Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. december 11., hétfő 8:54

Amugy ez a Girona ugye a City Grouphoz tartozik, szoval a hatterben valo mukodese biztos nem a legtisztabb. Emellett Guardiolanak a testvere ott az egyik vezeto a boardban. Szoval lehet szep focit jatszanak, de ez bizony egy ujabb arab terjeszkedes, ami meg bajos is lehet.

On 23 August 2017, it was announced City Football Group (CFG), a subsidiary of Abu Dhabi United Group, had purchased 44.3% ownership in Girona. Another 44.3% was held by Girona Football Group, led by Pere Guardiola, the brother of CFG-owned Manchester City manager Pep Guardiola.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. december 11., hétfő 8:53

A Girona álljon csak le szépen, ne nyerjen itt bajnokságot. A végén felcsillan a katari sejk szeme, hogy hé, ott a Girona-m is, nem csak a City-m. Aztán beleönti a milliárd eurókat és vége mindennek. :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 11., hétfő 8:50

'shutterisland írta: oriasit ment a girona, de en sem hiszem, hogy kitartanak a vegeig.
ha ok lesznek a masodikok, az szerintem azt fogja jelenteni, hogy tukorsiman hozzatok a ligat.

a bl hely megtartasa viszont most mar valoszinubbnek tunik, mint az elbukasa, ami oriasi parade lenne.
bar nem tudom, konkretan milyen szinten fuggenen anyagilag a city-tol (es hogy ez befolyasolna e az indulasukat) de lehet szet sem kapkodnak oket annyira.

szerintem a leheto legjobban alakult szamotokra a barca-atleti + barca-girona, mert jelenleg szerintem az atleti az elsoszamu kihivotok plusz mi is leszakadtunk.
22 fordulo van vissza, nem gondolom, hogy a BL hely megtartasa is olyan egyertelmu lenne. Pont ugyanugy nincs ertelme errol beszelni, mint bajnokrol, foleg, hogy nekunk nagy valoszinuseggel jon majd a januari leolvadas, az arab Szuperkupa + Kiraly kupa belepesevel egyidoben.

Utobbira remelem a fiatalokat nyomatja majd a Don, mert bar fasza lenne megnyerni, de ilyen vekony kerettel valamit el kell engedni papiron.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. december 11., hétfő 8:42

oriasit ment a girona, de en sem hiszem, hogy kitartanak a vegeig.
ha ok lesznek a masodikok, az szerintem azt fogja jelenteni, hogy tukorsiman hozzatok a ligat.

a bl hely megtartasa viszont most mar valoszinubbnek tunik, mint az elbukasa, ami oriasi parade lenne.
bar nem tudom, konkretan milyen szinten fuggenen anyagilag a city-tol (es hogy ez befolyasolna e az indulasukat) de lehet szet sem kapkodnak oket annyira.

szerintem a leheto legjobban alakult szamotokra a barca-atleti + barca-girona, mert jelenleg szerintem az atleti az elsoszamu kihivotok plusz mi is leszakadtunk.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. december 11., hétfő 8:07

realistahuni írta: Nem kell leírni őket, a leicester bajnoki cím már 8 éve volt, ennyi idő után általában valahol valamilyen formában szokott jönni egy meglepi.

De amúgy aláirom azt hogy nem menne rossz helyre, tegnap 3-2-nél a liga 95 százaléka osszefosta volna magát.
vannak meglepetesek de nem ebben a fostos szar ligaban. itt szepen elfogy a csoda tavaszra nem kell megijedni egy gironatol
minden nagyoktol lopott pontnak orulnunk kell mert ugyis leadjak tavasszal
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. december 11., hétfő 7:49

Nem kell leírni őket, a leicester bajnoki cím már 8 éve volt, ennyi idő után általában valahol valamilyen formában szokott jönni egy meglepi.

De amúgy aláirom azt hogy nem menne rossz helyre, tegnap 3-2-nél a liga 95 százaléka osszefosta volna magát.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 11., hétfő 6:44

Óriási ez a Girona, lassan kívánom hogy nyerjék meg. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Arbitro
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. február 13., csütörtök 0:01
Kedvenc játékosaid: Arbeloa, Alonso, Khedira, Di Maria, Isco
Kedvenc csapatod: Liverpool FC, Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Arbitro » 2023. december 11., hétfő 0:20

illgner írta:
IdentitásbólGyőzelem írta: A Leicesterrol ugyanezeket olvastam nehany eve, h nem birjak majd, elfogynak, lufi stb., aztan tudjuk mi lett.
Teszem hozza en sem hittem el azt a meset, amit abban a szezonban a PL szőtt, vegul megis igaznak bizonyult.
A Leicester kerete ennél jóval erősebb volt, nem egy 160 milliós keret volt már akkor sem.
161 milliót ért a transfermarkt szerint az a keret (35 játékossal, ellenben a Girona jelenlegi 25-ös keretével), illetve még hozzávehetjük, hogy nem a szezonkezdeti értékekkel számoltak, hanem 2016-os februári adatokkal. Vardy pl. 18m-val van feltüntetve, miközben 2015 nyarán 4,5m-t ért, Mahrez 7m helyett 20m-val szerepel. A többieket nem volt kedvem végignézni de valószínűleg mindegyiküknek sokat dobott az értékén, hogy eddigre már vezették a tabellát.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 10., vasárnap 23:56

ANDS írta:
Pad'em írta: …..
Szerintem is hozza a Barca viszonylag simán.
Szép munka volt! :D
Ugyan, ezt is Remy intézte ha megnézed, én csak megerősítettem a mester szavait :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

IdentitásbólGyőzelem
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2022. október 21., péntek 11:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, Fenomèn, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: IdentitásbólGyőzelem » 2023. december 10., vasárnap 23:37

illgner írta:
IdentitásbólGyőzelem írta: A Leicesterrol ugyanezeket olvastam nehany eve, h nem birjak majd, elfogynak, lufi stb., aztan tudjuk mi lett.
Teszem hozza en sem hittem el azt a meset, amit abban a szezonban a PL szőtt, vegul megis igaznak bizonyult.
A Leicester kerete ennél jóval erősebb volt, nem egy 160 milliós keret volt már akkor sem.
Igen?
Lehetseges, nem nezek most utana mennyit ert az a keret, de nekem az van meg h eletemben nem hallottam meccsek utan lereszegedo Vardy meg eljart felette az ido 10 eve Ranieri toltak egy mese habbalt kb😄
Jatekra az a csapat verdoppinggal se lett volna ennek a mai Gironanak a szintjen. Hangsulyozom h jatekban!
Aztan h melyik hany millio jurot er?!…

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 10., vasárnap 23:23

illgner írta:
IdentitásbólGyőzelem írta: A Leicesterrol ugyanezeket olvastam nehany eve, h nem birjak majd, elfogynak, lufi stb., aztan tudjuk mi lett.
Teszem hozza en sem hittem el azt a meset, amit abban a szezonban a PL szőtt, vegul megis igaznak bizonyult.
A Leicester kerete ennél jóval erősebb volt, nem egy 160 milliós keret volt már akkor sem.
De a laligában hol van annyi erős keret mint a PLben volt már akkoris. A liga felét megszórták eddig. Tele vannak kimondottan potens fiatal gyerekkel, az értékük robbanászerűen meg fog nőni tavaszra. Széteshetnek persze bármikor, de nagyon impresszív volt ez a mai. Így még ezt a nem nagy szám Barcát is csak ritkán szedik szét saját pályáján.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. december 10., vasárnap 23:19

Bescreenshotoltam egy messenger csopiba, hogy 1-3 az állás 89:31nél és hogy jött a papírforma… Mondom magamban innen csak nem hozza vissza a Barca, bátor leszek, beírom… :lol: :mrgreen:


Erre baszki itt izgulhattam a végén :lol:

Hihetetlen, hogy folyton ez megy :lol:

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. december 10., vasárnap 23:19

IdentitásbólGyőzelem írta: A Leicesterrol ugyanezeket olvastam nehany eve, h nem birjak majd, elfogynak, lufi stb., aztan tudjuk mi lett.
Teszem hozza en sem hittem el azt a meset, amit abban a szezonban a PL szőtt, vegul megis igaznak bizonyult.
A Leicester kerete ennél jóval erősebb volt, nem egy 160 milliós keret volt már akkor sem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. december 10., vasárnap 23:14

ateeemadrid írta:
dzsi91 írta:

Nincs mitől. Barszát kell figyelni egyedül azok meg 1 rossz meccsre vannak attól, hogy teljesen leszakadjanak rólunk. Ettől függetlenül szép amit a girona csinál de max akkor fogok tartani tőlük, ha az utsó 5 forduloban is rajtunk kesznek.
Mivel veszélyesebb ez a Barca, mint pl az Atleti?
Bírókkal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

IdentitásbólGyőzelem
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2022. október 21., péntek 11:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, Fenomèn, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: IdentitásbólGyőzelem » 2023. december 10., vasárnap 23:13

A Leicesterrol ugyanezeket olvastam nehany eve, h nem birjak majd, elfogynak, lufi stb., aztan tudjuk mi lett.
Teszem hozza en sem hittem el azt a meset, amit abban a szezonban a PL szőtt, vegul megis igaznak bizonyult.

Most nyiltabban allok ehhez a csodahoz, amit eddig a Girona hoz, ugy h en azt mondom, hogy veluk leszunk a vegen harcban!
En nagyon adnam😁
Nagyon korrekt focit tolnak, erezhetoen nem csak bemakkolt ez a pozicio, amit a tabellan latunk. Szerintem a teljesitmenyuk fedi a valos tudast, melot, es jatekot amit beleraknak eddig.
Szimpatikus!

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2023. december 10., vasárnap 23:11

ateeemadrid írta:
ateeemadrid írta:

Mivel veszélyesebb ez a Barca, mint pl az Atleti?
Azt leszámítva hogy pénzelik a bírókat. :mrgreen:
No money, no party…

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. december 10., vasárnap 23:10

ateeemadrid írta:
dzsi91 írta:

Nincs mitől. Barszát kell figyelni egyedül azok meg 1 rossz meccsre vannak attól, hogy teljesen leszakadjanak rólunk. Ettől függetlenül szép amit a girona csinál de max akkor fogok tartani tőlük, ha az utsó 5 forduloban is rajtunk kesznek.
Mivel veszélyesebb ez a Barca, mint pl az Atleti?
Azt leszámítva hogy pénzelik a bírókat. :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. december 10., vasárnap 23:07

dzsi91 írta:
ateeemadrid írta: Ezt azért jó volt nézni na. Bár kicsit mostmár tartok tőlük is.
Nincs mitől. Barszát kell figyelni egyedül azok meg 1 rossz meccsre vannak attól, hogy teljesen leszakadjanak rólunk. Ettől függetlenül szép amit a girona csinál de max akkor fogok tartani tőlük, ha az utsó 5 forduloban is rajtunk kesznek.
Mivel veszélyesebb ez a Barca, mint pl az Atleti?

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. december 10., vasárnap 23:06

dzsi91 írta:
ateeemadrid írta: Ezt azért jó volt nézni na. Bár kicsit mostmár tartok tőlük is.
Nincs mitől. Barszát kell figyelni egyedül azok meg 1 rossz meccsre vannak attól, hogy teljesen leszakadjanak rólunk. Ettől függetlenül szép amit a girona csinál de max akkor fogok tartani tőlük, ha az utsó 5 forduloban is rajtunk kesznek.
Atleti lesz szerintem az elsőszámú kihívó idén. Girona szerintem is ki fog fingani. Én is a 4. helyre várom őket a végén.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 10., vasárnap 23:05

RealAsensio írta:
petiamadridista írta: Csak vernek közé kettőt… :lol:

Kemény csapat ez, ahhoz képest nagyon könnyen simáztuk őket.
Idegenben vertuk ezeket, raadasul 0-3-ra, szinte hihetetlen!
Első 3 percben kihagytak ellenünk 2 db 100%os ziccert. Aztán mi lőttünk 2 percen belül kettőt gyorsan amitől végük lett. Elején beszopunk egyet mi is hasonlóképp jártunk volna mint most a Barca.

Legtöbb gólt lőtték eddig a bajnokságban, összeállt az egész, bár innentől már mindenki komolyan fogja öket venni, plusz jön a lélektani súly hogy esélyesek, ami persze atesz szerint csak mendemonda amit mi terjesztünk de fontos szempont. Szerintem a végéig közel lesznek az első helyhez.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég