Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 4., csütörtök 13:41

ziro4vr írta: Aki amúgy látta pár meccsüket, van ott vmi kiemelkedő arc amúgy? City-s kölöben lévő brazil jhv gyerekről mondták h ügyes.
Csalóka ez megint mert egy jó rendszer összeallt, amiben persze tehetséges gyerekek vannak, Barca már csorgatja is pár játekosukra. Többségük egy jo puzzle darab, amolyan Ajax feeling. Szemezgetni lehet azért bőven.

Saviot pl Guardiola akarja többek között. Ugye City group tulajdonban van, Troyestól van Gironában kölcsönben. 30 millió az ára, szerintem baromi ügyes 19 évesen.

Aleix Garciát a Barca akarja már most januárban. Ő is volt Citys arc meg járt mindenhol köliben.

Miguelért Arsenal mellett több angol csapat + Bayern érdeklődik. Ha vmiért nem jönne össze Davies azonnal küldeném oda Frant őt meg vissza.

Dovbyk-et szintén a Barca vinné Lewa helyére jövőre. Így folytatja lenyomja Jude-ot a pichichin.

Couto Man City kölcsön, nem lepne meg ha ő is menne vissza.

A védelmük pl bohózat, de olyan jók hogy túllőnek mindenkit. Végéig ott lesznek velünk, teljesen biztos.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2024. január 4., csütörtök 13:11

Amelyik előrébb végez a saját bajnokságában, az indulhat a BL-ben, a másik csapat hiába eléri ugyanúgy a BL induló helyet, csak az Európa Konferencia Ligában indulhat, hogy ne futhassanak össze semmiképp a közös tulajdonos miatt.

Szabály szerint így lenne, de biztosan megoldják itt is, főleg a City... :roll:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 4., csütörtök 13:10

Toti írta:
ANDS írta:

Én láttam az utóbbi 3-4 meccsüket, de a csapat az, ami annyira egységes, hogy nehéz rajtuk fogást találni. Kisebb csapatok ellen simán nyernek, Ticonak meg Barcanak 4- et rúgtak, olyan játékkal, amilyennel a Madrid ment bl döntőig 2022- ben. Nagyon egyben vannak, mentálisan. Szerintem a barca rémálma, hogy nem érnek oda a bl helyre.
de nem úgy van, h a girona semmiképp sem indulhat a bl-ben, ha a city is bl-t érő helyen végez a PL-ben a közös tulajdonosi kör miatt? vagy valami hasonló
Ha a Red Bull ket csapata meg egy csoportba is kerulhetett, akkor a Citynek sem fog ez gondot okozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2024. január 4., csütörtök 13:08

ANDS írta:
ziro4vr írta: Aki amúgy látta pár meccsüket, van ott vmi kiemelkedő arc amúgy? City-s kölöben lévő brazil jhv gyerekről mondták h ügyes.
Én láttam az utóbbi 3-4 meccsüket, de a csapat az, ami annyira egységes, hogy nehéz rajtuk fogást találni. Kisebb csapatok ellen simán nyernek, Ticonak meg Barcanak 4- et rúgtak, olyan játékkal, amilyennel a Madrid ment bl döntőig 2022- ben. Nagyon egyben vannak, mentálisan. Szerintem a barca rémálma, hogy nem érnek oda a bl helyre.
de nem úgy van, h a girona semmiképp sem indulhat a bl-ben, ha a city is bl-t érő helyen végez a PL-ben a közös tulajdonosi kör miatt? vagy valami hasonló
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

MVPP
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. január 4., csütörtök 12:34

'shutterisland írta: szerintem szamotokra a legjobb, hogy megjobban leszakitott minket es a ticot is az elcsent 3 ponttal a girona, ti meg majd lerendezitek oket a bernabeuban, aztan a biztonsag kedveert mi meg a matrac szepen leikszelunk veluk vagy megverjuk oket, mikor mar annyira leszakadtunk, hogy tokmindegy. :mrgreen:

az lenne egyebkent a durva, ha megcsinalnak a bl helyet, de a city elorebb vegezne a pl-be es igy nem indulhatnanak szerencsetlenek.
bar eleg kivancsi lennek a forditott forgatokomyvre is, pl girona 2. es city 3. :D
Simán megoldják, hogy mindkét csapat induljon, ahogyan megtették ezt a Red Bullnál is.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. január 4., csütörtök 12:31

szerintem szamotokra a legjobb, hogy megjobban leszakitott minket es a ticot is az elcsent 3 ponttal a girona, ti meg majd lerendezitek oket a bernabeuban, aztan a biztonsag kedveert mi meg a matrac szepen leikszelunk veluk vagy megverjuk oket, mikor mar annyira leszakadtunk, hogy tokmindegy. :mrgreen:

az lenne egyebkent a durva, ha megcsinalnak a bl helyet, de a city elorebb vegezne a pl-be es igy nem indulhatnanak szerencsetlenek.
bar eleg kivancsi lennek a forditott forgatokomyvre is, pl girona 2. es city 3. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. január 4., csütörtök 11:14

Aki amúgy látta pár meccsüket, van ott vmi kiemelkedő arc amúgy? City-s kölöben lévő brazil jhv gyerekről mondták h ügyes.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 4., csütörtök 10:24

sebydani írta:
ELSiete írta:

Kezd egyre érdekesebb lenni

Ti mit gondoltok?
Visszük haza. Lesz közte 8-10 pont a végén.
Majd ha májusban is a nyakunkon lesznek akkor foglalkozhatunk velük. Amúgymeg verni kell őket a bernabeuban és nincs több kérdés.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. január 4., csütörtök 8:37

Komoly, főleg, hogy 4et rúgtak a Barcanak is es az uszoguminak is.

Jatszhatnak nyomas nelkul, felszabadultan ahogy eddig, dupla terheles nelkul...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 4., csütörtök 7:26

Minden tiszteletem a Gironae.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. január 4., csütörtök 7:25

a tegnapi atletico védelem & girona gólok jó oktató anyag. Someone tuti agyfszt kapott :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2024. január 4., csütörtök 1:21

Múlt szezont 10. helyen zárták. Inkább akkor vitézkedtek volna. A barca meg 88 ponttal besétált (igaz, a végére kiengedtek, mert nem volt ellenfél). Most meg féltávnál 48-48 nekik, nekünk. Ilyen tempóban ez 96 a végére. Az mondjuk nem csúnya.

Véletlenül láttam egy-két Girona meccset tavaly is, jó focit toltak.
Szerintem kitartanak a végéig. BL nincs nekik, tavasszal sokat számít, ha tudnak pihentetni. Még annyira nem is veszik őket komolyan a többiek, mindenkinek a (helyezéstől függetlenül) két nagy skalpja kell.
Ráadásul vérszemet kaptak, érzik, hogy most, vagy soha. Mint a 20/21es matrac az élete szezonját futó Llorentével meg egy jó Suárezzel. Utána meg nagy semmi.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2024. január 4., csütörtök 0:10

ELSiete írta:
illgner írta: Csak nem szakadnak le a katalánok. Vajon meddig bírják ezt a tempót?
Kezd egyre érdekesebb lenni

Ti mit gondoltok?
Visszük haza. Lesz közte 8-10 pont a végén.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. január 3., szerda 23:58

p.csabi1 írta: Nemsokára jönnek a Bernabeuba.
Na ott kellesz majd őket kegyetlenül megverni.
Amúgy Perezék nem tudom hogy hogy képzelik el ezt a belső védős dolgot elég csak ránézni a februárra. :ozil:

Getafe idegen
Atletico otthol
Girona otthol
Lipcse idegen
Rayo idegen
Sevilla otthol
Nagyon vesztes mentalitás ez megint, csakúgy mint nyáron csatárt nem igazolni. Hálás lehet a vezetőség Carlonak.

Összejön majd egy lucas nacho tchouameni fran védősor valahogy az egyik BL meccsre, aztán nézhetünk. :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2024. január 3., szerda 23:54

Én szurkolok nekik, és örülök, hogy velük megy a csata. Remélem még jobban leszakad rólunk a matrac és a Barca is, és 3-4 fordulóval a vége előtt bajnokok leszünk. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. január 3., szerda 23:47

ferni írta:
p.csabi1 írta: Nemsokára jönnek a Bernabeuba.
Na ott kellesz majd őket kegyetlenül megverni.
Az a baj, hogy múltkor is kihagytak 5 méterről két 100%os ziccert az első percekben és arra verettünk rájuk egy duplát pár perc alatt.

Érdemes visszanézni az összefoglalót.
Fix kemény meccs lesz.
Én voltam az aki az őszi meccs előtt berakta a statisztikát.Elég csak megnézni. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 3., szerda 23:44

p.csabi1 írta: Nemsokára jönnek a Bernabeuba.
Na ott kellesz majd őket kegyetlenül megverni.
Az a baj, hogy múltkor is kihagytak 5 méterről két 100%os ziccert az első percekben és arra verettünk rájuk egy duplát pár perc alatt.

Érdemes visszanézni az összefoglalót.
Fix kemény meccs lesz.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. január 3., szerda 23:40

Nemsokára jönnek a Bernabeuba.
Na ott kellesz majd őket kegyetlenül megverni.
Amúgy Perezék nem tudom hogy hogy képzelik el ezt a belső védős dolgot elég csak ránézni a februárra. :ozil:

Getafe idegen
Atletico otthol
Girona otthol
Lipcse idegen
Rayo idegen
Sevilla otthol
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára p.csabi1 2024. január 3., szerda 23:45-kor.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 3., szerda 23:35

illgner írta: Csak nem szakadnak le a katalánok. Vajon meddig bírják ezt a tempót?
Kezd egyre érdekesebb lenni

Ti mit gondoltok?
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2024. január 3., szerda 23:34

Csak nem szakadnak le a katalánok. Vajon meddig bírják ezt a tempót?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég