Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 6., szerda 12:31

ez kabaré amugy, hány ilyen káromkodás meg kiabálás van meccsenként a biro irányába? :lol:
peet te buzi, szted ez jogos? mert ugye a csapatunk ellen ítélt....
thereisonly1ronaldo

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: babaking » 2024. március 6., szerda 12:27

Lehetne rosszabb is. Amúgy is csapágyasra lett ősszel hajtva, legalább mindenét kikúrálja. Lesz 2 felhozó meccse a Barca előtt - plusz esetleg BL de nem tudom, hogy beleesik-e abba az időszakba.

A 2 meccset meg nélküle is hozni kell. Egyedül a gólkirályi címet veszélyezteti
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 6., szerda 11:58

Realista24 írta: Bellingham ket meccset kapott, hivatalos. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Remelem van feljebb egy szint, ahol tudunk fellebbezni.


Indoklas:
“Attitudes of contempt or inconsideration towards referees, managers or sports authorities.”.
Elmennek ezek a fa...ba. :ozil:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2024. március 6., szerda 11:58

eltakarodhat amúgy ez a kretén bíró, ha már lefújta a meccset és a gólt sem adta meg akkor a pirosakat se osztogassa lefújás után..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 6., szerda 11:57

BlancoMark írta:
Realista24 írta: Bellingham ket meccset kapott, hivatalos. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Remelem van feljebb egy szint, ahol tudunk fellebbezni.


Indoklas:
“Attitudes of contempt or inconsideration towards referees, managers or sports authorities.”.
Az szep lesz, marcius 6 es 30 kozott nem jatszik meccset. Biztos jo formaban lesz a szezon legfontosabb szakaszara.
Majd a valogatottal focizgat, hogy leseruljon. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. március 6., szerda 11:49

Realista24 írta: Bellingham ket meccset kapott, hivatalos. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Remelem van feljebb egy szint, ahol tudunk fellebbezni.


Indoklas:
“Attitudes of contempt or inconsideration towards referees, managers or sports authorities.”.
Az szep lesz, marcius 6 es 30 kozott nem jatszik meccset. Biztos jo formaban lesz a szezon legfontosabb szakaszara.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 6., szerda 11:46

Bellingham ket meccset kapott, hivatalos. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Remelem van feljebb egy szint, ahol tudunk fellebbezni.


Indoklas:
“Attitudes of contempt or inconsideration towards referees, managers or sports authorities.”.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 6., szerda 11:34

fogyott, de szebb nem lett :lol:

hol a dekázósvideó öcskös? :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. március 6., szerda 11:33

hehetheoriginal írta:
wZoLee7 írta: Fogalmam sincs hogy ez most gáz vagy sem, de azt sem tudom ki ez a peet akit itt ennyiszer emlegettek :lol: :lol:
https://www.manutdfanatics.hu/userfiles ... ikkbe2.jpg



:lol: :lol: :lol: :lol:




ez a fess legény :mrgreen:
Legyunk korrektek, azota azert fogyott
https://youtu.be/H6KOKFWz9sc?si=KxuxXE_dkV7W-LUA&t=1817

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. március 6., szerda 10:53

Gyerekek közelébe nem engedném így ránézésre.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 6., szerda 10:43

wZoLee7 írta: Fogalmam sincs hogy ez most gáz vagy sem, de azt sem tudom ki ez a peet akit itt ennyiszer emlegettek :lol: :lol:
https://www.manutdfanatics.hu/userfiles ... ikkbe2.jpg



:lol: :lol: :lol: :lol:




ez a fess legény :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 6., szerda 10:41

Fogalmam sincs hogy ez most gáz vagy sem, de azt sem tudom ki ez a peet akit itt ennyiszer emlegettek :lol: :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 6., szerda 10:31

Engem az bfel, hogy kb úgy kinevette a dolgot, mint a játékvezető miután lefújta a meccset a gól előtt
ebből is szinte biztosan kikövetkeztethető, hogy olvassa a fórumot. nem volt az véletlen. tudja, látja a szurkolók véleményét és lelkiállapotát, nem hülye ő, csak egy nagyképű fasz, mert eladtak pár könyvet.

úgyhogy peet te majom baszd meg magad :lol: :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2024. március 6., szerda 10:22

Részemről egyáltalán nem azzal van baj, hogy Peet részt vett-e valaha tesiórán, hanem azzal hogy elfogult, Real Madrid-gyűlölő idota. Majd belehal, amikor győzünk és trófeákat nyerünk. A nagykedvenc csapata meg olyan látványos összeesést produkált az előző szezon végén, hogy ... :lol: Engem az bfel, hogy kb úgy kinevette a dolgot, mint a játékvezető miután lefújta a meccset a gól előtt. :cens:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. március 6., szerda 9:24

Április 6.-n, szombaton lesz a kupadöntő, és azon a hétvégén nem áll a teljes bajnokság, egyetlen első osztályú csapat sem játszik azon a hétvégén. Ez milyen baromság már, ennyi felesleges hely van a naptárban? :roll: Erről volt valami indoklás, említés, bármi?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 6., szerda 8:00

Mester77 írta:
pongraczp_ írta: Rájöttem, hogy jó érzés kifejteni a véleményem egy adott témában és elég értelmes és sokat látott közösség ez a fórum szóval gondolom ebbe a témában is leírom a velemenyem.

A véleményem szerint minden témában előrébb visz, ha az ember egy vitában az állítással vitatkozik és nem a alllito személyével van elfoglalva.

Sztem nem egy jó irány, ahogy az alapján mondunk valakit kretennek, hozzá nem értőnek, hogy igen több mint valószínű pl. Peet tesi órán nem igazán az elsők között választották a foci csapatba és valószínűleg nem nem sokat járt foci öltözőben, ami ugyanannyira ha nem fontosabb askeptusa a labdarúgásnak mint bármi mas. Személy szerint, ha a személyénel maradunk én sem gyakran követem a tartalmait a mondanivalója, előadás stílusa miatt, vagy mert én se értem miért hívja magát Peetnek. Ha magyarul beszélő podcast, akkor Ziccer és Piros-Feher-Zold a nyerő nálam.
Akinek nem tetszik ne kövesse.

Azonban azt véleményem szerint a szakmai attidutjuket nem érdemes kétségbe vonni. A foci nem csak taktikábol áll, mint említettem, de összehasonlítva a Zombori-Hegyi-Meszoly felé tengellyel, ha ezeket új generációs szakértőket (bár sztem inkább érdemes csak bloggereknek, vloggefeknek nevezni őket) tagadhatatlanul részletesebb a mérkőzéseket megértőbb gondolatokat osztanak meg, mind a fent említett nevek. És ez sztem már egy előre lépés.

Az, hogy valaki az elmúlt inkább 20-30 évet a labdarúgásban töltötte nem biztos azt jelenti relevansabbam ért a focihoz, ugyanis a 80as évektől a 2010-es évekig kijelenthető, hogy a magyar labdarúgó közeg megállt a fejlődésben.
15 év késéssel egy külföldi edző hozta a terület védekezést itthonra, tükor szelsok, vagy támadó felfogású szelsohatvedek is sokkal később jelentek meg mint csak szándék, mint a külföldi fociban.
Magyar akademian nevelkedtem a 2010es évek elején, de nem tudnék visszamondani egy összetett mondatot mit miért és hogyan csináljak a pályán.
És a játék folyamatainak értése, minden sportban vagy adott szakterületen meghatározo tényező.

Ezzel szemben külföldi és szerencsére már magyar oldalon nagyon magas szintű taktikai elemzések, futball szakmai cikkek, szakértő interjúk elég könnyen és nagy mennyiségben hozzáférhetőek. Ha valaki fogékony a témában szívesen linkelek egy párat. :)

A magyar válogatott jelenlegi videóelemzoje (akit egy magas szaktekintélynek gondolok) ilyen autodidakta módon, minden focis karrier vagy végzettség nélkül kezdte a pályáját. És valaki nem véletlenül kerül be Rossi teamjebe és nyilatkozik róla pozitív hangon.

Ezzel azt akartam érzékeltetni, hogy ha CSAK a játék TAKTIKAI részét vesszük, akkor ahozz nem szükséges feltétlenül nagy sportkarrier vagy hosszabb edzői tapasztalat, ugyanis ezek a szakanyagok a rá fogékony és szorgalmas emberek számara hozzáférhetőek.

És amit még szerintem fontos megjegyeznem az adatokhoz való hozzáállás nem biztos ennyire ördögtől való dolog a mai világban. Ha nem ez alapján akarunk csak ítéltetett alkotni, hanem kontextusba helyezzük is egy aspetuskent vizsgáljuk a többi mellett. Egy banális példát említve, ha megnézzük Rodrygo hány gólt és gólpasszt adott amikor balszelsokent játszott és mennyit, amennyit jobb szelsokent az adhat egy objektív teljesítmény mutatatot. Nyilván függ ez az ellenfelek, társak és stb.. tényezőktol, de ha azok kb azonosak, akkor adhat egy kiindulási pontot mely poszton hasznosabb.
Nem véletlenül alkalmaznak nagyobb csapatok adatelemzo teameket a klub minden szegmensében. Az adat nem a tuti mondja meg, hanem egy szubjektív észrevételt tud megerősíteni vagy cáfolni objektíven, ha nem hagyjuk el a KONTEXTUST.

Összessegeben ezt akartam megosztani a újabb generacios "szakértők" és adatokkal kapcsolatban.
Én pedig arra bíztatlak, hogy gyere többet és bátran írj minden témában.
csak tegyel bele kepeket, mert ketszer elaludtam annyira hosszu es sok a betu :kalapos:
Viccelek csak :-* :roll:

Nyilvan az az egeszseges, ha vki jart mar oltozoben, csinalta is belulrol, ert is hozza, ertelmes is, es hajlando is kepezni magat a temaban.
Magyar focit sztem hagyjuk, ugy, ahogy van, szegyenteljes az egesz 50-60 éve már.
Maradjunk a szinvonalas nemzetkozi focinal.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2024. március 6., szerda 6:54

pongraczp_ írta: Rájöttem, hogy jó érzés kifejteni a véleményem egy adott témában és elég értelmes és sokat látott közösség ez a fórum szóval gondolom ebbe a témában is leírom a velemenyem.

A véleményem szerint minden témában előrébb visz, ha az ember egy vitában az állítással vitatkozik és nem a alllito személyével van elfoglalva.

Sztem nem egy jó irány, ahogy az alapján mondunk valakit kretennek, hozzá nem értőnek, hogy igen több mint valószínű pl. Peet tesi órán nem igazán az elsők között választották a foci csapatba és valószínűleg nem nem sokat járt foci öltözőben, ami ugyanannyira ha nem fontosabb askeptusa a labdarúgásnak mint bármi mas. Személy szerint, ha a személyénel maradunk én sem gyakran követem a tartalmait a mondanivalója, előadás stílusa miatt, vagy mert én se értem miért hívja magát Peetnek. Ha magyarul beszélő podcast, akkor Ziccer és Piros-Feher-Zold a nyerő nálam.
Akinek nem tetszik ne kövesse.

Azonban azt véleményem szerint a szakmai attidutjuket nem érdemes kétségbe vonni. A foci nem csak taktikábol áll, mint említettem, de összehasonlítva a Zombori-Hegyi-Meszoly felé tengellyel, ha ezeket új generációs szakértőket (bár sztem inkább érdemes csak bloggereknek, vloggefeknek nevezni őket) tagadhatatlanul részletesebb a mérkőzéseket megértőbb gondolatokat osztanak meg, mind a fent említett nevek. És ez sztem már egy előre lépés.

Az, hogy valaki az elmúlt inkább 20-30 évet a labdarúgásban töltötte nem biztos azt jelenti relevansabbam ért a focihoz, ugyanis a 80as évektől a 2010-es évekig kijelenthető, hogy a magyar labdarúgó közeg megállt a fejlődésben.
15 év késéssel egy külföldi edző hozta a terület védekezést itthonra, tükor szelsok, vagy támadó felfogású szelsohatvedek is sokkal később jelentek meg mint csak szándék, mint a külföldi fociban.
Magyar akademian nevelkedtem a 2010es évek elején, de nem tudnék visszamondani egy összetett mondatot mit miért és hogyan csináljak a pályán.
És a játék folyamatainak értése, minden sportban vagy adott szakterületen meghatározo tényező.

Ezzel szemben külföldi és szerencsére már magyar oldalon nagyon magas szintű taktikai elemzések, futball szakmai cikkek, szakértő interjúk elég könnyen és nagy mennyiségben hozzáférhetőek. Ha valaki fogékony a témában szívesen linkelek egy párat. :)

A magyar válogatott jelenlegi videóelemzoje (akit egy magas szaktekintélynek gondolok) ilyen autodidakta módon, minden focis karrier vagy végzettség nélkül kezdte a pályáját. És valaki nem véletlenül kerül be Rossi teamjebe és nyilatkozik róla pozitív hangon.

Ezzel azt akartam érzékeltetni, hogy ha CSAK a játék TAKTIKAI részét vesszük, akkor ahozz nem szükséges feltétlenül nagy sportkarrier vagy hosszabb edzői tapasztalat, ugyanis ezek a szakanyagok a rá fogékony és szorgalmas emberek számara hozzáférhetőek.

És amit még szerintem fontos megjegyeznem az adatokhoz való hozzáállás nem biztos ennyire ördögtől való dolog a mai világban. Ha nem ez alapján akarunk csak ítéltetett alkotni, hanem kontextusba helyezzük is egy aspetuskent vizsgáljuk a többi mellett. Egy banális példát említve, ha megnézzük Rodrygo hány gólt és gólpasszt adott amikor balszelsokent játszott és mennyit, amennyit jobb szelsokent az adhat egy objektív teljesítmény mutatatot. Nyilván függ ez az ellenfelek, társak és stb.. tényezőktol, de ha azok kb azonosak, akkor adhat egy kiindulási pontot mely poszton hasznosabb.
Nem véletlenül alkalmaznak nagyobb csapatok adatelemzo teameket a klub minden szegmensében. Az adat nem a tuti mondja meg, hanem egy szubjektív észrevételt tud megerősíteni vagy cáfolni objektíven, ha nem hagyjuk el a KONTEXTUST.

Összessegeben ezt akartam megosztani a újabb generacios "szakértők" és adatokkal kapcsolatban.
Én pedig arra bíztatlak, hogy gyere többet és bátran írj minden témában.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

pongraczp_
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2019. június 8., szombat 22:24

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pongraczp_ » 2024. március 5., kedd 23:05

Rájöttem, hogy jó érzés kifejteni a véleményem egy adott témában és elég értelmes és sokat látott közösség ez a fórum szóval gondolom ebbe a témában is leírom a velemenyem.

A véleményem szerint minden témában előrébb visz, ha az ember egy vitában az állítással vitatkozik és nem a alllito személyével van elfoglalva.

Sztem nem egy jó irány, ahogy az alapján mondunk valakit kretennek, hozzá nem értőnek, hogy igen több mint valószínű pl. Peet tesi órán nem igazán az elsők között választották a foci csapatba és valószínűleg nem nem sokat járt foci öltözőben, ami ugyanannyira ha nem fontosabb askeptusa a labdarúgásnak mint bármi mas. Személy szerint, ha a személyénel maradunk én sem gyakran követem a tartalmait a mondanivalója, előadás stílusa miatt, vagy mert én se értem miért hívja magát Peetnek. Ha magyarul beszélő podcast, akkor Ziccer és Piros-Feher-Zold a nyerő nálam.
Akinek nem tetszik ne kövesse.

Azonban azt véleményem szerint a szakmai attidutjuket nem érdemes kétségbe vonni. A foci nem csak taktikábol áll, mint említettem, de összehasonlítva a Zombori-Hegyi-Meszoly felé tengellyel, ha ezeket új generációs szakértőket (bár sztem inkább érdemes csak bloggereknek, vloggefeknek nevezni őket) tagadhatatlanul részletesebb a mérkőzéseket megértőbb gondolatokat osztanak meg, mind a fent említett nevek. És ez sztem már egy előre lépés.

Az, hogy valaki az elmúlt inkább 20-30 évet a labdarúgásban töltötte nem biztos azt jelenti relevansabbam ért a focihoz, ugyanis a 80as évektől a 2010-es évekig kijelenthető, hogy a magyar labdarúgó közeg megállt a fejlődésben.
15 év késéssel egy külföldi edző hozta a terület védekezést itthonra, tükor szelsok, vagy támadó felfogású szelsohatvedek is sokkal később jelentek meg mint csak szándék, mint a külföldi fociban.
Magyar akademian nevelkedtem a 2010es évek elején, de nem tudnék visszamondani egy összetett mondatot mit miért és hogyan csináljak a pályán.
És a játék folyamatainak értése, minden sportban vagy adott szakterületen meghatározo tényező.

Ezzel szemben külföldi és szerencsére már magyar oldalon nagyon magas szintű taktikai elemzések, futball szakmai cikkek, szakértő interjúk elég könnyen és nagy mennyiségben hozzáférhetőek. Ha valaki fogékony a témában szívesen linkelek egy párat. :)

A magyar válogatott jelenlegi videóelemzoje (akit egy magas szaktekintélynek gondolok) ilyen autodidakta módon, minden focis karrier vagy végzettség nélkül kezdte a pályáját. És valaki nem véletlenül kerül be Rossi teamjebe és nyilatkozik róla pozitív hangon.

Ezzel azt akartam érzékeltetni, hogy ha CSAK a játék TAKTIKAI részét vesszük, akkor ahozz nem szükséges feltétlenül nagy sportkarrier vagy hosszabb edzői tapasztalat, ugyanis ezek a szakanyagok a rá fogékony és szorgalmas emberek számara hozzáférhetőek.

És amit még szerintem fontos megjegyeznem az adatokhoz való hozzáállás nem biztos ennyire ördögtől való dolog a mai világban. Ha nem ez alapján akarunk csak ítéltetett alkotni, hanem kontextusba helyezzük is egy aspetuskent vizsgáljuk a többi mellett. Egy banális példát említve, ha megnézzük Rodrygo hány gólt és gólpasszt adott amikor balszelsokent játszott és mennyit, amennyit jobb szelsokent az adhat egy objektív teljesítmény mutatatot. Nyilván függ ez az ellenfelek, társak és stb.. tényezőktol, de ha azok kb azonosak, akkor adhat egy kiindulási pontot mely poszton hasznosabb.
Nem véletlenül alkalmaznak nagyobb csapatok adatelemzo teameket a klub minden szegmensében. Az adat nem a tuti mondja meg, hanem egy szubjektív észrevételt tud megerősíteni vagy cáfolni objektíven, ha nem hagyjuk el a KONTEXTUST.

Összessegeben ezt akartam megosztani a újabb generacios "szakértők" és adatokkal kapcsolatban.

hugovics111
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2024. március 5., kedd 12:54

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hugovics111 » 2024. március 5., kedd 17:07

Varhidivel csak óvatosan.
Hehe szerelmének, Puzsér Robinak a nagy kedvence. Top 10 leghitelesebb tévés személy, akinek el kellene mennie egy olasz alsóbb ligába, hogy onnan felépíthesse magát Serie A edzővé.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2024. március 5., kedd 16:46

https://www.youtube.com/watch?v=m86StfM0mys&t=375s

Ennek is minden szava anno egy gyöngyszem volt, még sem nyert a Liverpool :lol: De Peet nem ismerős valahonnan? https://m.blog.hu/la/labdabiztos/image/ ... arhidi.jpg Várhidi Peet :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég