Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 6., kedd 0:00

Rayo - Sevillán egy hazai szurkoló mutatóujjal gyengéden megpenetrálta egy bedobásnál Ocampos tomporát

Miafasz :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2024. február 5., hétfő 22:35

Pad'em írta: Gironából Saviot viszi nyáron Guardiola. Done deal.

Nehéz tárgyalás lehetett a City groupos Gironától a city groupos Troyes kölcsönjátékosát leigazolni a Citynek.
Őszintén? Jól csinálják.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2024. február 5., hétfő 22:22

Pad'em írta: Gironából Saviot viszi nyáron Guardiola. Done deal.

Nehéz tárgyalás lehetett a City groupos Gironától a city groupos Troyes kölcsönjátékosát leigazolni a Citynek.
A jobbhátvédjükre kíváncsi leszek majd, szóba hozták velünk is, de ha jól rémlik, citys kölcsönjátékos ő is, szóval nem tudom mennyi esélyünk lenne leigazolni. :hmmm:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 5., hétfő 21:44

Gironából Saviot viszi nyáron Guardiola. Done deal.

Nehéz tárgyalás lehetett a City groupos Gironától a city groupos Troyes kölcsönjátékosát leigazolni a Citynek.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 4., vasárnap 18:39

MVPP írta:
ateeemadrid írta: A Girona góljának elvétele teljes wtf, én úgy tudtam, hogyha újraindul a támadás, akkor az már nem számít előtte mi volt.
Viszont a barca sírást nem értem, Roki sárgái bőven adhatóak voltak.
A tigris második sárga lapját tényleg van olyan ember, aki utólag többször is visszanézve megadná? Zombori jut eszembe, amikor Puhl Sanyival vitáztak egy büntető miatt.
Képeket láttam csak, az esetről is, meg Rafa Marin lábáról is, az alapján adható. Videót keresni lusta vagyok, annyira nem érdekel. :mrgreen:

MVPP
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. február 4., vasárnap 18:17

ateeemadrid írta: A Girona góljának elvétele teljes wtf, én úgy tudtam, hogyha újraindul a támadás, akkor az már nem számít előtte mi volt.
Viszont a barca sírást nem értem, Roki sárgái bőven adhatóak voltak.
A tigris második sárga lapját tényleg van olyan ember, aki utólag többször is visszanézve megadná? Zombori jut eszembe, amikor Puhl Sanyival vitáztak egy büntető miatt.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. február 4., vasárnap 16:19

🚨A Marca információi szerint Rüdiger átment az utolsó orvosi teszten is, így a kezdőcsapatban kaphat helyet a ma esti madridi derbin.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 4., vasárnap 16:11

gutihaz14 írta:
ateeemadrid írta: A Girona góljának elvétele teljes wtf, én úgy tudtam, hogyha újraindul a támadás, akkor az már nem számít előtte mi volt.
Viszont a barca sírást nem értem, Roki sárgái bőven adhatóak voltak.
egy tamadas papiron addig tart amig a vedekezo csapat nem birtokolja a labdat, nem?

ugy hallottam hogy a soci csak kifejelte a labdat es az nem szamit birtoklásnak

ha nem igy volt akkor szorri
3x is labdához értek a Socinál, sztem ez így faszság.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. február 4., vasárnap 16:04

Villareal a múltheti után akkora lendületet kapott,hogy otthon a Cadiz ellen már gólra se telt :lol: :lol: :mrgreen:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. február 4., vasárnap 16:01

ateeemadrid írta: A Girona góljának elvétele teljes wtf, én úgy tudtam, hogyha újraindul a támadás, akkor az már nem számít előtte mi volt.
Viszont a barca sírást nem értem, Roki sárgái bőven adhatóak voltak.
egy tamadas papiron addig tart amig a vedekezo csapat nem birtokolja a labdat, nem?

ugy hallottam hogy a soci csak kifejelte a labdat es az nem szamit birtoklásnak

ha nem igy volt akkor szorri
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 4., vasárnap 15:57

A Girona góljának elvétele teljes wtf, én úgy tudtam, hogyha újraindul a támadás, akkor az már nem számít előtte mi volt.
Viszont a barca sírást nem értem, Roki sárgái bőven adhatóak voltak.

elbono
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2023. január 26., csütörtök 16:06

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: elbono » 2024. február 4., vasárnap 15:46

Azt azert tegyuk tisztaba, hogy mit es mikor vizsgalhatnak a var szobaban a szabalyok szerint. Sajnos a city ellen kapott golunkat nem vizsgalhattak, mert csak akkor nezhetik vissza, ha a gol elotti tamadasban volt e valami gebasz. Ha kiment volna a labda pl a beadas elott, visszanezik es elveszik. De nem errol volt szo, egy semmi szituacioban a jatekvezeto a mezonyben hibazott, jatekmegszakitas utan mar egy kovetkezo tamadas indult amiben nem volt szabalytalansag, igy a gol ervenyes. A girona goljanal hiaba telik el 40mp, lehetne ez 10 perc is, ha nem megy ki a labda, nincs jatekmegszakitas akkor azt a 10 percet is vissza lehet nezni hogy volt e leshelyzet, kinn volt e a labda, stb stb

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2024. február 4., vasárnap 14:37

ferni írta:
weah írta: Kritikán aluli a Spanyol játékvezetés.Hétről hétre óriási hibák,hibák? minden fordulóban.Tegnap pl a Girona elvett góljánál jó hogy nem mentek vissza a meccs elejére.Kb 3 új játékhelyzet alakult ki,három kifejelt labda,mire nagy nehezen jelezték hogy valamikor a 60-as években történt egy határesetes les szituáció.Nevetséges.A fiatal Rocky gyereket meg egyszerúen nem is értem hogy ott mit látott a mester.A Brazil ha nem kapja fel a lábát akkor lehet törés,kórház.Számomra értehetettlen hogy mi folyik a La ligában,de itt valamit változtatni kellene,mert ezt én nem hiszem el hogy ennyire balfaszok a játékvezetők.
https://index.hu/sport/futball/2024/02/ ... korabban-/


37 másodperc :|

Nálunk 19 volt amit bactak visszanézni a City ellen mikor kint volt a labda.

Nevetséges mennyire össze-vissza alkalmazzák a VARt.
Ugye nálunk azért nem nézték meg mert pillanatokra volt nálunk a labda, de itt is az van hogy kétszer felszabadított a Sociedad.


Érdekes kérdés ez, szerintem szabályok szerint nem vehették volna el ezt.

Kéne már valami normális és egységes szabályozást behozni, oké hogy szabálytalan a les meg a gól is, de majd elvesznek gólokat 5 perccel később is ha nem megy ki a labda?
Nem vagyok benne biztos, de úgy tudom onnantól kell visszanézni amikortól a támadás kezdődik. Na most a 2 kifejelt labdát sehol sem veszik labdabirtoklásnak, az végig egy támadás volt. Teljesen mindegy, hogy 37 vagy másfél percet kell visszanézni, a támadás indulását nézik.
A city ellen teljesen más volt a szitu, ott Camavinga megszerezte és passzolta tovább a labdát ha jól emlékszem, csak rosszul. Már birtokoltuk azt, ott a labdaszerszéstől kellett csak visszanézni, szóval szabályok szerint jártak el itt is és ott is a játékvezetől. Az már más kérdés, hogy szarul néz ki, hogy ennyivel korábbi eset miatt kell visszafújni valamit, de ez nem a játékvezetés hibája.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1321
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2024. február 4., vasárnap 14:29

Egyebként hogy szól most a hivatalos VAR szabály, meddig nézik vissza a történteket?

Nekem mindig az rémlett, hogy az utolsó játékmegszakításig. Lehet sok idő, de ez objektív.

weah
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: weah » 2024. február 4., vasárnap 13:03

ferni írta:
weah írta: Kritikán aluli a Spanyol játékvezetés.Hétről hétre óriási hibák,hibák? minden fordulóban.Tegnap pl a Girona elvett góljánál jó hogy nem mentek vissza a meccs elejére.Kb 3 új játékhelyzet alakult ki,három kifejelt labda,mire nagy nehezen jelezték hogy valamikor a 60-as években történt egy határesetes les szituáció.Nevetséges.A fiatal Rocky gyereket meg egyszerúen nem is értem hogy ott mit látott a mester.A Brazil ha nem kapja fel a lábát akkor lehet törés,kórház.Számomra értehetettlen hogy mi folyik a La ligában,de itt valamit változtatni kellene,mert ezt én nem hiszem el hogy ennyire balfaszok a játékvezetők.
https://index.hu/sport/futball/2024/02/ ... korabban-/


37 másodperc :|

Nálunk 19 volt amit bactak visszanézni a City ellen mikor kint volt a labda.

Nevetséges mennyire össze-vissza alkalmazzák a VARt.
Ugye nálunk azért nem nézték meg mert pillanatokra volt nálunk a labda, de itt is az van hogy kétszer felszabadított a Sociedad.


Érdekes kérdés ez, szerintem szabályok szerint nem vehették volna el ezt.

Kéne már valami normális és egységes szabályozást behozni, oké hogy szabálytalan a les meg a gól is, de majd elvesznek gólokat 5 perccel később is ha nem megy ki a labda?
Nevetséges ez az egész ami Spanyolországban történik.A legnagyobb baj az hogy teljesen aláássák a La liga megmaradt tekintélyét is.Akik ott ülnek a felsővezetésben egyszerűen nem akarom elhinni hogy ez nekik így megfelel,és a nyomorult,vagy korrupt játékvezetők által pusztulásra ítélik a saját bajnokságukat.Mára igaz lett a régi szlogen:"It's not football. It's LaLiga."

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 4., vasárnap 12:37

weah írta: Kritikán aluli a Spanyol játékvezetés.Hétről hétre óriási hibák,hibák? minden fordulóban.Tegnap pl a Girona elvett góljánál jó hogy nem mentek vissza a meccs elejére.Kb 3 új játékhelyzet alakult ki,három kifejelt labda,mire nagy nehezen jelezték hogy valamikor a 60-as években történt egy határesetes les szituáció.Nevetséges.A fiatal Rocky gyereket meg egyszerúen nem is értem hogy ott mit látott a mester.A Brazil ha nem kapja fel a lábát akkor lehet törés,kórház.Számomra értehetettlen hogy mi folyik a La ligában,de itt valamit változtatni kellene,mert ezt én nem hiszem el hogy ennyire balfaszok a játékvezetők.
https://index.hu/sport/futball/2024/02/ ... korabban-/


37 másodperc :|

Nálunk 19 volt amit bactak visszanézni a City ellen mikor kint volt a labda.

Nevetséges mennyire össze-vissza alkalmazzák a VARt.
Ugye nálunk azért nem nézték meg mert pillanatokra volt nálunk a labda, de itt is az van hogy kétszer felszabadított a Sociedad.


Érdekes kérdés ez, szerintem szabályok szerint nem vehették volna el ezt.

Kéne már valami normális és egységes szabályozást behozni, oké hogy szabálytalan a les meg a gól is, de majd elvesznek gólokat 5 perccel később is ha nem megy ki a labda?

weah
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: weah » 2024. február 4., vasárnap 10:33

Kritikán aluli a Spanyol játékvezetés.Hétről hétre óriási hibák,hibák? minden fordulóban.Tegnap pl a Girona elvett góljánál jó hogy nem mentek vissza a meccs elejére.Kb 3 új játékhelyzet alakult ki,három kifejelt labda,mire nagy nehezen jelezték hogy valamikor a 60-as években történt egy határesetes les szituáció.Nevetséges.A fiatal Rocky gyereket meg egyszerúen nem is értem hogy ott mit látott a mester.A Brazil ha nem kapja fel a lábát akkor lehet törés,kórház.Számomra értehetettlen hogy mi folyik a La ligában,de itt valamit változtatni kellene,mert ezt én nem hiszem el hogy ennyire balfaszok a játékvezetők.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 3., szombat 23:26

ferni írta: Büszke vagyok rátok srácok hogy senki se írt egész meccs alatt, meg is lett az eredménye :mrgreen:

Yangel Herrera is kisárgázta magát az ellenünk lévő meccsről a végén, Míchel se lesz szerencsére a padon.
Blind se lesz sárgák miatt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 3., szombat 23:03

Büszke vagyok rátok srácok hogy senki se írt egész meccs alatt, meg is lett az eredménye :mrgreen:

Yangel Herrera is kisárgázta magát az ellenünk lévő meccsről a végén, Míchel se lesz szerencsére a padon.

ELSiete
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 3., szombat 23:01

Szerencsére X-elt a Girona, így ha holnap nyernenk, akkor az egy újabb lépés lenne. Figyelembe véve a sérülteket, én viszont most pontvesztést várok, de ebben az esetben nem ég a ház. A Girona edzőjét kiallitottak, igy nem lehet ott ellenünk. :agree:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég