Realista24 írta:Hivatalos, 2020-ig hosszabbított Simeone.
Kéz és lábtörést!

:mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 23., hétfő 23:25

Realista24 írta:Hivatalos, 2020-ig hosszabbított Simeone.
Ezaaaaaz :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 23., hétfő 22:42

Hivatalos, 2020-ig hosszabbított Simeone.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 23., hétfő 17:38

dzsi91 írta: Hosszú reménykedés után most már én sem bízok Bale-ben.Ő a kerékkötő, Jamesz visszatérésével szerintem padozni fog.100 milla ide vagy oda a Bernabeu fogja a padra fütyülni a tagot.
továbbra is flores szavai jutnak eszembe:

"When all the stadium is protesting something, it’s very possible that there’s a reason for it."
és, itt most a stadium szót nyugodtan kicserélhetjük úgy a világ madrid szurkolóinak 90 százalékára.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 23., hétfő 17:18

torjack írta:Ahhoz, hogy kikerüljön Bale, kellene James. A kolumbiai meg ha vissza is jön, ki tudja milyen állapotban lesz...lásd Jesé.
na jó, azért james mennyit hagy ki? 2,5hónap? táncsak nem úgy tér vissza, mint jesé azért..

de egyébként ez csak álom, mármint bale kezdőből kikerülése. a hátrelévő összes tétmeccsen kezdeni fog, mint eddig is mikor nem volt sérült. de ezzel semmi újat nem mondtam. ezt carlo is megmondta.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. március 23., hétfő 17:17

ez a bajnokság még nem lefutott, sok a meccs, jön a bl keményebb része, lesznek még bukások.. tavaly is olyan botladozások voltak, hogy ember nem mondta volna meg, hogy éppen melyik csapat fog bukni.

a lényeg annyi, hogy hozzuk a meccseket, készüljünk a bl-re, aztán lehetőleg az atmat megverni mind a három meccsen ami ellenük jön.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 23., hétfő 17:15

Toti írta:egyébként még mindig nem lenne késő változtatni, 10 meccs azért az 30pont. nem lenne késő, de.. annyi kellene, h balet kibaszni a picsába és visszatérni egy masszív októberi 442re.
Ahhoz, hogy kikerüljön Bale, kellene James. A kolumbiai meg ha vissza is jön, ki tudja milyen állapotban lesz...lásd Jesé.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 23., hétfő 17:09

egyébként még mindig nem lenne késő változtatni, 10 meccs azért az 30pont. nem lenne késő, de.. annyi kellene, h balet kibaszni a picsába és visszatérni egy masszív októberi 442re.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 23., hétfő 16:56

hunmadridista írta:A Real Madrid csak a 2006–2007-es idényben lett bajnok, amikor tíz fordulóval a vége előtt négy pont volt a hátránya a bajnokságban...ez sem sejtet sok jót sajnos...
Nem számít, már szeptemberben elbuktuk a bajnokságot. :mrgreen:

Nem kell mindig befosni. A Real Madrid vagyunk, nem az Eibar.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 23., hétfő 16:34

hunmadridista írta:A Real Madrid csak a 2006–2007-es idényben lett bajnok, amikor tíz fordulóval a vége előtt négy pont volt a hátránya a bajnokságban...ez sem sejtet sok jót sajnos...
Mert a statisztika,mindig a valóságot tükrözi...
Lassan már olyan leszel mint réj :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 23., hétfő 15:48

A Real Madrid csak a 2006–2007-es idényben lett bajnok, amikor tíz fordulóval a vége előtt négy pont volt a hátránya a bajnokságban...ez sem sejtet sok jót sajnos...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. március 23., hétfő 15:04

Papíron két meccsünk van, ami nehéz. Sevilla idegenben és Valencia otthon. Persze a többi meccsen is benne van, hogy nem szerezzük meg a három pontot. Viszont az elég biztató, hogy ha nyerjük az összes meccsünk, akkor elég "csak" két döntetlen a Barcától. Ők is játszanak hazai pályán a Valenciával és a Sevillával is(bár itt nem tudom ki lesz otthon). Az Atletico elleni meccsel meg csak az a baj, hogy ők inkább játszanak BL selejtezőt mintsem hogy megadják az esélyt a Realnak a bajnoki címre.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 23., hétfő 14:56

Ramioli írta:Nem lefutott a liga, 4 pont még karcsú mert sok meccs van még hátra..
Az a baj, hogy itt minden egyes pont hátrány dupla szorzóval bír kis túlzással...nincsenek akkora körbeverések, mint a Premier League-ben... így értelemszerűen kevesebbszer is veszítenek pontot a nagyok...
Nyilván a Barca is fog még pontokat hullajtani, csak az a gáz, hogy valószínűleg még mi is...kár cifrázni... szerintem ez a 4 pont elég lesz nekik a végéig...

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 23., hétfő 12:47

morientes írta:Ez viszont igaz.De ha továbbra is így folytatja,a kérők előbb-utóbb felteszik maguknak a kérdést,hogy kell e egyáltalán...
Persze,előbb-utóbb már csak a hülye nem veszi ezt észre azt amit Ő művel.. :roll: :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 23., hétfő 12:38

miro írta:
morientes írta: Akkor kezdesse Jesét,olyan nagy baj abból nem lehet,hajasbaba legalább elgondolkodik rajta hogy egy 90 millios is találhatja magát a padon,a spanyol meg bizonyíthat,hogy nem csak a p**fája jár...
Rosszabb úgy sem lesz az a jobbszél...
Nehéz ám lerakni a padra..Akkor nem lesz 70-80 milla nyáron belőle,max 30..
Az meg Pereznek nagy baj.
Ez viszont igaz.De ha továbbra is így folytatja,a kérők előbb-utóbb felteszik maguknak a kérdést,hogy kell e egyáltalán...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 23., hétfő 12:31

morientes írta: Akkor kezdesse Jesét,olyan nagy baj abból nem lehet,hajasbaba legalább elgondolkodik rajta hogy egy 90 millios is találhatja magát a padon,a spanyol meg bizonyíthat,hogy nem csak a p**fája jár...
Rosszabb úgy sem lesz az a jobbszél...
Nehéz ám lerakni a padra..Akkor nem lesz 70-80 milla nyáron belőle,max 30..
Az meg Pereznek nagy baj.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 23., hétfő 12:28

Hosszú reménykedés után most már én sem bízok Bale-ben.Ő a kerékkötő, Jamesz visszatérésével szerintem padozni fog.100 milla ide vagy oda a Bernabeu fogja a padra fütyülni a tagot.És Carlo reakcióit látva a meccsjelenetekből ő is így látja,csak egyelőre nincs kit behozni helyette.
Akkor kezdesse Jesét,olyan nagy baj abból nem lehet,hajasbaba legalább elgondolkodik rajta hogy egy 90 millios is találhatja magát a padon,a spanyol meg bizonyíthat,hogy nem csak a p**fája jár...
Rosszabb úgy sem lesz az a jobbszél...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 23., hétfő 11:37

‏@barcastuff: Teams to hit most times the woodwork in the Liga this season: Real Madrid 23 - Sevilla 16 - Barcelona 16

Oke, 23 kapufa :lol: :lol:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. március 23., hétfő 7:17

dzsi91 írta:Egy vereség sose jó,de ez a lehető legjobb fajta vereség volt, ha a srácoknak agyban nincsenek gondjaik akkor ettől nem megborulnak hanem erőre kapnak.Végre láttunk valamit az őszi csapatból, ezért nem tudok szomorkodva visszagondolni erre a meccsre.
Adom. Valamiért én se sírtam magam álomba tegnap este. A helyzeteket be kell lőni, a Barca az első 3-ból 2 bevágott, mi 5-ből 1-et. De! Ilyen játékkal visszatértünk a BL esélyesek közé is. Viszont pont a matracos brigád az amelyik a legjobban tud ellenünk focizni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 23., hétfő 2:02

Tavaly is ment a matek orrba szájba, aztán a végén minden jött csak a papírforma nem.Én úgy látom,hogy jó úton haladunk, Modric és Ramos csak most tért vissza és szerintem kijelenthetjük,hogy a csapat minimum 4-5 fokozattal kapcsolt fentebb.Modric jelenleg ennyit bírt 60-70 percet,de a középpályát uraltuk, ugye egy 50-50es(első félidő) labdabirtoklás a barca ellen egy raklap helyzettel nem akármi.Aztán ahogy Modric veszített az erőnlétéről úgy vesztettük el a középpályát.

Hosszú reménykedés után most már én sem bízok Bale-ben.Ő a kerékkötő, Jamesz visszatérésével szerintem padozni fog.100 milla ide vagy oda a Bernabeu fogja a padra fütyülni a tagot.És Carlo reakcióit látva a meccsjelenetekből ő is így látja,csak egyelőre nincs kit behozni helyette.

Egy vereség sose jó,de ez a lehető legjobb fajta vereség volt, ha a srácoknak agyban nincsenek gondjaik akkor ettől nem megborulnak hanem erőre kapnak.Végre láttunk valamit az őszi csapatból, ezért nem tudok szomorkodva visszagondolni erre a meccsre.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég